Keresés

Részletes keresés

abdhulbin Creative Commons License 2005.05.16 0 0 177
tejsav
Előzmény: muff-vadász (162)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2005.05.16 0 0 176
na, most nézem még csak...a mázlista!
Előzmény: Rio Hondo (174)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2005.05.16 0 0 175
én egyszer masszázson voltam egy leányzónál és a végén úgy játszásból beletúrtam az orromat a szőrzetébe és olyan finom édes illatot éreztem, hogy - bár igen ellene vagyok hogy bérnővel közvetlen kontaktusba kerüljön az ember - nem tudtam megállni, hogy ne kezdjem el nyalni mint állat. Egy picit meglepődött a hölgy de látva elszántságáomat inkább nem ellenkezett. Hihetetlen finom volt, soha nem nyaltam hozzá fogható édes puncit. Mint a madártej vagy mit tudom én micsoda de tökéletes volt! Picit fostam utána ,hogy vajon nem szedtem-e össze valamit de ez már jó 10 éve volt, úgy hogy talán életben maradok. Sajnos se előtte se utána nem hozott össze a sors hozzá hozzá fogható édességgel, inkább savanykás az átlagpunci. Még az is lehet, hogy ez a természtes de az az édesség hát az remek volt.


Rio Hondo Creative Commons License 2005.05.16 0 0 174

Az én kedvesem Nunija hihetetlenül édes,és olyan illata van,amitől 1 másodperc alatt elvesztem a józan eszem...Órákig tudnám nyalogatni,és kiélvezni minden egyes cseppjének fenséges ízét,nem beszélve a bódító illatáról...

Minél mélyebbre hatolok bele a nyelvemmel,annál töményebbé és egy kicsit sósabbá válik az íze!Most is nagyon megkívántam...Ajjajjaajj!!!

buta Elizabeth Creative Commons License 2005.05.05 0 0 170

Jelentem: megtettem.

Róla kóstoltam meg. Teljesen íztelen.

Előzmény: matrix94 (168)
Bolhás Majom Creative Commons License 2005.05.05 0 0 169

Te talán kóstolgatod magad? Vagy nyalás közben azon morfondírozol, hogy vajon az oda előzőleg - feltételezhetően - behatoló saját testrészedtől származó aromát érzel-é avagy csakis kizárólag a gyárilag is odatartozó illatot?  

Előzmény: matrix94 (168)
matrix94 Creative Commons License 2005.05.05 0 0 168
Valamit én nagyon nem értek:  itt minden nő úgy ír a puncija ízéről, illatáról,  hogy 'állítólag', vagy a 'barátom szerint' stb. Hát nem igaz, hogy nem kóstoltátok magatok! Még ha nem is szándékosan, akkor az 'ember' megfelelő testrészével közvetítve...  Mi ez a prüdéria itten, kérem??
NICKTELEN Creative Commons License 2005.05.04 0 0 166
Nem is az a lényeg, hogy szembesüljön...
Előzmény: Törölt nick (165)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.02 0 0 165
:))Sajno most nem kell szembesülnöm ilyen jellegű problémával.

Sim0n
Előzmény: Törölt nick (164)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.02 0 0 163
Én a magam részéről a punci ízét és illatát is nagyon imádom!(Hiányzik is nagyon, elég rég nem voltam punci közelében!) Igazából most nem tudom hasonlítani semmihez se az ízét, de nem emlkészem, hogy sós lenne. Akkor a legfinomabb, ha nem sikálák előtte 5 percig szappannal, és amikor egy kis nedvesség is termelődött...épp most ettem, de erre az ízre most iszonyúra vágyom, elnyalogatnám órákig.
Volt olyan, hogy mielőtt elváltunk barátnőtől, kértem tőle egy nyalást, hogy egy ideig legalább a számban maradjon az íze...meg az újamon az illata! Na abbahagyom, mert mindárt elsírom magam!:(

Sim0n
muff-vadász Creative Commons License 2005.05.02 0 0 162
Ja! Most már értem miért dicsérik a csajok a spermám ízét:-)
Ezután még jobban fogom zabálni az ananász ízű sárga dinnyét:-)
Egyébbként az a punci amelyet én nyalogattam az kivétel nélkül savanykás volt,lehet hogy sok citromot evett a néni:-)
Előzmény: Törölt nick (153)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 0 0 161
Az.
Előzmény: Törölt nick (160)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 0 0 160
Ugye, hogy belülröl sós ízü? Neked tudnod kell, a nicked után megitélve. :-)
Előzmény: Törölt nick (159)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 0 0 159
miau, nem lehet, hogy a lovag egy idő után már valami másra koncentrált? Ilyen íz is van, igazad lehet. Ha nagyhirtelen támadnak le és még nincs időd átnedvesedni, és nemrég mosakodtál, akkor még száraz és meleg egy nagyon rövid ideig (írt itt róla valaki). Ha betartják az ingerkedésben a fokozatosságot és elkerülik a csikló túlzott ingerlését, valamint a hüvelybemenetet is kihagyják az első menetben, akkor az első menetben még nincs erősebb íze. A nagyajkak és a kisajkak íze eltér. Ha az ember beügyeskedi a nyelvét a hüvely első részére ott is más ízt tapasztal. Ha intenzíven csak a csiklóval és környékével foglalkozik, az megint más íz.
Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 0 0 158
Pedig én úgy tudtam, hogy az egészséges punci íze sós. Mégpedig azért, hogy zukorbetegek is kinyalhassák. :-) A természet csodákra képes.
Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 0 0 156
Ha lány vagy (gondolom az vagy), akkor milyen a Te puncid íze, ha nem sós? Ha fiú vagy, akkor meg gyakorlatból biztos tudsz véleményt mondani az ízére vonatkozóan.
Előzmény: Törölt nick (155)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 0 0 154
Hát, pedig amelyik puncit én kinyaltam eddig, az mind sós ízü volt. Ezek szerint idáig csak beteg puncival volt dolgom?
Előzmény: Törölt nick (153)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 0 0 152
Megvolt már az ellen bosszú is: egy Mentos "reklám".
Előzmény: buta Elizabeth (149)
NICKTELEN Creative Commons License 2005.05.01 0 0 150
Igen, ezt már mondták nekem, de olyan viszonylatban, hogy érdekes, hogy én nem vagyok rosszízű, sőt.
Előzmény: buta Elizabeth (149)
buta Elizabeth Creative Commons License 2005.05.01 0 0 149

Egyébként nekem régen tényleg azt mondta több ismerős egy nagy közös dumálás alkalmával (+ soksoksoksör), hogy a punci íze sós, nagyon sós és akkor is sós, ha nagyon meg van mosva. Offtopic, de a férfiak magja keserű és erről mindig a Bailey's-es vicc jut eszembe.

A lány elhívja a fiút a bárba és megkéri, hogy igyon meg egy különleges koktélt. Először hozat neki egy Bailey's-t, megkéri, hogy vegye a szájába és ne nyelje le, majd ráitat a sráccal egy korty citromlevet.

Majd a fülébe súgja...drágám, a koktél neve: BOSSZÚ AZ ORÁLÉRT!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 0 0 148
További szakértői véleményalkotás céljából visszavonulnék.
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 0 0 147

Sajnos, ahhoz kevés a tapasztalatom.

De legalább nem is ígértem.

Előzmény: buta Elizabeth (146)
buta Elizabeth Creative Commons License 2005.05.01 0 0 146
Összevissza offolsz, ahelyett, hogy az illatáról írnál. Nem mellébeszélést várunk, hanem szakértelmet. Ide bizonyíték kell és nem ígéret...
Előzmény: Törölt nick (145)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 0 0 145

Tisztelt bíróság!

Ártatlan vagyok!

Én a negyedikkel befejeztem volna, de nem hagyták. Kérem fentiek szíves tudomásulvételét, mint enyhítő körülményt

Előzmény: buta Elizabeth (144)
buta Elizabeth Creative Commons License 2005.05.01 0 0 144

Ha ez az első három, akkor miért a negyedikkel kezdted?

Gyanús vagy te nekem, te kismadár...

Előzmény: Törölt nick (143)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 0 0 143

Na jó, harmadik még van.

A mutatóujjad. Segít, hogyha fáj a torkod, és még az orrodat is tisztíccsa. A harmadik lehetőségre szerintem magadtól is rájössz :-)

 

Ne mondd, hogy nem teszek meg mindent érted :-)*

Előzmény: buta Elizabeth (142)
buta Elizabeth Creative Commons License 2005.05.01 0 0 142
Nem kell még kettő, csak egy harmadik...
Előzmény: Törölt nick (141)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 0 0 141

Ööö... másik kettő hirtelen nem jut eszembe.

De az előző kettő szabadon felhasználható. Semmi jogdíj vagy szabadalom nem védi :-)P

Előzmény: buta Elizabeth (139)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.01 -1 0 140

Itt hát.

Az egyik, ha kiképezed magad gumiembernek (direkt nem írok guminőt, még félreértenék :-), aztán elvégzed magadnak a megfelelő beavatkozást.

A másik, hogy a partner szerszámáról szerzel közvetett úton ízhatásokat.

 

Örülök, hogy ötleteimmel segíthettem.

Alacska Mártijai, megoldásszállító

Előzmény: Törölt nick (130)
buta Elizabeth Creative Commons License 2005.05.01 0 0 139
Hááát...nem is tudom, mindjárt megkérdezem az illetékest. Hátha nekem is ajánl legalább két áthidaló megoldást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!