Keresés

Részletes keresés

Lighthouse81 Creative Commons License 2020.01.27 0 0 5020

Szia Vali,

 

Remélem, jól vagy.

Most értünk haza, van egy jó hírem, jövő hétfőn azaz február 3-án el tudom adni Neked a cipőket, ha az úgy jó Neked. Ahogy írtam korábban, 4500 Ft lenne darabja. 

Ha szeretnéd őket megvenni, akkor címet meg fotókat küldjek emailben? A cipők nagyon újak, jan. 8-án vettem őket, jan. 14-től használtam őket, mivel 13-án volt a műtét. 

 

Szép estét Neked:

Anna

Előzmény: Valéria Heiterné Kódai (5017)
Valéria Heiterné Kódai Creative Commons License 2020.01.26 0 0 5019

Szia Marinamelita!

Köszönöm. Email-ben tudnál küldeni

képet?? Főleg az a korábbi tipus èrdekelne.

Hogy az milyen??

 

Ha Anna hétfői válasza az lesz, hogy

még kell neki, akkor érdekel  a Te ajánlatod.

 

Email címem: heitervaleria@gmai.com

 

Köszönöm, üdv.

Előzmény: marinamelita (5018)
marinamelita Creative Commons License 2020.01.26 0 0 5018

Szia Valéria!

 

Egy (mindkét lábra használható) 39-es méretű  kezelőcipőt én is fel tudok ajánlani,  -doboza, blokkja megvan, én 8000 Ft-ért vettem,  4000 Ft-ért oda adnám úgy, hogy tudok mellé adni egy bal lábas, korábban vásároltat is, csak az más típusú, nem tudom ez nem lenne-e zavaró? Ez utóbbit természetesen ingyen. 

Átvehető Veszprémben,  vagy megbeszélés szerint.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Valéria Heiterné Kódai (5017)
Valéria Heiterné Kódai Creative Commons License 2020.01.26 0 0 5017

Szia Anna! 

 

Nem tudom pontosan, hogy csavar, vagy drót lesz-e.

Mintha csavart emlegetett volna a főorvos....

Nem lesz egyszerű műtét, főleg a jobb lábam. Ott még

kettő kalapács ujj is van....ès hatalmas bütyök....

A balon kicsi bütyök, ès egy kalapács ujj....

 

Örülök, hogy Te már jobban vagy.

További gyors gyógyulást kívánok.

 

Vàrom hétfő este válaszod.

 

Üdv. Vali

Előzmény: Lighthouse81 (5016)
Lighthouse81 Creative Commons License 2020.01.25 0 0 5016

Szia Valéria,

 

Hétfőn megkérdezem az orvost, hogy szerinte kell-e még a cipő és jelentkezem. :)

Engem Pesten műtöttek, a Sanitasban.

Te drótokat kapsz, vagy csavarokat, vagy sima műtéted lesz?

 

Én megvagyok köszönöm, nekem mindkét lábamban drót van (kb. 15 centisek). Nem mondom, hogy könnyű volt eddig, nagy fájdalmaim voltak (szedtem rendesen a fájdalomcsillapítókat), de most már talán jobb. Hétfőn kiszedi az orvos a varratokat és lesz még egy röntgen. Elvileg a műtét időpontjától számított 8 hétre veszi ki a drótokat, bár jobban örülnék neki, ha hamarabb. A cipő sokat segít, szóval mindenképpen ajánlom. Van olyan kezelőcipő is, aminek az orrán is van pánt, azt semmiképpen nem javasolnám, hiszen ott van a műtét helye. Ami nekem van, az nem olyan. 

 

Jelentkezem hétfőn estefelé, mert az orvoshoz délután 5-re van időpontunk, Pesten. 

 

Szép estét:

Anna

Előzmény: Valéria Heiterné Kódai (5015)
Valéria Heiterné Kódai Creative Commons License 2020.01.25 0 0 5015

Szia Anna!

 

Köszönöm, szívesen megvennèm tőled.

Febr.4-én lesz a műtétem, 5-én jöhetek haza,

tehát akkor már kellene.

De én tartok tőle, h.Neked ez mèg kell tovább.

 

Megkèrdezhetem, hogy ki műtött?? És hogy vagy??

Engem Szabó Gábor fog műteni, de

mèg jan.28-án lesz egy kardiológiai vizs-

gálatom, csak akkor lesz műtét, ha

ott minden okè.

 

Várom válaszod. Köszönóm

Előzmény: Lighthouse81 (5014)
Lighthouse81 Creative Commons License 2020.01.25 0 0 5014

Szia Valéria,

 

Anna vagyok, január 13-án volt kettős bütyök műtétem. Hétfőn, azaz jan. 27-én megyek varratszedésre. A lényeg, hogy én is Fehérváron vagyok és van két M-es kezelőcipőm (ebből nincs jobb és bal, mert sokan csak egyet műttetnek). Megkérdezem az orvost hétfőn, hogy mikor válhatok meg tőlük és jelentkezem, az úgy jó? 4500 Ft lenne darabja. 

Üdvözlettel,

Anna

Előzmény: Valéria Heiterné Kódai (5013)
Valéria Heiterné Kódai Creative Commons License 2020.01.24 0 0 5013

Kedves Indulamandul!

Szekesfehérvári vagyok.Most nem tudok

felutazni Bp-re.Azt hiszem kènytelen leszek

megvenni itt a Gyógyászatiban 6800 db-ja sajnos.

Előzmény: Indulamandul (5009)
Indulamandul Creative Commons License 2020.01.23 0 0 5012

Ezek mind vény nélküli termekek. A curiosa az egy egyszerű gél, mint mondjuk egy bepanthen csak kicsit jobb. A cicaplast egy la roche posay termék, a mepiform az egyetlen aminek a beszerzése egy kicsit macerás, általában csak a nagyobb patikák adják ki darabra, nekem is meg kellett rendeltetni külön, de tényleg csodát tesz.

Előzmény: BeresKata (5011)
BeresKata Creative Commons License 2020.01.23 0 0 5011

Kedves Indulamandul!

 

Az lenne a kérdésem, hogy ezek a krémek és a tapasz amit írtál csak vény nélkül kaphatóak, vagy orvos is felírhatja?

Előzmény: Indulamandul (5008)
Beszari73 Creative Commons License 2020.01.22 0 0 5010

Kedves Kata!

Köszi az infókat. Előzetesen február végére kaptam időpontot, de márciusban nagy projektem van amit meg kell csinálnom, nem tudok akkor eljönni betegszabira, ezért választottam az áprilist mert akkor talán a 4-6 hét pihi  nem lenne annyira nagy gond. És akkor lehetséges hogy a csavarok kiszedésekor jöhetne a bal láb műtétem is. Altatást választottam mert mint látjátok a nevemből tényleg beszari vagyok 🙄 

Előzmény: BeresKata (5006)
Indulamandul Creative Commons License 2020.01.22 -1 0 5009

Szia! Nekem van egy darab M-es méretű, a lábam 39,5es. 4000 Ft-ért, Pesten átvehető :)

Előzmény: Valéria Heiterné Kódai (5007)
Indulamandul Creative Commons License 2020.01.22 0 0 5008

Sziasztok! 

 

Hoztam egy képet a heggyógyulásomról, nem rég esett le a var ezért most kezdtem el hegkezeloket használni, így aki még műtét előtt áll vagy közvetlenül utána van annak jól jöhet a tipp. A képek között 2 nap telt el, szerintem látványos 😊 Először curiosa gélt használtam, aztán mikor már nem volt heges elkezdtem mellette a cicaplastot-al kenni, a csatolt képen pedig a curiosa+cicaplast+mepiform tapasz eredménye látható. Önmagában a két krém nem mutatott ennyire látványos javulást, szóval a tapasz sokat dob rajta, szerintem alig marad majd nyoma a műtétnek.

.

Valéria Heiterné Kódai Creative Commons License 2020.01.22 0 0 5007

Bütyök mütét vàr rám február 4-èn. 

Használt kezelő cipőt vennék 39-es lábra. 

Kellene jobbos és balos is, mert mindkèt lábam

lesz műtve. 

BeresKata Creative Commons License 2020.01.22 0 0 5006

Kedves Beszari73!

 

 

Engem tavaly szeptemberben műtöttek. Műtét után 6 hétig szigorú pihenés volt, nem lehetett terhelni a lábam. Külső talp élen és kezelő cipőben jártam otthon. 6 hét után jöttem dolgozni, de szerencsére irodában dolgozok, így az ülő munka nem annyira megterhelő. Bár még azért sokáig felpolcoltam a lábam. A csavarokat ha minden jól megy február végén fogja kiszedni, nekem akkor műtik majd a bal lábam is. Ha áprilisban műtenek akkor valószínű olyan két három hónap múlva már csak a heg fog látszódni, de azért kell neki idő hogy begyógyuljon. Nem hiába mondják hogy ennek a műtétnek a gyógyulásához sok - sok türelem kell. De én nem bántam meg, nagyon szép lett a jobb lábam. Alig várom már hogy a bal egy helyre jöjjön! :)

Előzmény: Beszari73 (5005)
Beszari73 Creative Commons License 2020.01.21 0 0 5005

Sziasztok! Előre is bocsi, ha olyat kérdezek amit már előttem vagy húszan megkérdeztek. 🙄 Szóval a dokim úgy döntött, hogy meg kell műteni a bütykömet. Egyenlőre a jobb lábamon Majd a bal lábamon. Ráadásul "csavaros" műtét lesz, amit majd ki kell venni. A doki elmondta hogy hogyan fog zajlani, de én annyira leblokkoltam a műtét hallatán, hogy a felére sem emlékszem. 😶 A kérdésem a következők.

1. Műtét után meddig javasolt otthon eü. szabin lenni?

2. A csavar kivétele mikor történik?

3. Utána mennyi a lábadozási idő?

4. Ha április elején, középén műtenek, akkor nyáron látszani fog valami "csúnyaság" a lábamon?

Köszi előre is a válaszokat.

Üdv: Szilvi

Bokiki Creative Commons License 2020.01.19 0 0 5004

Szia, Köszönöm a választ, megoldódni látszik a probléma.

Előzmény: mary175 (5002)
mary175 Creative Commons License 2020.01.16 0 0 5003

Szia!Miután kiveszik a csavarokat jobb lesz!Kitartást neked.Ha van még  kérdésed írj,és írok e-mail címet,ha tudok még segíteni valamiben :)

Előzmény: Bszani (4999)
mary175 Creative Commons License 2020.01.16 0 0 5002

Szia!Ez egy türelmi játék.Én is nagyon aggódtam,de hidd el idővel jobb lesz,csak kíméld őket,használj lábujj korrigálót!Dr ortho.Nagyon jó,illetve csináltass computeres vizsgálattal talpbetétet!Nagyon sokat számít.

Előzmény: Bokiki (4998)
katalin82 Creative Commons License 2020.01.16 0 0 5001

Sziasztok! Igaz nem konkrétan bütyök műtétem volt, de hátha valakinek voltak hasonló problémai. Lepcsorol edtem le, ott sérült az 1es labkozepcsontom. Schede eljárással vestek a labam, ott ahol bütyök szokott lenni, és a labfejemen is. Január 6.an volt a műtét hétfőn. Kedden azt mondta az orvos, hogy sarokra a labamra állatok,a gond azota sem megy😞A labfejem nem mozdul fölfelé, olyan szogbe hogy talpra tudjak állni, vagy sarokra csak lóg lefelé. Kaptam tehermentesito cipot is, de abba sem jo, mert ott sem tudom egyenest belerakni a lábam. Azt mondta az orvos ettől a típusú mutettol nem szabadna hogy ne mozduljon a labfejem. Kiirt gyogytornara jövő héttől, de mar kezdek elkeseredni nagyon. Azóta is mankoval ugralva egy labon kozlekedek csak. Nem tudom mennyire normális e a problémám, volt e hasonló valakinek? És a labam is nagyon csúnya, kedden vették ki a varatokat. Köszönöm előre is a válaszokat. Kata

Bszani Creative Commons License 2020.01.16 0 0 5000

Íme

Előzmény: Bszani (4999)
Bszani Creative Commons License 2020.01.16 0 0 4999

Sziasztok!

December 6-án volt műtetem Wilson eljárással.(csavar van benne).  Oldalélen tudok járni már, viszont....Olyan,mintha ott maradt volna még a bütyök picit. Ez mennyire normális? Nagyon elvagyok keseregve, remélem a csavar kivétele után fog változni.  Valaki járt már így? Ahogy elnézegetem a fotókat, másnál nem látok ilyet. Előre os köszönöm a válaszokat! 

Mellékeltem fotót 

Bokiki Creative Commons License 2020.01.02 0 0 4998

Sziasztok,

 

Nekem két hónapja műtötték a lábamat, nemcsak faragták, hanem v alakban vágták a csontot és mindkét oldalon vágtak belőle.

Már járkálok és sportcipőben is tudok menni, de még mindig dagad a lábam,zsibbad. A színe is kicsit lilás lesz. A bütyők résznél még mindig érzékeny.

Van valakinek ilyen műtéti tapasztalata?

Előre is köszi a választ.

Indulamandul Creative Commons License 2019.12.22 0 0 4997

Én friss műtött vagyok, és annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy gurulós szék csodás találmány, mindenkinek merem ajánlani :)))

Előzmény: silverlining (4996)
silverlining Creative Commons License 2019.12.18 0 0 4996

Köszönöm szépen a válaszokat!

Jó olvasni, hogy bátorítotok.

 

Lenne egy kicsit talán indiszkrét kérdésem, de muszáj feltennem - akiknek egyszerre volt műtve a két lábatok - hogyan mentetek wc-re, ha nem szabad ráállni az elején? :( Valaki mindig segít ezeknél a dolgoknál, vagy más módszert kell használni....? Nem hagy nyugodji a gondolat :P 

Kotkoda_:) Creative Commons License 2019.12.18 0 0 4995

Szia, 

Nekem is egyszerre volt mindkét lábam műtve, idén áprilisban. A bal lábfejemben volt csavar, a jobb egyszerűbb műtéti eljárás volt. Nem bántam meg, csak a pozitív hatásait érzem. Persze a frontokat érzem, picit dagad ilyenkor. De ez tényleg elhanyagolható kellemetlenség!

Csak bátorítani tudlak. 

Előzmény: silverlining (4992)
BeresKata Creative Commons License 2019.12.18 0 0 4994

Kedves silverlining

 

Nem bántam meg a műtétet, bár az első pár hét az nem valami "kellemes". Viszont a lábam az nagyon szép lett, már majdnem teljesen helyre jött. Sajnos a bal lábam még hátra van, azt majd február végén fogják műteni, a jobb lábamból meg akkor fogják kivenni a csavart, Úgy, hogy még nincs vége... Én úgy érzem a teljes felépüléshez kell azért 3 hónap. Én is szerettem volna ha egyszerre műtik meg a két lábamat, de az Uzsokiban egyszerre csak egyet műtenek. Az elején viszont tényleg kemény ha egyszerre két lábat műtenek, mert ugye sokáig nem lehet terhelni a műtött lábat. De nyilván előnye is van, mert akkor egyszer kell hosszabb ideig kiesni a munkából. 

 

 

Előzmény: silverlining (4992)
mary175 Creative Commons License 2019.12.18 0 0 4993

Szia silverlining!Nekem WILSON +csavar műtétem volt mindkét lábamon egyszerre a Máv kórházban.Csak az első 20 óra volt vészes a fájdalom miatt.Tehermentesítő cipőm,volt és abban tudtam menni.Nekem azért volt csak rossz,mert az 1 emeleten lakom lift nélkül,így keveset tudtam kimenni a lakásból.Amikor jött valaki segíteni akkor kihasználtam az alkalmat,és a bérelt tolókocsiban száguldottunk a járdán:):)Jobb egyszerre túlesni rajta.Ma 1 hete szedték ki a csavarokat,és a jobb láfejemen van 1 dudor,ahol kijött a csavar,és picit érzékeny ,de nagyjából ennyi. 

Előzmény: silverlining (4992)
silverlining Creative Commons License 2019.12.17 0 0 4992

Kedves Beres Kata!

Bocsánat, lehet, hogy lennebb írtad, de neked végül pozitív tapasztalat volt a műtét? Megérte?

 

Kedves mindenki,

Azt szeretném kérdezni, hogy azok, akik mindkét lábukat műttették egyszerre, hogyan épültetek fel? Babay, akinél én voltam, csak külön-külön vállalja, de egy régebb óta fennálló térdprobléma miatt nem szeretnék heteket úgy eltölteni, hogy csak az egyik lábamat használom. Kíváncsi vagyok, kinek milyen volt?

Köszönöm!

Előzmény: BeresKata (4991)
BeresKata Creative Commons License 2019.12.17 0 0 4991

Kedves Kata681!

 

 

Engem lassan 3 hónapja műtöttek. 6 hét után még széles fejű sportcipőbe tudtam járni, de ahogy fokozatosan ment le a dagadás a lábamról már tudtam felvenni csizmát is. Otthon olyan papucsot használtam ami nem ért hozzá a varrathoz, mert ha valami hozzá ért az elég kellemetlen volt. Nem beszélve arról, hogy akkor még eléggé el volt zsibbadva a műtött rész, konkrétan gömbölyűnek éreztem a talpam. Az kb. úgy a  2 hónap után múlt el. Mára már majdnem minden cipő jó a lábamra. 

Előzmény: Kata681 (4990)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!