Keresés

Részletes keresés

huncut világ Creative Commons License 2012.11.21 0 0 941

Mi az, hogy kevés!!!!!! Alig vannak jobboldali úságírók, gazdasági kérdésben jobboldali írást magyar újságírótól magyarul nem olvastam már évek óta.

Előzmény: Ódri (937)
mos Creative Commons License 2012.11.21 0 0 940

Dehát ezek lassan 20 éves siteok. Ezeket behozni hiú ábránd, de ha semmi lépés nincs akkor meg pláne

 

ezért mondtam, h újat felépíteni már aligha lehet (az általad példaként említett mandi-nak esélye nem lenne behozni az indexet, bármennyi forrást is kapna), hanem itt már csak a vásárlás jönne szóba.

 

és nem hiszem el, h ne lett volna erre lehetőség, vagy pláne ne lett volna keret...

 

és nyilván nem azzal kell kezdeni, h Bayert kirakják a címlapra, sőt, hanem először semlegesítés, aztán a blogokon legalább arra törekedni, h megjelenjen a jobbos nézőpont is (pl. egy indexnél ez már hatalmas eredmény, forradalmi változás volna...)

 

és át lehet venni a "megszerzett" (index, origo, stb.) szerkesztőségbe pár mandist, hetiválaszost, h megjelenjen más, de hangsúlyozottan mérsékelt jobbos nézőpont, ne legyen túl nagy törés, és persze nyilván továbbra is kell néhány jobbfikázó cikk a hitelesség kedvéért, ahogy az indexen is van tessék-lássék néhány balfika a jobboldal gőzhengerszerű legyilkolásával párhuzamosan...

Előzmény: Törölt nick (933)
Ódri Creative Commons License 2012.11.21 0 0 939

Kb. kétéves korom óta nem kézből etetnek, képes vagyok rá egyedül is:))

Előzmény: AliceCsodaországban01 (930)
Ódri Creative Commons License 2012.11.21 0 0 937

Az is probléma, hogy meglehetősen kevés a jobboldali újságíró. Bár persze sokkal jobb a helyzet, mint régebben. Azok a helyek, ahol képzik őket, általában liberális szelleműek, és ott is csak azt hallja, hogy fújfideszpatásorbán.

Előzmény: Törölt nick (935)
huncut világ Creative Commons License 2012.11.21 0 0 936

Hát szerintem azért, mert számodra szimpatikus válaszokat ad. Nem azt veszed figyelembe, hogy igaza van, igaza lehet, vagy egyáltalán nincs igaza.

 

 

Előzmény: Törölt nick (931)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.21 0 0 935

Te lehet. Viszont behatárolt a vonzóképessége.

 

És sok jobboldali konzervatív nem érti ezt a világot. Nem tudja mi kell egy igazi netes publicisztikába. Ez nem papír. Ez más műfaj. És ez bárhogy is fáj de tényleg 20-30-40 és slussz. Onnantól már máson szocializálódott.

Előzmény: Törölt nick (931)
mérnemtudoksosebelépni Creative Commons License 2012.11.21 0 0 934

"A fidesz szavazóknak 3 része van: az egyiket kézből etetik, a másik jól járt anyagilag, a harmadik rész titkát még nem fejtették meg a lemming kutatók."

 

A harmadik rész zsigerből utálja a komcsikat. Meg a szakadt demokratákat.

Előzmény: AliceCsodaországban01 (930)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.21 0 0 933

Jaja emlékszem. Ha most nem akkor mikor alapkérdés teljesen jogos. Sőt már most is késő.

 

Egy ilyen brandet sem 2 perc bevezetni.  Origonál ahogy olvastam Új Péterek jelentek meg vagy jelennek meg hamarosan szóval az is érinthetetlen.. Itt volt az Index, sok urban legend körülötte, de a blog.hu-s szemlézés tényleg tönkrevágja. Habár még annyira nyíltan nem mondták ki, hogy ennyi volt Fidesz mint anno Bede Márton Gyurcsányról írt szerkesztőségi cikkében, de 14 felé haladva még bármi lehet.

 

Dehát ezek lassan 20 éves siteok. Ezeket behozni hiú ábránd, de ha semmi lépés nincs akkor meg pláne

 

Csak nézzük meg a Népszabit is. Idén 57 ezer környékére estek ... De jobboldalon úgy gondolták közszolg tv-rádió, class fm, helyi témák, lapok és két magántv amiből 1 az echo kiesett sok helyen. Sok helyen viszont tényleg erős a helyi sajtó. Nálunk egy heti meg egy havi van, de csak és kizárólag jobboldali dolgokkal. Ők így látják még ez a jó megoldás.

Előzmény: mos (928)
mérnemtudoksosebelépni Creative Commons License 2012.11.21 0 0 932

Egy szóval sem mondtam, hogy nincs igazad. Az AKG mond neked valamit?

Előzmény: Ódri (927)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2012.11.21 0 0 930

Hát pedig így van, az átlagember az átlagteleviziós hozzáférésében  meg az átlagujságos  hírekben azt olvassa, hogy az imf egy naaaagy naaaagy gonosz szervezet, akik idejönnek, és hét bőrt nyúznak le a nyugdíjasokról, a kiskeresetűekrl meg egyáltalán az átlag emberről, holott csak csettinteniük kéne - nekik ilyen összegek meg se kottyannak -  és elengedhetnék az adósságunkat, de nem, nem ők helyette ráparancsoolnak Orbára, hogy  idefigyelj vagy megteszed azt amit mi most lediktálunk, vagy  nem kapsz továbi kölcsönt, aztán nem lesz ám  jövőre se bú se bá, nem lesz állami fizetés, nem lesz nyugdíj, nem lesz tanítás, közlekedés, nem lesz semmi, csőd lesz. Viszont Orbán a hős ember, a legnagyobb eréllyel eléjük áll, és azt mondja: EM, nem leszünk gyarmat!!! NEM nerm kell nekünk kölcsön, inkább a szabadság! Külöen is mi fasza nép vagyunk, engem annyira szeret AZ ÉN NÉPEM (nézd csak végig a békemeneteket amiket magamnak szerveztem!!!) , hogy el fgják viselni az államcsődöt is, mert  nem leszünk gyamat blablablabla....

 

Az átlagemer, aki amúgy  afféle jobboldali szimpatizáns (nem politizál tudatosan, keresztanyám a fideszre szavazott,  édesapám is rájuk szavazott, a szomszédok is azt mondták, hát akkor én is fidesz szavazó vagyok) így gondolkodik. Odrit ne vedd átlag fidesz szavazónak, mert aki a parlamentben ki tudja hallgatni azt, hogy miről beszél két lmp-s pisilés közben, az a fidesz tábor ahhoz a köréhez tartozik, akit kézből etetnek, és szemmel láthatóan meg is akarja szolgálni ezt a kegyet.

 

A fidesz szavazóknak 3 része van: az egyiket kézből etetik, a másik jól járt anyagilag, a harmadik rész titkát még nem fejtették meg a lemming kutatók.

 

 

Előzmény: Törölt nick (910)
Ódri Creative Commons License 2012.11.21 0 0 929

Papíralapú sajtó azért lesz, én szeretem kézbe is venni őket és átolvasgatni. Azért a laptopot ölelgetni vagy a telefonon kisilabizálni az apróbetűket nem annyira jó buli:)

A közösségi média baromi fontos még, illetve a helyi sajtó.

Előzmény: mos (928)
mos Creative Commons License 2012.11.21 0 0 928

Erről már beszéltünk veled. Akkor is azt mondtam, h tömegmédia kell.

Sport, cici, punci, filmszemle, stb., blog, meg ami van még az indexen.

 

És emellé még csipetnyi politika, persze nyilván adott szemszögből.

Így ér(t) el sikert az index, így gyilkolja most le a jobboldalt.

 

És ugye nyilván valamit megvenni, pláne médiapiacon, sokkalta gyorsabb hasznot hoz, mint évek, évtizedek alatt felépíteni valamit, ami esetleg be sem jön. Sz'al a Fidesznek (és a közeli köröknek) itt és most lett volna lehetősége, h bevásárolja magát a XXI. század médiájába.

 

Komolyan, mi a fenét akarnak? 2020-ra már gyakorlatilag nem lesz napisajtó... Nem gondolkoznak ezek előre?

 

Kedves Ódri, neked is írom ezt! Nem kell válaszolnod, nyilván nagyrészt egyetértünk, de ezen baromira el kéne kezdeni filózni. Mert így semmi nem lesz, legyilkolják a jobboldalt teljesen...

Előzmény: Törölt nick (924)
Ódri Creative Commons License 2012.11.21 0 0 927

Nézd, én ugyanazt a fikakampányt látom az indexen, semmiféle változást. Max Fletót is ekézik néha. De ennyi. A fideszgyűlölet róluk is sugárzik. Ráadásul tele van tárgyi tévedéses, helyesirási hibás cikkekkel. Nem csak a politikai hírek, hanem az összes többi rovat is.

Előzmény: mérnemtudoksosebelépni (921)
korieander Creative Commons License 2012.11.21 0 0 926

"elég ránézni a napi hírekre és a blogszemlére, csak és kizárólag kormányfika jöhet le, semmi más."

 

mégismi értelme az ellenzékkel foglalkozni? nem ők hozzák a döntéseket...egyébként elég sokan fikázták Bajnait is az elmúlt hónapban

Előzmény: mos (922)
korieander Creative Commons License 2012.11.21 0 0 925

ki mondta hogy a most előterjesztett választási törvény alapján fogunk szavazni 2014ben?

 

az eddig eltelt idő alapján én elég kevéssé hiszem hogy nem fogják átírni akár az utolsó pillanatban is...

ha az ellenzék áll esetleg nyerésre, simán visszahozhatják a 2010-esrendszert nehogy 2/3-dal bukjanak 

Előzmény: mos (909)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.21 0 0 924

A mandinert lehetne alapnak felhasználni.

 

Fiatal, jobboldali újságírok, publicisták kizárólag. Nem kell Boros Imre, Bogár László stb. Hírportál amely próbál szemlézni, megvan a saját maga csapata és képes más hangon szólni mint az MH vagy a többi jobblap siteja.

 

Ez se kis munka lenne de legalább a mandi alapnak megfelelő lenne, ez ismertebb dolog már a neten.

Előzmény: mos (922)
Ódri Creative Commons License 2012.11.21 0 0 923

Hát nézd, a kampány nem atomfizikus szinten megy:) A lehető legközérthetőbb dolgokat, minél rövidebben.

Előzmény: Törölt nick (917)
mos Creative Commons License 2012.11.21 0 0 922

elég nehéz elhinni ezen pletykákat az index "jobbratolódásakor", hiszen az index jobbfóbiásabb és fideszgyűlölőbb, mint valaha.

 

elég ránézni a napi hírekre és a blogszemlére, csak és kizárólag kormányfika jöhet le, semmi más.

Előzmény: mérnemtudoksosebelépni (921)
mérnemtudoksosebelépni Creative Commons License 2012.11.21 0 0 921

http://www.kreativ.hu/media/cikk/mi_folyik_az_indexnel

 

Én amúgy az ántivilágban olvastam a Népszabadságot is. Sőt: láttam bicskával felszeletelve, falusi budiban is.

Előzmény: mos (911)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.21 0 0 920

Hiába riogatsz itt bárkit bármivel, mindenki a saját pártját fogja futtatni.

Előzmény: Ódri (916)
huncut világ Creative Commons License 2012.11.21 0 0 919

Ugyanezt gondolom. A FIDESZ az új választási törvénnyel megásta a Jobbik sírját. A Jobbikra csak esetleg néhány volt MSZP-s szavazó, és néhány meggyőződéses Jobbikos fog szavazni, az 5 százalékot sehogy sem fogják elérni.

Előzmény: mos (909)
mos Creative Commons License 2012.11.21 0 0 918

elég lett volna/lenne semlegesíteni...

 

sz'al az ember sok mindent olvas, sok mindent hall, és én még azt is elfogadom, h minden kormányzat a maga kölykét futtatja. De hol az eredmény?

 

ne lett volna egy nyamvadt egy-két milliárd erre a célra? amikor a netes média önmagában eldönti (ma már) a választást?

Előzmény: Ódri (913)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.21 0 0 917

Szerintem akikről te beszélsz, azok nem is szavaznak. De mindegy is, régi bölcsesség, hogy a leghülyébbekhez kell igazítani a propagandát, amúgy pedig sulykolni kell a magunkét, mert amit a legtöbbet sulykolnak, végül az lesz az igazság.

Előzmény: Ódri (912)
Ódri Creative Commons License 2012.11.21 0 0 916

Igen, de most nem lesz második forduló, és remekül lehet riogatni majd mindkét oldalon a másik oldal gonoszával.

Előzmény: Törölt nick (914)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.21 0 0 915

Jaj istenem, milyen kevés médiája van a jobboldalnak, még mindig! Jajjjajjaj...

Előzmény: Ódri (913)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.21 0 0 914

Ha csak listán szavaznak a Jobbikra, akkor a Jobbiknak kb. fele annyi képviselője lesz, mintha egyéniben is rájuk szavaznának, úgyhogy a Jobbik legalábbis mindent meg fog tenni azért, hogy egyéniben is rájuk szavazzanak. Ez szerintem különösebben nem lesz nehéz, az LMP is be fogja gyűjteni az egyéni szavazatokat is, ha önállóan indul. Egyébként az a múltkor is úgy volt, hogy inkább a nagy pártok szavazói adták oda a listás szavazatukat a kicsiknek, míg a kicsik szavazói esetleg a második fordulóban szavaztak a nagyok egyéni jelöltjeire. A kis pártok szavazói az első fprdulóban szinte kizárólag a saját pártjuk listájára és jelöltjére szavaztak. 

Előzmény: mos (909)
Ódri Creative Commons License 2012.11.21 0 0 913

Én sem értem az okát, hogy miért nem csinálunk egy jobboldali indexet.

Előzmény: mos (911)
Ódri Creative Commons License 2012.11.21 0 0 912

Nagyon felbecsülöd az átlagembert. Az átlagember, főleg a lezüllesztése miatt egyre inkább távol tartja magától a politikát. Elolvassa a Blikket reggel, este megnézi az xfaktort vagy egy filmet és ennyi. Pont leszarja, hogy Orbánt mikor fogadta Merkel vagy hogy az epban éppen miért fenyegetnek minket a balos képviselők. És nem biztos, hogy azért mert ostoba, hanem egyszerűen nem érdekli, nincs jelen az életében.

Ne az ide irogatókból indulj ki.

Előzmény: Törölt nick (910)
mos Creative Commons License 2012.11.21 0 0 911

Az ember azt hinné, h van pénz a Fidesz körül... És ha most nincs, akkor mikor lesz? akkor sosem lesz jobbos netes képviselet? Ne lett volna pénz az indexre vagy az origo-ra? Netes média nélkül hihetetlen ellenszélben lehet csak kormányozni és kampányolni.

 

Nézd meg az indexet és blogjait, naponta a fejecskékbe nyomják, h minden szar, minden rossz, és ez naponta eljut egymillió kattintgatóhoz (+ akik nyilván hatással vannak a környezetükre, és így tovább)...

 

Ha valaki nem tudatos jobbos, azt a netes média egymaga elviszi balra.

Előzmény: Ódri (907)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.21 0 0 910

Azt azért kétlem, hogy az átlagembert ne érdekelné milyen viszonyban vagyunk az EU-val, meg esetleg az Egyesült Államokkal, vagy ne érdekelné mi rólunk a véleményük, pláne ha ennek hangot is adnak. Különben 0rbán nem próbálná meg azt a látszatot kelteni, mintha minden rendben lenne és ő csak a magyar érdekeket védi. 

Előzmény: Ódri (898)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!