Keresés

Részletes keresés

Or Kán Creative Commons License 2005.03.24 0 0 836
Ezt úgy gondolod, hogy én gondolom? Mert akkor az egészet megette a fene...
Előzmény: ecinereb (834)
Or Kán Creative Commons License 2005.03.24 0 0 835
...és ugyanolyan mocsok, mint a Himnusz-gyalázó Székhelyi. (Bocs, ez lemaradt.)
Előzmény: Or Kán (833)
ecinereb Creative Commons License 2005.03.24 0 0 834
Milyen szép, átlátható ez a világ! Az emberek két kategóriába sorolhatók. Vannak ugye, a zsidók, meg vannak az antiszemiták. Vagy, hogy még kerekebb legyen: vannak a magyarok, a többi zsidó.
Előzmény: Or Kán (831)
Or Kán Creative Commons License 2005.03.24 0 0 833

"...egy Eszterházy adhat tanácsot,hogyan gondozd a magyarodat?"

 

Esterházy egy antiszemitázó mocsok. Ugyanolyan mocsok, mint a Demokrata cikkírója.

Előzmény: Törölt nick (809)
ecinereb Creative Commons License 2005.03.24 0 0 832
Csak azért hoztam fel, mert mostanában elharapódzott ez semmi értelme google-linkelés.
Előzmény: Törölt nick (827)
Or Kán Creative Commons License 2005.03.24 0 0 831

"Tehát azért szólt be Székhelyi orbánnak, mert egy geci zsidó."

 

Tovább mennék: azért gyalázta a Himnuszt (mert valljuk be, azt csinálta), mert ő egy zsidó és a zsidók gyaláznak mindent, ami magyar.

 

Megengedhetetlen általánosítás. 

Előzmény: Törölt nick (813)
Or Kán Creative Commons License 2005.03.24 0 0 830

"...a "hamisítatlan fajtajelleg", és ez egy qrva nagy öngól"

 

Az hát. És aki ezt nem látja, az egy barom.

Előzmény: Törölt nick (813)
Hunorvére Creative Commons License 2005.03.24 0 0 829
Tudom hogy ezt várnád, de én a nemzetek közötti egyenlo"ségnek a híve vagyok. Ám nem szeretem az elnyomó nemzeteket. Ilyenkor a kisebbség pártját fogom. Sokszor megtörténik, hogy a gyengébb megnyer egy ügyet, ero"sebb lesz belo"le és azt a politikát folytatja amit egykor ellene alkalmaztak. Etto"l még nem érzem magam antiszemitának. So"t kifogásom van a szó ellen. Mert antiamerikanista bátran lehet ma valaki, csakúgy mint antimagyar... bár akinek "anti" jelzo"vel kell meghatároznia magát, vagy ilyen jelzôt szivesen aggat más nyakába, az nagyon ostoba. És arról tanúskodik hogy harag, gyu"lölet és bosszú irányítja személyiségét. Ezért kedveském, én csak magyar vagyok. Hogy te antimagyar-e, nem tudom, de nem akarnám etto"l még írmagod is kiírtani.
Előzmény: Spurius Titus Mamma (816)
Uránusz Creative Commons License 2005.03.24 0 0 828

Hűűűűűűűűűű...

Te aztán....

:(

Előzmény: Törölt nick (762)
Bimbum Creative Commons License 2005.03.24 0 0 826
Érttünk Kunság' mezejín
Ért kalászt lengettél,
Tokaj' szõlõvesszejin
Nektárt csepegtettél.
Zászlónk' gyakran plántálád
Vad Török' sánczára,
'S nyögte Mátyás' bús hadát
Bécsnek büszke vára.

ecinereb Creative Commons License 2005.03.24 0 0 824
Nem tudom, mért gondolod, hogy ilyenkor mondasz valamit.
Előzmény: Törölt nick (822)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.24 0 0 823

Nem tabu, kultúra kérdése. De te csak füttyögj tovább.

 

Előzmény: Törölt nick (821)
ecinereb Creative Commons License 2005.03.24 0 0 820
Asszem, ez valami ismertetőjegy, de már nem emlékszem, melyik nick mutatott korábban hasonlót.
Előzmény: Pásztörperc (819)
Pásztörperc Creative Commons License 2005.03.24 0 0 819

Flusztrált, mi?

 

Tölni kicsit az magyalot, de még tanulni szolgalmatosan, nemdebál?

Előzmény: Törölt nick (787)
kizsgé Creative Commons License 2005.03.24 0 0 818
Ezek szerint szeretniük kellene egymást... :o))
Előzmény: árnyékgyuri (789)
Spurius Titus Mamma Creative Commons License 2005.03.24 0 0 816
off

Mondd csak ki nyugodtan, ami a szívedet nyomja! Zsidózz egy jót!

Előzmény: Hunorvére (812)
Pásztörperc Creative Commons License 2005.03.24 0 0 814
Nem, ennek nem a jobb- vagy baloldalisághoz van köze. Jobb országokban ettől a az ún. "mérsékelt", illetve "polgári pártok határolódnak el, de teljesen: a szociáldemokratáktól a konzervatívokig. Éppen így lehet megállapítani, hogy ki a szélsőséges: szélsőséges az, aki ezeket az aljasokat elfogadja, felhasználja; egyáltalán: szélsőséges az, aki ezekkel az aljasokkal szóbaáll. Az, hogy kit milyen "oldalinak" takintünk, gyakran (mint pl. a mi pártjainkról szólva is) szubjektív, illetve önkényes. De az, hogy ki a mérsékelt és ki a szélsőséges, nagyon pontosan paraméterezhető.
Előzmény: noir2 (782)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.24 0 0 813

"Innen is üzenjük a hamisítatlan fajtajelleget felmutató Székhelyinek, hogy ő maga az általa felemlített nektár, sőt esszencia."

 

Nos nézzük. Az egy dolog, hogy Orbán magára ismert az O.V. rövidítésből és az Országos Vezér-ből, de a Demo-ban már biztosra mentek, hogy Székhelyi nehogy ne tudja, hogy róla van szó.

Itt közlik, hogy Székhelyi geci. Ez belefér a szólásszabadságba, és sértett emberektől el is fogadható, de! Itt következik a "hamisítatlan fajtajelleg", és ez egy qrva nagy öngól, mert ebből nem az fog megmaradni, hogy legecizték Székhelyit, hanem az, hogy a Demo továbbra is egy nyilas lap, ami gyáván és burkoltan, de zsidózik. Tehát azért szólt be Székhelyi orbánnak, mert egy geci zsidó.

Ez pedig Pokorni és Pálinkás személyi lapjára fel fog kerülni majd a kampányban.

 

Hunorvére Creative Commons License 2005.03.24 0 0 812
Jujj de veszélyben a demokrácia, jajongjatok csak! Ebben az országban a Himnuszt mocskolva lehet parafrazeálni, lehet büdös paraszt magyarozni, lehet Orbánt kiherélni, arról érdeklo"dni mennyiért lo"né ki egy bérgyilkos... nemzetet, keresztény vallást, parasztot, koronát, Szt. Istvánt gyalázni, a magyar fajtajelleget kelet-európai parasztnépként aposztrofálni. Mindezt lehet, so"t az etikett része. Csak Zsidózni nem lehet. Mi több, ez tabu. Pisszeni sem lehet ilyenkor. So"t, ha valaki bár nem zsidózik, csak erre a ketto"s mércére felhívja a figyelmet, ezzel a véleménnyel már mocskos antiszemita a tolerancia bajnokai szemében. Hát hogy van ez? Jól vagytok kedveskéim?
Előzmény: Or Kán (806)
the soft cushions Creative Commons License 2005.03.24 0 0 811
ugyanmar, mi ebben az uj? es kit erdekel, mit ir a demokrata?

btw, pont ott a lenyeg, h nem "egyertelmuen" utal ra, hanem ketertelmuen, ugyesen lekanyaritja a veget, mintha a fajtajelleget csak boraszati hasonlatkent hasznalna, ezzel lefedve magat a kivulallok elott, mig a lelkes elofizetok persze pontosan ertik, mirol is van szo. te meg jol belesetalsz a csapdaba, aztan lehet rad mutogatni, h mindenhol antiszemitakat latsz. ennyit nem er az egesz.

btw2, az orbanimado demokratas bohocok nehany ev mulva eppugy meg fognak lepodni, ahogy a miep meglepodott annak idejen.
Előzmény: Or Kán (806)
ecinereb Creative Commons License 2005.03.24 0 0 808
Azért tudlak sajnálni benneteket, hogy folyamatosan és mindenben meg kell keresnetek valami szemita vagy antiszemita vonást. Bár örülhetnék, hogy ez a legfőbb gondotok.
Or Kán Creative Commons License 2005.03.24 0 0 807
Hát igen. Visszatoltad a problémát a beírás értelmezésére, ami szvsz nem egyértelműen pontos, vagyis beleérthető pl. az is, amit én véltem kiolvasni belőle.
Előzmény: noir2 (805)
Or Kán Creative Commons License 2005.03.24 0 0 806
A Demokrata egyértelműen Székhelyi zsidó származására utal a "hamisítatlan fajtajelleg" kitétellel. A zsidó származásra való utalás pedig zsidózás, ha annak nincs önmagában is értelme (mint ahogy pl. Kertésznél van, ha a Sorstalanságot elemezzük).
Előzmény: árnyékgyuri (802)
noir2 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 805

lehet ..

de szvsz a logikai bukta a részedről bukta, és mielött félreértenél, az olvtárs pontosan fogalmazott, minek magyarázni?

gondolatot pedig nem olvasok

..

Előzmény: Or Kán (799)
malaclopo Creative Commons License 2005.03.24 0 0 804
még fel is fogják szalagozni, májusfának!
Előzmény: Törölt nick (792)
árnyékgyuri Creative Commons License 2005.03.24 0 0 802

Székhelyi fütykösnek nevezte Orbit a demo meg sperminek Székhelyit. Nincs itt semmi zsidózás. 

Előzmény: Or Kán (796)
Or Kán Creative Commons License 2005.03.24 0 0 801
A Demokrata cikkírója.
Előzmény: árnyékgyuri (798)
Or Kán Creative Commons License 2005.03.24 0 0 799
Logikai bukta (a részedről, mielőtt félreértenél...)
Előzmény: noir2 (797)
árnyékgyuri Creative Commons License 2005.03.24 0 0 798
Ki zsidózott?
Előzmény: Or Kán (796)
noir2 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 797
nem úgy gondolta....
Előzmény: Or Kán (791)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!