Keresés

Részletes keresés

kisnyunyi Creative Commons License 2007.04.04 0 0 401

Nehéz lesz az elválás.:( Új gazdija lesz ezek szerint.

Adri is megy kiállításra, biztos taliztok.

Előzmény: gwendike (400)
gwendike Creative Commons License 2007.04.04 0 0 400

Nem neveztem:( "csak" lemegyünk:))

Kelly francia bulldi, Gwendoline lánya:)

Előzmény: kisnyunyi (399)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.04.03 0 0 399

Akkor szúrkolunk  nektek Szombaton!!! Aztán kérünk beszámolót!

Ki Kelly? Kölyök kutyi?

Szia.

Előzmény: gwendike (398)
gwendike Creative Commons License 2007.04.03 0 0 398

Szia!

Sajnos mopi talira nem tudunk menni,mert akkor Szilvásváradra megyünk.

Talán a köv.-re.

Mi megvagyunk élvezzük,hogy még vasárnapig a mienk lehet kelly....majd aztán bőgünk:(

Voltunk kint vasárnap a szigten nagyon jó volt, csak sokan voltak:(

Előzmény: kisnyunyi (397)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.30 0 0 397

Szia!!

Hú de rég írtunk. Kicsit sok a  dolog  mostanában.

Mi újság? Jól vagytok?

 

Ápr. 7 Mopsztali a szigeten. Remélem megyünk, és talán te is jössz.:))

Előzmény: gwendike (396)
gwendike Creative Commons License 2007.03.19 0 0 396

na a táborral én is így vagyok.

bár a keresztlányom még "csak" 6 éves előre félek....mg is mondtam, hogy 40 éves koráig nem mehet:))

Előzmény: kisnyunyi (395)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 395

Én is velük pihennék szívesen. Valószínű agyon idegeskedném magam nélkülük.

Ja, és persze az alvás velük:))).

A gyerekkel is így vagyok. Még sosem volt táborban, nem akar menni, de nem is bánom, mert megőrülnék nehogy valami baja legyen.:)

Előzmény: gwendike (394)
gwendike Creative Commons License 2007.03.18 0 0 394

Hát én már vagy 10 éve nem voltam nyaralni:))

Nem is igen vágyom el...főként, hogy nem bírok aludni a "gyerekeim" nélkül:))

Ezért is szokták inkább a barátok is azt mondani,hogy mivel én ugyis itthon maradok mindig ide adják panzióba a kutyikat amíg elmennek:))

De nem bánom, nekem bőven elég, hogy 1-2 napra elmegyek kiállításra aztán rohanás haza:))

Előzmény: kisnyunyi (393)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 393

Igen, én is örülök. Csak felmerült a nyári kérdés, hogy nyaralás. Eddig mindíg kuttyokkal nyaraltunk, most meg elgondolkoztunk a külföldön is.  3 kuttyal nem volna egyszerű, így felmerült a panzió kérdése is.  A Csáki nem tudom hogy viselné, talán a mopik is nehezen.

Asszem marad a Balaton a 3 kutymákkal. A párom szerint velem sem lehetne bírni nélkülük.:))

Előzmény: gwendike (392)
gwendike Creative Commons License 2007.03.18 0 0 392

Hát...igazság szerint IGEN:))

Lilo az aki hajlandó mással is megmaradni, de a többiek nagyon anyásak:)) Bár én ennek csak örülök:))

Ahova megyek jönnek utánam:)

Előzmény: kisnyunyi (387)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 391

Érdekesen működnek ezek a kis kutyuskák:))

Az is jó szerintem nekik hogy nincsenek egyedül, ha nem vagyunk velük.

Kicsit nehéz néha egyszerre hármat simizni, de ők érzik, hogy az ember imádja őket.

Előzmény: Eavit (390)
Eavit Creative Commons License 2007.03.18 0 0 390
a mi öreg gombócunknak is jót tett füles a kicsi border érkezése. fél évvel tuti meghosszabbította az életét, legalábbis az életminőségét javította. visszatért az életkedve, érdeklődöbb, mozgékonyabb lett.
bár szegény már nagyon nagyon öreg volt akkor.
de jól tettem, hogy nem hallgattam anyámra, aki szerint lelkileg megvislete volna, hogy már nem ő az egyetlen kutya. abszolút nem lett igaza. örült neki.
Előzmény: kisnyunyi (389)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 389

Igen, erre gondoltam.:)

 

A csivikém már egyedűl volt,/ ő már csak a yorkimat ismerte./ elég nyugis, alvós volt, aztán jött a Boston, kis ördög mopi, és teljesen felélénkült a kutyi.  A Mentus érkezése után pedig újra játszik játékokkal, rohangál velük. Persze ő a főnök a kis morgóska.

 

 

Előzmény: Eavit (388)
Eavit Creative Commons License 2007.03.18 0 0 388
az biztos, hogy a gyászban nagy segítségünkre vannak az ittmaradtak. mint ahogy nekünk is segítenünk kell őket átvészelni. én eddig több nyulat, macskát evszítettem és a család első kutyáját.:(
az biztos, hogy bár az adott pillanatban nem vigasztal senkit, hoyg lesz másik, sőt dühít mert nem másik, új kell, hanem ő csak ő! de effektíve hosszú távon segítenek. saját tapasztalataim szerint még az állatoknak is.

egy barátomnak volt egy 15 éves uszija meg egy 12 éves sicuja. az uszinak egy ocsmány undorító műthetetlen ínymelanómája lett, ami hat hónap alatt mindenféle kezelés ellenére elvitte. a sicu tisztára odavolt.ráadásul ő is betegeskedik. öregkori sicu kórságok. annyira bedepressziózott, hogy majdnem elvitte egy légzési nehézség roham, oxigénre kellett tenni. aztán pár hét múlva megjött rozika, a snacilány és az öreg sicu mintha újjászületett volna.
volt kiért élnie. ugyanis ő mindig az alárendelt fél volt, követte az uszit mindenhová, és hát a snacilányt se kell félteni, eléggé tűzrőlpattant.
jó volt látni, ahogy kifényesedett a tekintete. lassan 1 év telt el, és tök jól van mindkettő.
Előzmény: kisnyunyi (386)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 387
Csivikkel kapcsolatban, a tieid is egy gazdisok?  Az én Csákimnak én vagyok az első. Hiába imádja a család többi tagját, akkor is mindíg a közelemben van. :)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 386

:((((((

Sok idő kell amíg megszokják.

Nekem régen két Uszim, egy Yorkim volt. Ők is elmentek, nem volt könnyű.  Az Uszik anyja, lánya voltak. A lánya sokáig kereste, de sokszor úgy éreztem, hogy tudja mi lett vele, már beteg volt.

Az biztos, hogy jobb egy kicsit, ha az embernek van több kutyija. Asszem érted, hogy hogyan gondolom. Én is megőrültem volna, ha akkor nincs a másik kettő.

Előzmény: gwendike (385)
gwendike Creative Commons License 2007.03.13 0 0 385

Hát nem....:(((

Hiába mondtam el nekik csak néznek rám és nem értik:(

Csak azt tudják, hogy rosszul volt és én elvittem, de.....haza nem jött:'((

Pedig várják...:'(

Queenie mindenhova benéz,minden nyitott ajtón bemegy, minden autóba,babakocsiba,lyukba benéz...:'((

Előzmény: kisnyunyi (384)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 384
Biztos nekik sem könnyű megszokni a helyzetet.(( Lehet, azt sem tudják, hogy hova tűnt szegény. Mennyi idős volt?
Előzmény: gwendike (383)
gwendike Creative Commons License 2007.03.13 0 0 383

Természetesen a Nyonyo:)))

Bár most, hogy King....eléggé felborult a falkán belül a rangsor.

Előzmény: kisnyunyi (382)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.12 0 0 382
Amúgy a csivikéid közül ki a fönök? Vagy mind.:))
Előzmény: gwendike (379)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.12 0 0 381

Miér "csak"? Azok is nagyon aranyosak!!:))

Elég horror áron vannak, én is 2-3 hónapja keresgéltem, mire reális áron kaptam.

 

Csináltam mostanában képeket, de a csiviről alig sikerültek, mindig elfordul, elmozdul. Őt a legnehezebb fotózni, a mopik mostanában meg pózolnak.

Csáki, Menta, Boszi.

Előzmény: gwendike (380)
gwendike Creative Commons License 2007.03.12 0 0 380

Nekem sajna "csak" ékszer tekik vannak...:(((

De azok jó nagyok:)))

 

Szeretnék szárazföldit, de venni nem akarok, amennyiért venném inkább a kutyikra költöm...azt is:)))

Előzmény: kisnyunyi (377)
gwendike Creative Commons License 2007.03.12 0 0 379
Nekem van óriás schnacim, de tény,hogy a csvi a főnök:))
Előzmény: Eavit (376)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.11 0 0 378

Az tuti, hogy nem vesz tudomást a méretéről, de sokszor úgy csinál, mintha nem is kutya lenne. Például vigyáz a mopikra, rájuk ugat, ha rosszak. Néha bogaras is, mikor alszik nem szereti ha mászkálnak, akkor is morog.

Reggel rohan kicsipázni őket, meg ilyenek. :)))

Előzmény: Eavit (376)
Eavit Creative Commons License 2007.03.11 0 0 376
én úgy vettem észre a csivik nem vesznek tudomást a méretükről.
akkora arcuk van mint egy leonberginek. pedig rájuk lehetne lépni....
:)

az én bocóm is ilyen, bár ő egy csivihez képest jókora, de nekimegy az óriás snacinak habzó szájjal....
az idióta.
Előzmény: kisnyunyi (374)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.11 0 0 377
Jaj, és milyen teknőseid vannak?? Mi szaporodtunk két Görög tekivel.:)) Nagyon aranyosak.
Előzmény: gwendike (372)
Eavit Creative Commons License 2007.03.11 0 0 375
inkább a parson russelre hasonlít mert hosszúlábú, de mivel az aluljáróból hoztam dobozból, nem hinném, hogy kékvérű. de egy az egyben olyan.
eleven és rosszcsont.
Előzmény: kisnyunyi (373)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.11 0 0 374

Sajnálom, hogy nem jöttél, rengetegen voltak. Gyógyulást a kis betegnek.

 

Hát az én kis csivim kicsit antiszociális.:)) Van pár ismerős akiket szeret, nekik még az ölükbe is képes felugrani. De aki nem szimpi neki, azt követi ugatva minden hova.

A kutyákkal sem foglalkozik, max megszagolja őket, de az itthoni kutyikat imádja.:))

Előzmény: gwendike (372)
kisnyunyi Creative Commons License 2007.03.11 0 0 373

Nagyon szépek, és aranyosak!! Nagyon lehet szeretni őket.

Bocko nem Jack Russel terrier? Azok is nagyon mozgékonyak.

Előzmény: Eavit (371)
gwendike Creative Commons License 2007.03.11 0 0 372

Sajna nem tudtam kimenni,mert a Kíra bárányhimlős és itthon kellett vele maradni:(

 

Azért nem minden csivi harapós....pl: az enyémek se:))

Előzmény: kisnyunyi (367)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!