Keresés

Részletes keresés

sfi Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8921
Hát ez nem túl bíztató. :(
Előzmény: Törölt nick (8918)
Amari bp Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8920

 

Ez a Budvai főút, meg valamelyik utcasarkán található hentes, sarokban egy nagy grillsütő :)

 

 

 

 

 

 

 

Egyszer gondoltam mert épp sütöttek én is veszek, mert nem álltak ott sokan,  erre az előttem álló nő, az összest elvitte:)

Előzmény: jisell (8912)
sfi Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8919
Köszönöm! Már nézegettem egy ideje, mikor rájöttem, hogy nekik én is írtam már. Valóban jó ajánlatot adtak, most a Vila Perlaval egyezkedem. De ők is itt vannak tartalékban.
Előzmény: Törölt nick (8917)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8918
Korrekt oldaluk van.
Susanjról pedig Csakamunka topictárs tud(na) neked mesélni,tavaly ott nyaralt.
Amit én láttam ,az egy jó nagy zsufi volt, minden szinten.Strand,nappal az utak,éjjel a vigalmi negyed,stb....
Persze ez nekem nem volt zavaró,sőt,igaz mi csak vendégségben voltunk ott.
Előzmény: sfi (8915)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8917
http://www.montenegro-nyar.com/elerhetoseg.htm
itt találod
Előzmény: sfi (8915)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8916
pillanat megkeresem a cimet és irom
Előzmény: sfi (8915)
sfi Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8915
És hol találtál rá? Képek esetleg vannak róla? És milyen messze van a tenger (gyalog)?
Előzmény: Törölt nick (8914)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8914
sajnos a nevét nem tudom,Bár külvárosában Susanjban van kicsit a hegyoldalban,/de itt végül is minden a hegyoldalban van/a tulaj a helyi rendőrség nyomozója.Két ötszemélyes egy háromszemélyes és négy négyszemélyes apartmanjuk van.
Előzmény: sfi (8910)
sfi Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8913
Ez nagy segítség, köszönet érte. Szerintem kinyomtatom és elvisszük magunkkal. De a "henteses" megoldás is nagyon szimpatikus.
Előzmény: jisell (8911)
jisell Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8912
Valamint azoknak akik apartmanba jönnek le nyaralni és önellátók ajánlom figyelmükbe a hentesboltok szolgáltatásait ahol a kiválasztott húst ingyen megsütik és becsomagolják.Néha még én is aki szeret főzni elmegyek a henteshez és 3-4 Euróért olyan ebébet kanyarintok hogy az no! Nyáron friss saláta mellé és nem is kell több így még többet lehet spórolni. 
jisell Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8911

 

 

Nem gomd per pillanat 8 étterem van nyitva a budvai sétányon. Ebből 4 rohatd drága

Ha a régi várostól kiindulva nézzük az éttermeket akkor a következők vannak:

1.The Olld Fisherman's pub pizzéria és étterem.Ha jó kemémy pizzára vágysz és jó a fogsorod ajánlom figyelmedbe viszont jót lehet sörözni.

2. Konoba Donna kod Nikole ez egy drága étterem a kiszolgálás fuj a kaja még fújjabbbbb

3. PORTO  étterem, ezt merem ajánlani aki jó halas étterembe vágyik. A kiszolgállás első rendű, az étel oltári és bőséseg adagban mérik. A szülonapomat is itt ünnepeltem,halk zene stb.stb.stb. jellemzője hogy egy kis hídon keresztül kell bemenni a híd alatt pedig ott uszkálnak a halak, rákok tehát a jövendőbeli vacsora itt tényéleg friss halat ehet az ember.Viszont csapolt sör az vagy vagy nincs.

4.Jadran kod Krsta ez egy drága étterem itt hogy is mondjam szallagon készítik a vacsorákat nem éppen volt a leg leg leg, tavaly ott egy utasom - magyar- oltári gyomorrontást kapott .Viszont van csapoltz sörrrrrrrrrrrrrr.

5.Olimpia étterem - puccos drága

6. Fontana étterem haljamos a gyomorrontás megszerzésére

7. Hűűűű elfelejtettem a nevét de jó étterem szolíd árakkal jó pizzával és rostélyossal

8. Zeleni gaj - jó hallevest szeretnél enni itt ajánlom, árak elfodadhatóak, csapolt sör is van pizza is finom.

A régi városan is van néhány puccos étterem de az nagyon de nagyon drága.

A régi városban ajánlom a Mocart cukrászdát friss és finom sütemények, fagyikkal lehet lehűteni a nyári forróságot.

Valamint Budván 2 benzinkút van a köszpontban - egymással szemben-innen nem messze mindössze 50 m-re van a Kangaro étterem. Igazán szolíd árakkal közepes adagokkal valamint tv-re kivetített menüvel várja a vendégeket.

Ezeket az étteremeket ajánlom szívessen.

A budvai sétányon több helyen árulnak pizza szeleteket ezt szem alapján lehet meítálni hogy mikor friss mikor nem . Ezenkívül ami nekem nagyon tetszik hogy behozatalra került az a nagyon sik finom olasz recept alapján készített fagylalt amiket nagy hűtő vitrinekben?ha jól mondom árulnak.

Beciciben a sétányon az Obala étteremnek vannak elfogadható árai valamit a Tri Ribara azaz a Három halász nevű éttermet ajánlom figyelmetekbe. Ide érdemes elmenni finomakat lehet enni a kiszolgálás első rendű viszont az árak egy kicsit húzósak.

  

Előzmény: Hümi (8904)
sfi Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8910
Elárulod, melyik apartmanba mentek?
Előzmény: Törölt nick (8909)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8909
sziasztok.
"népszabadság" 2007-ben voltunk Kotorban. nekünk mindig volt vizünk,az éttermi ár fele volt mint Horvátoknál/hasonlo kat/csevapot szemben a mészárszéken készitették,kiválasztottuk a hust ledarálták befüszerezték megsütötték 2 euroért négyen bekajáltunk Az idén Bárba megyünk egy magán apartmanba agusztusba 11 euroért fö/éj 4 család
kissárpi Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8908
Pár kép a Zanjicei strandról.
kissárpi Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8907
A Zanjicei strand tavaly augusztusi étlapja magyarul és szerbül.
jisell Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8906
Szerveszkedőnek üzenek a fájlokat nem bírom sehogysem megnyitni.
jisell Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8905

 

 

Csak az idén nem tudom mit fognak kitalálni! Ahogy te mondod volt itt már minden most repülő elfántok jönnek?

 

Nem kell minden szamárságnak bedőlni amit az ujságok írnak.

Előzmény: passager (8898)
Hümi Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8904
Kedves jisell, ha egyszer lesz egy kis időd összeállíthatnál egy kis budvai éttermi útmutatót...az árak és a minőség tekintetéten...fáradozásodat előre is köszönöm...köszönjük...:)
Előzmény: jisell (8902)
jisell Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8903
Boszniában azaz Szarajevóban lehet a legjobb cevapot ahogy ti mondjátok csevapcsicsát enni lepényben. Ezt igazán jól eltudják készíteni valami fantasztikussan. 
Előzmény: H_G (8900)
jisell Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8902

A húzós montenegrói éttermi árakkal kapcsolatba tudni kell hogy azárt az ember nem mindegy hogy hol eszik. Valami puccos étteremben a tengerpart mentén biztos hogy az árak szédítőek és nem biztos hogy jót fog kajálni az ember. Bár ha jobban belegondolok én is többet fizetek azért hogy ha jó halat vagy rákot akarok enni.Én egy kicsit előnyben vagyok én már felfedeztem néhány éttermet ahol jól lehet enni és a pénztácának meg túl megerőltető.

A vízhiánnyal kapcsolatban pedig elmándanán hogy azért voltak problémák a tavalyi nyár folyamán is nem volt folymatos azért a víz ellátás. Hálla a jó Istennek már a helyiek is azért észbe kapcsoltak hogy ha turistákat szeretnének az apartmanjaikban akkor ez ügyben tenni is kell. Nagyon sok az apartmanházak 95%-nak saját vízforrása vagy vizes medencéje - tartája- van. Mert ellemi követelmény lett " ha turistát szeretnél 1.legyen vized" ha nincs akkor turista sincs. Én ismerek olyan 4*-os apartman házat itt a szomszédba akik tavaly reggel 6-tól 9-ig valamint 18.00-tól 21.00-is adtak vizet a vendégeknek. Kérdezem én és ha valaki hasmenést kap? válsz pedig az volt : majd kap egy vödör vizet! Ezt nem nevezném még fejlett idegenforgalomnak. Na de ez az én véleményem.

Ha hinni lehet a szimpatikus,fiatal és nőtlen montenegrói idegendorgalmi miniszternek be fogják fejezni a nagy ivóvíz hállózatot amit a Szkadari tótól vezetnek le egésszen Kotorig ha jól tudom, Akkor nem kell majd aggódnunk hogy csepeg vagy nem csepeg a csap.HA ez megleszz mondom HA mert már idestova 2 éve csinálják ezt. Remélhetőleg ha az időjárás engedi akkor a budvai strand mentén fogják tovább vezetni a közeljövőben. Éppen a napokban aszfaltoszták le a Budva Becici közötti utat evvel is egy részét befejezve.   

Előzmény: dzsimi111 (8896)
Yettiee Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8901
2009-ben utazók:


1. baffalolev: 2009.01.01-12. 31: 10-15-ször :)

2. halacs: 2009.02 :Herceg Novi

3. yettiee: 2009.07.13-07.20: Budva,Hotel Aleksandar

4. .AK-47.:2009.07.15-07.25

5. Hümi: 2009. 07. 18-07. 25: Budva, Adria apartman

6. csakamunka: 2009.07.20-07.30
H_G Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8900
Szerintem nagyjából az összes környékbeli országban lehet lehúzós éttermi árakkal találkozni, kivéve Montenegrót és Boszniát.
Előzmény: vargamarcs (8897)
passager Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8899
Ámbár egy jó karban lévő fekete özvegy azért..... (az asszony nem olvassa a topicot)
passager Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8898
Az ilyen riportok szerintem mindig megrendelésre készülnek, én valamilyen ellenérdekelt idegenforgalmi csoportosulást sejtek a háttérben. Ahogy közeledünk a nyárhoz, az adriával kapcsolatban jön majd az emberevő cápa, hepatitis, fekete özvegy, és társaik
Előzmény: dzsimi111 (8896)
vargamarcs Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8897

"riogattak a montenegrói vizhiányal ,és a lehúzós éttermi árakkal "

Ezt mi tavaly szerencsére nem tapasztaltuk. Sem a vízhiányt, sem a lehúzós éttermi árakat.

Előzmény: dzsimi111 (8896)
dzsimi111 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8896
Az Általad leírtak és saját tapasztalataim miatt sem nem értem .tavaly végigjártuk Szerbia-Monti-horvátok-Bosznia körutat és a közel 2000km távon Csak!!!!(még egy X CSAK)Magyarországon találkoztam úthibával.de tavaly szintén a népszabadságban riogattak a montenegrói vizhiányal ,és a lehúzós éttermi árakkal .
Előzmény: jisell (8895)
jisell Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8895

Szia

 

A horvátországi útakról annyit hogy jók. Végig autó úton lehet jönni igaz kell fizetni az autó pály díjjat. Gyorsa le lehet érni. Bebeli breg-nél lávő határátkelőn a horvátok szoktak nyúlni mint a t.......

 

A boszniai utat nem vélemenyezném csak hallottam hogy nehéz kicsit kacskaringós könnyen el lehet tévedni.

 

A Szeged-Szabadka - Újvidék - Belgrád - Cacak - Uzice - Podgorica út is jó nincsennek kátyúk. A Zlatiboron keresztül vezető utat is felújították. Autópály díjjat Belgrádig kell fizetni. Utánna bele lehet csapni a lovak közé. Mint mindenhol sebesség korlátozás betartása és biztonsági öv használata köztelező. Még a határőrök sem kekeckednek sem a szerb sem a montenegrói határon na persze attól függ hogy mivel van tele a csomagtartód :-)

Előzmény: dzsimi111 (8894)
dzsimi111 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8894

http://nol.hu/lap/utazas/lap-20090126-20090126-6

 

ez a mai népszabadságban találtam.csak a cikk végén az utminöségröl leirtakat  nemtudom értelmezni.ti talán találkoztatok kint kányuval?

moncsa03 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8893

Naturista szemmel, biztos. Bár szerintem a hasonlat egy kicsit erős- így, nem naturista szemmel.

Szerencsére a nagytöbbség nem naturista, így nem kell tartanod tőle, hogy elfoglalják a helyet előled.

A témát viszont lezártnak tekintem-mielőtt vitává fajulna!:))

Előzmény: H_G (8803)
Hümi Creative Commons License 2009.01.26 0 0 8892
Köszönöm...másom sincs csak türelmem...:)
Előzmény: jisell (8891)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!