Keresés

Részletes keresés

hétpettyeskatica Creative Commons License 2011.10.22 0 0 1481

nézd, elvettél egy nőt, aki gátlásos, nem tud veled önfeledten szeretkezni. most hiányérzeted van, pedig ezt tudtad már az elején is. nem csaptak be, nem árultak zsákbamacskát. ha annyira hiányzik az orálszex, keresd máshol, ha a nejed fontosabb, akkor mondj le róla

nafyjából olyan, mintha azon nyünyörögnék, hogy a férjemnek x után sem lett nagyobb a farka

Előzmény: Törölt nick (1480)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.22 0 0 1480

Az 1-3 opciot probaltam mind....a 2es az optimalis lenne...lenne...ha lenne.

Előzmény: hétpettyeskatica (1479)
hétpettyeskatica Creative Commons License 2011.10.22 0 0 1479

vannak ilyen gátlásos nők, pech, hogy pont egy ilyenbe szerettél bele

nem látok sok lehetőséget a helyzet megoldására

1. elfogadod így

2. valahogy ráveszed a változásra

3. megcsalod

4. elhagyod

nagyjából ennyi

 

Előzmény: Törölt nick (1478)


Törölt nick Creative Commons License 2011.10.22 0 0 1478

Eddig minden no, akivel voltam, imadta adni s kapni az oralist.  Csak o nem....mert sohasem csinalta, csinalhattam vele...

Előzmény: hétpettyeskatica (1477)
hétpettyeskatica Creative Commons License 2011.10.22 0 0 1477

tényleg passz

ha ő betegségnek tartja az orálszexet, akkor nagyon nehéz 

Előzmény: Törölt nick (1476)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.22 0 0 1476

Hát igen. Már javasoltam, hogy menjünk külső szakemberhez.  Erre "te vagy a beteg, nem én, mert orálist akarsz, menj te egyedül."

 

Passz.

Előzmény: hétpettyeskatica (1475)
hétpettyeskatica Creative Commons License 2011.10.22 0 0 1475

neked is és jadesárkánynak is válaszolok

 

nem tartom magam prűdnek, szivesen beszélgetek a szexről, úgy általában, de teljesen elképzelhetetlen számomra, hogy bárkinek, barátnőnek, rokonnak részleteket meséljek a szexuális életemről, kitárgyaljam, hogy a férjemmel, vagy szeretőmmel mit hogyan csinálunk, vagy nem csinálunk

a másik pedig az, hogyha a barátnőm kérne tanácsot, biztos segítenék neki legjobb tudásom szerint, de a barátnőm megkerülésével, az ő tudta nélkül, a háta mögött biztos nem beszélnék a férjével az ő szexuális életéről

egy ennyire gátlásos nő, aki a saját férjével nem tud erről a témáról beszélni, az nem valószínű, hogy egy idegennel meg igen, de ha mégis, ha megbízik bennem annyira, hogy elmond nekem olyasmit, amit még a férjének sem, akkor az a bizalmával való visszaélés lenne, ha utána kitárgyalnám a férjével

 

ha valakivel meg akarják beszélni a témát, keresni kell egy kivülállót (szakembert) és vele közösen kell beszélni

Előzmény: Whispering (1472)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.22 0 0 1474

Ember, köszönöm, hogy segíteni akarsz.  De 2005ig kell visszaolvasnod a dugják a feleségem c. topicot.

 

A feleségem minden bor, pálinka és aszú ellenére, gyertyafény stb ellenére, könyörtelenűl összezárja combjait, ellöki fejem ha úgy érzi, merészelek a puncija felé közelíteni számmal, bármelyik irányból.  Ez egyértelmű elutasítás.

 

Ami jobban fáj, ahogy az elmúlt 6 évben leírtam abban a topicban, az az, hogy nem mondja meg, miért, illetve, nem mondja meg, ő mire vágyik.....

 

Vagyis itt a kommunikáció elég egyértelmű s egyoldalú....

 

Saját bevallása szerint "ilyen" témákról nem beszél barátnőivel...tehát baromi nehéz lenne bármelyiket egyedűl megközeleíteni, s rávezetni egy ilyen jellegű beszélgetésre....

 

Nem érzem úgy, hogy semmi szűkség udvarolni, nem azért, mert úgyis meg lesz, hanem azért, mert úgysem lesz meg.  Ez egy lényeges különbség....

 

De köszönöm az ötleteket...

Előzmény: Whispering (1469)
jadesárkány Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1473

És miért hajtanád el? Én inkább örülnék, hogy a barátnőm ( aki fontos nekem, mivel a barátom) férje nem félrelép, hanem megpróbálja megoldani a gondokat. És ha tudok, segítek neki, hiszen azt szeretném, hogy a barátnőm élete rendben legyen és boldog legyen.

Előzmény: hétpettyeskatica (1471)
Whispering Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1472

A mai világban már nem tabu egy ilyen beszélgetés. Mondjuk, én sem ezzel kezdeném, hanem megoldanám. Az ember a kudarcával nem szokott dicsekedni, hanem nagyívben hallgat róla. Csupán egy felvetett barátnős felvetésre reagáltam. Amúgy és simán rá tudnám terelni a beszélgetést, hogy az ne legyen se tolakodó, se sértő.

Előzmény: hétpettyeskatica (1471)
hétpettyeskatica Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1471

elképzeltem, amint a barátnőm férje megkérdezi tőlem... asszem nagyon elhajtanám. ennél már csak az lenne rosszabb, ha a férjem a barátnőmmel beszélné meg a szexuális életünket

Előzmény: Whispering (1469)
Whispering Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1470

Bocs, az előzőt neked szántam.

Előzmény: Törölt nick (1468)
Whispering Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1469

Igazából valamit nem jól csinálsz. Nem kell neki mondani, hogy orálisan szeretnéd kényeztetni, hanem az előjáték során, amikor végigpuszilgatod a testét, akkor szépen megközelíted az ágyékát is, de csak érintőlegesen, mintha nem is érdekelne, aztán lefele a lábak felé, majd amikor visszafelé jössz, akkor már egy kicsit közelebb. A reakciójából tudni fogod, hogy folytathatod-e, vagy nem. Elutasítás esetén legközelebb ismét megpróbálod, addig, amíg annyira nem lesz a vágyai rabja, hogy nem ellenkezik. Egy idő után már benne is fel fog merülni az, hogy szeretné viszonozni. Jó lenne kicsit a részletekre odafigyelned, hiszen az egészet megelőzhetné egy meghitt vacsora, kis alkohollal spékelve, ami oldja a gátlásokat. Lehet ez könnyed bor, vagy édes likőr, bármi, amit hajlandó elfogyasztani.

 

Egyébként egy barátnőjével mindent meg lehet beszélni, csak nem úgy, hogy 'nyalni szeretném oszt nem hagyja', hanem értelmesen. Pl, az érzelmekről könnyen beszélgetni lehet, ahonnan már könnyen ráirányítható a táma a kiegyensályozott testi kapcsolatra. Ekkor megkérdezheted tőle, hogy mennyire ismeri Őt ezen a téren, szoktak-e róla beszélgetni, ugyanis te szeretnéd színesebbé tenni az együttléteiteket, azzal, hogy az ajkaiddal is meg szeretnéd érinteni minden porcikáját, illetve, hogy ő is érintse meg a tiedet, de úgy érzed, hogy ő ettől elzárkózik, és kérdezd meg, hogy mint barátnő, milyen megoldást tudna javasolni. 

Az örömlányoktól eltekintve, egy nő testéhez a lelkén át vezet az út. A legnagyobb gond egy ilyen hosszú kapcsolatnál inkább az, hogy már a tied, és úgy érzed, semmi szükség udvarolni, mert ezen már túl vagytok. Pedig ez nagyon nem így van, és ez nagyrészt a te felelősséged.

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1468

Szia...hát vad a fantáziád....

 

Derűlt égből egy barinővel arról beszélni, hogy X barátnője nem hajlandó szopni s nem nyalhattam soha....

 

S hogy ő mit szól hozzá?  Mit szólhatna?  A fantázia az, hogy próbára teszi tudásom s nem mond semmit X nevű feleségemnek...Vagy, vele beszél, s feleségem k....ra mérges lesz, mit képzelek, ilyenről beszélni mással?

 

Igen, gátlása van....de nem válaszól miért zárkózik el, arra sem válaszól, mit szeretne....

 

Talán van más ötleted?

 

(De izgalmas lehetőségek nyílnak meg ha a barinő......)

Előzmény: BanGyu (1466)
Mortein007 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1467

Sziasztok!

 

Próbáltam már itt szeretőt keresni de nem jött be a szövegem senkinek.

Most stratégiát váltok és én is rakok fel "olyan" képet.

Ja én 32 éves vagyok 180 cm magas kékszemű, Budán lakok a 11. kerben.

Elérhetőségem: szendejozsef@gmail.com

BanGyu Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1466

Sajnos egy tök egyszerű eset áll fenn. Neki orális területen van gátlása, neked meg kommunikációs területen :-)

Hidd el sok barátnő csak várja, hogy végre nyiss ebbe az irányba, szeretnek ilyenekről is beszélni... meg persze tenni is.

 

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy hagyd el a párod, v. csald meg, hanem hogy megpróbálhatod a beszélgetést egy barátnőjével (csak nehogy a másik oldalára csapjon, és a barinő vezeti be a párod az orálisba)

Előzmény: Törölt nick (1465)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1465

Sarkany, termeszetellenesnek tartja...s nem mond rola mast...

 

Baratno..ha tudnek egy baratnojevel igy beszelni, akkor a baratnoje mar kiprobalt volna engem...s megtart maganak...

 

Ebbe a  klubba belepnek...

Előzmény: jadesárkány (1464)
jadesárkány Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1464

Hát, pedig annál jobb nincs is :))))))  Azt hiszem beleolvastam, de nem nagyon emlékszem rá.  Nem is tudom. Undorítónak tartja? Vagy csak nem csinálta, tehát nem tudja? Filmen sem nézi meg?  Kérdezd meg valamelyik közeli barátnőjét ( akiben bízol), hogy neki mondott-e erről a témáról valamit.  Vagy a neveltetése prűd ( de mintha azt írtad volna, hogy nem). Vagy ezzel büntet valamiért téged. Most gyenlőre nincs több ötletem.

Előzmény: Törölt nick (1463)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1463

Sarkany, olvastalak...az en sarkanyom mas...nem tud, v. akar a szexrol beszelni, de nem untatom itt a tomegeket... Van 6 evnyi vita a "dugjak a felesegem" c. topicban, ahol azt tarom fel, hogy most mar 9 evnyi hazassag utan sem engedi az oralis barmelyik formajat...

Előzmény: jadesárkány (1462)
jadesárkány Creative Commons License 2011.10.21 0 0 1462

Szia. Remélem sikerrel jársz. A lényeg, hogy meg tudjátok beszélni a gondokat éppúgy, mint az örömöket. A kommunikáció minden kapcsolat alapja. Hiszen " néma gyereknek...".  És legyen szabadideje saját magára, amiből erőt gyűjthet a hétköznapokra.  Sport, barátnők stb. heti 1-2 óra elég és feltöltődünk. És ebből ti is "profitálhattok".

Előzmény: Pali_35 (1461)
Pali_35 Creative Commons License 2011.10.20 0 0 1461

SZia,

Tanárno a Párom ... Lényeg hogy most megvagyunk. Probalom tenni amit mondasz....

Előzmény: jadesárkány (1452)
James 42 Creative Commons License 2011.10.13 0 0 1460

Az jó, mert akkor nem kellene sokat utaznom. De mit jelent az, hogy el kéne csábítani? Nem is tud róla, és a pasinak kéne rádumálni? Mert én soha nem voltam jó az ilyesmiben. De egyébként érdekelne a dolog. Mármint nem a hármas, hanem a szerető része.

Előzmény: Swede (1457)
BanGyu Creative Commons License 2011.10.13 0 0 1459

Délpesti nős ember vagyok, és szeretőt keresek, akit tudnék kényeztetni, aki esetleg szintén szeretőre vágyik!

Nem vagyok szexmániás, tehát a kapcsolat sem csak a szexről szólna. Egy valódi Nőt keresek, akivel meg tudom beszélni azokat a gondolataimat is, amikre a párom nem kiváncsi.

 

 

kukoricatábla Creative Commons License 2011.10.12 0 0 1458

"Nem fogja megbánni az a férfi aki sikerrel jár!!!!!"

 

Csak nehogy két-három revolverlövés legyen az a jutalom.

Előzmény: Swede (1455)
Swede Creative Commons License 2011.10.12 0 0 1457

Budapest

Előzmény: James 42 (1456)
James 42 Creative Commons License 2011.10.12 0 0 1456

Na és hol található az a csinos hölgy? Mert Karakószörcsökre nem megyek akkor se, ha a világ legszebb nőjéről van szó. Kerepestarcsa esetleg már szóba jöhet.

Előzmény: Swede (1455)
Swede Creative Commons License 2011.10.12 0 0 1455

Sziasztok,

 

Keresek egy olyan férfit aki elcsábitaná a csinos feleségemet!

 

Feleségem csinos 38 éves hölgy.

 

Izgatna a tudat, hogy van neki egy szeretője. Egy mási fejlemény az is lehet, hogy hozzánk bekapcsolódik mint 3-ik a hölgy örömére.

 

De mind ehhez először el kell csábitani!

 

Van erre válalkozó férfi?

 

Nem fogja megbánni az a férfi aki sikerrel jár!!!!!

kukoricatábla Creative Commons License 2011.10.12 0 0 1454

No, Pali! A házimunkába való besegítés meghozta a várt eredményt?

Előzmény: Pali_35 (1436)
éhes disznó makkal Creative Commons License 2011.10.10 0 0 1453

budapesti jótündért keresek :)

jadesárkány Creative Commons License 2011.10.09 0 0 1452

Jó dolog a házimunkában segíteni, de talán nem is ez a lényeg ( persze, ez is jól esik, abba ne hagyd!)  De egy hétvége kettesben, valahol egy wellnes-szállóban, az még jobb. De ne azért, hogy két napig non-stop szex legyen! Lazítsatok!! Szauna, masszázs, séta, jókat enni, inni. És főleg: BESZÉLGETNI!  Amíg az okok nem derülnek ki, ha megfeszülsz, sem változik semmi. Azt írtad, a párod az állami szektorban dolgozik. Hát ott most elég ingatag a helyzet. Mi nők ugyanúgy félünk, hogx elveszítjük a munkánkat, mint Ti!  Beszélgetsz vele erről?? Tudja, hogy mellette  vagy, hogy számíthat rád?  Hogy nem egy hülye p..., mert kirúgták?  Milyen a légkör a munkahelyén, szeret ott vagy csak muszáj? Az a helyzet, hogy a férfiak minden stresszt, félelmet, gondot  szexeléssel vezetnek le és orvosolnak. Bocs fiúk, de az a helyzet, hogy mi erre képtelenek vagyunk!!  Mi nem tudunk a szexre gondolni, ha félünk, ha stresszelünk, ha bizonytalanok vagyunk, ha fáradtak vagyunk, ha problémáink vannak. Egyszerűen így vagyunk összerakva. Kell, hogy szeressenek minket, de nekünk nem a napi szex a mérvadója ennek. Bocsi, most mennem kell, de ha érdekel, szívesen megosztom veled a "tapasztalataimat"

Előzmény: Pali_35 (1436)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!