Keresés

Részletes keresés

kerkyra Creative Commons License 2009.01.03 0 0 97
Talán ez az a hajó amit keresel, de a nevét pont nem látni. Mi is terveztük nyáron hogy át hajózunk, de a kocsink már nem fért volna fel a kompra ,gyalog meg nem akartunk átmenni.
Előzmény: P.Zsuzsó (96)
P.Zsuzsó Creative Commons License 2009.01.03 0 0 96
Vajon mi a neve a gyors hajónak?Az biztos, hogy a szigetre való utazás nem olcsó,de nagyon szeretnék oda eljutni ebben az évben a családommal.Thessalonikiig mindent tudok már.Pl a vonat indulását, árát és a városban ill. a szigeten az olcsó szállást is.Egyedfül már csak a hajó hiányzik.Azért, ha mégis az eszedbe jutna írjál!Köszi!!!!
Előzmény: Kobzoska (95)
Kobzoska Creative Commons License 2009.01.02 0 0 95

Rohadt drága. :-((

 

Keresgéltem a neten az árakat, de nem nagyon találtam semmit, úgyhogy egy könyvesboltban belenéztem a Lonely Planet Görög szigetekjébe, sajnos nem jegyeztem meg pontosan, de ránézésre nagyon soknak tűnt.

 

Van komp, ami olcsóbb, de hetente csak egyszer megy, és van valami naponta közlekedő gyors hajó, aminek az ára viszont 30 euró felett van.

Előzmény: P.Zsuzsó (94)
P.Zsuzsó Creative Commons License 2009.01.02 0 0 94
Köszi! Már beszéltem az Aeolus Utazási Irodával és állítólag repővel lesz út Skiathos-szigetére.Vonattal akkor is olcsóbb lenne!Valaki tudna hajó árakat mondani a szigetre Thessalonikiből?
Előzmény: kónyupapa (93)
kónyupapa Creative Commons License 2009.01.01 0 0 93
Skiatost nem is, de Skopelost igen!
P.Zsuzsó Creative Commons License 2008.12.13 0 0 92
Az Aeolus irodát megtaláltam,de kimondottan nem írja Skiathos-szigetét,Lehet, hogy csak egy napos kirándulás nlesz megadva.
Előzmény: Kristi31 (91)
Kristi31 Creative Commons License 2008.12.12 0 0 91
Az Aeolus indít jövőre ismét utat ide:-)))A szlovák honlapon már vannak infók!
Előzmény: Pugi85 (86)
P.Zsuzsó Creative Commons License 2008.12.04 0 0 90
Van olyan aki jövőre szívesen menne Skiathos-szigetére augusztus elején?Esetleg vonattal és utána hajóval,mivel a repülő igen drága odáig.
Nesoka Creative Commons License 2008.12.04 0 0 89
Értem. Leírnád saját tapasztalatodat Éviáról esetleg és hogy hogyan spóroltál kihagyva az illető hölgyet? Nagyon érdekelne. Esetleg tudnál ajánlani szállást? Köszi.
Előzmény: Hogyisvanez (79)
P.Zsuzsó Creative Commons License 2008.12.04 0 0 88
Sziasztok!

Szintén nézelődtem én is már Skiathos-sziget után.Szállást lehet találni utazási irodán keresztül,de az utazást csak egyénileg lehet megoldani.
Előzmény: Pugi85 (86)
cilinke Creative Commons License 2008.11.14 0 0 87
Már a nyaralás után vagyunk, végul thassoson voltunk. Nem volt rossz, de túl sokan voltak. Ha valaki mégis ide megy jövőre, akkor a márványpartot ne hadjátok ki, nagyon tuti
Pugi85 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 86
Sziasztok!

Keresgéltem neten, hogy lehetne oda jutni vmi magyar utazási idorával... van ötletetek?
Előre is köszi:)
Galenit Creative Commons License 2008.08.15 0 0 85
Sziasztok

Ha valaki idén volt már Skopeloson és/vagy Skiatoson, kérem ossza meg velem a tapasztalatait.

Köszi
ancsi+geri Creative Commons License 2008.07.18 0 0 84
A booking.com-on van egy két szállás, de ha rákeresel a szigetekre akkor is lehet jókat olcsón találni, én már kiírtam egy-két szállást, csak most fejből nem tudom..
Ha megtalálom szólok..

És ne vedd fel a szívózást, a fórumokon elég sokan kiélik a dühüket..sajnos
Itt jól lehet arc nélkül baszogatni egymást:(
Előzmény: cilinke (83)
cilinke Creative Commons License 2008.06.21 0 0 83
Köszi a segítséget bunkókám .Öröm , hogy ennyi segítséget adtál. Most már tudom a helyem a világban. bocsika hogy zavartam a tahó , baromarcú, agyonművelt személyedet. Igérem , ezentúl nem kérdezősködök semmiről .




SZIVÉLYES ÜDVÖZLETTEL EGY KÉRDEZNI NEM TUDÓ TUSKÓ.....
pamag Creative Commons License 2008.05.23 0 0 82
Nem.
Előzmény: kónyupapa (81)
kónyupapa Creative Commons License 2008.05.23 0 0 81
Az az Ági ugyanaz az Ági lenne, aki most Thassoson él? :-)
Hogyisvanez Creative Commons License 2008.05.23 0 0 80
Az rendben van, hogy szűkös a keret, de egy kis időt rááldozhatnál a nyralásotokra, olvasgass egy kicsit és utána talán már (értelmesen) kérdezni is tudsz.
Előzmény: cilinke (77)
Hogyisvanez Creative Commons License 2008.05.23 0 0 79

Ágika egy kifejezetten drága hölgy! és most nem a kedvességét próbálom dicsérni.

Hajlamos elhitetni a honfitársaival - már akivel tudja - hogy Evián csak rajta keresztül... és csak ő tud mindent.

Sokat lehet spórolni ha kihagyja az ember a hölgyeményt!

Előzmény: Nesoka (74)
Szaganaki Creative Commons License 2008.05.23 0 0 78
Gogl bácsi biztosan segít!
Előzmény: cilinke (77)
cilinke Creative Commons License 2008.03.22 0 0 77
Helló mindenkinek. Ha valaki tudna segíteni. Skiathosra szeretnénk menni, és jó lenne tudni a kompjáratot volosból, ill apartman cimeket, a komp viteldíját / fő / szeméjautó. Valamint a 2fős apartmanok árait egyáltalán minden konkrét infót ami a szigettel kapcsolatos. Szükös a keretünk ezért lenne fontos.Előre is köszi . Papusz.
cilinke Creative Commons License 2008.03.05 0 0 76
ddddddddd
Nesoka Creative Commons License 2008.02.08 0 0 75
Elfelejtettem leírni, amiért "tollat":) ragadtam. Skopelos-i szállásokért, infókért http://www.skopelosweb.gr Itt keresgéljetek, nagyon sokminden van és nagy szeretettel készített oldal, lehet írni infókért a webmaster@skopelosweb.gr -nak, Jannis a neve, egy rendes srác.
Előzmény: Feyd-Rautha (73)
Nesoka Creative Commons License 2008.02.07 0 0 74
Hát a környékbe Évia is beletartozik, azt pedig az utóbbi években szerették meg a magyarok:) Kukk ide http://www.eviagreece.com
Különben valaki kérdezte, innen is át lehet hajózni Skiathosra. Ha nekem választanom lehetne, Skopelost választanám a kettőből, Skiathos nagyon drága sziget, ide angol charterek jönnek folytonosan. Skopelos családiasabb, görögösebb.
Előzmény: Feyd-Rautha (73)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2008.02.05 0 0 73
Jé, de jó kis topik! Eddig azt hittem, hogy a Pelion-Skiathos-Skopelos környéket rajtam kívül más magyar nem látogatja.
gumimacy67 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 72
Próbáld a Guletnél, Bécsből.
Előzmény: csombi75 (70)
csombi75 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 71
Vaesz!
Mi ezt találtuk Skiathoson:
http://www.villa-christina.net/specialoffers.html
Előzmény: vaesz (68)
csombi75 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 70
Sziasztok!
Mi is a nyaralásunkat szervezzük már, és a segítségeteket szeretném kérni. Privát szállást, apartmant foglalnánk Skiathoson. Hogyan lehet eljutni repülővel a szigetre?

Van valakinek tapasztalata, nyáron van-e a szigetre direkt charterjárat Magyarországról, vagy más úton-módon hogyan lehet Skiathosra eljutni. (autó és busz Magyarországról kizárva.)

Hol tudnék ez ügyben információt kapni, sőt mi több akár járatra foglalni már most.

Köszönöm előre is!

Motun Creative Commons License 2007.11.21 0 0 69
Azt tanácsolom a "Görögország-Paralia topicban keresd meg " Jacques de Molay" nick-
nevü topicolót s ő biztosan elmondja hova érdemes menni, és hova ne.
Tanácsa megfogadható mert pl.Paraliáról 10-13 óra és egy kajálás után kimerítő véleménye van.
Tanácsát megfogadni fontos,mert ha valaki más véleménnyel van rögtön " pörköltzabáló.. bunkó magyar az illető....
Előzmény: vaesz (68)
vaesz Creative Commons License 2007.11.20 0 0 68
Üdv mindenkinek!

 

Én már most elkezdem tervezgetni a jövö évi nyaralásunkat, ami immár harmadik alkalommal mi lehetne más, mint Görögörszág? Viszont szeretnék tanácsokat kérni? igazából olyan helyet keresek, ami közvetlenül tengerparton van (főleg apartmanokra gondolok, de lehet olcsóbb szálloda), a tengerpart homokos legyen, az apartmanhoz tartozzon medence. A szoba legyen 3 ágyas és ebből 2 ágy egy szobában (vagy egy franciaágy).

És természetesen legyen szép helyen, legyenek olyan tájak, amiktől eláll a lélegzetem!

Van ötlete valakinek? Ha igen, várom a beszámolókat, esetlegesen a képeket a vaesz@freemail.hu címre! Köszi:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!