Keresés

Részletes keresés

citrus04 Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7013

Vajon mi a baj? Kb. fél órája nem tudok belépni a Jordánia fórumra, ide is csak nagy nehézségek árán sikerült. Segítséget kérek!!!

Diótörő Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7012

Értem, hogy ez nem az Index hibája, csak próbálok megoldást találni.

Az XP már régen nincs frissítve, de a Firefox most volt, ez tény.

Végül is a forum.index.hu-t beírva a címsorba, majd betéve a kedvencek közé most megoldódni látszik a helyzet, de a régi szituáció az elveszett ezek szerint.

Patreides Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7011

Azt be tudod írni a böngészőn a címsorba, hogy forum.index.hu   ?

Előzmény: Diótörő (7009)
LRJudit Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7010

Az a helyzet, hogy ez nem ide tartozik, mert a probléma nálad áll fent.

Mivel az XP-nek már nincs támogatottsága, a frissítés nem volt jó ötlet.

Kéne keresned a környezetedben hozzáértőt, hogy próbálja visszaállítani a firefox korábbi verzióját. Lehet, hogy nem ez a hiba, de én itt kezdeném.

Előzmény: Diótörő (7009)
Diótörő Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7009

Sajna nem kapok választ, pedig irkálnak be a fórumokba, tehát csak nálam nem működik.

Ma már a Sportgézával sem tudtam belépni, így maradt a kereső, ami után majd beteszem a kedvencek közé.

Nem értem miért nem látszik az a fejléc, ahol a Forum szó is van.

Pár napja frissítettem a Firefox-ot, aztán meg a Skypet.

Amúgy XP-m van. Kérnék szépen segítséget, mert nyögdíjas vagyok és nincs aki segíthetne.Én meg nem értek hozzá.

Előzmény: Diótörő (6999)
SzótlanJoe Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7008

- Operator megadta az elerhetöseget a reklamalasra.

 

- Keretik betartani a topikleirast! 

 

Köszönjük!

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7007

ne használj idegen szavakat., én is hosszas vacillálás után mertem csak leírni, hogy tér-idő kontinium... :o)

 

úgy kell ezt felfogni, mint egy lehetőséget az új dolgok megismerésére. mint pl. egy másik fórum.

 

én pl. biztos halványkék alapokra fejleszteném a fórumot, hogy ne érezzék a felhasználók idegennek a felületet a fészbuk után... ez újabb előremutató tevékenység lenne, ami sok felhasználót csábítana ide.

 

Előzmény: kerub (7005)
efemm Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7006

Ez tényleg iszonyúan használhatatlan. Kedves Index Fórum, kérjük vissza a korábbi dátum-időpont kijelzést a hozzászólásokra!

Előzmény: Törölt nick (7000)
kerub Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7005

Te csak ne destruálj.

Előzmény: sneci (7004)
sneci Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7004

És valószínű ez a cél ezekkel a "fejlesztésekkel".

Előzmény: sneci (7003)
sneci Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7003

Nem leszel egyedül, már sokan itt hagyták a fórumokat. Gyakorlatilag én is, van olyan nap, hogy egy szót sem írok már.

Előzmény: bolondok háza (6994)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7002

tehát a majdnem két perc különbség még "most"-nak számít. zseniális. csak nehogy felboruljon a tér-idő kontinium...

Előzmény: Törölt nick (7001)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7001

vajon ez is "most" íródott?

 

Előzmény: Törölt nick (7000)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.21 0 0 7000

Szeretném megkérdezni a tisztelt fejlesztőket és az ötletadó gazdáikat, hogy mi értelme volt az időpontos fejlesztésnek?

Tényleg tök jó, meg minden, hogy az ember csak egy felbukkanó buborékban láthatja a hozzászólás pontos dátumát, de a topikokban levő reklamációkból úgy tűnik, a felhasználók még nem érettek az ilyen modern, előremutató újításra. Tudom, bennünk van a hiba, de ezt szeretném tőlük olvasni, hátha csak valamilyen kisebbségi komplexus gondoltatja velem ezt...

 

Tisztelettel és a szívem mélyén rejlő szeretet összes kis lüktetésével várva megtisztelő válaszukat:

 

zseebibaba

 

 

 

Előzmény: e-lektor (6995)
Diótörő Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6999

Rossz helyre írtam, ide is bemásolom:

"

Nem tudom melyik topicban kérdezzem meg, hát itt próbálom.

Van-e valamilyen gond a forum esetében ? Nálam a régebbi módon nem tudok bejutni, mert a fejlécnél nem jelennek meg a szokásos címek, hogy Index / 2 / Sportgéza / Dívány / stb.

 Ezek a 2 oldal esetében szoktak megjelenni, de most csak a Sportgéza oldalnál jelennek meg, mint ma is a brazil válogatott cikkénél jött csak elő a fejléc.

 Én semmit sem változtattam meg a beállításaimnál. De akkor hol lehet a hiba?

És a szokásos időpontok sincsenek a bejegyzéseknél, csak hogy hány órája írta be az illető.

Előre is köszönöm a választ.  "

Vagyis a fórumra csak a Sportgéza oldalon tudok bemenni, mert csak ott jelenik meg a fejlécben a fórum kocka.

Én semmit sem állítottam a masinámon, akkor hol lehet a hiba?

arnyekxxx Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6998

Értem, ezzel a probléma meg is oldódott a fejlesztés haszossá vált.

Előzmény: e-lektor (6995)
SchiSa Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6997

lehet erre játszanak...

Előzmény: bolondok háza (6994)
SchiSa Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6996

tessék mondani ez a hozzászólás miért 1 napja született??

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=131382737&t=9039091

 

a hozzászólás aug. 18. ma huszadika van. az nem tegnap (1 napja) volt.

e-lektor Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6995

Ez a stílus nem idevaló.
Ne keresd a bajt magadnak.

Előzmény: arnyekxxx (6990)
bolondok háza Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6994

Ha fejre állunk, akkor sem fogják visszaállítani a régi időmegjelenítést, mert ők a mi érdekünkben minden jót elkövetnek.

Nem tudom, érdeme-e még ennél a fórumnál maradni. Jó ideje már csak ritkán nézek be ide.

Valószínű, hogy itt is fogom hagyni.

Platon Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6993

Biztos jó ötlet minden topicot folyamatosan újragenerálni a cache be csak hogy ilyen csecse "egy órája" felírat legyen ott?

 

A felhasználókat zavarja, a hardverigényt növeli.

 

MINEK AKKOR?

 

 

mosogep-szerelo Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6992

Jó napot!

Nem tudom ki az illetékes, de aki érintve érzi magát tegye meg, hogy vissza állítja a hozzászólások fölött a dátumot-időt! Nem tudom miért kell egy jól bevált rendszert elrontani, modernizáció címen! 

Köszönöm sanyooo

ui: szeretném a régi nick-emet visszakapni, ha ebben segítene valaki megköszönném! (sanyooo)

arnyekxxx Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6991

Esetleg nem lehetne fehér alapon fehér betükre átállitani a fórumot? Az is lenne legalább ilyen hasznos "fejlesztés" és biztos ki lehetne utalni érte a megfelelő prémiumot.

 

 

Ezt a hozzászólást most küldöm, 60 perc múlva egy óra múlva lesz.

arnyekxxx Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6990

Ki volt az a világ vadbarma aki ezt kitalálta? 

FaberK Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6989

Nekem konkrétan a tippjátékok értékelésében jelent vállalhatatlan pluszfeladatot az, hogy nem a régen megszokott formátumban van megadva a hozzászólás időpontja. Van egy kis alkalmazásom, ami segít az excelbe átrántani a tippeket, de ehhez kell egy adott string, amiből be tudja azonosítani a felhasználónevet. A "8 perce", "másfél órája", "3 napja" erre totálisan alkalmatlan.

Értem én a fejlődést, nem is akarok az útjába állni, de legalább a Beállításokban választható lenne az egyszeri felhasználó részére, hogy melyik módon akarja megjeleníteni a hozzászólás időpontját.

bolondok háza Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6988

Csatlakozni szeretnék én is!

 

Érdeklődnék, hogy mire volt jó, megváltoztatni a hozzászólások időpont jelölési módját?

Miért titok, hogy mikor történt az másodpercre pontosan?

 

Köszönöm.

Patreides Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6987

Nekem nem az a gond, hogy nem tud pontos lenni. Nekem az a gond, hogy nem informatív, és a legfőbb gond, hogy egy jól működő rendszert tettek tönkre csak azért, hogy csináljanak valamit.

Az ilyesmitől a falnak tudok menni.

Előzmény: halaloszto (6986)
halaloszto Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6986

Az a gond, hogy a kijelzes igy ahogy van nem tud pontos lenni. Betoltom a forumot, elkezdem olvani, 10 perc alatt eljutok a tetejere. Es oda van irva hogy a hozzaszolas 2 perce szuletett, pedig ez nem igaz, 12 perce. Meg kellene csinalni olyanra hogy automatikusan frissitodjon, mert ez igy ertelmetlen.


Vajk

Előzmény: Patreides (6983)
convar Creative Commons License 2014.08.20 0 0 6985

Csatlakozom az elégedetlenkedőkhöz.

Kedves indexes kollégák, ezt most mégis miért kellett? :(  Az összes topikban ahova járok panaszkodnak rá, olyat még nem olvastam aki örült volna a változásnak.

 

 

NeomatiK Creative Commons License 2014.08.19 0 0 6984

Ja, a beállításoknál lehetővé kéne tenni. De nem az erre való visszatérést, hanem erre a buta formátumra való áttérést, akinek szüksége van rá.

 

Volt valami közvélemény kutatás, hogy nem jó a korábbi időformátum? Vagy megint a hasára csapott valami nagy innovátor?

 

Egyébként percenként frissülni fog magától az oldal, hogy tényleg az legyen kiírva, hogy mennyi ideje volt a hozzászólás? Nagyon remélem, hogy nem. Beb*szna, hogy magától firssítsen! Tényleg nem értem, mi a jó ebben az új cuccban.

 

Előzmény: Never Man (6982)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!