Keresés

Részletes keresés

helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.26 0 0 45364

Ki dönti el,hogy ki a rászoruló?  Aki azokon a napokon dolgozik,az kiesik?  Miért nem lehet legalább az egyik nap hétvégén?

Előzmény: Törölt nick (45363)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.25 0 0 45363

Nyergesújfalu Város Önkormányzata a Duna parton (Duna 1736,6+1729.3 fkm között) uszadékfagyűjtést szervez a nyergesújfalui rászorulók részére. 
A gyűjtés időpontja: 2015. szeptember 10.-én és szeptember 17.-én reggel 8 órától délután 14 óráig tart. Találkozás a gyűjtést vállalókkal a Rákóczi utca végén a garázsok mögött a Duna parton.   
A Nyergesújfalui Polgármesteri Hivatal a fenti napra felügyelet biztosít a Dunai partszakaszon.

helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.25 0 0 45362

2018-ban és2019-ben okosabban kell választani.  Addig marad a sz@r.

Előzmény: vepeze (45359)
helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.25 0 0 45361

A sokak által (itt is) istenített "főispán"  jó fideszeshez méltó munkát végzett.   Mutyi-mutyi hátán ,de a birka magyar csak megszavazza ezt a brigádot másodjára is. (összességében harmadjára)

Előzmény: viscosai (45360)
viscosai Creative Commons License 2015.08.24 0 0 45360

Az év botránya a félkész és csigalassú esztergomi vasút

Piszkosul bosszantó, amikor nem sikerül kideríti egy-egy jó nagy elkúrás felelőseit. Van amikor egyértelmű az ügy, de az esztergomi vasútfelújításnál nagyon nem az. Akármit olvastam össze, nem áll össze a kép. Persze megy a hadoválás régészeti leletekről, meg elhúzódó[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

vepeze Creative Commons License 2015.08.24 0 0 45359

Óvoda, na de MILYEN ?????

 

Azért írok mert már épp ésszel nem lehet felfogni ami itt a városban polgármester

tudtával zajlik a Napsugár óvodában.

Az én gyerekeim is oda jártak, jó volt közösség és mondhatom hogy az óvónők,

dajkák is megtettek mindent a gyerekekért. De ehhez JÓ vezető is kellett ami adott volt.

És mi van ma ????

A gyerekek adottak akik várják az új évet, sőt a picik akik most

mennének először oviba ???? De hova ???

A vezetőnek kinevezett Krisztina sajnos csak van.

Az eddig jó dolgozó ( szülők által ) megbecsül óvónők, dajkák már félve mehetnek be a munkahelyükre hisz nem tudni mi lesz ma?

Aki óvónő létére csak balhézik a kollégáival, hátuk mögött az óvoda

jó hírét alámossa, gyerekekkel sem tud foglalkozni az itt a favorit Erzsike.

Na ó lesz a pici csoportos óvónő akkor a szülők inkább másik óvódába

viszik a gyereket érthető módon, mert itt még az aláírás gyűjtés sem segít!!!!mindenki

Ki rúgjuk ha valaki esetleg kér valamit, nem számít hogy németes végzettsége van.

 

Ezt csak azért írtam mert elszomorít az a tény, hogy ezt az óvodát egy igen jóhírű

óvodának tartották, de úgy tűnik csak jó hírű VOLT !!!!

Utóirat:  Kb 8 - 10 szülő már másik óvodával is felvette a kapcsolatot:::::

helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.21 0 0 45358

Jogos a felvetés.  Szerintem és sokan mások szerint a háttérhatalom pénzeli őket.   Aki tényleg menekül,rossz szándék nélkül,az olcsóbban eljuthat Európába legálisan,mint így embercsempészek segítségével.

Előzmény: gamblman+ (45357)
gamblman+ Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45357
És ki fizeti a drága okostelefonjaikat a nem kevés díjakkal, honnan a gyalogos navigáció, kitől lett a pénz az útra. Szerencsétleneket kihasználják ellenünk európaiakkal szemben, hogy eltereljék a figyelmet Amerika gazdasági bajai és belső etnikai problémáiról. Nem az a szerencsétlen a hibás aki ide menekül, védi a családját és élni szeretne.
Előzmény: helyi rikárdó (45356)
helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45356

Jönnek Bangladesből,meg Pakisztánból is.  Ahol nincsenek harcok.   Ezek azért jönnek,mert a jelenlegi életterükön már túlszaporodtak.   80-90%-ük 20-30 éves fiatal férfi.   A tv meg a mainstream média ferdíti a valóságot.

Előzmény: gamblman+ (45355)
gamblman+ Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45355
Mert nem az a céljuk azoknak akik tervszerüen lebontották az országaik szervezett államiságát, hogy hatalomra kerűljön a káosz. Először a tálibokat képezték ki a harcra, aztán jött Szaddam működő tendszerének lebontása, az ISIS létrehozása és Szíria felszámolása. Amerika áll a háttérben, szerencsétlen migráns csak túlélni szeretne. Az más kérdés, hogy már az életterünk van veszélyben a kezelhetetlen beözönlés miatt. Ez egy igazi népvándorlás. Sajnálom őket, de nem fèrnek el ennyien. Amerika most már megállíthatatlanul számolja fel a világbékét. A tornyok ledöntésével kezdte, hogy legyen háborus indok.
Előzmény: Törölt nick (45352)
helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45354

Részegen csinál az ember sok ökörséget. Van aki vagánykodik,van aki ostoba törvényeket szavaz meg.  Amíg csak saját magát sodorja bajba,addig nincs baj.  De,ha másokat is,az már nem az igazi.  

Előzmény: Törölt nick (45351)
helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45353

Ilyesmi válaszra számítottam. Gyerekkorunkban mi is fürödtünk benne.   :)

Előzmény: gamblman+ (45350)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45352

Szírek, szíriai kurdok és afgánok jönnek, de miért nem maradnak Törökországban? Ott már nem lőnek rájuk.

Előzmény: Eleon Nóra (45347)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45351

Nem fertőzésbe halt bele a fickó, és nem is abba, hogy beleakadt a lába egy mederben felejtett tárgyba, hanem állítólag atomrészeg volt. A Balatonba is belefulladtak már sokan, mégsem tiltják be.

Előzmény: gamblman+ (45350)
gamblman+ Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45350
A meder tele van a régi kitermelés hulladékával, vasakkal, betonnal. A vízminőség sem alkalmas fűrdésre.
Előzmény: helyi rikárdó (45348)
helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45349

Aki szerint,csak az lehet Magyar,akiben nincs másmilyen vér,az nem ismeri a Magyar történelmet.  Én sosem állítottam,hogy tisztán Magyar vér folyik bennem.  Nem kerestem vissza a családfámat,de valószínűleg van keveredés bennem is.   Még is csak Magyarnak érzem,és vallom magam.  Nem tótnak,nem cigónak,nem svábnak,nem stb.....

Előzmény: Eleon Nóra (45346)
helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45348

Miért nem alkalmas? 

Előzmény: gamblman+ (45345)
Eleon Nóra Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45347

Jelzem, hogy elsősorban nem négerek jönnek és nem Nyergesen keresztül. 

Előzmény: helyi rikárdó (45336)
Eleon Nóra Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45346

Megkérdezném újra,mi alapján vallod magad színmagyarnak te mindent tudó. Az őseidet vissza tudod vezetni a honfoglalókra és azóta is csak fajtiszta magyarok szerepelnek a családfádban? Mert ha nem, akkor miről is beszélsz?

Előzmény: helyi rikárdó (45328)
gamblman+ Creative Commons License 2015.08.20 0 0 45345

Ismét áldozatot szedett a nyergesi halastó. Mikor veszik legalább a helyiek tudomásul, hogy nem alkalmas az úszásra? Érthetetlen honnan jön a gondolat, hogy valaki átússza azon tragédiák ismeretében amik megtörténtek már benne. Sajnálatos, felesleges és értelmetlen tragédiák ezek

helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.19 0 0 45344

Az jó.  Minden jó,ha  vége jó!

Előzmény: jgyula (45343)
jgyula Creative Commons License 2015.08.18 0 0 45343

Csökönyös pali vagyok, ma is megnéztem a Mosolycentrumot.

Ott voltak, szinte azonnal fogadtak és minden szempontból kifogástalan ellátásban részesültem.

helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.18 0 0 45342

Nem kerülte el.  De,ha nem tudod elérni őket,az nem a te hibád.  Úgy látszik nincs szükségük új betegre.

Előzmény: jgyula (45341)
jgyula Creative Commons License 2015.08.17 0 0 45341

A lokálpatriotizmus nyilván elkerülte a figyelmed. Akkortájt még a közelben nem volt fogászati magánrendelő olyan színvonalon, azért mentem oda.

Most, hogy már helyben is van, nem utazgatnék feleslegesen  vörösvárra.

Ám ha ilyen bizonytalan a nyitvatartás, lehet mégis oda kényszerülök.

Előzmény: helyi rikárdó (45340)
helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.17 0 0 45340

Oda kell menni,ahol szívesen látnak és kedvesek is. Főleg,ha már kezeltek is ott.

Előzmény: jgyula (45339)
jgyula Creative Commons License 2015.08.17 0 0 45339

Összegyűjtöttem a bátorságomat, meg egy kis pénzt és elhatároztam, hogy az évek óta tervezett, ám leginkább pénzszűke miatt halogatott, fogászati  nagygenerálozást a számban elkezdem.
Ennek szellemében -lokálpatriotizmustól fűtve- szombattól próbálgattam a helyi mosolycentrum (direkt kisbetűvel, kicsinyes bosszúból...) telefonján időpontot kérni, ám senki sem vette fel. Sebaj, gondoltam hétfőn délután meglátogatom őket és személyesen kérek látogatási időt. Annak rendje módja szerint, ugye tisztálkodtam, rendes ruhát húztam és ma háromkor megjelentem a rendelő előtt. Sehol egy lélek se kiírva, hogy szabadságolás lenne, se a telefont nem veszi fel senki. Némi ácsorgás után hazaoldalogtam és fél négy körül mégegyszer próbáltam telefonálni, eredménytelenül.
Lehet, hogy mégis vörösvárra megyek, mert ott már néhányszor kezeltek és kedvesek, pontosak voltak...

helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.15 0 0 45338
jgyula Creative Commons License 2015.08.14 0 1 45337

"...-ha Európa hagyja-..."
Másodpercnyi kételyed se legyen!

Hagyni fogja.

Racionális gondolkodásra képtelen "liberális" politikusok (jellemzőjük, hogy orránál messzebb látni nem tud, előre gondolkodni, hogy döntései milyen hatásokat okozhatnak, szintén nem tud. Amit tud, az mindössze annyi, hogy a pénzmogulok, az iparmágnások (gyengébbek kedvéért, olajlobbi, autóipar, gyógyszeripar, stb.) igényeit, sugallatait teljesíti. Félreértés ne essék, ez nem országspecifikus, mégcsak nem is pártfüggő, szimplán csak ostobaság.
Sok évvel ezelőtt, amikor a túlszaporodással végrehajtható birodalom növelés a kínaiaknál felmerült, sokan a sárgák megindulásától féltek (ne legyünk türelmetlenek, jönni fognak ők is!), az ötletet felismerve -igaz primitívebben, azaz nem a töke által, hanem csak úgy özönlésképpen- már sok ország igyekszik megvetni a "lábát" a pénzesebbnek gondolt, már szépen kiépített, jól működő államokban. Magasról tesznek rá, hogy nem akarjuk az évszázadok óta megoldatlan problémáikat, középkori erkölcseiket, női alsóbbrendűségüket és egyáltalán a kultúrájukat importálni!
Aki tisztességes szándékkal, akár a gazdagodás reményével is jön és hozza a két dolgos kezét, azt szeretettel várjuk a határállomáson. Ami pénzt az embercsempészeknek kifizetett, az helyett keressen albérletet, munkát, tanulja meg a nyelvünket és majd meghallgatjuk a kultúrájáról szóló előadásait is.
Ám a sunnyogva érkező, magát sajnáltató, fegyelmezettséget-törvénytiszteletet hírből sem ismerő, erőszakosan országfoglalóval, segélyért kuncsorgóval nem vállalok semmilyen közösséget.

Előzmény: Törölt nick (45331)
helyi rikárdó Creative Commons License 2015.08.14 0 0 45336

3 lányom van.  Jönnek a tesztoszteron-telített nigránsok.  Szerinted mennyire leszek elnéző,ha egyik is rosszul néz bármelyik leányomra is?

Előzmény: gamblman+ (45335)
gamblman+ Creative Commons License 2015.08.14 0 0 45335
Nem, csak a telefonom van megvadúlva, ki kell cserélnem. Viszont aki ekkora gyűlölettel él mint te, azt sajnálni kell. Tényleg gondolkodj el azon, hogy ha így haladsz nem leszel e olyan ha a helyzet megérik rá, mint a nyilasok, ÁVH-sok voltak, vagy most az ISIS harcosok. A gyerekedet is ilyen gyűlöletre neveled? Minden amit majd a belénevelt gyűlölet és a te példád miatt tesz te leszel a felelős. Aztán én itt be is fejezném, a vitához sem vagy méltó.
Előzmény: helyi rikárdó (45333)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!