Keresés

Részletes keresés

Bcn room Creative Commons License 2012.01.29 0 0 370

Udv mindenkinek.

 

Szoba kiado ,utazoknak, nyaraloknak,turistaknak Barcelonaban a zsidohegy labanal 5 percre a magic fontanatol.

Szoba sajat furdovel terasszal,dupla agyal, internettel.

info:   scparapente@gmail.com (Szilard)

 

gosztolai Creative Commons License 2012.01.25 0 0 369

Hello, a névátírás 11000.- / fő/járat .Ez a 2 jegy esetén 44000.- Tehát neked 69000.- lenne a két jegy, amit most a wizzair-nél 140000.-ért vehetnél meg. Szerintem nem rossz vétel.

Előzmény: W.Nagyutazó (368)
W.Nagyutazó Creative Commons License 2012.01.24 0 0 368

Helló!

Engem érdekelne a dolog. Elküldenéd  a lehetőség részleteit! Köszönet előre is.

Előzmény: gosztolai (365)
barceloneta kiadó szoba Creative Commons License 2012.01.21 0 0 367

barcelonaszallas kukac gmail com -olcsó szállás ha érdekel :)

 

Előzmény: gosztolai (365)
raulista Creative Commons License 2012.01.17 0 0 366

Nemá:(

Előzmény: gosztolai (365)
gosztolai Creative Commons License 2012.01.17 0 0 365

Sziasztok! Átadó 2012.április 09-13-ig Barcelonába 2db wizzair retúr repjegy 25000.-+ névátírás.Tel.30-9211337

100holdas Creative Commons License 2012.01.09 0 0 364

Én is:-)

Előzmény: barceloneta kiadó szoba (363)
barceloneta kiadó szoba Creative Commons License 2012.01.09 0 0 363

Kedves 100holdas!

 

Örülök h azóta megtaláltuk egymást :)

 

Előzmény: 100holdas (362)
100holdas Creative Commons License 2012.01.09 0 0 362

Bejegyzés visszavonva: Andi+Balázs válaszolt!:-)

Előzmény: 100holdas (361)
100holdas Creative Commons License 2012.01.09 0 0 361

Annyira kár, hogy ezen az oldalon bárki felelősségvállalás nélkül írhat kommenteket és hirdetheti a magánszállását:-( Most szembesültem vele, hogy tényleg hiába írogatok a magát Andi+Balázsnak tituláló, barcelonai lakásának egyik szobáját 2011 novemberében (tehát nem több évvel ezelőtt) hirdető magyar párnak...nemes egyszerűséggel válaszra sem méltatnak. Akkor minek ide írogatni?:-(

100holdas Creative Commons License 2012.01.07 0 0 360

Barcelonata kiadó szoba!!!! Kedves Andi+Balázs! Kérem szépen, hogy válaszoljatok a küldött emailemre, mert fontos, hogy minél hamarabb megtaláljam a szállásomat. nem tudom, miért nem reagáltok...

Előzmény: barceloneta kiadó szoba (356)
pandyka30 Creative Commons License 2012.01.07 0 0 359

Szeretnélek Titeket megkérni arra, hogy ha van, egy kis időtök, töltsétek ki az online turizmus témájú kérdőívemet.

Nagyon szépen köszönöm azok segítségét, akik vették a fáradtságot és már hozzájárultak készülő diplomamunkámhoz.

A kérdőív kitöltése mindössze pár perc, de sokat segítenétek vele.

A következő oldalon tudjátok kitölteni a kérdőívet:

 

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFI0T0Q1dFZ4ekZUS2ZYTVM2Zld6aXc6MQ

 

Köszönettel:A. :-)

 

100holdas Creative Commons License 2012.01.06 0 0 358

Írtam. Nem kaptam választ:-(

Előzmény: barceloneta kiadó szoba (356)
barcelona.marton Creative Commons License 2011.12.17 0 0 357

Kiadó vagy eladó lakást keres Barcelonában? A Casamona International csapata rendelkezésedre áll, hogy megtalálja az Önnek megfelelő lakást. Látogasson el a http://www.casamona.com oldalunkra.

 

Amennyiben csak nyaralni jönne Barcelonába, cégünk ebben is tud segíteni. Kiváló apartmanokat is közvetítünk rövid távra, akár pár napra is. Ehhez látogasson el a http://www.casamona-holidays.com oldalunkra.

 

 

Tisztelettel,

Casamona Team

 

Annak ellenére, hogy cégünknél sűrűn dolgoznak magyar kollégák, kérjük, hogy a kapcsolatfelvétel nyelve legyen az angol. Köszönjük!

 

barceloneta kiadó szoba Creative Commons License 2011.11.27 0 0 356

Sziasztok.

Ha Barcelonában töltenétek a szabitokat,és jó szállást kerestek olcsón,tengerparthoz közeli lakásunk egyik szobája kiadó.

További infokért irjatok a barcelonaszallas@gmail.com  -ra.

Andi+Balázs

Frank Frink Creative Commons License 2011.09.28 0 0 355

köszi!

Előzmény: Discus (354)
Discus Creative Commons License 2011.09.28 0 0 354

szendvics-üditő-kv

Előzmény: Frank Frink (353)
Frank Frink Creative Commons License 2011.09.28 0 0 353

Holnap reggel indulunk, Malév géppel. 2:25 a menetidő.

Tudja esetleg valaki, hogy adnak-e a gépen enni?

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.28 0 0 352

NAGYON NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!!

Előzmény: neomedia (351)
neomedia Creative Commons License 2011.09.28 0 0 351

angolul:

https://www.servicaixa.com/nav/landings/en/recogidadeentradas/index.html

 

 

Előzmény: Törölt nick (350)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.28 0 0 350

megint én:( Sziasztok!:((Segítsetek légyszi: Rendelt már valaki közületek a sagrada famillia-ba jegyet a SeviCaixa oldalon keresztül???
Én most próbálkoztam, és a kártyámról le is vette a pénzt, kaptam ugyan egy e-mailt amiben szerepel a belépő, de ez nme egy nyomtatható melléklet.Mivel spanyolul nem értek, és senki a környezetemben, én azt veszem ki még az e-mailből (google fordító segítségével) mintha ezt csak kinn valamelyik ServiCaixa üzletben, vagy információs irodában vehetném át.!Azért gondolom hogy nem az a jegy amit küldtek, mivel nincs rajta pl vonalkód ami alapján ha lehuzzák a belépőt, akkor más nem tud bemenni vel.Ebből viszont amit kaptam akár 20 darabot is nyomtathatnék 20 embernek...szval ezért gondolom..

köszönöm

Manos70 Creative Commons License 2011.09.25 0 0 349

Köszi a válaszokat.

Mi is Wizz-zel megyünk, úgyhogy T2 lesz belőle.

Ez a renfe szimpatikus, szerintem így próbálunk meg bejutni.

Előzmény: Psziche (348)
Psziche Creative Commons License 2011.09.25 0 0 348

A Wizz a T2-re érkezik (szóval nem oda, mint a Malév), most néztem.

Előzmény: rebkaa (347)
rebkaa Creative Commons License 2011.09.25 0 0 347

Mi is 6-an voltunk, 4 gyerekünkkel. Egyértelműen a Renfe érte meg a legjobban. Vettünk egy 10-es gyűjtőt+2 jegyet és így az oda-vissza út megvolt 10 euro körül. A 10-es gyűjtő 7.80 volt.

Nekünk a Renfe egy élmény volt, amikor beülltünk a reptéren felugrott egy harmonikás és végig nyomatta.

A Renfe indulásáig kicsit kellett húzigálni a bőröndöt, nem volt közel a Terminálhoz. Mi Wizzel-voltunk, de szerintem ugyanoda érkezik ahova  a Malév.

Ha valaki lát 20-24 közötti jegyárat, szóljon.

Nagyon szeretnék visszamenni a két nagyobb lányommmal, mert akkor csak 2 napunk volt a városra, mert alapvetően a Costa Bráván és Costa Dorada-n voltunk.

A család többi tagját nem ütötte szíven olyan szinten, hogy újra vissza akarjanak menni, engem azonban nagyon...

Előzmény: Manos70 (343)
Psziche Creative Commons License 2011.09.25 0 0 346

Köszi.

Volt részletes útitervem, de ez állandóan borult vagy azért, mert az ég is borult vagy másért. Két útikönyvből készültem, a National Geographic sorozat könyvéből és a Spirál könyvek sorozatból (utóbbiban részletes térképek is vannak), valamint egy nagy Gaudí könyvet is lapozgatok már vagy 20 éve, plusz sok netes infót és fotót gyűjtöttem.

 

Fél napos programokat csináltunk (közbeiktatva kb. 2 óra pihenőt), mint pl.:

Sagrada Família,

Passeig Grácia és környékének modernista épületei,

Passeig Grácia újra, Casa Batlló és Milá belül,

Hospital Sant Pau, Parc Güell,

Rambla, Placa Reial, Port Vell,

Rambla újra, Palau Güell belül,

Barri Gótic, Katedrális belül is,

Ribera negyed, Palau Música, Santa María del Mar,

Parc Ciutadella, Port Olímpic,

a Montjuic hegyen minden a parkok kivételével, belülről csak a Poble Espanol,

Grácia negyed, Casa Vicens.

 

Esti programok:

Torre Agbar,

Sagrada Família és Passeig de Grácia,

La Font Mágica show.

 

A két könyvben nagyon sok modernista épületet említettek térképen is bejelölve, ezeket próbáltuk megkeresni, de sok olyan szépséget is láttunk útközben, melyekről a könyvekben szó sem esett.

Persze nem sikerült mindent megnézni, amit akartunk.

Előzmény: Frank Frink (342)
Psziche Creative Commons License 2011.09.25 0 0 345

A taxi elég drága (hogy hat embernek milyen taxi kell, és hogy megéri-e, azt nem tudom), de be lehet menni busszal vagy a rodalies vonattal is a városba.

Ha a T1 terminálra érkeztek (a Maléves gépek oda érkeznek), akkor ajánlatos a buszt választani, (rögtön a T1 terminál előtt van megálló) mert a kisvonat a T2-től indul és elég nehézkes átjutni annak ellenére, hogy van a két terminál között ingyenes busz.

 

A 46-os busz az olcsóbb, ez a Plaza Espana-ig megy, de ha megáll a Sants vasútállomásnál (no ezt nem tudom, utána kellene nézni, szerinetm megáll), akkor a kék L5 metróval gyorsan el lehet jutni a Diagonalig.

Az A1 busz olyan bő 5 €, de kényelmes és nagyon sűrűn jár a Catalunya térig, ahonnan a zöld L3 metróval két megálló a Diagonal.

A Rodalies vonat a T2 terminálról a legolcsóbb (a T10-es gyűjtőjegy használható), ez megáll a Sants vasútállomásnál, azután a kék L5 metróval 3 megálló.

Előzmény: Manos70 (343)
blaze73 Creative Commons License 2011.09.25 0 0 344

októberi 6 éjszakás utunkat nézem, lonely planet + web.

 

ha valakinek vannak nagyon bevált dolgai Barcelona-ban, az jöhet.  első út lesz, ketten megyünk.  (férj+feleség 30as éveikben)

:)

 

egy 1 napos kirándulást is szeretnénk, vonattal-busszal.  

 

előre is thx :)

Manos70 Creative Commons License 2011.09.25 0 0 343

A szállásunk a Casa Mila közelében lévő Diagonal metrómegállónál lesz.

Hogy érdemes oda eljutni a reptérről?

6-an leszünk, szóval ha taxi, akkor valami nagyobb szükséges, nyilván az drágább is.

Vagy tömegközlekedve is vállalható?

Frank Frink Creative Commons License 2011.09.24 0 0 342

klassz képek!

Rámantetek az épületekre? A Modernizmus Útját jártátok végig módszeresen, vagy improvizáltatok?

Ha volt tervetek, leírhatnád esetleg, mi jövő héten indulunk egy hétre.

Előzmény: Psziche (301)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.23 0 0 341

Köszönöm szépen:)Nem bánkódom, szervezem az utazást ezerrel, amihez itt rengeteg segítséget kaptam!!!Lentebb írtam is, ha hamarabb megtalállak titeket megspóroltam volna egy kis pénzt.Te mikor voltás utoljára Barcelonában?Tavaly Róma volt az uticél, persze nem lehet a két város össze hasonlítani.Róma is gyönyörű...de más.nagyon várom!!

Előzmény: liticarb (339)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!