Keresés

Részletes keresés

decibel Creative Commons License 2008.06.15 0 0 166

Én viszont nem csodálkoznék azon, hogyha azok az boltok, amelyeknek rontja a Pixmánia a üzletét véletlenül horror beírásokkal szórakoztatnák a fórum olvasóit.

 

Részemről átolvastam egy csomó beírást, és alapvetően azt látom, hogy sokan nem tisztázzák le, mire is lehet számítani. Én már tudom, hogy magyar nyelvű leírást nem kapok a gépemhez, így azt már le is töltöttem a netről. De holnap fogom megtudni telefonon, hogy mi a helyzet a magyar menűvel, a tartozékokkal, és főleg a garancia érvényesíttetésével, amit előzetesen le is fogok itthon csekkolni.

 

Természetesen, ha nem jó válaszokat kapok, akkor megyek máshová. Én már kiszurtam a Pcland-ot, mert itt már sokszor vásároltam, csak ez drágább, de ha úgy jön össze, akkor lehet itt vásárolok.

Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008.06.15 0 0 165
Eszerint nem csak nekem tűnt úgy, hogy a pixmania.com egyik jeles munkatársához van szerencsétlenségünk az illető személyében... :-D
Előzmény: Törölt nick (164)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.15 0 0 164
Jól fizetnek az ilyen beírásokért? Mert úgy látom, hivatásos ajánló vagy.
Előzmény: katiká (162)
katiká Creative Commons License 2008.06.15 0 0 163

A számlát és a garit is ki kell printelni.

Elektronikus számla, könyvelhető cégesen is!

Áfa visszaigényelhető.

Korekt az egész.

Előzmény: digicat (161)
katiká Creative Commons License 2008.06.15 0 0 162

T. hozászólók!

Én több (10-12) alkalommal vásároltam a Pixmania-nál.

Mindég azt kaptam, amit rendeltem.

A 3 napos szállitást lehet kérni, be is tartják, de az express szállitás és feláras.

A normál 2 e.Ft körüli száll.dij 5 munkanap, amit be is tartottak eddig nálam.

Az más kérdés, hogy szombat-vasárnap nem dolgoznak ott sem és ez hosszabbitja a száll.időt.

A nyomkövetés is oké volt minden alkalommal.

Az árak jóval kedvezőbbek, mint máshol, ez talán megér néhány nap türelmmet.

Pl. a boltban 370 ezer forintos Nikont 286 ezerért vettem, a 93 ezres Ipod 53 volt a pixnél. Ez azért igazán jelentős!

Én bátran merem ajánlani muóindenkinek.

digicat Creative Commons License 2008.05.17 0 0 161
"Számla nincs a csomagban - állítólag az a számla, amit emailben elküldtek."
Egy ideje már Magyarországon is lehet elektronikus számlát küldeni, a civilizált világban pedig már időtlen idők óta.

Az EU garancia sajnos nagyon gyerekcipőben jár, kell még néhány év mire Magyarországon is beindul a rendszer :-(
Előzmény: mAlter (116)
drlazi02 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 160

amúgy érdekes, én nem találtam telefonszámot az oldalukon.

 

ti tudtok számot hozzájuk?

drlazi02 Creative Commons License 2008.04.16 0 0 159

El kéne olvasni a Pixmania-s leveleket figyelmesen!

 

Azt írják, hogy a levéltől számított 24 óra múlva lesz csak benne a DPD adatbázisában a csomag...

Lord_Beowulf Creative Commons License 2008.04.15 0 0 158
Én a Pixmaniatól 3.-án (szerda) rendeltem egy Canon HG10-es videókamerát és hozzá egy pótakkumulátort. 4.-én (csütörtök) át is utaltam a pénzt a számlára, de mivel a deviza utalás 2 napot is igénybe vehet ezért csak 7.-én (hétfőn) érkezett meg a számlára. Mivel pillanatnyilag nem volt raktáron várni kellett 9.-éig (szerda).
10.-én (csütörtök) fel is adták DPD-vel ami 15.-én (kedd) meg is érkezett sértetlenül és minden tartozákával. Ha előbb rendelem meg akkor nem esik úgy a dolog, hogy a hétvége is benne van, így előbb juthattam volna hozzá, de ez már engem nagyon nem érdekelt... :)
Nekem csakis pozitív tapasztalataim vannak a Pixmaniaról! Nagyon rendesek és segítőkészek voltak mint francia, mint magyar téren. Nagy a valószínűsége, hogy a közeljövőben is tőlük fogok vásárolni ha náluk éppen olcsóbban lehet kapni azt amit akarok!

Üdv!
Tiberiusmester Creative Commons License 2008.03.31 0 0 157
Sziasztok!
Én március 18- án rendeltem egy Maxtor One Touch 4 500 GB USB 2.0 külső merev lemez-t.
Rózsaszín csekken utaltam a kívánt összeget de a címnél lemaradt a "Pixmania" szó, csak a "CALYON BANK MAGYARORSZÁG RT. 13600019-10025100-35000641" -ot írtam rá.
Gondolom ez nem lehet gond (mert a befizetési csekk kisebb része nálam van), de azért kezdek aggódni!
Írtam egy emailt az ügyfélszolgálatank,de ők viszont még nem válaszoltak. Azért rossz lenne bukni a pénzt!
Kérlek segítsetek! Mit csináljak?
jandrew23 Creative Commons License 2008.03.28 0 0 156
nah megjött a csomagom. 1 db ipod touch és 1 logitech g5

az én tapasztalatom szerencsére pozitív. kedden vette át a dpd és ma jött meg, tehát részükről a 4 nap okés. a csomaggal nem volt gond, semmi sérülés vagy hasonlók.
a garancia még érdekes lehet, de remélem nem lesz rá szükség.
Peeetike Creative Commons License 2008.03.28 0 0 155
Na srácok!
Megnyugodtam. Már a DPD-nél van a csomagom és útra kélt! :D
Előzmény: tangerine (154)
tangerine Creative Commons License 2008.03.28 0 0 154
Nyugi, még kár kavarni ilyen hamar. Nekem 5 nap múlva került be a DPD-be a rendelés után. (lásd 113-as hsz)
Meg fogod kapni, csak a 4 nap nem igaz.
Előzmény: Peeetike (153)
Peeetike Creative Commons License 2008.03.28 0 0 153
Remélem.
Bár eddig nem alakul valami fényesen. Nézegettem a dpd oldalán és nem jelent meg a csomagom.
Onnantól kezdve elkezdtem levelezni és írtam a Pixmaniank illetve a dpd-nek is.
A Pixmania elküldte azt a levelet, amit már régebben elkellett volna, az állt benne, hogy már a dpd-nél a csomag és elkezdték a kiszállítást, viszont írtam a dpd-nek is, akik tök normálisan tudatták velem, hogy még nem kapták meg a csomagot...

Várom a fejleményeket. :(
Előzmény: bucsher (152)
bucsher Creative Commons License 2008.03.27 0 0 152
ne fossál, egy hét múlva lesz egy szép kormányod :)
Előzmény: Peeetike (151)
Peeetike Creative Commons License 2008.03.27 0 0 151
Sziasztok!

Rendeltem a Pixmaniatól egy elég vagyis magamhoz mérten drága számítógépes kiegészítőt.
Egy kormányról van szó...

Dombornyomott Visa kártyával fizettem, de csak most fedeztem fel ezt az oldalt.
Annyira megilyedtem, hogy lényegében nem is tudom mit csináljak, a pénzt levették a kártyámról, vissza tudom valahogyan mondani a rendelést?
Vagy ne is próbálkozzak ezzel? Féltem a pénzem, ez gondolom megérthető.

Ha a csomagom azonosítójával megnézem a küldeményem akkor azt írja, hogy nincs az adatbázisban.
Mondjatok valamit, mert kurvára fosok...
Most, 25.-én rendeltem meg.
Nekem már az is jó lenne, ha látnám az DPD adatbázisában...
jandrew23 Creative Commons License 2008.03.25 0 0 150
nah bekerült a dpd-hez. :) jee
bucsher Creative Commons License 2008.03.25 0 0 149
a tapasztalatok szerint holnap jelenik meg a dpd adatbázisában a cucc, amikor eléri a német határt.
Előzmény: jandrew23 (148)
jandrew23 Creative Commons License 2008.03.25 0 0 148
Sziasztok!

Én rendeltem tőlük múlt héten (sajna nem olvastam a fórumot).
Szerdára megérkezett a lóvé, péntek-en az állt a rendeléseknél h: kiszállítva. küldés dátuma: (pénteki dátum)

Ez most azt jelenti h pénteken vette át a kiszállító cég cuccot?
Viszont a megadott csomagszámmal nem találja a DPD adatbázisban a csomagot.
Dorien Creative Commons License 2008.03.11 0 0 147
Ez a mentalitás nem egyedi. Pl. T-Com, Allianz rendre eljátszották nálam, hogy többször küldték ki ugyanazt a csekket, hátha többször is befizetem a zsét. Idén Aegon is bepróbálkozott. Elég undorító.
Előzmény: Emery76 (145)
Emery76 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 146

 

Csak, hogy korrekt legyek ....

Befutott a penzem. Egy rosszpont lehuzva Pixiektol.

 

Mindenesetre attol tartok tudok naluk jobb ceget is talalni, ha a jovoben vasarlasra adom a fejem  a neten ....

Emery76 Creative Commons License 2008.03.07 0 0 145

Udv,

 

Nem vagyok nagy forumozo de most nagyon kihuztak a gyufat ....

 

KERULJETEK EZT A CEGET MINT A TUZET !!!!!

 

2X hasznaltam idaig oket, de tobbet nem probalkozom naluk az tuti.

Elsore a raktaron van es 3-4 alatt kiszallitjuk cuccot 4 het alatt kaptam meg .... de legalabb megkaptam...

A masodik probalkozasom (mit tegyek; ugytunik kisse mazochista vagyok...) szinten raktaron van 3-4 nap alatt szallitjuk termekre (GPS) 1 hettel kesobb megirtak, hogy sorry nincs es mar nem is lesz, de a penzet visszautaljuk 30 napon belul
(pechemre kartyaval fizettem, igy a let le is vettek tolem szo nelkul). Ennek lassan 6 hete ... Leven 35e HUF-rol van szo, a heten vettem a batorsagot es rakerdeztem, hol a zsugam.

 

A valasz : elnezest, de jan.25-en informatikai hiba miatt nem ment at az utalas ....

Ugyes ... Ha van olyan balek, vagy figyelmetlen ember aki nem kerdez rajuk, benyelik a penzed szo nelku !!!????

 

Erdekes mentalitas .... Csak remelni tudom, hogy mihamarabb kiveti ezt a mocsok ceget magabol a piac es lehuzhatjak a rolot pofatlan rabloi ....

 

Soha tobbet Pixmania ....

 

 

tootpasse Creative Commons License 2008.02.14 0 0 144

              

         Csátok!!

   

    A JÓISTEN keze lehetett a dologban, amikor ráklikkeltem erre a forira.

   Most már biztos vagyok benne, hogy nem mindig a legolcsóbb forg. a legmegbízhatóbb,SŐT!!!

  Pereskedni meg nem akarok sz+r  5-6 papír különbségen,meg ahogy a szólás is tartja: Szeretek nyugodtan aludni.

 Szóval ezer kösz, no meg: HAJRÁ PIX.!!!!

MerBoy Creative Commons License 2008.02.12 0 0 143
ma akartam tőlük iPodot rendelni. még jó, hogy megtaláltam ezt a topicot... :(((
bucsher Creative Commons License 2008.02.11 0 0 142
na megjött a csomag, nekem minden rendben. csak a garanciára ne legyen szükség :)


bucsher Creative Commons License 2008.02.09 0 0 141
ó, még távolról sincs vége a sztorinak! de azért köszi a jókívánságot :)
Előzmény: Dorien (140)
Dorien Creative Commons License 2008.02.09 0 0 140
Gratulálunk, Ön nyert!
Legyen legközelebb is szerencséje. :)
Előzmény: bucsher (139)
bucsher Creative Commons License 2008.02.08 0 0 139
bucsher Creative Commons License 2008.02.07 0 0 138
jaj már ezek a negatív energiák :)))
Előzmény: glad (135)
bucsher Creative Commons License 2008.02.07 0 0 137
már Neufahrn-ban van!!! :))
Előzmény: tangerine (136)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!