Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.26 0 0 4599

köszi ha nem találok senkit akkor lehet hogy igénybeveszem a segitségedet

 

Előzmény: latex-71 (4598)
latex-71 Creative Commons License 2010.01.26 0 0 4598
Itt biztosan nem fogsz olyan lányt találni, aki csak azért, hogy neked jó legyen, megdug INGYEN!
Ilyet már meglévő párkapcsolatban szokás általában, színesítve azt.

De létezik sok nő, akik (szinte) bárkit megdugnak szolgáltatásként.
Én ismerek több ilyet is. Ha valaki nem talál ilyet, akkor szóljon, segítek.
(de nehogy valaki azt gondolja, hogy én lányokat futtatok...szó sincs erről)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.26 0 0 4597
Azért ezt én is kiprobálnám, ha van jelentkező akkor vegye fel velem a kapcsolatot


Törölt nick Creative Commons License 2010.01.26 0 0 4596
Sziasztok. még mindig keresnék Bp-en hölgyet a sex eme formájának kipróbálásához...esetleg kisméretü ápolt pasit... email publikus
aliszultan Creative Commons License 2010.01.26 0 0 4595
Kedves újonnc kartács!

Vedd már a fáradtáságot és olvass vissza!

Neked és a többi gyépésnek elárulom, hogy ha a böngésződbe beállítod a 100 hsz/lap -ot, jobban haladsz! :-D

Előzmény: qawsed1 (4594)
qawsed1 Creative Commons License 2010.01.26 0 0 4594
Keresek egy lányt aki bevezetne a sex e rejtelmeibe .
Kezdő vagyok. Szüz a fenekem.
Én 26 éves átlagos testalkat és borotvált intim mérettel rendelkezem.
Lehet kölcsönös kényeztetés,de egyoldalú is.

qawsed1@freemail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.25 0 1 4593
aliszultan Creative Commons License 2010.01.24 0 0 4592
OFF

Te most melyiknek vagy a klónja: Vöröses, vagy a másik barom?


ON
Előzmény: Törölt nick (4590)
Petike-35 Creative Commons License 2010.01.24 0 0 4588
Szia !
nem csak kiváltságosoké a lehetőség, mindenkinek 1X sikerül.
Van ki könnyen tágul van ki kevésbé.Nekem először csak 1-2 ujj mentbe de évek alatt igaz még nehezen de már az egész. Nem szabad siettetni erőltetni mert ha fáj akkor mégúgy sem tágulsz. Idővel sikerül !
De próbálj meg minél több síkosítót használni és az sem mindegy melyiket használod !
Olvass vissza találsz egy párat.
Előzmény: maorcsa (4587)
maorcsa Creative Commons License 2010.01.24 0 0 4587
Sziasztok !!!!
Valaki tudna nekem seíteni abban , hoyan tudnám kitágítani a lehető legjobban a fenekem ?, Mert nagyon szeretném ha a párom az egész kezét belém dugja de ez sajna még nem sikerült :( Vagy ez csak a kiváltságosoknak adatik meg?
csöszke 63 Creative Commons License 2010.01.24 0 0 4578
Nézz utána te is, mért meleg aki meleg. Nem attól, hogy mit csinál az ágyban, hanem attól hogy kivel. nem lesz valaki meleg felnőtt korában. Az nem betegség, amit el lehet kapni, és 30 fölött meleg lesz, mert rájön milyen katarzis ha a prosztatáját masszírozzák.... meleggé nem válik senki ! Gondolkozz te is mielőtt hülyeségeket írsz!
Előzmény: Vöröses (4577)
Petike-35 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4576
Én sem térítek sem más, szeretem a sex minden formáját !
Addig amíg a másiknak fájdalmat nem de élvezetet okoz addig szerintem minden megengedett !
Láttam már videokon vonaglani hölgyeket úgy mint akik extázisba esnek, azt hittem csak a vidi kedvéért. De mikor én igazán átéltem mikor nejem a popsimat kézzel megdugta s utána még 5 percig a kéj suhant át rajtam folyamatosan s reszkettem az élvezetektől . Nem voltam magamnál mert olyan jó volt, s még 10 percig az ágyból megmozdulni sem tudtam akkor éreztem ez az ami kell nekem s amíg élek szeretném érezni !
De ha valakinek ez nem tetszik akkor az ajtó nyitva s nem kell ide benézni s belepofázni!
Én sem megyek olyan helyre amit nem szeretnék kipróbálni vagy nem szeretek !
S most meg csinálom ott ahol a kedves hozzá szólónak idegen és élvezek egy nagyot!
csöszke 63 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4574
hmmm....Ha valakinek ez okoz örömet, és megtalálja hozzá a párját, akinek úgyanúgy örömet okoz? Akkor nekik ez a tökéletes szex. Ez tőlem is távol áll.
Nagyanyáink megbotránkoztak volna a mai "normális" szexuális kúltúrán is.
Előzmény: Vöröses (4572)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4573
Én nem próbáltam soha ezt, de nem is erőltetem senkinél, attól függetlenül néha beleolvasok ebbe a topicba (is), mert azért kíváncsi vagyok az emberek véleményére. De ha te ennyire elzárkózol akkor miért vagy itt téríteni?
Attól, hogy te nem csinálnád, mások csinálják és nekik tetszik, és attól, hogy neked nem tetszik még nem egészségtelen vagy káros...
Előzmény: Vöröses (4572)
Vöröses Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4572
Tehát ez nem egy játékos spontán kényeztetése a párodnak! Ez már egészségtelen káros beteg dolog. Ez a véleményem.
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4571
A szexben minden egészséges és normális, ami két ember örömét szolgálja, feltéve, hogy ezzel nem bántanak meg senkit, de főleg nem egymást. Ez így azért elég tág fogalom nem? :)
Ha mindkettőjük örömét szolgálja, akkor abba a lány dug fiút téma is belefér és normális lesz.
Előzmény: Vöröses (4568)
Vöröses Creative Commons License 2010.01.23 0 1 4570
ezek szerinted egészséges dolgok? Tehát csak igazam van hogy káros és elferdült dolog!
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4569
emmeg mi??
Előzmény: Vöröses (4568)
Vöröses Creative Commons License 2010.01.23 0 1 4568
Ez az egészséges szexhez tartozik? Szerintem már nem.
Előzmény: csöszke 63 (4567)
csöszke 63 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4567
Bocs ha nem olvasok vissza, nincs rá nagyon időm, három kölök szaladgál körülöttem. Csak néha idejövök, benézek, ha úgy gondolom firkálok valamit.
Hát ha valaki csak így képes élvezni a szexet, ott tényleg problémák vannak. De különben....

Előzmény: Vöröses (4566)
Vöröses Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4566

Várj várj! Ne vidd félre.

Nem  a játékról szólunk itt néhányan ellene. Nem az alkalomszerű élvezésről. Arról ha valaki erre öszpontosít! Ha dúrván csak erre a pontra izgulva élvezi a szexet. Ha valaki csak erre tud elélvezni. És ne mond nem egészségtelen olvass utána . Olvass vissza!

Előzmény: csöszke 63 (4565)
csöszke 63 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4565
"Miért szerinted titeket arra "készítettek" hogy a feneketeket dugassátok? Nőben van olyan kinek ott is szinte G pontja van."

Olvass utána a ffi nemi szerveknek. A ffiaknak prosztatájuk van. És annak izgatása, masszírozása, akár ujjal, akár bármilyen segédeszközzel, gyönyört képes okozni nekik. Mint ahogy lehet neked hüvelyi orgazmusod, és a csikló izgatásával is. A ffiaknál is kétféle képen lehet orgazmust elérni. Ha neked ez nem fér bele, hát nem.....

De ítélkezni mások felett??? És hidd el a leg férfiasabb ffinak is örömet okoz..... Csak lehet azért nem próbálja, mert ő is előítéletekkel van tele, és még szégyelli is magát, mert élvezné.... Hülyeség!! Nem azért élvezi, mert nőies, vagy meleg.....hanem pont azért, mert ffi....prosztatája van.
Előzmény: Vöröses (4554)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4564
hát azt hogy mi normális meg mi nem, azt nem mi fogjuk eldönteni
ha neki a párjával így jó akkor csinálja

én minden nap nem vállallnám be mert uncsi lenne egy idő után, nem beszélve arról, hogy bele is rokkanék :-DDDDDDDDDD

bár az is igaz hogy jó kis fogyókúra lenne:)))))))

tényleg ez lehetne egy jó kis fogyókúra szlogen is:

"minek diétázni?? dugja inkább a férjét, tuti fogyás garantált:)))))))))"

nekem még izomlázam is volt olyan helyeken ahol nem is gondoltam volna hogy van izom:))))))
Előzmény: Vöröses (4563)
Vöröses Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4563
A varázsszó közeledik. Kipróbálni! Játszani. De mikor segédeszközök tárháza módszerek kenőcsök stb stb stb van akkor az a kipróbálás szerinted? Szerintem az már a seggbedugás kizárólagos szeretete. Az már nem egészség! Nézz már utána miket ír a beíró ariszultán! Nézd meg a képeit! Szerinted az normális?
Előzmény: Törölt nick (4562)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4562
szerintem nem az a központi kérdés náluk sem, csak egy eszköz arra hogy szinesítsék a szexuális életüket

aki az anált szereti az sem dug állandóan csak a popsiba

aki a kikötözést szereti az sem mindig csak kikötözve szexel

szerintem izgi lehet kipróbálni különböző dolgokat egyszer-egyszer, nyilván nem mindig nem minden nap.......
Előzmény: Vöröses (4561)
Vöröses Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4561

egy szexuális játék volt, semmi több

 

Eddig oké!!! Eddig elfogadom. Játék ritkán és nem több!

 

De én az ellen vagyok mikor erre öszpontosítanak ariszultán és fajtája!

Mikor a pasi dugása a cél a központi organzmus ettől függ!

Előzmény: Törölt nick (4560)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4560
egy szexuális játék volt, semmi több

nekem érdekes volt, neki meg élvezetes:)))

ráadásul a srác abszolút alfahím típus volt, férfias, magas, izmos, jóképű, mégcsak azt sem lehet rá mondani hogy buzis

egyébként megkérdeztem tőle hogy miért nem csinálja fiúval, nem lenne e jobb egy profi farok?? mire azt mondta hogy nem buzi, csak nővel tudja elképzelni ezt is!

mindenesetre szakadt a víz rólam mikor dugtam, mert nem vagyok a férfi szerephez hozzászokva és bizony kemény meló , kell hozzá kondi:))))))))))
most már nem csodálkozom a pasikon mikor folyik róluk a víz egy intenzív dugás közben:)))))))))
Előzmény: Vöröses (4559)
Vöröses Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4559
Mi benne a jó? Komolyan mi tetszett benne?
Előzmény: Törölt nick (4558)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4558
ezzel én is sokáig így voltam, aztán jött egy srác akivel kipróbáltam és egyáltalán nem volt buzis, sőőőt............
Előzmény: Vöröses (4556)
Vöröses Creative Commons License 2010.01.23 0 0 4556
Ja itt csak szépet szabad írni?  Szépet és nem szabad negatív dolgot leírni? Tudod én akkor is buzinak tartom az olyan pasast ki dugatja magát! Buzinak oszt szebb napot. Téged meg lenézlek haver!
Előzmény: aliszultan (4555)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!