Kemény presztízsmeccs lesz a magyar találkozó. Timi apját ugye kitetették a válogatott éléről, mert nem jött ki a lányokkal.

Másrészt ha Anna kikap, a 160-on(!) kívülre fog esni.

Előzmény: Hepci (18778)
Hepci Creative Commons License 2023.07.18 0 1 18778

Ma Bondár és Babos egymás ellen játszik a Rómain.

Harmadik meccs a centeren, saccra 15-16 között kezdődhet, ha előtte nincs extrém rövid meccs (feladás, stb.).

Előtte a műkörmös Fanny küzd egy kvaliból jövő lánnyal.

attailor2 Creative Commons License 2023.07.17 0 1 18777

Bondár Pancsikának se sokáig tartott a Butapest Open páros versenye, hisz az 1. fordulóban: E. Perec+ D. Pumukli : Bondár A.+ Cseng Suháj 2-1

MrMundr. Creative Commons License 2023.07.17 0 0 18776

mondjuk Nati is megér egy misét ezzel a full agyatlan játékkal. rengeteg UE-vel, labda a 6-5-höz és elrontja az egyszerű lecsapást is. nagyon megrekedt fejben.

MrMundr. Creative Commons License 2023.07.17 0 0 18775

ez felháborító. 5-5-nél elkapcsol Nati meccséről darts miatt a sporttv. ha ez tudták, hogy megtörténhet talán a játékrendet sem így kellett volna kialakítani. 2 balfasz társaság

Hepci Creative Commons License 2023.07.16 0 0 18774

Szabad kártya.

Előzmény: papuci1955 (18773)
papuci1955 Creative Commons License 2023.07.16 0 0 18773

Szabanin?

Hepci Creative Commons License 2023.07.16 0 0 18772

Akinek bármi esélye van egy ilyen kategóriájú versenyen, indul, sérült, kapott szabad kártyát, vagy inkább külföldön játszik.

Értelemszerűen a maradék ennyire képes.

Előzmény: attailor2 (18771)
attailor2 Creative Commons License 2023.07.15 0 1 18771

Ez szégyen! A mai napon a budapesti női Open selejtezőjében 6 magyar játékos indult, s mind kikapott, s ebből is csak egy volt, aki legalább 3 szettes meccsre tudta ellenfelét kényszeríteni!

Szerintem a következő években semmi jót nem lehet várni a nói tenniszben a magyar játékosnőktől!

attailor2 Creative Commons License 2023.07.15 0 0 18770

1. lehet, hogy már csak a nevük magyar, ilyen emberekből egyre több van hazánkban!

2. forintért nem versenyeznek, csak külföldi valutákért ( csak vicc volt, gondolom itt se forintban fizetnék őket)

3. nem akarják magukat égetni a magyar közönség előtt.

Előzmény: Lamma lamasszu (18769)
Lamma lamasszu Creative Commons License 2023.07.15 0 0 18769

MAGYAR teniszező a hazai versenyre miért nem nevez ? :))))))

Előzmény: schanc (18766)
Hepci Creative Commons License 2023.07.13 -1 0 18768

Persze, hogy teniszezik.

Értékesebb az olyan p*na, aki egyben "híres" teniszezőnő.

Csak azt nem értem, hogy miként van még 500-on belül.

Előzmény: attailor2 (18767)
attailor2 Creative Commons License 2023.07.12 0 1 18767

Funny? Ő még teniszezget? Azt hittem már visszavonult, mert egész évben egy eredményéről nem hallottam.

schanc Creative Commons License 2023.07.12 -1 0 18766

Dalma térdsérülés visszalépett, Panna és Réka nem nevezett.

Így Anna főtáblás, Timi, Nati és Fanny szabadkártyával indulhat egyesben.

MahatmaC Creative Commons License 2023.07.07 -1 0 18765

Ki is volt az aki azt mondta hogy senki nem lesz versenybe a lányok közül az első forduló után?

bendeguz90 Creative Commons License 2023.07.07 0 0 18764

Szép volt Dalma!

identifikátor Creative Commons License 2023.07.07 0 0 18763

nálam most ért véget! Szuper győzelem!

MrMundr. Creative Commons License 2023.07.07 0 0 18762

ez van ha nem idegeskedik, sérülés után rájött talán, hogy vannak nagyobb problémák is egy teniszmeccs köv. pontjánál az életben:)

hátha össze tudják drótozni fizikálisan és mentálisan. de jobb lenne holnap egy esős nap. de ez mér így is szép eredmény

attailor2 Creative Commons License 2023.07.07 0 0 18761

Gratulálok Gálfi Delma-nak a magyar kiválóságnak, hogy a 2. fordulós meccsét is szetthátrányból nyertr Sohamejer Zsüli ellen, s így bejutott az 1/16-od döntőba!

MrMundr. Creative Commons License 2023.07.07 0 0 18760

sérülés után végre elengedi a kezét és 7-6. hihetetlen ez is, csak a pozitív oldalról. ki tudja mikor lesz ilyen jó ág legközelebb. ki kéne használni

MrMundr. Creative Commons License 2023.07.07 0 0 18756

ez így megint komolytalan. szerva nélkül, görcsösen, megfelelő taktika nélkül a nagy előny birtokában. nehéz így drukkolni lányainknak. ha tudjuk csak fellángolásaik vannak mert a nyomást ezen a szinten nem tudják elviselni, most már teher nélkül is lehetne, élvezetből nyomni kedves Dalma

MrMundr. Creative Commons License 2023.07.07 0 1 18755

ászok helyett kettőshibák. a mai ellenfele gyengébb, mint a tegnapi. hihetetlen mennyire fejben dől el, a magyar teniszt a tökéletes mentális felkészítés naggyá tehetné.

Előzmény: schanc (18754)
schanc Creative Commons License 2023.07.07 0 1 18754

Jelenleg épp úton van afelé, hogy elveszítse a szettet :(

Előzmény: MrMundr. (18753)
MrMundr. Creative Commons License 2023.07.07 0 0 18753

4-2 40-15 Dalmának, persze hogy ilyenkor nem jönnek az 1. szervák, nagy kár, tükörsima szett lehetett volna

MrMundr. Creative Commons License 2023.07.06 -1 0 18752

szörnyű ahogy Anna eltékozolja a tehetségét, kis higgadtsággal, küzdőszellemmel megverte volna ezt a dagadt románt is

schanc Creative Commons License 2023.07.06 0 0 18751

Hát ha a döntő szettet megfordítja dupla brékhátrányból, azért nagy kalaplengetés jár... Bár a döntő szett kiharcolása sem kis eredmény Andreescu ellen.

Előzmény: identifikátor (18750)