Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7000

Szeretném megkérdezni a tisztelt fejlesztőket és az ötletadó gazdáikat, hogy mi értelme volt az időpontos fejlesztésnek?

Tényleg tök jó, meg minden, hogy az ember csak egy felbukkanó buborékban láthatja a hozzászólás pontos dátumát, de a topikokban levő reklamációkból úgy tűnik, a felhasználók még nem érettek az ilyen modern, előremutató újításra. Tudom, bennünk van a hiba, de ezt szeretném tőlük olvasni, hátha csak valamilyen kisebbségi komplexus gondoltatja velem ezt...

 

Tisztelettel és a szívem mélyén rejlő szeretet összes kis lüktetésével várva megtisztelő válaszukat:

 

zseebibaba

 

 

 

Előzmény: e-lektor (6995)
Diótörő Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6999

Rossz helyre írtam, ide is bemásolom:

"

Nem tudom melyik topicban kérdezzem meg, hát itt próbálom.

Van-e valamilyen gond a forum esetében ? Nálam a régebbi módon nem tudok bejutni, mert a fejlécnél nem jelennek meg a szokásos címek, hogy Index / 2 / Sportgéza / Dívány / stb.

 Ezek a 2 oldal esetében szoktak megjelenni, de most csak a Sportgéza oldalnál jelennek meg, mint ma is a brazil válogatott cikkénél jött csak elő a fejléc.

 Én semmit sem változtattam meg a beállításaimnál. De akkor hol lehet a hiba?

És a szokásos időpontok sincsenek a bejegyzéseknél, csak hogy hány órája írta be az illető.

Előre is köszönöm a választ.  "

Vagyis a fórumra csak a Sportgéza oldalon tudok bemenni, mert csak ott jelenik meg a fejlécben a fórum kocka.

Én semmit sem állítottam a masinámon, akkor hol lehet a hiba?

arnyekxxx Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6998

Értem, ezzel a probléma meg is oldódott a fejlesztés haszossá vált.

Előzmény: e-lektor (6995)
SchiSa Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6997

lehet erre játszanak...

Előzmény: bolondok háza (6994)
SchiSa Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6996

tessék mondani ez a hozzászólás miért 1 napja született??

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=131382737&t=9039091

 

a hozzászólás aug. 18. ma huszadika van. az nem tegnap (1 napja) volt.

e-lektor Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6995

Ez a stílus nem idevaló.
Ne keresd a bajt magadnak.

Előzmény: arnyekxxx (6990)
bolondok háza Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6994

Ha fejre állunk, akkor sem fogják visszaállítani a régi időmegjelenítést, mert ők a mi érdekünkben minden jót elkövetnek.

Nem tudom, érdeme-e még ennél a fórumnál maradni. Jó ideje már csak ritkán nézek be ide.

Valószínű, hogy itt is fogom hagyni.

Platon Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6993

Biztos jó ötlet minden topicot folyamatosan újragenerálni a cache be csak hogy ilyen csecse "egy órája" felírat legyen ott?

 

A felhasználókat zavarja, a hardverigényt növeli.

 

MINEK AKKOR?

 

 

mosogep-szerelo Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6992

Jó napot!

Nem tudom ki az illetékes, de aki érintve érzi magát tegye meg, hogy vissza állítja a hozzászólások fölött a dátumot-időt! Nem tudom miért kell egy jól bevált rendszert elrontani, modernizáció címen! 

Köszönöm sanyooo

ui: szeretném a régi nick-emet visszakapni, ha ebben segítene valaki megköszönném! (sanyooo)

arnyekxxx Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6991

Esetleg nem lehetne fehér alapon fehér betükre átállitani a fórumot? Az is lenne legalább ilyen hasznos "fejlesztés" és biztos ki lehetne utalni érte a megfelelő prémiumot.

 

 

Ezt a hozzászólást most küldöm, 60 perc múlva egy óra múlva lesz.

arnyekxxx Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6990

Ki volt az a világ vadbarma aki ezt kitalálta? 

FaberK Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6989

Nekem konkrétan a tippjátékok értékelésében jelent vállalhatatlan pluszfeladatot az, hogy nem a régen megszokott formátumban van megadva a hozzászólás időpontja. Van egy kis alkalmazásom, ami segít az excelbe átrántani a tippeket, de ehhez kell egy adott string, amiből be tudja azonosítani a felhasználónevet. A "8 perce", "másfél órája", "3 napja" erre totálisan alkalmatlan.

Értem én a fejlődést, nem is akarok az útjába állni, de legalább a Beállításokban választható lenne az egyszeri felhasználó részére, hogy melyik módon akarja megjeleníteni a hozzászólás időpontját.

bolondok háza Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6988

Csatlakozni szeretnék én is!

 

Érdeklődnék, hogy mire volt jó, megváltoztatni a hozzászólások időpont jelölési módját?

Miért titok, hogy mikor történt az másodpercre pontosan?

 

Köszönöm.

Patreides Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6987

Nekem nem az a gond, hogy nem tud pontos lenni. Nekem az a gond, hogy nem informatív, és a legfőbb gond, hogy egy jól működő rendszert tettek tönkre csak azért, hogy csináljanak valamit.

Az ilyesmitől a falnak tudok menni.

Előzmény: halaloszto (6986)
halaloszto Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6986

Az a gond, hogy a kijelzes igy ahogy van nem tud pontos lenni. Betoltom a forumot, elkezdem olvani, 10 perc alatt eljutok a tetejere. Es oda van irva hogy a hozzaszolas 2 perce szuletett, pedig ez nem igaz, 12 perce. Meg kellene csinalni olyanra hogy automatikusan frissitodjon, mert ez igy ertelmetlen.


Vajk

Előzmény: Patreides (6983)
convar Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6985

Csatlakozom az elégedetlenkedőkhöz.

Kedves indexes kollégák, ezt most mégis miért kellett? :(  Az összes topikban ahova járok panaszkodnak rá, olyat még nem olvastam aki örült volna a változásnak.

 

 

NeomatiK Creative Commons License 2014.08.19 0 0 6984

Ja, a beállításoknál lehetővé kéne tenni. De nem az erre való visszatérést, hanem erre a buta formátumra való áttérést, akinek szüksége van rá.

 

Volt valami közvélemény kutatás, hogy nem jó a korábbi időformátum? Vagy megint a hasára csapott valami nagy innovátor?

 

Egyébként percenként frissülni fog magától az oldal, hogy tényleg az legyen kiírva, hogy mennyi ideje volt a hozzászólás? Nagyon remélem, hogy nem. Beb*szna, hogy magától firssítsen! Tényleg nem értem, mi a jó ebben az új cuccban.

 

Előzmény: Never Man (6982)
Patreides Creative Commons License 2014.08.19 0 0 6983

Na, ma elkezdem visszanézni a kedvenc topikjaimban a hozzászólásokat, és szokás szerint nézném, hogy kb. tegnap hány óra hány perc körül néztem az utolsókat, hol kezdődnek az újak, de mit látok? Hogy "14 órája", meg "16 órája", úgyhogy most minden bejegyzésnél szépen számolgathatom visszafelé az időt az aktuális mostani időponttól...

Hát ennél idiótább és haszontalanabb változtatást ezen a fórumon még nem csináltak, ez egy nyilvánvaló pótcselekvés, ahelyett, hogy pár valódi problémát orvosoltak volna.

Komolyan bosszantó.

Never Man Creative Commons License 2014.08.18 0 0 6982

Talán nem lenne nehéz fejlesztés a személyes beállításoknál egy választási lehetőség, hogy ebben a négyelemis formátumban vagy a régi alakban jelenjen meg az időpont. De akkor már időzónát is ... :-DD

LRJudit Creative Commons License 2014.08.18 0 0 6981

Egyiket sem használok, de nem én találtam ki, sőt már azt is leírtam, hogy nekem sem tetszik.

Előzmény: malenykij polgar (6980)
malenykij polgar Creative Commons License 2014.08.18 0 0 6980

Telefonon? Tableten?

Mi szükség volt rá? 

Előzmény: LRJudit (6973)
LRJudit Creative Commons License 2014.08.18 0 0 6979

Próbálom magyarázgatni itt magamban, de kevés sikerrel.:(

Előzmény: ásítósmacska (6977)
bindera Creative Commons License 2014.08.18 0 0 6978

Érdekes, oldalt még a topikoknál ott van az utolsó pontos időpont.

ásítósmacska Creative Commons License 2014.08.18 0 0 6977

De mire jó ez az egész...????

 

Azt hiszik, hogy az egyszeri fórumozó nem tudja kiszámolni, hogy az előző komment 3 perccel ezelőtt íródott? :-DDD

 

 

Előzmény: LRJudit (6973)
LRJudit Creative Commons License 2014.08.18 0 0 6976

Valóban és megértelek!

Előzmény: scarabaeus (6974)
Patreides Creative Commons License 2014.08.18 0 0 6975

Mekkora felesleges baromság ez az új időkiírás! Miért kell valamit megjavítani, ami el sem romlott?

Csak hogy változtassunk, mindegy, hogy jobb lesz, vagy rosszabb?

Marhaság. De most komolyan.

scarabaeus Creative Commons License 2014.08.18 0 0 6974

Nem-nem, nincs benne másodperc. Ez meg a másik... Viszont a dátum-idő (mp-cel együtt) fontos lenne kedvenc fórumos feladványfejtő topikomban is, ott számít a másodperc, és a programnak is szüksége volt rá, amíg még tudott belőle dolgozni, ezután mondjuk nem fog tudni... Nem gondoltam volna, hogy ez is be fog ide gyűrűzni. Külföldi fórumokban már eléggé sokáig eltart kibogozni, ha a kontextusból nem derül ki egyértelműen, milyen irányba van rendezve a fórum, mert a sok "tegnap" meg ilyesmi nem igazít útba, erre tessék, még itt is ezt látom, de még a felugró címke is csak perceket mutat. A másodpercek elvesztek.

Előzmény: LRJudit (6973)
LRJudit Creative Commons License 2014.08.18 0 0 6973

Nekem sem tetszik ezen újítás, de ha az egérrel rámentek, legalább megjelenik a pontos dátum és idő.

Előzmény: rainy day woman (6972)
rainy day woman Creative Commons License 2014.08.18 0 0 6972

Csatlakozom, égbekiáltó hiba!

Előzmény: scarabaeus (6971)
scarabaeus Creative Commons License 2014.08.18 0 0 6971

Ezért jöttem ide. Tudom, hogy az emberek rettegnek a számoktól, de annak a pár embernek, aki nem fordul el a fórumozástól, ha lát 14 számjegyet, nem lehetne Beállításoknál visszakapcsolhatóvá tenni az YYYY:MM:DD hh:mm:ss formátumot? Az egyik leggyűlöltebb fórumtulajdonság számomra ez a dátumok-időpontok "emberi nyelvre" egyszerűsítése...

Előzmény: Never Man (6970)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!