Keresés

Részletes keresés

henngergely Creative Commons License 2011.05.26 0 0 58165

Mégis inkább veled tartanék. 17:30 Fenyőgyöngyénél ok?

 

Kati ne haragudj! Elhúzódott a költöztetés eddig. Nem fogok korán kelni.

Előzmény: matej894 (58164)
matej894 Creative Commons License 2011.05.26 0 0 58164

Holnap délután 5 körül tervez valaki terepezést? Laza 2-3 óra.

Üdv: Matej

raczkati_bb Creative Commons License 2011.05.26 0 0 58163

Lehet, hogy veled tartok egy darabon, ha tényleg lazát mész. Egyeztessünk privátban.

Kati

Előzmény: henngergely (58161)
..pözsó.. Creative Commons License 2011.05.26 0 0 58162

Sziasztok!

 

 

A XVIII. Bakony-200 eredményei: - http://bakony200.elso.hu/index.php/eredmenyek

 

Mindenkinek köszönöm a részvételt. Jövőre veletek a XIX.-en ... ?

 

 

Nagy Pál Veszprém

 

henngergely Creative Commons License 2011.05.26 0 0 58161

Holnap mennék egy laza 2 órát. Flórián tér-Solymár-Remeteszőlős-Hűvösvölgy-Flórián.

9-től. Ki jön?

mrs.xtrace Creative Commons License 2011.05.26 0 0 58160

Robi!

 

Jó volt, nagyon tetszett! Majd megyünk még ilyen tekerésekre, s Lajos forrás sem maradhat ki legközelebb!:-)

Szécsi családnak vannak terep edzései, sík, hegyi túrái, TT-k.... Bármikor lehet csatlakozni!

 

Monti

 

Előzmény: Robooo (58159)
Robooo Creative Commons License 2011.05.25 0 0 58159

Ááá Monti nem edzett, csak 4 óra tekerés után szembeszélben végig tartotta a tempómat Szentendrén még akkor is mikor "észrevétlenül" gyorsítottam is egy kicsit.:)

Előzmény: ebarcsai (58157)
Robooo Creative Commons License 2011.05.25 0 0 58158

Hali

 

Sajnos már itthon vagyok Hszoboszlón, legközelebb majd szilváson találkozunk, viszont jövő héten már megint fennt leszek.:)

Sajnos nekem is vannak "kisebb" fék gondjaim (folyik a fékolaj mindenhova első sorban a fék betétre...), így sajnos a szilvás indulás is kérdéses.

Előzmény: mrs.xtrace (58155)
ebarcsai Creative Commons License 2011.05.25 0 0 58157

Szia Monti!

 

Bár nem vagyok annyira edzett, mint Te! :)

DE szívesen Veletek tartok, ha nem lesz gyilkos a tempó! :D

 

Puszi

Zsóka

Előzmény: mrs.xtrace (58155)
ebarcsai Creative Commons License 2011.05.25 0 0 58156

Hali Robi!

 

Nos, én tekertem, de nem szóltam Neked, mert Jimmyvel kettesben szerettünk volna bringázni. :)

Bár, lehet Veled jobban jártam volna! :)

 

Mentünk egy laza 2és fél órát. 1 éve nem tekertem ennyit és ilyen intenzitással. Kitekertünk Szentendrére a kispatakhoz. :)

Jó volt. Szuper érzés volt újra bringázni az erdőben! :)

A Megyeri hídra felfelé hagytam magam rábeszélni az intervallozásra. :)

Hát, majdnem lefordultam a bringáról. Este nem kellett altatni. :D

 

Júniusban kicsit lazább lesz a beosztásom. Több időm lesz bringázni. Mehetünk majd együtt, mint a régi szép időkben... :D

 

Puszi

Zsóka

Előzmény: Robooo (58154)
mrs.xtrace Creative Commons License 2011.05.25 0 0 58155

Szia Robi!

 

Csütörtökön tudok menni, akkorra meggyógyítják Janiék a fékemet. :-) Neked jó lenne?

Nem fog beesni és csicseregni sem már.:-9

 

Monti

Előzmény: Robooo (58154)
Robooo Creative Commons License 2011.05.23 0 0 58154

Holnap délután valaki egy kis Budai-hegyes tekerésre?

maci124 Creative Commons License 2011.05.23 0 0 58153

Sziasztok!

Bocs a bizniszert, lenne egy kozeptavos topmarci sorozat nevezesem, nekem most nem jon ossze.

Privizzen, ha vkit erdekel.

koszi

Frank Drummer Creative Commons License 2011.05.22 0 0 58152

Gratulálok minden sorttársnak a sportos és szép eredményekben, élményekben gazdag hétvégéhez! Jövő héten Szilvásvárad!!!! Üdv, FD

KissCADMan Creative Commons License 2011.05.22 0 0 58151

Kati, többiek Gratulálok.

Barkácsszakkört tartottam mivel dupla defektet sikerült összehozni. A mezőny hátsó részében való kerékpársportolás hatalmas élmény. Íitt már senki sem rohan, mindenki ráér beszélgetni. Jópáran megálltak segíteni. Szinte el kellett őket zavarni. :) Ennyi segítőkészséggel életemben nem találkoztam. Jó érzés volt:) 

B200 helyett megnéztük ma hol tároltak az oroszok atom robbanófejeket a bakonyban. 

 

Előzmény: raczkati_bb (58148)
ordiku Creative Commons License 2011.05.22 0 0 58150

Sziasztok, Bakony maraton eredénylista:

http://www.pannonmaraton.hu/xcm/eredmeny/2011_eredmenylista.pdf

 

Jó verseny volt, gyors és mindenekelőtt száraz!! Aki nem volt sajnálhatja, én szerencsére tudtam menni.

Előzmény: raczkati_bb (58148)
-sanci- Creative Commons License 2011.05.21 0 0 58149

Annyira azért nem jót, hogy dicsekedni érdemes lenne vele :)

Előzmény: adam-85 (58146)
raczkati_bb Creative Commons License 2011.05.21 0 0 58148

Pilisi zsiványok szevasztok!

 

Feladat teljesítve, én edzési jelleggel rövidtávon mentem a Bakonyban, 2. lettem. Minden rendben ment, a pályában nem voltak nagyon izgalmas részek. Nekem is volt társaságom, kábé féltávtól egy markaptos sráccal haladtunk egy tempóban, még a célba is együtt értünk, megállapítottam, hogy vegyes párosban mi nyertük a versenyt. Ködmönke köszöni szépen jól van, középtávon ment. Mivel ő a teljes hétvégét lent tölti, a verseny előtt még sűrűn emlegette a holnapi Bakony 200-at, de verseny után már valahogy nem beszélt róla. Remélem bejelentkezik ő is majd valami beszámoló-félével. Már nem nagyon ír, most hogy okleveles sziklamászó lett.

Előzmény: -sanci- (58142)
barosbalint Creative Commons License 2011.05.21 0 0 58147

Sziasztok,

 

Lezajlott az első XCM Magyar kupa futam ma.

 

Meleg és napsütés, ez járt ma :) Nyomatós pálya, két-három nyomos dózer emelkedő és egy technikás emelkedő majd ugyanez lejtőben.

Kb. a táv felénél kaptam a frissítőt Buzsótól-Lindától-Adritól, itt kaptam az itinert a helyezésről és a időkről. 5p-re voltam Hocsától és 3p-re Marton Ati-tól, fokoztam a tempót és frissítettem majd az utolsó kb 90-100percben maxon mentem, majd Királykapuhoz érve megelőztem jópár emberkét a hosszútávról akik kicsit indiszponált állapotban haladtak a cél felé.

Itt futottam össze Sziszkóval is aki hátulról érkezett és mondta, hogy haladjunk tovább, (átvillant az agyamon, hogy én most rossz helyen vagyok??? de mint utóbb kiderült eltévedtek Grősz Bélával) csak mosolyogtam, mert picivel gyorsabban haladt mint én :)

A Hajagra érve (ez volt az utolsó mászás) megpillantottam magam előtt Hocsát, de mivel ismertem a pályát, tudtam, hogy ez a megpillantás kb 1-1,5perc különbség lehet, nem adtam fel nyomtam még mert bármi lehet, de a célba érve mondják az eredményt .... sajnos ... kb 40mp hátrányom maradt, így 4. helyen zártam.

 

a teljesség igénye nélkül az eredmények:

 U19.) Mellau Ádám - 1.hely

Master1.) Baros Bálint - 4. hely

 

Köszönöm az itatást Buzsónak-Lindának-Adrinak, Beának-Bizsónak a szurkolást, Gratulálok Ádámnak szép volt!

Kis Józsinak, Marton Ati barátomnak és Hocsának gratulálok kemény verseny volt srácok :)

 

Bálint 

 

 

 

adam-85 Creative Commons License 2011.05.21 0 0 58146
Es milyen idot futottal a Monte papreten?:)
Előzmény: -sanci- (58142)
mrs.xtrace Creative Commons License 2011.05.21 0 0 58145

Sziasztok!

 

Szuper volt a mai Jimmy túra 1. túra!

Bp.- Szentendre - Dömör kapu - Pilisszentlászló - Pap rét - Szentendre - Bp. 65km 4 óra

 

Csodaszép időben indultunk útnak hatan (Gabi, Géza, Kata, Jimmy, Robi, Vilárd és én), majd Pilisszentlászlónál csatlakozott Tomi is. Pap rét előtt és után kétszer bekaptuk azt a nagy esőfelhőt...vagy jött Tomi után, mert ő 3-szor kapott belőle.:-) A fák alatt kerestünk menedéket, szépen csapkodtak a villámok, s igen gyorsan hűlt a levegő. Mikor csendesedett tovább gurultunk. Felüdülés volt lefelé a meleg gőz, ami az úton ködként párolgott az esőben.

Szentendrén napsütés, szárítkozás, finom lángos várt minket.

Onnan szépen hazagurultunk..

 

Nagyon jól éreztem magam! Géza, Robi jók voltak a jumpok!:-D Köszi a vonatozást!:-)

Kellemes pihenést! Menjünk máskor is!

Legközelebb Lajos forrást is be kellene iktatni, csak a finom víz miatt!

 

Képek itt: Jimmy túra 1.

 

Monti

 

Előzmény: henngergely (58143)
henngergely Creative Commons License 2011.05.21 0 0 58143

Csak a ti kedvetekért, úgyis tempózni akartatok a szintúton. :)

Lejtőzésben segítségemre volt a helyismeret- a Kolosy tér, Remeteszőlős, Hűvösvölgy szakaszt gyakran járom. Ami fontosabb, a tökéletes geometria! :)

Bocs a fék miatt, a végén már sikerült beállítani, de a tárcsa ütéséhez kell még bűvölnöm a szerkezetet.

Miután elkanyarodtál, nyugodtabban mentünk Tomival, mutatott olyan helyeket... Sok emelkedón kistányéron sem bírtam, aztán Kétbükkfa nyeregtől inkább aszfalton fejeztem be, hogy délre még hazaérjek. Kutyamód elfáradtam, szó se róla!

 

Előzmény: Frank Drummer (58141)
-sanci- Creative Commons License 2011.05.21 0 0 58142

Kiváncsi vagyok ma hányan áztak bőrig a Pilisen. Rajtam kívűl.

Bár egyesekre ma a Monte Zoncolan vár, én megelégedtem a Monte Papréttel meg a Monte Mexikóval :)

Határozottabban jobban mentek az emelkedők, mint egy hónappal ezelőtt. Némi társaságom is akadt mindkét emelkedőn, hamar meg is lett az 1. etap.

Mexikó felé eresztve majdnem megeltt az esti húsalapanyag, nem sok híja volt a nyulas karambolnak. A nyúlon túl is akadt egy rövid társaságom, köszi az itókát neki!

Közeledve az esztergomi elágazáshoz egyszer csak váratlanul nagyot dörtdült az ég. Bakker Pataki Zita megnyúzlak, nem erről volt szó :)

Mindjárt sürgőssé vált a menetem, az elágazásnál aztán lemondtam a csülkös bablevesről, s inkább az irhám próbáltam menteni. Ez nem jött össze másodperceken belül a szupercellában találtam magam, villámok jég és özönvíz kíséretében estem be a pilisszentkereszti buszmegbe. Pár perc égkémlelés után úgy ítéltem meg, hogy ez sunyin északról fejlődik fel, s ha nem megyek tovább, itt dekkolhatok. ez jó ötletnek tünt, vicces, de a falu végén már csak csepegett.

Remélem bakonyi betyár Kati és táltos Ködmön jól szerepelt a mai marcin, várom a híreket :)

Előzmény: Frank Drummer (58141)
Frank Drummer Creative Commons License 2011.05.21 0 0 58141

Hali,

 

Henger annyira nem kullogott hátul. A szintúton 33-as átlago ment, így érthető volt a magas pulzusom. Hogy lassítsam a tempót, lefelé dobtam egy felütéses defektet. Hengert üldöztem. Merev bringával nagyon keményen nyomatta. Sokszor majdnem teljesen keresztbe csúsztatta a bringát előttem, azt hittem átgázolok rajra, de mindig megúszta. A tervezett 4 órából nekem hamar a felére apadt a terv, majd dobtam egy újabb felütéses defektet a Pálvölgyi barlangnál. Oda már mentést kellett hívni. Összességében szép helyeken mentünk, szép terepen, de ez most sok volt.

 

Holnap újra megpróbálom.

 

Üdv, FD

Előzmény: henngergely (58140)
henngergely Creative Commons License 2011.05.20 0 0 58140

Rendben felírtam. Majd hátul kullogok.

Előzmény: Frank Drummer (58139)
Frank Drummer Creative Commons License 2011.05.20 0 0 58139

Hali Henger!

 

8:00 ok, de legyen a Kolosy tér, Meki előtt. Terep. Xtrace vezet. Üdv, FD

Előzmény: henngergely (58138)
henngergely Creative Commons License 2011.05.20 0 0 58138

Szia!

 

Nekem jó lenne 8-kor Vasedénynél. Terepezzünk!

Előzmény: Frank Drummer (58137)
Frank Drummer Creative Commons License 2011.05.20 0 0 58137

Sziasztok,

 

Szombat délelőtt bringáznék 3-3.5 órát. Laza tempó, alapálóképesség edzés. Lehet csatlakozni! Üdv, FD

Frank Drummer Creative Commons License 2011.05.19 0 0 58136

Szia!

 

Én is el leszek a gyerekekkel ha kapok sütit. :-)

 

Üdv, FD

Előzmény: ebarcsai (58135)
ebarcsai Creative Commons License 2011.05.19 0 0 58135

Szia Kati!

 

Vártam a beszámolót! Igen-igen élni tudni kell! Mi csak itt sóvárgunk! :)

Az engem is meglepett, h nem volt nálad annyi pénz, na de, h Örsnél sem! :D

 

Elfelejtettem mondani, h a gyerekeket nyugodtan hagyjátok itt, Jimmyvel el lesznek, én meg majd sütit gyártok. :)))

 

Üdv: Zsóka

Előzmény: raczkati_bb (58132)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!