Keresés

Részletes keresés

gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.20 0 0 892

Az úszni nem tudó (fuldokló) a szalmaszálba is kapaszkodik,,,:-(

pedig alaphelyzetben bizonyára tudja, hogy az nem tartja fenn,,,

de más az amikor ténylegesen "bajban van",,,

akkor minden megváltozik,,,

hosszan tudnék erről mesélni,,,

 

A szomorú (és fölháborító), hogy mindíg vannak akik a bajbajutott emberek szorult helyzetével visszaélnek,,,:-(

Kívánom, hogy soha ne kerülj olyan helyzetbe, amikor Te is "hiszékeny" leszel,,,

,,mert már nincs reális esélyed,,

Előzmény: encián (891)
encián Creative Commons License 2011.02.20 0 0 891

Jézusom, vannak még olyanok, akik ennek bedőlnek?! Minek kell történnie ahhoz, hogy a ne legyenek hiszékenyek az emberek?

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9027323 - itt olvashatsz sokat a Zepteres csodalámpás machinációkról.

Előzmény: cagicagi (890)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.20 0 0 890

Kedves drága forumozók, tud valaki tanácsot adni, van valakinel tapasztalata bioptron lámpával?

Nagymama nyugdíjas, és előszeretettel látogat termékbemutatókat. Nem vesz ő semmit, csak megutaztatják, megetetik, leskelődik.

Most azonban kötött egy nagyon előnyös üzletet, vásárolt egy fent említett lámpát, potom 470ezer forintért, akciós áron, ami igazán jutányos, mivel - szerinte -  a meghalás ellen is jó. Sőt, mivel azonnal fizetett, vehetett mellé egy színterápiát is, 70 ezerért.

Az eladó a Zepter, egyébként.

 

Próbáltam utána nézni a neten, hogy mi ez, hogy műödik, de a hatásmechanizmusról sehol sem írnak. A színterápia pedig nem más, mint a gépre szerelhető színes plexi üvegek. Annyit írnak róla a tájékoztatóban, hogy a polarizált fényt használja, de ez előtt a család mérnök tagjai értetlenül állnak.

 

Szóval azonnal pereljük a Zeptert elállás jogcímén (hívtuk őket, de nem állnak szóba velünk) vagy tényleg olyan jó ez a csodalámpa? Nekem sajnos gyanús, hogy iszonyúan lehúzták az öreg csajt.

cagicagi Creative Commons License 2011.02.19 0 0 889

Nekem csak néhány száz forintom bánja.

Előzmény: gr82wök6ószfater (888)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.19 0 0 888

Nagyon sajnálom, amit a saját bőrödön  voltál kénytelen tapasztalni,,,:-(

Lehet, ha engem kérdezel, akkor se próbáltalak volna "eltántorítani", mivel az ember hajlamos arra, hogy ha másnak nem is sikerült, nekem biztosan fog,,,

Sajnos nekem sem sikerült, csak a különbség több millió ft, + a párom élete ami "ráment",,,:-(((((((

Előzmény: cagicagi (887)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.19 0 0 887

Ígértem, hogy leírom a tapasztalataimat a homeopátiás készítménnyel kapcsolatban, amit a herpeszemre (szebb nevén bibi) kaptam. Hát kérem, kezdjük ott, hogy olyan szaga volt, mint amilyennek az ember a purgatóriumot elképzelni, és ez körülbelül négyzetre emelve. Az állaga és színe mint a híg fos, már elnézést, ami egyébként az ember bőrébe olyan módon beleissza magát, hogy lemosni szinte nem lehet. Ez emberek kopik:)

Most jönne a slusszpoén, hogy ennek ellenére a cuccos beválltotta a hozzá fűzött mindenféle reményt, és két nap alatt újjávarázsolta orcámat, hát nyugodjon meg mindneki, nem. Maradt a 10 napos gyógyulási idő, szóval, homeopatás ide, páros ujjú patás oda, a bibi az kérem bibi.

h.7606 Creative Commons License 2011.02.16 0 0 886

Néhány kérdésem lenne a videoval kapcsolatban emailben.

Előre is köszi

Előzmény: Törölt nick (787)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 885

Habár a kórházi kivizsgáláskor minden leletem negatív lett, újból felkeresem a neurológiát és a szemészetet, mert valami nagyon nem stimmel

 

PIROS

SÁRGA

ZÖLD

KÉK

FEHÉR

BARNA

FEKETE

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 884

:)))

Előzmény: gr82wök6ószfater (882)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 883

"Miért nem a lovat viszed el ? :-)))))))))"

 

Erre nem is gondoltam!

Szólhattál volna előbb :( , de lehet, hogy lemegyek abba a vadasparkba, ahol cagicagi látta és találkozott vele.

Remélem még ott van és nem fogták be valami rabszolga munkára

 

 

Előzmény: gr82wök6ószfater (882)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.15 0 0 882

 "állandóan összetévesztettek a lovammal"

Miért nem a lovat viszed el ? :-)))))))))

Előzmény: Törölt nick (880)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.15 0 0 881

"Okos ember holtig tanul........."

Sőt, a jó pap is ,,,,,

Ergo, mit írnak a sírkövére ?

"Tanulmányait befejezte."

Előzmény: Törölt nick (874)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 880

Én hülye nem készítettem közös képet a paripámmal! :(

Megfogadtam magamnak, hogyha elmúlik a fülmizériám, akkor nem teketóriázok tovább, hanem kerek-perec elmegyek egy plasztikai sebészhez. Ez már nem állapot, hogy állandóan összetévesztettek a lovammal.

Ez még az érettségi utáni kép, elképzelheted milyen gondokkal küzdök a mai napig. :((

 

Előzmény: cagicagi (877)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 879

javítva:# világéletemben

Előzmény: Törölt nick (878)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 878

Most, hogy jobban megnézem ez tényleg szamár és még nagyobb a szégyen, hogy ezért képes voltam kimenni szaudi-arábiába. :(( Csak azt nem értem miért egy vadasparknak adták el azok a kupecek, akik megvették tőlem.

Persze érthető a flusztráltságom, hiszen a fülzúgás mellett halláscsökkenés is történ a jobb fülemben (lásd.: 785 hsz.)

Éppen ezért keresgéltem a neten egy jobb minőségű hallókészülék beszerzése végett és rátaláltam erre a műszerre! (végre-valahára)

Világ életemben a praktikum bűvöletében éltem, éppen ezért örülök ennek a készüléknek. Persze csak nyerek az üzleten, mert nekem csak a jobb fülem "részére" kell eme szerkezet.

Kényelmes, praktikus, könnyen hordható. Tegnap kipróbáltam és nem zavart bevásárlás közben a Cora-ban, vezetés közben is megfelel, csak a tetőablakot kell kinyitnom állandóan.

Előzmény: cagicagi (877)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.14 0 0 877

Véletlenül nem ilyen volt? :D

 

http://kepfeltoltes.hu/110214/SAM_2674_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Állatkerti szamár.

 

 

Meg én.

Előzmény: Törölt nick (874)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.14 0 0 876

Férjhez menés helyett egy egyszerűbb megoldást találtam, még ha átmeneti is: szabadság. Végül is van 28 napom, beáldozok párat. Engem úgyis a munka evett meg, - rossz dolgokra vágytam -,  talán jót fog tenni pár nap az újfent kínlódó fülemnek.

cagicagi Creative Commons License 2011.02.14 0 0 875

Na ez jó:)

Igazad lehet.

Előzmény: Törölt nick (873)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.14 0 0 874

Igazad lehet, mert amikor megvették utána lett gyanús a számomra, hogy 70 ezerért adtam el, közben amikor megvettem a szaud-arábiai királyi családtól akkor egy vagyonomba került ez a gebe, de sajnos nem lehet mindenki üzletember.

Okos ember holtig tanul.........

Előzmény: Kathyc (872)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.14 0 0 873

Dehogy!, csak az idősebb jogán figyelmeztettünk, hogy elég a zúgás, nem kell tetézni bajt holmi full-os lovagokkal.....

Előzmény: cagicagi (871)
Kathyc Creative Commons License 2011.02.14 0 0 872

Nézd már meg jobban! Összetévesztetted a képeket! Hisz ez Overd..., csikó korában :-)))))

Előzmény: Törölt nick (866)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.14 0 0 871

Nah, jól lehurrogták az ötletemet :)

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.14 0 0 870

Köszönöm, elolvasom.

Előzmény: ghepard (869)
ghepard Creative Commons License 2011.02.14 0 0 869

Hát mondjuk egy régi régi gyógymódot, amelynek nagy helye van a keleti orvoslásban. Nem tudom, hogy a régi népek tudták-e, hogy miért hat az amit csinálnak - de látták, hogy működik a dolog. Energia a saját hangunk, saját gondolkodásunk, saját rezgéseink stb...... A mai orvoslás nem ismeri el még az energiával (pedig használja itt ott) való gyógyítást - és mindent a gyógyszerekkel meg a sebészkéssel akar megoldani.

 

De ezek nehézkesen és sok sok mellékhatással működnek. A kémia lassan hat és nem kíméli az egészséges sejteket sem és ráadásul a test végsősoron harcol is ellenük, meg a baktériumok is, meg a vírusok is. Ezért újabb és újabb szerek után kell nézni, mert az ember rászokik és már nem lesz olyan hatásos. A kémiai inger nagyon lassan terjed sejtről sejtre - az energia viszont szinte egyszerre hat és bevethető csak oda, ahol szükség van rá a legjobban. Ezt igyekszem tanulni már 8 éve. Sok minden az agyban dől el, képes-e az ember átírni azt a sok tudattalan, betanult reflexet, ami fejlődése és nevelése során belevésődött. Ha érdekel a téma, a 685 hsz-ban belinkelten kicsi összefoglalómat, 35 oldalas......

Előzmény: Törölt nick (868)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.14 0 0 868

"2003-tól az energiákra összpontosítottam tök véletlenül (hangok, rezgések, vibrálások, elektromágneses erőtér stb) és ezzel úgy néz ki sok minden elérhető........"

 

Ezalatt mit értesz? Amennyiben publikus , akkor vázlatokban érdekelne.

Előzmény: ghepard (867)
ghepard Creative Commons License 2011.02.14 0 0 867

Akinek nincsenek elérhetetlen álmai, az az elérhetőeket sem tudja megvalósítani,,,:-)

 

Na ez klassz. Én igencsak az akkori szememmel szinte elérhetetlen dolgot akartam, ez volt 32 évvel ezelőtt. Hogy ne legyek beteg és ha megbetegszem, akkor leküzdjem  minden külső szer nélkül (gyógyszer, alkohol, homeószer, gyógytea sztb). Na ez nagyon nehezen indult, de mostanában ott tartok, hogy lehet meg is tudom csinálni. 2003-tól az energiákra összpontosítottam tök véletlenül (hangok, rezgések, vibrálások, elektromágneses erőtér stb) és ezzel úgy néz ki sok minden elérhető........

Előzmény: gr82wök6ószfater (863)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.13 0 0 866

A gyönyörű Lipicai lovamat bevitettem a lovásszal, nehogy ellopják, mert kelendő ám az ilyen mén rosszabb környékeken.

Aztán megyek a kastélyomba aludni

Zúgásmentességet holnapra!!

Előzmény: Kathyc (865)
Kathyc Creative Commons License 2011.02.13 0 0 865

"...hozzámegyek egy gazdag fickóhoz, és onnantól kezdve naphosszat a..."  fülzúgásod mögé bújsz, hogy ne is halld a gazdag férjed megnyilvánulásait, mert mégsem ő a te királyfid  fehér lovon.

Előzmény: cagicagi (859)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.13 0 0 864

 

"Azt kellene csinálni, hogy felmondok holnap, hozzámegyek egy gazdag fickóhoz, és onnantól kezdve naphosszat a tulipánokat simogatom a kastélyom udvarán, oh:)"

 

Hülyét kapnál 1 év múlva........Vagy közösen lesztek "jómódúak" vagy sz@rt sem ér az egész.

 

 

Előzmény: cagicagi (859)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.13 0 0 863

Akinek nincsenek elérhetetlen álmai, az az elérhetőeket sem tudja megvalósítani,,,:-)

Egyébként meg "ha az igényelnket a lehetőségeinkhez igazítjuk, máris boldogabbak vagyunk"

idézet tőlem,,,

Előzmény: cagicagi (859)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!