Keresés

Részletes keresés

lxt Creative Commons License 2014.01.11 0 0 453

1. Google Chrome könyvjelzők mentése - exportálása html állományba

2. Chrome uninstall

3. CCleaner - Tisztító

3. CCleaner - Renszerleíró tisztítása - restart

(Mindeközben, vagy éppen mindezeket megelőzően, nem ártana, egy, az Avast, vagy az AVG free verzióknál fejlettebb vírusírtó + Anti-Malware + Deffender stb. futtatása is.)

4. Win Intéző - keresési feltételek="chrome" - találatok manuális törlése, ide értve az esetleges Firefox stb. bővítményeket is, stb.

5. CCleaner - Renszerleíró tisztítása - (hogy ne keljen órákat eltöltened ezzel, regedit) restart

6. Chrome 31.... vagy 33. telepítő letöltése (csakis a Google oldaláról), telepítése, minden bővítmény tiltása - noha, állítólag a (már letölthető) 33. verziótól, a himi-humi bővítmények nem lesznek integrálhatóak.

7. A korábban elmentett könyvjelzők importálása.

 

Béke veled! Egyébként mindegy mit teszel. A jelentősebb kémprogramok rendszerszintűek, láthatatlanok - olykor, az oprendszerbe, vagy éppen a böngészőbe integráltak. De azért egy nyeretlen tizenkétéves (10 dollárért vásárolt) copypaste kódja, már tényleg ne keserítse meg az életetünket.:-)

Előzmény: jamais48 (444)
jamais48 Creative Commons License 2014.01.11 0 0 452

Arra jöttem rá (csak kiköveztettem), hogy ez kapcsolatban lehet azzal, hogy "engedélyeztem" egy személynek, hogy kövessen. Közben "megjelent egy olyan opció, hogy ki lehet kapcsolni, megtettem. Várom a hatást, ami a leg közelebbi bekapcsolásnál lehet.

Mindenesetre köszönöm a segítséget!!!

Előzmény: pimre (451)
pimre Creative Commons License 2014.01.10 0 0 451

Ja és az egyik legkézenfekvőbb lehetőség eszembe sem jutott: Start->Programok hozzáférhetőségei..._>Programok módosítása, vagy eltávolítása, és ha az ottani listában megjelenik, akkor rákattintasz, majd eltávolítod.

 

Előzmény: jamais48 (449)
pimre Creative Commons License 2014.01.10 0 0 450

Ezek szerint hiába kerested a bővítmények közt (ld: #447), nem találtad?

Akkor üsd be a ggogle keresőbe a 'static.flipora.com törlése' szavakat, az ad jónéhány találatot. Többek közt ezt: http://www.flipora.com/faq.jsp#uninstall, amit valaki itt:http://beszeljukmac.com/index.php/forums/viewthread/45537/ megköszönt, mert feltehetőleg megoldotta a gondját.

 

De a google ad még pár találatot, hátha valami segít.

 

 

Ha ez sem oldja meg a dolgot, akkor sajnálattal tudomásul veszem, hogy az összes lúd megdöglött, pedig lenne még egy csomó jó ötletem:-) 

Előzmény: jamais48 (449)
jamais48 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 449

Ha jól sikerült kideríteni, akkor ez egy vírus. Az azért érdekes, hogy csak akkor "töltődhetett le", amikor egy "követést" engedélyeztem. Keresem a módját a kiirtásának, viszont sehol, semmi nem "látja"! Lesz még vele gondom!

Előzmény: jamais48 (446)
mrobes Creative Commons License 2014.01.09 0 0 448

Én is jártam így régebben,olyan oldalra kattintottam,amire nem lett volna szabad,és bevettem valami vírus-szerűséget,utána drasztikusabb lett a helyzet,bármire nyomtam,mindig ugyan az az oldal nyílt meg.

A megoldásra már nem emlékszem.

Előzmény: jamais48 (446)
pimre Creative Commons License 2014.01.09 0 0 447

Akkor még egy próbálkozás: A beállítások meghívása után a bal oldalon kattints a Bővítmények gombra, és nézd meg, hogy nem került-e oda valami kéretlen bővítmény. Ami kéretlenül is elfogadható, az az AdBlock és ennek a Plus változata, esetleg a Google valamelyik beépülője (pl. Google Dokumentumok), de a többit - hacsak nem magad kérted - érdemes törölni, vagy legalábbis kiszedni a pipát az engedélyezés mellől.

Előzmény: jamais48 (446)
jamais48 Creative Commons License 2014.01.09 0 0 446

Köszönöm a segítséget! Ezen már túl vagyok, ott nem jelenik meg az oldal ("static.flipora.com"), így kitörölni sem tudom. Átnéztem a programjaimat is, hátha valamelyik futtatja, de ott sem találtam "semmit".

Kínlódok, kutakodok tovább. Azért köszi!

Előzmény: szévike (445)
szévike Creative Commons License 2014.01.08 0 0 445

Jobb felső sarok három kis csikra katt, azon belül beállitások, azon belül:

 

Induláskor

Új lap oldal megnyitása

Folytatás ott, ahol abbahagytam

Adott oldal vagy oldalak megnyitása. 

 

Itt  az uj lapot jelöld be.

A harmadik pontnál ha belépsz az oldalak beállitásába ott kitörölheted azt az oldalt, ami most beugrik.

 

 

Előzmény: jamais48 (444)
jamais48 Creative Commons License 2014.01.08 0 0 444

Egy kis segítségre lenne szükségem!

A "Chrome" elindításakor "elindul" egy általam nem ismert oldal is. Nem emlékszem rá, hogy valamikor is jártam volna ott. Miképpen lehet ezt megszüntetni, kiirtani?

A tanácsokat előre is köszönöm!

mrobes Creative Commons License 2014.01.07 0 0 443

Köszi,a könyvjelző sáv megvan,csak egy csomó oldalt át szoktam futni,vízszintesen nem férnek ki,így meg minden kattintás után bezáródnak a könyvjelzők.

A 16:9-es monitoron meg simán elférnek oldalt,lehet ész nélkül kattogtatni. Ezt szeretem a Firefox-ba,csak az meg olyan lassú Nálam,hogy nem bírom kivárni.

Előzmény: pimre (435)
buga1 Creative Commons License 2014.01.07 0 0 442

Esetleg privát böngészés jele?

Előzmény: PermanentDestructor (434)
pimre Creative Commons License 2014.01.05 0 0 441

Ez nekem is újdonság volt. Köszönöm az információt.

Előzmény: agy73p (438)
PermanentDestructor Creative Commons License 2014.01.04 0 0 440

Valószínűleg neked van igazad.

Előzmény: agy73p (438)
PermanentDestructor Creative Commons License 2014.01.04 0 0 439

Szerintem valami Chromeba betelepülő bővítmény lehet. 

Előzmény: pimre (436)
agy73p Creative Commons License 2014.01.04 0 0 438

A Chrome-ban felhasználókat lehet létrehozni, és egy felhasznló ikonja. Én sem használtam még, tesómnak is megjelent, de vhogy töröltem neki anno, mert idegesítő volt.

Előzmény: pimre (436)
pimre Creative Commons License 2014.01.04 0 0 437

Pardon, a Goodle Google akart lenni:-(

Előzmény: pimre (436)
pimre Creative Commons License 2014.01.04 0 0 436

Biztos vagy benne, hogy ezt a Goodle Chrome csinálja? Nem lehet valami képkezelő program, mint például az Irfanvew?

Előzmény: PermanentDestructor (434)
pimre Creative Commons License 2014.01.04 0 0 435

Ha úgy nem is, de egy könyvjelzősávot meg lehet jeleníteni, ahol vízszintesen láthatsz több könyvjelzőt, és köztük létrehozhatsz egy további könyvjelzők nevű gyűjtőhelyet, amire kattinva megjelenik egy függőleges sávban az összes további könyvjelződ. 

Ehhez a képernyő jobb felső sarkában a személyre szabás gombra kell kattintanod (a három vízszintes vonás ikonra), majd ennek a menüje alján a beállításokra és ennek harmadik pontjában a megjelenés cím alatt tegyél pipát a 'könyvjelzők eszköztára mindig látható' melletti négyzetbe.

Előzmény: mrobes (432)
PermanentDestructor Creative Commons License 2014.01.04 0 0 434

A bal felső sarokban az az ikon (ninja?) mi?

 

 

mrobes Creative Commons License 2013.12.26 0 0 432

Sziasztok!

Be lehet állítani a Chrome-ban a könyvjelzőket úgy,mint pl. a Firefox-ban,hogy egy oldalsávban mindig láthatóak legyenek?

efilnikufesin Creative Commons License 2013.12.21 0 0 431

help pls, az utóbbi időben nem tudok alkalmazásfüggő jelszót létrehozni, mert bár üzenetet küld, hogy sikeresen létrehoztam, ám  az áll mellette, hogy nem áll rendelkezésre, és az alkalmazás sem működik.. wtf?

pimre Creative Commons License 2013.12.02 0 0 430

A kérdésem időközben okafogyott lett. A gyakori kérdések közt is feltettem ezt a kérdést, és ott kaptam egy egyszerű javaslatot. Ennek nyomán töröltem, és újratelepítettem a Chrome-ot. Ez megoldotta a problémát.

Előzmény: pimre (429)
pimre Creative Commons License 2013.12.01 0 0 429

Sziasztok! Régóta használom és kedvelem a chrome-ot. Van ennek egy hasznos szolgáltatása arra az esetre, ha valamiért (áramszünet, reset stb.) szabálytalanul lépek ki: "A google chrome nem záródott be megfelelően. Kattintson a "visszaállítás" gombra..."

 

Csak az a kellemetlenség, hogy néhány napja bármilyen szabályosan hagyom el a böngészőt, a gép következő bekapcsolásakor mindig kiírja a fenti üzenetet. 

 

Tudtok segíteni, hogy miképp lehet ettől megszabadulni? És persze kíváncsi lennék, mi az oka ennek.

lxt Creative Commons License 2013.10.05 0 0 428

Megteszi egy tűzfal is.

 

A tűzfal program telepítése során választott üzemmódtól (is) függően, Te döntheted el, mely programok, milyen feltételek mellett csatlakozhatnak, teremthetnek bejövő-kimenő kapcsolatot… stb.

 

A GoogleUpdate nem rezidens program; időnként elindul, továbbá van annyira 'intelligens', hogy legfeljebb 5 percig próbálkozik folyamatosan haza szólni, ha le van tiltva – különben, sacc 5 percenként ellenőrizte (amíg rá nem untam), hogy jelent-e meg új verzió.:-)

Előzmény: Törölt nick (427)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.05 0 0 427

Miből látni, hogy a Chrome-update működik?

Előzmény: lxt (419)
agy73p Creative Commons License 2013.10.01 0 0 426
kisscsaj88 Creative Commons License 2013.09.29 0 0 425

Sziasztok! 

Nekem csak annyi problémám van, hogy hiába állítok be a Chrome Web Store-ból bármilyen témát, amikor elindítom a böngészőmet nem a téma van a háttérbe hanem a google keresés sáv, meg ilyen különböző app-ok mint a youtube, facebook stb.A témának semmi nyoma. A kérdésem, hogy mit állítsak át, hogy ne így induljon, hanem csak simán a témával a háttérbe?

gonzo978 Creative Commons License 2013.09.20 0 0 424

Hol tudom a windowsomban lévö sütiket megtalálni?

 

szévike Creative Commons License 2013.09.17 0 0 423

Jobb felső sarok: személyre szabás 

Azon belül: beállitások

Azon belül mentett jelszavak kezelése.

Facebookot kitörlöd.

Előzmény: gonzo978 (422)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!