Keresés

Részletes keresés

JegesLimonádé Creative Commons License 2009.04.15 0 0 31
Én szeretem a Claudiát. Vannak vicces hozzászólásai. És jó, hogy nem egy fogpiszkáló alkatú nő, akinek zörögnek a csontjai, amikor megjelenik. Persze néha elég ciki ruhát adnak rá, de alapvetően semmi baj nincs vele. Nem úgy, mint sok más paripaarcú kolléganőjével, akik csúnyák, buták és egyáltalán nem viccesek...
BlancoAgilon Creative Commons License 2009.04.15 -1 0 30
Ízléstelen dagadt pics@...
kábelbúvár Creative Commons License 2009.04.14 0 0 29

A Mr. és Mrs. című műsor pénteki felvételén Torgyán József véletlenül Mónikának szólította a műsor háziasszonyát, Liptai Claudiát, aki erre egy ízléstelen mondatban reagált. A kijelentést a konkurens csatorna sem hagyta annyiban.

 

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=478928

 

:((

HUNYOR Creative Commons License 2009.03.04 0 0 28
Nagyon csípem Claudiát, de ma valahogy lepuukantnak látszott...elzavarnám a sminkest...a dekoltázsért minden meg van bocsájtva...ugyanis sokan azt hiszik, ha nagyon kivágott a ruhájuk, az már dekoltázs...

Művésznő, csak így tovább!

ja, és nagyon jó a sebész szerepben... csak még szokni kell....
gabriella23 Creative Commons License 2009.01.31 0 0 26
Én nagyon birom Claudiát nekem szinpatikus, Az tetszik legjobban ahogy kezeli a sulya miatt bántokat, és szerintem tudja kompezálni a sulyát, a személyiségével!! Van humora, és magán is tud nevetni, ez jó szerintem!!
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.30 0 0 25
Egyébként Liptai fel fog tűnni a Jóban Rosszban c. sorozatban, mint a Csillagvirág Klinika új plasztikai sebésze.
gabriella23 Creative Commons License 2009.01.30 0 0 24
Azt gondolom, hogy mindenkinek vannak hibái, mindenki mond meg gondolatlan dolgokat, tesz felelötlen kijelentéseket, hisz senki sem tökéletes, és lehet ismert ember, vagy nem, engem nem érdekel! Ugy gondolom akik gusztustalan, és teljesen érdektelen dolgokat irnak rádásul olyan emberekröl akiket nem is ismernek az az ö szegénységi bizonyitványa!! Persze nekem is vannak unszimpatikus emberek, de nem utálom, vagy mondok róla véleményt, mert lehet ha megismerném meg szeretném, de ha még sem van tolerancia a világon, én gyakran használom mások felé, tegyétek ti is!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.30 0 0 23
Palotás Petra topikban én írtam neked azt a szépet, de csak azért, merrt a TV3nál évekig együtt dolgoztam Petrával, igaz az régen volt, lehet, hogy azóta sokat változott.
Előzmény: C.Holmes (19)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.30 0 0 22
Kinél vigasztalódik Gesztesi Károly?

Egyre inkább úgy tűnik, hogy menthetetlen Liptai Claudia és Gesztesi Károly házassága. A Blikk úgy tudja: a házaspár megromlott kapcsolata csakis válással végződhet, amelyet egyre több sztárinterjú is alátámaszt.
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.30 0 0 21
Hegyi Barbarával két hete láttam egy interjút, miközben egy szépészeti kezelésen vett részt, ami szerinte olcsó és csak havi 5 kezelés. Rákerestem a neten, 5 kezeléses "csomag" 150 ezer. Ennyit Hegyiről.
Előzmény: C.Holmes (19)
e1972a Creative Commons License 2009.01.30 0 0 20
Nem színésznőnek készült? Akkor színészkednie kéne valamelyik színházban, nem?
Vagy az akusztika már ott is kevés ahhoz, hogy abból a borzalmas frekvenciájú hangjából kihozzon valamit?
És ha még kameraképes lenne...
C.Holmes Creative Commons License 2009.01.30 0 0 19
Így igaz ! Sokan írogatnak, csak úgy vaktában. Amikor pedig közvetlen infó van egy személlyel kapcsolatban akkor úgy reagálnak , mint nekem  Palotás Petrával kapcsolatban. Látják a reklámban   "olyan szépen mosolyognak " (szárok) de némelyek nem értik meg , hogy az csak egy munka számukra amiért jól fizetnek nekik. Nem így járnak az utcán ! Mit beszélek, egyáltalán nem vegyülnek a  " néppel".Zárt körben élnek !!!! Vannak akik és ész nélkül RAJONGANAK!!! Az alapján ahogyan a TV-ben látják az illetőt, aki ott egy szerepet játszik. Ilyen pl. Hegyi Barbara rajongói köre is.
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.29 0 0 18
Ezt csinálják minden topikban, a magyar ember ilyen. Én csak azt nem értem meg, amikor az ellenkezőjét mondom, mert esetleg véletlenül ismerem azt a hírességet aki a téma, akkor én vagyok a hülye, meg a barom, meg az nem is úgy van.
Előzmény: gabriella23 (17)
gabriella23 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 17
Nem értelek titeket, hogy lehet ilyen véleményeket alkotni emberekröl akiket nem is ismertek!Persze, én értem hisz demokrácia van, de lehet én vagyok ilyen naiv, soha nem alkotok véleményt ugy hogy ne ismerném legyen bárki, főleg nem kinézet szerint!
Nem értem ez mire jó??!!!! Persze tisztelet a kivételnek!!
nappapa Creative Commons License 2008.10.23 0 0 16
úúúúúú....Claudiát egymás mellett említeni győzikével...ha Claudia olvasná, össze is dőlne...
Előzmény: sziporka66 (12)
sziporka66 Creative Commons License 2008.09.20 0 0 15
Bocsánat ugy akartam írni, hogy: Oda sem de, HA lenne gyerekem sem engedném a szigetre.
sziporka66 Creative Commons License 2008.03.21 0 0 14
Kösz meg néztem. A szigetről nekem azonos a véleményem Rékával.

Én oda én sem, de a gyerekemet sem engedem.

Kíváncsiságból elmentem egy ilyen helyre, de az óta sem soha, az ott töltőt idő 30- perc volt.

Claudia is a gyerekét bevitte a TV-2 székházába, amikor visszament dolgozni?

Nem értetem a felháborodását.

A Mónika is ezt teszi most szülés után, hogy menjem a shoooo.

Mindig azt kell követelni a másiktól, amit magunk is meg tudunk tenni.

Meg unom, hogy mindig azt szajkózzák hamar vissza, kell menni, dolgozni gyes után.

Valószinü 4-orába annyit keres mind én 8-ban sem, a cégemhez, ha bevinném a gyereket, mert csak így tudok vissza menni, valószinü nem kellene vissza mennem.

A Mokkából meg ki sem lehet robbantani.

Egyszerűen nem tud váltani.

A Jakubcsek sokkal jobb látszik raja a tanulás is meg a tudás, azt imádom, mer kérdezni, nem félti az állását.

Nem is pazarlom az időmet, ilyen embere.

Előzmény: szesztre (13)
szesztre Creative Commons License 2008.03.19 0 0 13

Szia Sziporka!

 

Hogy Claudiánál is kihasználjuk, hogy másról, ebben az esetben Rékáról írjuk... Nekem a legnagyobb bajom Rékával, hogy az, ahogyan a szülővárosáról s akkori életéről, körülményeiről nyilatkozik nem felel meg a valóságnak. Ugyanis én egy középiskolába jártam vele. Meg talán az, ahogy mondjuk egyszer-egyszer a családjához viszonyult, ugyanis őket is ismerem.

 

Győzikét én is utálom, s az a szerencsétlen igen messze áll a sztárságtól, ahogyan Claudia is. És szerintem minden magyar ismert ember.

 

Mondjuk Claudiánál számomra az is kiakasztó, hogy milyen frizurákat csinálnak neki, s milyen ruhákat adnak rá. És néha a sílusa is kiakasztó. Viszont a kislánya szerintem aranyos nagyon.

 

Ui: én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit szólt be Claudia....

 

http://tv2.hu/2007-08-15/Rubint_Reka_a_Mokkaban_magyarazkodott/

 

itt vannak okosságok....

Előzmény: sziporka66 (12)
sziporka66 Creative Commons License 2008.03.19 0 0 12
Szia Szesztre!

Mi a R.Rékába irogatunk. Nem egyezik a nézetünk, de ez nem baj. Viszont nem tudjuk mit, szolt be a Claudia a Rékának. Ezért jöttünk ide. Erre lennénk kíváncsiak?

Viszont a mustika ezek szerint tudja, ha jól olvasom. Valaki azért világosítson minket fel.

 

Amúgy két embert nem birok a médiába a Claudia, Győzike.

Viszont a Norbival, Rékával semmi bajom, legalább próbálkoznak valamivel.

Viszont szégyen ekkora kövér két embert berakni mind „sztárnak.”.

Előzmény: szesztre (11)
szesztre Creative Commons License 2008.03.17 0 0 11

Mostanában szépen fogyogat Claudia. Már bocsánat, de rá is fért. Már csak a hajával kellene kezdeni valamit. Anno, rövidebb kiadásban nekem sokkal jobban tetszett. Mikor a tv2-ön vezetett valami beszélgetős műsort. Ott testileg is csinosabb volt. Na, de majd most, a drága fogyasztó masinával. Hajrá!!!

 

Sziporka!

 

Nem tudom, hogy visszaolvasod-e, vagy belenézel-e az előbbi hozzászólásokba, de itt is előkerül Réka-Norbert páros, mégha csak említés képpen is. Van ám itt összefonódás....

sztike1021 Creative Commons License 2007.09.11 0 0 10

Sziasztok!

 

Nem hinném, hogy ennyire kéne bántani Claut.Azért ha megnézitek ez a Ráka meg a kedves férje nem ám piskóta.Ha valahol nem őket nevezik a legjobbnak, akkor azonnal támadásba lendülnek.

Nekem például már hányingerem van ettől a párocskától!Szerencsétlen gyerekeik......

Azt hiszik ők fedezték fel a spanyol viaszt........

Az állandó erőltetett reklámjaik és egyebek, ahogy leszólnak mindenkit válogatás nélkül......

Néha nem ártan kicsit önmagukba nézni és Claunak totál igaza volt, hogy meg merte mondani a saját véleményét.

Amelyik nézőt pedig pont az Ő véleménye befolyásolta...hát az valószínű hasonló véleményen van........

Előzmény: mustika (4)
eznemenvagyok Creative Commons License 2007.03.23 0 0 9

Meglepett, hogy eddig nem volt Liptai topic. Szerintem ez az egész csak vihar egy pohár vízben, bár hozzá teszem szerintem is randa dolog élő adásban beszólni bárkinek is, nem kellene a Havas után menni, nem áll jól. Amúgy a gyerekneveléssel kapcsolatban ne menjünk le Liptai színvonalra...biztosan a legjobbat akarja a gyermekének..ezt nem vonhatjuk kétségbe és közünk sincs hozzá. Amúgy meg a zsűri leggyengébb láncszeme szerintem Xavér minek akar nagyokat mondani lássa be nem megy neki.

Mindenesetre azt kell mondjam kevesebb Liptai több lenne....

Zsucimama Creative Commons License 2007.03.22 0 0 8
A Rubint Réka is aranyos csaj, de neki sem kellene mindent felvenni, "akinek nem inge ne vegye magára!"
Eddig is kapott hideget-meleget egyaránt.
Ha önmagávan meg van elégedve és tetszika a férjének, akkor az ilyen megnyilvánulást fel sem vesz, lepereg róla mint a festék!
Zsucimama Creative Commons License 2007.03.22 0 0 7
Ha Claudiának ilyen az élet és ő így szereti élni, akkor szíve joga így élni.
Ő sem tökéletes ő is csak ember. A gyermekét is úgy neveli ahogy neki tetszik.
Egyébként nagyon egészséges, életre való kisgyerek.
Megvan mindene!!!!!. Nem feltétlenűl kell otthon ülnie a 4 fal között és depressziósan élnie.
Én speciel 3 éve vagyok itthon a fiammal és már nagyon unom, pedig a mindenem. Ráadásúl május elején újra szülök, de ha tehetem én sem itthon ülök, próbálok a gyereknevelés és a háztartás mellett mást is csinálni.
Szerintem ő így jó ahogy van! És összeillenek a Gesztesivel.
Kívánok nekis sok szépet és örörmöt az életben és minden jót, amit lehet! :)
Tarjáni Creative Commons License 2007.03.16 0 0 6

5 perce megnyilvánult megint öntelt asszonyság:

Aszongya a zsűriben ülve: "a tucc-tucc zene elmegy a fenébe"

Meg Te mehetnél már a fenébe a képernyőről jájas p. !

_csillesz_ Creative Commons License 2007.03.12 0 0 5
Drága Claudia,

régebben én is kedveltelek, manapság azonban már nem. Valahogy ez a stílus, vagy inkább nagyképűség nem tetszik és én is elgondolkodtam, hogy kb. napi hány órát vagy a picilánnyal?

(Ja amúgy szegény Uradat is kedveltem amíg egy 5csillagosban le nem ordította a fél személyzetet nagyképűen hmmm...) Szegény Shrek ..
mustika Creative Commons License 2007.03.06 0 0 4
Helloka!

Kifejezetten azért írok, hogy beszóljak neked kedves Claudia.
Abszolút kilógott a lólább a pénteki beszólásoddal a Rubint Rékának, nekem se tetszett.
Személyeskedő volt, ha nekem mondtad volna én nem lettem volna ilyen diplomatikus Réka helyében.
Szerintem te féltékeny vagy rá, mert sokkal jobb és tanultabb nő mint te.
Régebben szerettelek, de most már nem, anyának is egy nulla vagy, inkább ne szülj a bébiszitternek másikat.

Hajrá Norbi!
szakmernok Creative Commons License 2007.02.19 0 0 3

Kicsi drága Klaudia!

 

Addig amig a csapból is te folysz ki neveli a gyerekedet.

Szegény gyerkőc anyanélkül nő fel.

 

neof Creative Commons License 2005.11.21 0 0 2
:)
Előzmény: elefantkillah (1)
elefantkillah Creative Commons License 2005.11.21 0 0 1

SZERETLEK KLAUDIA, TE GYÖNGYE A MAGASSÁGOS UNIVERZOMNAK!

TE ARANY NÁDSZÁL, TE KARCSÚ NIMFA, TE GYÖNGYÖZŐ HANGÚ TÜNDÉR!!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!