Keresés

Részletes keresés

Aruncus Creative Commons License 2014.11.04 0 0 9828

Örülök, hogy felcsigázott az új játék és hogy a lánykáidnak ennyire tetszik.

 

Ez a jégvirág nagyon szép. De az sem mindegy hogyan fűzöd a gumikat. Én a képről nem érzékelem, melyik gumi van alul és hogyan következnek egymás után. Ha nem jól emeled a gumigyűrűt akkor nem maradnak összefűzve, ha leemeled a végén.

Azért majd kipróbálom. :-)) Köszi a képet!

Előzmény: 4Hópihe (9823)
Aruncus Creative Commons License 2014.11.04 0 0 9827

Kíváncsian várom, hogy miket fogsz készíteni.

Biztos nagy öröm lesz vele a munka.:-)

Előzmény: Törölt nick (9822)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.04 0 0 9826

Szárad a ragasztó, és még "nyalogatom" egy kicsit, .... :D

Holnapra készen lesz.

 

Nem minden volt úgy jó, ahogy elképzeltem, - és

menet közben többször is változtatnom kellett.

 

Előzmény: 4Hópihe (9825)
4Hópihe Creative Commons License 2014.11.04 0 0 9825

én készen vagyok a játékos képeslapppal, ha ti is akkor jelezzétek,

ne várakozzunk!!!

4Hópihe Creative Commons License 2014.11.02 0 0 9824

köszi

:o)

Előzmény: Törölt nick (9819)
4Hópihe Creative Commons License 2014.11.02 0 0 9823

engem nagyon felcsigázott ez az uj játék és az a meglepetés ért,hogy bementem a boltba hajkefét nézni és egy egész rakás gmi állt velem szemben dobozhalmazokban.. és rátaláltam mellette a szerszámokra is.. bár a videókon volt aki villával nyomta, én alaposan megleptem a kislánykámat-igy nálunk is beindult a gyártás..

 én még nem müvelem de a nagylányka megtanitotta a kislánykát-dögivel lognak a kucsainkon és a csapat csuklóján a karkötök..

és variálnak a fossárga felfüzve és fehérrel kombinálva arannyá változott-rendkivül látványos a legegyszerübb füzés során is az eredmény..  a barna,pedig olyan ,mintha bör lenne...

hevesen elkezdtem a pinteresten vadászni. és képzeld mit találtam egy jégvirágot ezzel a technikával...

persze ahhoz még be kell vásárolnom a hosszu szerszámból kettöt a meglévöhöz- aztán márc csak ki kell agyalni mi a folytatása az alapfelfüzésnek...

ha esetleg még nem találtál rá itt van.

én beleszerettem...

söt tovább is gobndsolkodtam én még testradirozonak is eltudom képzelni, ahogy kiprobáltam...

a lányok csináltak a tollkéseimre ráhuzható diszt is...

 

Előzmény: Aruncus (9818)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.02 0 0 9822

A külföldön használt anyagok magyar kiváltóit sajnos nem említik meg a magyar leírások vagy filmek készítői.

 

Megérkezett az új gépem, ... egyenlőre az anyagok beállításával kell kísérleteznem, annak ellenére, hogy a gép táblázatából kiválasztható anyaghoz automatikusan beállítja saját magát a gép. Kés/penge vágómélysége, sebessége, ....

 

Lehet változtatni ezeken az automatikus beállításokon is, ... és lehet teszt vágásokat is készíteni. ... Most itt tartok, hogy mindenféle papírból készítek próbavágatokat.

 

Az az igazság, hogy az amerikai blogokon is (a géphez mintákat készítő "dizájnerek") - a saját blogjaikban, (tutoriálokban) megnevezik azt az anyagot, amiből ők elkészítették a képeiken látható tárgyakat, - de, hozzáteszik, hogy kísérletezni kell, ha valaki másik gyártmányú, elnevezésű anyagot akar használni. ... Még akkor is, ha ugyanarra a kép elkészítésre való, - de, más cég terméke. Vannak, lehetnek különbségek.

 

 

 

Előzmény: Aruncus (9818)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.02 0 0 9821

Bár nem vagyok egy horgolós fajta, - de, úgy emlékszem ifjú koromra, hogy nekünk politechnika órán tanítottak valami hasonló látványt nyújtó horgolást. Nejlon-szálból készültek a laza karkötők és nyakláncok, még szatyrot is horgoltunk belőle, és hálót csomagtartónak, autó háttámlájára.

Ezek nagyon mutatósak, látványosak és most divatosak is. :D

Előzmény: Aruncus (9816)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.02 0 0 9820

Szépek a képeslapjaid, mint mindig. A karácsonyi csillag nagyon ötletes. .... Még nem láttam ehhez hasonlót sem.

Előzmény: Aruncus (9815)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.02 0 0 9819

Remek ötlet az illatosító, puhító fürdőzés. Számtalan illattal, adalékanyaggal lehet variálni. ... Még gyógyfürdőhöz is ajánlják. ... Szépen adjusztálod őket, ...

Előzmény: 4Hópihe (9803)
Aruncus Creative Commons License 2014.11.01 0 0 9818

Nekem is léleksimogatóak a szavaid. Köszönöm szépen.:-))

 

A karkötők elkészítési ideje változó.

Van amelyik csak 20 perc, de pl. a fehér szélűt duplán kellett készíteni, kb. 2 órát vacakoltam vele, vagy még többet. Nekem megérte, mert az tetszik a legjobban.

Volt ami el sem készült, mert kihagytam egy gumiátemelést, és úgy szétesik. Szétszedtem, és még nem csináltam újra.

 

Aztán volt olyan is, hogy a felénél elszakadt a gumi, szerencsére úgy volt a fűzés, hogy ki lehetett cserélni, háromszor szakadt el a gumi, már nagyon pipa voltam.

 

A méret mindegy, ha nézel róla videót, ott látni, hogy a befejezésnél mindenki csuklóméretre variálja. Én is volt mikor leszedtem a kapcsot róla, és hozzáfűztem még gumit, mert szorította a csuklómat.

 

Számomra hihetetlen, hogy tud ember ilyet kitalálni?

 

A videókon látszik, hogy az amerikaiak sokkal jobb minőségű gumit használnak, mint ami itt kapható. Náluk bandaloom a neve.

 

 

Előzmény: 4Hópihe (9817)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.27 0 0 9817

nagyon látványos az uj mániád)mennyi idö egyet elkésziteni?? mennyire lehet unisex méretet gyártani vagy nagyon igazodni kell a csuklókhoz???

a képeslapjaid pedig ismét elbüvöltek...különösen simogatóak egy átdolgozott éjjel után-jól esik megfáradt lelkemnek.

Előzmény: Aruncus (9816)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9816

Bocsánat, de meg szeretném mutatni az új mániámat.

Gumigyűrű karkötők.........

 

        

 

Nagyon élvezem. Még lassan megy, de már készült néhány.

A képtáramban egyenként is megnézhetőek nagyban.:-)

Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9815

Karácsonyi csillag..........

 

  csukva, kis könyv formájú

 

nyitva 

  

lógatva

 

 

 

 

Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9814

Karácsonyiak..........

 

         

 

            

 

         a kártya kivehető

Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9813

Sziasztok!

Hoztam néhány lapomat..........

 

  születésnapra készült

 

még alkalom nélküli :-))

Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9812

Nagyon klasszak az élményfürdő csomagok.

Ezek a fűzött kosárkák jól néznek ki, nagyon mutatósak.

Előzmény: 4Hópihe (9803)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9811

ha mélben elküldöd a cimed,tudok segiteni belsözsáknak való  anyaggal.azt is ird meg hányzsákocskára lenne szükséged...mondjuk 100zsáknyit nem tudok biztositani..

Előzmény: boldizsara (9806)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9810

Nagyon szép lett. A verses oldal nagyon tetszik. Sajnálom, hogy ilyen szomorú lap lett belőle. :-((

Előzmény: Törölt nick (9789)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9809

Ez nagyon szuper!!!

Előzmény: 4Hópihe (9786)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9808

Várom a képet a meghívóról. Kíváncsi vagyok hogyan döntöttek.:-)

Előzmény: anlu2 (9785)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9807

Rendben!:-)

Előzmény: 4Hópihe (9784)
boldizsara Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9806

köszi, úgy látom újabb beszerezni való. Habár a varrás nem az én műfajom, ezért akad itthon egy kis vetex, ki fogom próbálni, eddig a tejes változatról hallottam, de azt el vetettem.

Előzmény: 4Hópihe (9805)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.24 0 0 9805

igen az olajosság kérdése én lizolecithinnel készitem, igy ha frissen öblitik le akkor gyakorlatilag eltünnek az olajos nyomok. , szeretik a lánykáim a fürdözös élményt... 

a tejfürdö recept szerint :tejporral készül. az olajat és mézet rákentem és dupla zsákban vannak..ebben még kamilla virág is van.

a dupla zsák kivül a fehér lenvászon,belül egy mosható papir szerü textilia-  ha varrsz akkor tudod milyen a vetex ahhoz hasonló...

neked is mosolygosat...

 

Előzmény: boldizsara (9804)
boldizsara Creative Commons License 2014.10.24 0 0 9804

Nagyon szépek a csomagocskák :) A tejet mibe csomagoltad, hogy vízbe lógatható legyen?

Nekem ezekkel csak az a problémám, hogy a kád nagyon olajos lesz tőle. Szép napot :)

Előzmény: 4Hópihe (9802)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.23 0 0 9803

az élményfürdöhöz a kis csomagok  kerülnek ebbe a füzött összezárható kosárkába:

Előzmény: 4Hópihe (9802)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.23 0 0 9802

hurrá neked!!!!!

-------------------------------------

 

készülnek a karácsonyi élményfürdözéshez  a csomagok.

a pralinét volt nehézkes kiagyalnom,hogyan csomagoljam aztán kapora jött a közértekben kapható játéktekerös- az egyikben gömbökben adják a meglepetéseket..

 azt használtam felmivel a praliné kézmelegre olvad-

 

 és a fürdöbomba:

Előzmény: Törölt nick (9801)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.23 0 0 9801

Köszönöm szépen az ajánlatokat, - a Cameo változat már sínen van, ... :)

 

4Hópihe Creative Commons License 2014.10.21 0 0 9800

van magyarországi forgalmazója is.

http://scrapfellow.com/product-category/silhouette/

Előzmény: boldizsara (9799)
boldizsara Creative Commons License 2014.10.20 0 0 9799

Kata nem tudom melyik vágógépre gondolsz, de az Amazonon most elég jó áron van.

http://www.amazon.com/Silhouette-SILHOUETTE-PORTRAIT-Portrait/dp/B009GZUPFA

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!