Keresés

Részletes keresés

Yettiee Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8801
Nekem is!Inkább nem nézem meg! :)
Előzmény: Törölt nick (8799)
Amari bp Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8800
júj
Előzmény: H_G (8798)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8799
Na tessék,nekem erre az oldalra beriasztott a vírusírtó! Másnak is?
Előzmény: Amari bp (8793)
H_G Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8798
(Géza viszont nem igazán jópajtás a víruskeresőm szerint, mert JS.IFrame.G vírust terjeszt az oldala.)
Előzmény: Amari bp (8793)
Yettiee Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8797
De jó is olvasni ezeken a szörnyű téli napokon a nyári strandolásról!Alig várom!

2009-ben utazók:


1. baffalolev: 2009.01.01-12. 31: 10-15-ször :)


2. halacs: 2009.02 :Herceg Novi

3. yettiee: 2009.07.13-07.20: Budva,Hotel Aleksandar

4. .AK-47.:2009.07.15-07.25

5. Hümi: 2009. 07. 18-07. 25: Budva, Adria apartman

6. csakamunka: 2009.07.20-07.30
moncsa03 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8796

Igen, természettől ilyenek, de az én számomra nem ez a természetes...már bocsi...és nem szeretném ha a kislányom idegen férfiak himbilimbijét nézegetné. Ezzel egy naturistát sem szeretnék megsérteni, egyszerűen nekem nem jön be és kész.

Előzmény: H_G (8795)
H_G Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8795
"képzeld már mit mondanék a gyerekeimnek?"

Talán hogy az emberek természettől ilyenek?

Előzmény: moncsa03 (8791)
moncsa03 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8794

Hát...jól van...nem nézzük meg Ada Bojana-t!:((

Megnéztem a képeket, bocsi, de én ettől iszonyúan idegenkedem!Főleg ott az étteremben...

Előzmény: Amari bp (8793)
Amari bp Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8793

  És, ha kijelentitek, hogy elmúltatók 18 évesek, megnézhetitek.

 

http://geza.jopajtas.info/Bojana/index.html

Előzmény: Amari bp (8792)
Amari bp Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8792

http://www.adriatours.hu/index_in.html

Bizony van olyan is,  klikk Ulcinjra, és ott Ada Bojana, de gondolom, van azért textiles rész is.

Előzmény: moncsa03 (8791)
moncsa03 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8791

Nem mondod! Én csak a leírást olvastam a Montenegró infón, ott egyáltalán nem említ ilyet!Pfúj, én nem szeressem az ilyen helyeket, képzeld már mit mondanék a gyerekeimnek? Főleg a cserfes kislányomnak!

Szóval akkor ne menjünk oda?Nincs ott olyan hely ahol azé felvannak öltözve egy kicsit?

Tényleg mondja mán meg valaki, hogy ezek a nők akiket láttam tetőtől-talpig ebbe a lepedőbe bebugyolálva ( nem jut eszembe-e viselet neve) a Velika Plazan jöttek be a strandra, azé azok levetkőznek ha mennek a vízbe? Akartam meglesni egyet, de sajnos kikerült a látószögemből!:)

Előzmény: szervezkedő (8790)
szervezkedő Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8790
Ada Bojana?
De azt azért tudod ugye hogy oda olyan szerkóba kell menni mint ahogy Hümi a havat lapátolja?!

Tehát legyetek elővigyázatosak!
Vagy vigyetek erős naptejet, vagy napozzatok már itthon is fürdőruci nélkül!
(Mert kellemetlen érzés lehet vörösre égett kukival, vagy cicivel élni a nyaralás napjait!)
Előzmény: moncsa03 (8789)
moncsa03 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8789

Na igen, engem is az fogott meg, meg mikor már a vízbe vagy...leírhatatlan. Bár Szervezkedő tuti ezt is leírná nagyon szépen!:))

 

Oltarc!

Amúgy a strandokon a túlzsúfoltság nem olyan gáz, ha van helyed lepakolni. Olyan meg még nem volt, hogy ne legyen, pedig sokszor min. 6 felnőtt és 3 gyerekkel vagyunk. Bár én nem igazán szeretek aszalódni a napon, mert vagy úszok vagy sétálok vagy beülök valahova.

A Velika Plaza engem sem fogott meg egyáltalán, de a páromnak, a gyerekeknek meg a másik családnak akikkel voltunk nagyon bejött. Eleve a víz-ami nekem nagyon fontos, gyönyörű kék és teljesen áttetsző legyen-az a fekete homok, pfúj, mindenem tele volt, ráadásul iszonyúan fújt a szél, mindent le kellett súlyozni... na mindegy, ízlések és pofonok. De azt az AdaBojanat idén megnézem!

Előzmény: Amari bp (8784)
oltarc Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8788
Köszönöm az információkat.
Hümi Creative Commons License 2009.01.23 0 0 8787
Hopppsza...azt a maci tökit...má megen figyelmetlen vótam...:)
Előzmény: Amari bp (8785)
-lac- Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8786
Alapvetoen en is a rogton uszos helyeket szeretem (egyik kedvenc az off hvar), de a mogrenen is hamar lehet uszni es a tenger nagyon szep a strand kozeleben. A szinek sokkal jobbak mint a "hosszu" strandokon.
Amari bp Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8785
Na de Hümi, ki van a feneked:)
Előzmény: Hümi (8771)
Amari bp Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8784

Nekem meg az olyan helyek tetszenek, mit moncsa mutatott, de én nem vagyok mérvadó, se kisgyerek, se semmi:)  De a tenger színe, ahhhhhhhhhhh:) meg szeretem ha egyből lehet úszni. De ha nem úszom, akkor csak lebegek:)

Túlsúly ellenére is.

 

Meg sérelmezem, hogy nincs buszjárat Ulcinj, és Velika plaza, AdaBojana között, lenne kedvem felfedezni, taxizás meg túl sokba kerülne.

 

Jisell intézkedj, lécci:)

Hümi Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8783
"(Egyebkent Mogren meg nagyon tetszik, de ott aztan tenyleg nehez helyet talalni - idoben kell menni hozza.)"

Ez így igaz...általában legkésőbb tíz órára le szoktunk menni...és mindig a Mogren II-re megyünk...akkor még a domb aljában a fákhoz közel is válogathatsz a helyekben ami dél elmúltával már hamar árnyékba kerül...

Képek a Mogren II árnyékos részéről...




Előzmény: -lac- (8782)
-lac- Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8782
Nem vagyok guru, az eszaki reszen jartam mostanaban, ezen a reszen ket helyet ajanlanek: becicin sokkal tisztabb volt a viz mint a szomszedos budvai reszen, meg hely is volt eleg. Sveti Stefan meg szebb, a viz szep tiszta, a strand kisebb de el lehet ferni. A fizetos resz emlekeim szerint a legjobb aprokavicsos part a kornyeken. (Egyebkent Mogren meg nagyon tetszik, de ott aztan tenyleg nehez helyet talalni - idoben kell menni hozza.)
Előzmény: oltarc (8776)
Hümi Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8781
Figyelek...:)nekem illetve nekünk a Velika Plaza azért volt lehangoló mert a parton az a rettenetes piszkosszürke finom homok amit az állandóan lengedező szellő is a képedbe visz...elviselhetetlen...na meg mit vár el az ember a tengertől...amit itthon nem kaphat meg...ez a kristálytiszta víz...na itt ez sincs...ez a piszkosszürke homok természetesen a vízben is folytatódik...a víz is piszkosszürke...a Balaton sokkal tisztább...a kedvenc budvai strand alatt csak a Mogrent értem...kristálytiszta víz...rendszeresen takarított tiszta part éttermekkel...kulturált mellékhelységekkel öltözével zuhanyzókkal...hangulatában...látványában meg egyértelműen verhetetlen...
Előzmény: Törölt nick (8777)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8780
Hű,de rég voltam ezen a lapon.
Már a fórum sem üzemel,nem volt rossz, csak alig frissítettek,fent voltak, vannak az évekkel ezelőtti dolgok frissként tálalva.
Előzmény: Amari bp (8778)
Amari bp Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8779

 

 

Mondjuk nem csoda ha zsufi, ha az egész tengerpartjuk, csak 290valahány km:)

Előzmény: oltarc (8776)
Amari bp Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8778
Előzmény: oltarc (8776)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8777
Szia! Légy üdvözölve köztünk.
A Velika Plaza, az csak azért nem zsufi,mert kb 15 kilométer hosszú és azt megtölteni nagy művészet lenne.Nincs azzal semmi baj,de ha ránézel egy térképre láthatod az montenegro déli vége,közel Albániához és ezért van annak résznek egy albán beütése.Engem személy szerint nem zavar,inkább az állandóan kavargó homokot (Hümi,figyelj ) nem tudtam megszokni,vagy csak mindig olyankor voltunk ott amikor kavargott.Meg talán annyi,hogy az nem a városban van, ki kell kocsizni naponta ha ott szálltok meg.Az első strand az kb 1-2 kilométerre van.
A többivel sincs gond,ha csak ennyi az igényed.Mondjuk még a víz tisztasága az ami befolyásolhat,a budvai az szvsz nem a legjobb.Tiszta szívemből és a 7 év tapasztalatáből nyugodtan ajánlom neked sveti stefant,dobra vodát,utjehát és a velikát Ulcinjban.Nem keverendő össze a városi stranddal Ulcinjban,mert az tényleg őrület.
Ezek általában egy településhez köthető vizek,de szépszámmal találhattok vad fürdőhelyeket is.Ott mondjuk a kényelmi dolgok nemigen vannak meg pl a SER,csak ha viszel.
Buljarica az egy pici falu,van étterem,bolt más nemigen,ja egy benzinkút.Nekem nem jött be a strandja,kicsit koszosnak és nagyon zsufinak tartottam.De mint tudjuk, ízlések és pofonok különbözőek.
Előzmény: oltarc (8776)
oltarc Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8776
A helyi "gurukhoz" lenne néhány kérdésem. Még nem jártunk Montenegróban és sajnos az utazásunkhoz csak a főszezon felel meg. A fórumot böngészve kiderült, hogy föszezonban a legtöbb strandokon elképesztő a zsúfoltság. (Különös tekintettel a budvai, ulcinji városi strandra.) Valaki írta, hogy a Velika Plaza az egyetlen ahol bőséges a helykínálat.
Az elvárásunk a stranddal szemben annyi lenne, hogy 3 kempingszék, vagy törölköző elférjen egymás mellett, nem baj ha messze a víztől. Mit ajánlatok?
A becic-i strand és a Buljarica elég méretesnek tűnik, mi a véleményetek róla. Buljarica az falu, vagy üdülőhely? Bolt, étterem található-e?
A Velika Plazáról miért van rossz véleményetek?
Bocs a sok kérdésért, bízok benne, hogy azért válaszoltok.
jisell Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8775

Szia

 

Hát ez az én sem hittem el hogy ilyesmit is kitalálnak a leleményes emberek. Ez 3 teherautó felni hogy is mondjam össze heggesztve vagy forrasztva nem tudom pontossan hogy mondják a tetejére öntötvas tetőt szereletek és kialakították a nyílást hogy a  tüzelőt be lehessen rakni mint egy rendes kályhába. A kályhát 4 -en alig emelik fel olyan nehéz. A hozzávalókat nem kell megvenni vagy összeszedik az út mentén vagy a gumijavító műhelynek tesznek szívességet és elviszik a szemetet mert ez szemét. Csak rá kell még írni hogy MADE IN MONTENEGRO és mehet is.

szervezkedő Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8774
Én először olajos hordóra tippeltem volna, de tényleg lehet hogy felni.
És most hogy bele gondolok nekem is van kint a garázsba 2 trabi felnim ami az utánfutó pótkereke. De nem tetszett meg a kályha annyira hogy átalakítsam őket!
Annál jobban teszenek a Barban a December 2 nevű bolt által forgalmazott TIM gyártmányú szerb kályhák. Ár/érték arányban szerintem nagyon jók!!!!
Előzmény: Törölt nick (8773)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8773
Első ránézésre, ez teherautó felninek néz ki, amit összehegesztettek.
Előzmény: jisell (8772)
jisell Creative Commons License 2009.01.21 0 0 8772

Szia szerveszkedő

 

Böngésztem a telefonomban és találtam valami érdekeset neked. Fenn voltam a hegyek között egy faluban a mult hétvégén és valami nagyon ötletesre találtam. Soha az eszembe nem jutott volna a dolog ha nem láttam volna egy idős bácsinál és aki csinálja is ezt a kályhát. Meg-e tudnád nekem mondani hogy miből készült ez a kályha mert idekint úgy néz ki igazi trenjde van.Csak megjegyzem rohadtul jól melegít és a fát sem kell hozzá apróra vágni.

Előzmény: szervezkedő (8765)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!