Keresés

Részletes keresés

gweny Creative Commons License 2010.05.16 0 0 45952

Sziasztok!

 

Először is köszönet azoknak ismét akik segíteni szerettek volna és meg is tették.

Nekik még válaszolok egy későbbi levélben.

 

Az viszont nem igazán tetszett hogy sokan nekem estek azért amit írtam a csótányokról benszülöttekről és szobáról.

Direkt úgy kerestem fel ezt a fórumot hogy tájékozódjak. Ismeretek hiányában kényszerülök arra hogy nagyjából elhiggyem amit itt olvasok.

Érdeklődtem egy szállodával kapcsolatban és elolvastam azt a pár véleményt amit küldtek nekem. Az egyikben jóformán ez állt amit írtam, csak nem ennyire drasztikusan. Én nem lefikázni akartam magát tunéziát vagy az ott élőket. Arról az egy szem szállodáról írtam ezt amiről érdeklődtem. Hiszen valakinek ezek voltak a tapasztalatai. Mivel oda terveztem menni. Ha valaki pedig nem tudja miról van szó, mert csak odáig jut el hogy egyetlen bejegyzést elolvas és nem nézi vissza előtte miről volt szó akkor nagyon sajnálom, meg lehet sértődni és félre lehet érteni.

 

Senkit nem szerettem volna megsérteni. Senkit. Amennyiben valaki mégis úgy érezné megbántottam azoktól elnézést. Aki pedig arra van kiélezve hogy konfliktust teremtsen annak pedig üzenem azt meg mint embert sajnálom.

Bari8 Creative Commons License 2010.05.16 0 0 45951
Próbálkoztam több helyen és beszéltem szakemberekkel, de sajnos eredménytelenül.
Ugyanis Tunézia nincs ellátva GPS térképpel. Legfeljebb csak az országutakat látni.
Afrikában csak Dél-Afrika rendelkezik teljes GPS jellel ill. térképpel, hogy városokba is lehessen tájékozódni akár vonaton, buszon, vagy gyalog. Ha ennek valaki az ellenkezőjét tudja, akkor kérem írjon róla! Köszönöm.
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.16 0 0 45950
Köszönöm a linket,áttanulmányozom.Én is bízom benne,mert nagyon várom az őszt,és ha maradnak az árak továbbra is ilyen jók,akkor velük utazunk.
Előzmény: klari50 (45949)
klari50 Creative Commons License 2010.05.16 0 0 45949

Szia Margó!

Biztos, hogy nem fog becsődőlni!  Jó csapat állt össze:

ezeken a linkeken olvashatsz az utazási irodáról

http://www.turizmusonline.hu/cikk.php?id=27374

 

http://www.turkinfo.hu/index.php?oldal=uzletek&&uzletoldal=uzletreszl&&adat=2889

Előzmény: Törölt nick (45946)
y42 Creative Commons License 2010.05.16 0 0 45948

Úgy tűnik, hogy másfél év szünet után, szerdán 10 órakor ismét beindúl a Nouvelair oldala. Amíg létezett én nagyon szerettem, hiszen néha pontosabban adta meg a járatokat mint az utazási irodák, és még azt is meg lehetett tudni, hogy mi lesz a kaja. Remélem, hogy az új oldal sem lesz rosszabb.

 

http://www.nouvelair.com/

 

 

micaamica Creative Commons License 2010.05.16 0 0 45947
A képekhez a feliratok elcsúsztak, de talán érthető így is minden! szerintem, érdemes megnézni!
Előzmény: micaamica (45944)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.16 0 0 45946
Köszönöm szépen Emőke.Akkor ez az iroda is megbízhatónak tűnik.Mindenesetre figyelem az ajánlataikat,sajnos még van időm bőven,mert mi csak szept.-okt. körül megyünk.Remélem addig nem csődölnek be az irodák!
Előzmény: Emőke1 (45935)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.16 0 0 45945
Köszönöm szépen,nagyon kedves vagy!Közben rájöttem én is,hogy hogyan működik a rendszerük. Mi ősszel megyünk csak,akkor szeretünk menni,amikor már nincs olyan nagyon meleg,de a tenger még nagyon kellemes.
Előzmény: adrimonos (45943)
micaamica Creative Commons License 2010.05.16 0 0 45944

A Tui-val voltunk. Nekünk nagyon tetszett a műsor. Teszek fel néhány képet.

kenyérsütés, adtak is belőle, nagyon finom volt:

 

bemutatták a régi "vízszerzés"-t

 

Bemutattak egy törzsi esküvőt, amibe bevontak nézőket is, fiúkat, lányokat vittek be, felöltöztették őket, később a vacsoránál a szinpadra is fevitték a fiatalokat.

 

 

A sátorban volt egy hosszú műsor, ez ott készült, de jobbat nem tudtunk készíteni. A vacsora rengeteg, es izletes volt.

 

 

 

Néhány kép a fényjátékról:

Előzmény: Emőke1 (45932)
adrimonos Creative Commons License 2010.05.16 0 0 45943
Szia margo1958,
Köszönöm hogy elküldted a fotóit, én meg küldöm neked a linket az ajánlattal.

http://www.sunfun.hu/index.php?id=100&pid=1&AB=&OID=&ERW=2&ZI=&HID=46301&CH1=&RBV=&HK=&CH2=&N=&V=&tol=&PRICE=-1

Ezt másold be a neten a keresőbe.

Én holnap hívom fel az irodát, mert nagyon érdekel ez az ajánlat, meg hátha mondanak még valami jót.
Előzmény: Törölt nick (45934)
adrimonos Creative Commons License 2010.05.16 0 0 45942
Szia Emőke1,

A kísérőszöveget egymás után mondják el a különböző nyelveken, ezért lesz az egész műsor egy kicsit hosszú, nincs fülhallgató. Az alámondás maga nagyon érthető, nagyon jó az akusztikája a helynek, meg ha jól emlékszem, feliratozták is az egészet.
A kaja tűrhető volt, volt egy leves, aztán főétel és ha jól emlékszem még desszert is volt. A főétel tipikus tunéziai, kuszkusz, főtt krumpli és marhahús. Ha valaki ezeket nem szereti, akkor érdemes előtte a szállodában enni egy picit.
Valóban olyan ez, mint egy mesterséges időutazás.
Egyébként ha csak a show-t nézed meg, az teljesen elég, előtte az a park az semmitmondó, és a vacsora is felejthető.

Előzmény: Emőke1 (45928)
Zsuzsik80 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45941

Szia Ili82!
Rájöttem, itvennek a képek:
a szoba a szobánk

 

fürdőszoba a fördő

 

előcsarnok

 

esti kép

 

 szintén........

 

 

még mindig........

 

 

Röviden ennyi!

Zsuzsik80 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45940
Szia Ili82!

Ha megadod az email címed küldök egy pár képet a szállóról!
Sajna még nem tudom, hogy kell a képeket felrakni!
klari50 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45938

Szép, különleges hotel. Az építészeti stílusán látszik egy kis török beütés.

Egyetlen "baja"  hogy mindentől messze van.

Az ár korrekt,  a 111...ezer  /főre vonatkozik, és június elején,  és félpanzióval. Ugyanez jún végén már majdnem 150 ezer.

Előzmény: Törölt nick (45936)
Zsuzsik80 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45937

Szia Améz!

 

Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást, nagyon várom a képeket!

Sok Boldogságot kívánok az ifjú párnak! Nektek jó utat és jó szórakozást!

Emőke1 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45935
www.sunfun.hu

A Karyatour volt török igazgatójáé, Ő alapította Mo.-n,Lengyelország után:)
Előzmény: Törölt nick (45934)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45934
Ez egy csodálatos szálloda,nagyon jó helyen van! Mindig megcsodáltuk mikor arra sétáltunk!
Én nem tudom ennek az irodának az ajánlatait megnézni,nem találom seholsem ezt az ajánlatot,pedig érdekelne.Hammamet lett a kedvencünk,de az idén Mahdiát terveztük be,amin"hajlandó" lennék változtatni ilyen árak mellett!Tenger felőlEz isCarthage Land felőlEz is
Előzmény: adrimonos (45926)
Emőke1 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45933
Ja még gyorsan annyit, hogy Besttel voltatok? A régi ára 45 TND/fő, bububorzas topiktárs által bescannelt lista alapján, és nem lehet kivenni , hogy vacsorával, vagy anélkül.
Előzmény: micaamica (45931)
Emőke1 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45932
"Mi tavaly megnéztük, és nekümk tetszett! Értünk 4-re jöttek, és kb. 11-re értünk vissza a szállodába."

Ezt írtad:)) Lehet, többre emlékszel, de megnéztem, hátha én néztem el valamit)))
Előzmény: micaamica (45931)
micaamica Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45931
Én ugyan egyszer már leírtam Neked ezt a programot, de akkor ismét megerősítem, érdemes megnézni, mi tavaly augusztus végén jártunk ott. Denevérek nem voltak, csak kacsák, amik a fényjáték alatt  vonultak a szinpad egyik feléből a másikba, és hangosan gágogtak. Nem zavaróak, mókásak voltak.
Előzmény: Emőke1 (45928)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45930
Szia Améz!
Nagyon nagy élmény lehet egy ilyen esküvőn részt venni.Kíváncsian várom a beszámolódat!Na és a képeket4
Előzmény: Améz (45925)
Emőke1 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45929
Akkor most elmondom, amit meséltek nekem a szállodáról:
A Vinccik állítólag nagyon jók, irodás mesélte:)
Azért nézz körül a holidaychecken, tripadvisoron is , mit írnak róla. Az angolok általában korrekten leírják a tényeket, a franciák véleményére nem mindig kell adni, mert nyavalygós fajta:)))
Előzmény: adrimonos (45926)
Emőke1 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45928
Szia adrimonos,
Nagyon köszönöm, hogy vetted a fáradságot,és írtál:) A kellemetlen denevérekkel együtt, azt hiszem, érdemes mégiscsak megnézni:))) Főleg a gyereket érdekli:)
Néztem a honlapot, de nem túl sok minden jön át , úgyhogy tényleg nagy segítség , hogy írtál. Mi júniusban megyünk, talán akkor még alszanak a denevérek.
A kísérőszöveg egymás után megy a különböző nyelveken, vagy netán adnak fülhallgatót? Mennyire érthető amit mesélnek , ha a denevérsíptól eltekintünk?
Kaja milyen volt? Érdemes előtte meguzsonnázni alaposan, vagy tartalékoljunk estére?
Gondolom úgy kell elképzelni, mint Egyiptomban a Fáraó falut, aféle mesterséges időutazás. Tunterm topiktárs szervezésében vacsorával, vacsora közbeni folklór műsorral mindennel együtt 58 TND vagy 30 Euro. Nem tudom sok-e vagy kevés, az viszont biztos, hogy egyénileg nem fogunk eltúrázni Monastirból:))) A Bestnél meg nincs benne a vacsora, csak a show és így volt tavaly 45TND.
Előzmény: adrimonos (45927)
adrimonos Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45927
Szia Emőke1,

Én voltam személyesen az Al Zahra hang és fényjátékon 2 évvel ezelőtt, leírom az élményeimet. Mi délután 4 órakor indultunk a szállodából busszal, magyar nyelvű idegenvezető nem jött velünk. El vittek minket a szárazföld belseje felé, ahol egy hatalmas területen fekvő parkot néztünk végig. A park alatt azt értem, hogy voltak ott állatok, teve, ló, bemutattak néhány percben egy helyi esküvői ceremóniát, volt lovasbemutató. Az volt a baj, hogy rettenetesen meleg volt, július volt, sehol nem volt árnyék, és ezt kb. 2 órán keresztül tartott ez a parki séta. Utána egy óriási sátorban helyi tunéziai vacsorát szolgáltak fel. Rengeteg embert ültettek le pillanatok alatt, és nagyon gyorsan szórták ki a kaját is a pincérek. Ezután, amikor már este lett, jött a hang- és fényjáték egy stadion szerű építményben. Kb. másfél órás program, angol, német és francia nyelven volt. Ami engem nagyon zavart, hogy iszonyatos mennyiségű denevér lepte el a területet, amik este előjöttek. Persze nem szállnak az emberre, de olyan sokan vannak, hogy hallani a csipogásukat. A show nagyon látványos, kicsit hosszú, egyszer megéri megnézni.
Pont most nézegetem a Sun@Fun tunéziai ajánlatait, hogy milyen jók, tervezzük hogy idén visszamegyünk Tunéziába.
Ha van még kérdésed, nyugodtan kérdezz.
Előzmény: Emőke1 (45871)
adrimonos Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45926
Sziasztok!
A Sun&Fun-nál a Vincci Lalla Baya szálloda júniusban 111.600 Ft minden költséggel együtt, még a biztosítás is benne van. Ez nagyon szuper ajánlat, nagyon jó áraik vannak. Tudtok valamit erről a szállodáról?
Köszi, Adri
Améz Creative Commons License 2010.05.15 0 0 45925

Hát először is: hosszú :-)

Több napig tart. Sztem fárasztó. Nagyon sok ruhája van a nőnek és mind gyönyörű. Van ahol külön ünnepelnek a férfiak és a nők, a mi családunkban mondjuk együtt.

Utolsó este van a fehér ruha és akkor elviszik a nőt az új házba-mert azt a férfinak meg kell építeni/venni addigra.

Majd mutatok képeket

Előzmény: Zsuzsik80 (45916)
Emőke1 Creative Commons License 2010.05.14 0 0 45924
Nincs az olyan messze:)) Mi csak 8 nappal előttetek megyünk:) Lassan elkezdhetjük vágni a centit, márha az a centi alapban rövidebb 100-nál:)
Amúgy kíváncsi vagyok nagyon a Best fakultatívjaira, azért némi info birtokában könnyebb lenne dönteni.
Előzmény: klari50 (45923)
klari50 Creative Commons License 2010.05.14 0 0 45923

Igen Nicus-ék megjöttek, és elutazott a "Horvatja" páros az Orient Palace-ba.

Én is várom már a beszámolókat... főleg nagyon mennék már, de még messze az indulás :-(

Előzmény: Emőke1 (45922)
Emőke1 Creative Commons License 2010.05.14 0 0 45922
Ha minden igaz, ma jöttek vissza Nicusék Monastirból. Remélem benéz majd:)))
Emőke1 Creative Commons License 2010.05.14 0 0 45921
Ismeretlenül is csupa szépet és jót kívánok a házasulandóknak:)
Előzmény: Améz (45915)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!