Keresés

Részletes keresés

kürtike80 Creative Commons License 2013.01.07 0 0 3031

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy  a rendezvényeket,programokat ahova lehet menni árulni a netről szerzitek be?

tommaso75 Creative Commons License 2012.12.27 0 0 3030

Üdvözletem mindenkinek !

Régebben olvcastam itt a fórumon, hogy valaki olaszországban árul kürtöskalácsot!

Tőle szeretném megkérdezni, hogy milyen vállalkozásban csinállja, egyénileg-e, vagy nagyobb szervezethez csatlakozva, illetve az adózást odahaza vagy olasz vizeken végzik???

Mi szeretnénk párommal egy palacsintás standot beindítani, és ehez szeretnék segítséget és tanácsot kérni...

Tudom hogy nem ugyanaz, de remélem tudok ötletet meríteni, a jó tanácsokból...

köszönettel:   bagitamas75@gmail.com

maroti19 Creative Commons License 2012.12.05 0 0 3029

üdvözlöm ha esetleg még érdekli nekem, van egy eladó gépem.

maroti19@gmail.com

Előzmény: Oszöv (3024)
jobbikviktor Creative Commons License 2012.11.13 0 0 3028

Üdv!

Nekem van két elektromos gépem és egy faszenes eladó nagyon jó állapotban!

Minden fa+ állvány is van!

200E forint /darab.Elérhető képek és leírás itt:

http://haztartasigep.vatera.hu/egyeb/kurtoskalacs_suto_gep_elektromos_1663310513.html

Ha van kérdése vagy komolyan érdekli kérem hívjon! 06 302056-613.

A vaterán ne üsse le, mert aból nekem még jutalékot kell adnom!Köszönöm!

Előzmény: Oszöv (3024)
torvayf Creative Commons License 2012.11.06 0 0 3027

Helló,

küldj egy elérhetöséget,én tudok valakit aki tud segíteni.

Előzmény: Nickbert (3025)
torvayf Creative Commons License 2012.11.06 0 0 3026

helló,

ha újonan vásároltad,akkor van rá garancia,2 év.

Előzmény: Nickbert (3025)
Nickbert Creative Commons License 2012.11.06 0 0 3025

S.O.S!!!

Sziasztok, egy zakember segítségét szeretném kérni! Néhány hónappal ezelőt vásároltunk egy kürtőskalács sütő gépet. 8 kürtőt lehet benne egyszerre elhelyezni. Kettő darab Einhell gs4600 típusú infraégő biztosítja a megfelelő hőmérsékletet. Sajnos olyan problémával szembesültünk, amire nem találjuk a megoldást. Egy korábbi kerámia párna törés miatt ki kellett cserélnünk az egyik égőt. Kb 10-15 perc üzemidő után úgynevezett "lángszakadás" jelentkezik az új égőnél! A fúvókát, csapot már kicseréletem és a mai nap megfordítottam a két oldalt. Tehát a bal oldali égő jobbra, a jobbos a bal oldalra került. A csere után most a bal oldalon (korábban jobb) jelentkezik a probléma. Lehetséges, hogy a kerámia lapokkal van a baj? Kérlek segítsetek! Köszönettel, Norbert

Oszöv Creative Commons License 2012.11.05 0 0 3024

Üdvözletem!

Elektromos kürtöskalács sütőgepet keresek megvetelre vagy bérelnék  használtak előnyben.köszönöm

Hajnal Orsolya Creative Commons License 2012.11.05 0 0 3023

Szia!

Érdekel az általad felvázolt kürtőskalácsos lehetőség. Légyszíves fejtsd ki bővebben.

Üdv:

Előzmény: karacsonyi-kurtos (3013)
kalacsfr Creative Commons License 2012.11.01 0 0 3022

sziasztok,elektromos kurtoskalacs sutogepet keresek megvetelre vagy berelnek egy honapra,hasznaltak elonyben.koszonom

mail: lekalach@gmail.com

atika888 Creative Commons License 2012.10.29 0 0 3021

Szia,

mi sütöttünk kalácsot,Ausztriában,egy sípálya mellett.A helyieket elég nehéz meggyőzni-van itt egy mondás" amit a Bauer nem ismer nincs is",és fő bevételünk a túristákból volt. Az engedélyekre számolj legalább fél évet és elég nehézkesek. Ha fix helyen árulsz elég az "Imbiss stand" is és csak szakirányú végzetség kell-én szakács vagyok-,de ha vándorolnál,akkor cukrász mestervizsgát kérnek,esetleg ha otthon már vezettél ilyen jellegű üzletet legelább-ebben most nem vagyok biztos,de-3 vagy 5 évig és ezt igazolni is tudod,akkor már pár engedély (Gesundheitspolizei;Feierwehr)+a szomszédok beleegyezése.Mi is otthon vettünk faházat és ha van benne 2 tálcás mosogató,mosható falak,kézmosó,tűzoltó készülék,akkor nem kötekednek.

Szerintem először menj el a Wirtschaftkammer-hoz ott mond el mitt szeretnél csinálni,majd a területi Bezirkhauptmannschaft-hoz az engedélyeztetésért,de nekünk nem volt könnyű.

Egyenlőre ennyi,ha van kérdés írj!

Üdv:Attila

Előzmény: jobbikviktor (3020)
jobbikviktor Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3020

Sziasztok!

Ausztriában szeretnék  sütni kalácsot.

Van rá kereslet ott?

Tud valaki abban segiteni, hogy merre induljak az engedélyekkel kapcsolatban, valamint az érdekelne, hogy kell-e valamilyen spec tanfolyam pl. higiénia...illetve, hogy az érvéyes magyar okmányokkal rendelkező büfékocsit elfogadják-e kint?

Estleg valaki aki tud helyet biztosítani annak adnék jutalékot a forgalomból!

köszönöm

jobbikviktor Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3019

3 éves keveset használt villanyos gép 10 darab fával és állvánnyal! Két darab gép villany, 1 darab faszenes.

Egyszerre 6 kalács fér el benne .

A motorok és a fűtőszálak újak. Kérésre adok hozzá tartalékokat is!

Nagyon jó kalácsot süt!

Ugyanitt faszenes kalácsgép is eladó vagy gázosra cserélhető!

Külön megbeszélés alapján receptet is mellékelek vagy betanulást. A receptünket sokan meg akarták vásárolni!

A jó minőségű finom kalács ennek a gépnek is köszönhető!

Részletfizetést nem tudok vállalni!

www.szilvasvarad.net

vasi11 Creative Commons License 2012.10.25 0 0 3018

Faszenes Kürtős kalács sütő gép 6 fával,egyedi tervezéssel eladó.Fényképet küldök igény szerint.Ára:170000huf Érdeklődés:06-702968095  Email:radunoni@gmail.com

Naphold Kürtőskalács Creative Commons License 2012.10.23 0 0 3017

Kürtőskalács készítésben jártas munkatársat keresek a karácsonyi vásárok idejére, Budapest területén.

Elvárások: önálló munkavégzés a tészta elkészítésétől a sütésig.
Gyors, tiszta munkát várok, ami magában foglalja a műszak végi rendrakást.

Jelentkezni telefonon lehet: 06-70-562-9081

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.23 0 0 3016

igen :-)

jjdragon@freemail.hu

Előzmény: Torvay (3014)
andrea., Creative Commons License 2012.10.21 0 0 3015

Szia, érdekelne, hogy mivel kell rendelkeznie a megfelelő partnernek? és hogy helyileg hol lenne a  vásár. Köszi. aerdnam@freemail.hu

Előzmény: karacsonyi-kurtos (3013)
Torvay Creative Commons License 2012.10.21 0 0 3014

hello JJDragon,

adnál egy elérhetöséget?

Előzmény: Törölt nick (3011)
karacsonyi-kurtos Creative Commons License 2012.10.20 0 0 3013

Sziasztok Kurtososok

Ismet itt a december es nekunk ismet van 3 karacsonyi vasar (kulfoldon) ahova partnereket keresunk.

Ha csak gepeid vannak az sajnos nem eleg.

Mi tarsakat keresunk nem gepet szeretnenk berelni, tehat ha sutod meg dagasztod van az nem eleg. Az van nekunk is... :)

Kerjuk irjatok a kurtos.kalacs.xmass@gmail.com  cimre

kiscsiko35 Creative Commons License 2012.10.17 0 0 3012

Helló torvayf,

meg tudnád nekem írni e-mailben, hogy kiket ismersz No-ban, akik gépet árulnak? Én egy céget ismerek, de ha több is van, lehet válogatni. Köszi

kszivek@gmail.com

Előzmény: torvayf (3010)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.17 0 0 3011

akkor már érted nekem mi volt a bajom,a chimneycake-el. (ami amugy akkor teljesen ez én dizájnom volt) amikor a német vásárlóval lebeszéltem, és azután kiderült, hogy nem is valós egy papír, és akkor ez volt a kisebbik baj.:-(

azóta van aki pontosabban szállít, és kiszolgál mindenkit megfelelően.

én meg kitolattam ebből az üzletből, pedig azt hiszem elég igéretes vonal, ha jól csinálják.

főleg a kürtöskalács, ha sikerül valakinek belenyulni egy karácsonyi vásárba ausztriában vagy németbe.

tuti siker.

sajnos az eddigi ügyfelek többsége is azt a visszajelzést adták, hogy az íreknél ha választhatnak a fisch and chips, és a kürtöskalács közt, akkor elöbbit választják:-(

de hát izlések és pofonok.

az eddigi jelzések alapján különben mindenki azt mondja hogy a recept nagyon fontos, a porból készültek annyira nem sikeresek..

ami még visszatérő elem, hogy ha van fix hely, akkor is inkább mobilházat visznek, mert abból lehet helyváltoztatás is! ( hatóság szeszélyének, önkormányzatoknak nincs kitéve a boltod)

szóval ez az ami megy most. ja és a mult héten itt pesten a borok hete volt, ott hallottam, hogy sok östermelő keres bor árusítására mobilházat, amivel szintén menne németországba! És ugye akik most átvették ezt az irányvonalat, megfelelő rendelés esetén megcsinálják a teljes arculatot!

hát én meg beragatam egy buta döntésem miatt:-(((( és láthatóan már lassan vége lesz, csak sok a listán szereplő aki szintén a jussára vár:-(

Előzmény: torvayf (3010)
torvayf Creative Commons License 2012.10.17 0 0 3010

Helló,

pont ezek miatt döntöttem úgy,meg a látottak alapján,hogy nem magyaroroszágon veszek sütöt,hanem németországban.

Elég nagy felelötlenség lenne,másrészt,én is utánakérdeztem,

a használót is megbüntetik,föleg,ha dolgozói is vannak, veszélyezteti az ember a dolgozóját,nem elöírás szerü berendezés használatával,ami, már nem szabálysértésnek számít,hanem büncselekménynek.

Mondhatom,megrémültem,amikor ezeket hallottam.

Azt mondták,hogy a gázos gépekhez kellenek pl nekünk német papirok,ha ezt mondják a hivatalok,akkor ez így is van....

Feri

Előzmény: edemér (3009)
edemér Creative Commons License 2012.10.16 0 0 3009

Bocs, hogy beleírok az előbbiekbe: a termékinfónál a CE (Conformité Européenne = európai megfelelőség) manapság egyre fontosabb. Ennélkül nem lehet eladni elektromos konyhai berendezést.

A CE manapság a munkavédelmisek és fogyasztóvédők kedvenc témája...

Van gyártó, aki nem is tudja mi az a CE, van gyártó aki a termékére tesz egy ilyen matricát - már látta más gépeken és tök jól nézki (ez a fajta magatartás egy év szabadság vesztéssel súlytható vétség), de olyan is akad aki un. gyártói nyilatkozatot ad a gép mellé. Ez már egyáltalán nem jó. Ezt már nem fogadja el a szakhatóság.

A lényeg: ha nincs megfelelőségi okmány akkor az mind a felhasználónak, mind a gyártónak nem annyira jó (természetesen a nagyobb büntetési tétel a fogyasztóvédelem kontra gyártó oldalon jön létre).

És teljesen egyetértek JJDragon-al minden pontban.

Előzmény: Törölt nick (3008)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.16 0 0 3008

csak egyszerü dolgokat kell követni minden vásárlásnál:

céginfó,

termékinfó.

raktárkészlet,

használt piac,

és korábbi vásárlók tapasztalata.

Előzmény: torvayf (3007)
torvayf Creative Commons License 2012.10.13 0 0 3007

Hello,

elmonadnád kicsit bövebben,mert mi is keresünk új sütöt,nehogy belefussak valamibe,

kérem írjatok,mielöbb,mert jön a karácsonyi vásár.

Feri

Előzmény: Törölt nick (2998)
robert-kalács Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3006

Sziasztok.

Szeretnék vásárolni egy normális dagasztógépet.

robert-kalacs@freemail.hu emailcímre vagy a 06 20 9788095 telszámra küldjetek az ajánlatot...persze ha kérhetem :)

Üdv mindenkinek és jó munkát!

robert-kalács Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3005

GambinoKN

...kérem küldjön néhány fotót a 4.es sütőröl...és árelképzelést is...Köszönettel,Belteki Róbert.

robert-kalacs@freemail.hu

Előzmény: GambinoKN (3004)
GambinoKN Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3004

Eladó használt,de kiváló állapotú 4-es,elektromos kürtőskalács sütő.14 fával,ha kell betnítással.

Kb. 35-40 kalács/óra. Tel.: +421908 837 430. Képet nem tudom ide feltölteni,de kérésre küldök.

vasi11 Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3003

www.marosikurtoskalacs.gportal.hu

Előzmény: Wándorr (3001)
pampalany Creative Commons License 2012.10.06 0 0 3002

Kedves pdiana!

Köszönjük a beszámolódat, én nagyon érdekesnek találtam! 4 éve élek észak-Olaszországban, és tudom igazolni, hogy az olasz emberek tényleg ilyenek! Rendkívül nehezen nyitnak az új dolgok felé (pedig az ország telis-tele van bevándorlókkal), de ha egyszer megismernek, kipróbálják az újat, befogadnak. Nekem mondjuk más a helyzetem, az én párom olasz. Így eleve könnyebb a dolgom, ha ő, mint helyi, el tudja magyarázni a helyieknek, hogy mi is az a kürtőskalács. Mivel kereskedelemben dolgozunk turistákkal, ezért némi fogalmunk van az itteni lehetőségekről, ezért gondoltuk belevágni, nomeg azért, mert nem ez lenne a fő árucikkünk. És valójában nem is a helyiekre építenénk a boltot, hanem a rengeteg turistára. Vásárokban valóban nehezebb lehet árulni, és a nyelvtudás valóban létfontosságú! Köszönöm mégegyszer, hogy leírtad a tapasztalataidat, várom a további információkat kíváncsian! Sok sikert, és kitartást a továbbiakra!

pampalany

Előzmény: pdiana (2999)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!