Keresés

Részletes keresés

-= Big Boss =- Creative Commons License 2017.10.29 -5 1 4629

😁😁😁

Előzmény: Camo_BDU (4628)
Camo_BDU Creative Commons License 2017.10.15 0 0 4628

Biztos hogy nem, mert az egyetlen hely ahol én ülök az az irodám ahol legálisan dolgozom. 

Előzmény: rob1974 (4625)
Niky123 Creative Commons License 2017.10.10 -2 0 4627

Sziasztok!

 

Én Budapesten a Gerbaud cukrászda fölött egy irodában jelentkeztem New York-i munkára. Egy negyvenes Gabi nevű hölgy fogadott. Egy családhoz kerültem volna háztartási munkára. A repjegyem ők intézték, az utalt összeget azóta sem láttam. Minden csak ígéret volt, munkát nem kaptam, sajnos. Nem ajánlom a közvetítőt. Kedves volt az utalásig.

Replay Creative Commons License 2017.09.07 0 0 4626

Írhatnátok azért bővebben is az ügyetekről, had okuljanak belőle olyanok, akik dolgozni készülnek kimenni. 

Előzmény: rob1974 (4625)
rob1974 Creative Commons License 2017.09.06 0 0 4625

bgihmr - ki vagy te? esetleg...ismerjük egymást? Sajnos....én is ültem York-ban! Március 6-25ig

Előzmény: Camo_BDU (4619)
Camo_BDU Creative Commons License 2017.09.02 0 0 4624

Ugyan nem nekem írtad, de:

Ellenérv?

 

1. Persze, az adócsalás jól fizet. Ahogy a munka helyett a lopás is jobban fizet. Épp csak illegális.

 

Tudod mi fizet jobban? Angliában, Németországban, Ausztriában dolgozni. És az nem is illegális.

 

Amúgy elmondod hogy melyik államban kell vagy 40% adót fizetni?

 

2. "A magyarok viselkedese: Sokan azt hiszik, hogy ha mar itt vannak, a szabadsag foldjen, akkor barmit megtehetnek." - Ugyanakkor azt mondod hogy az adócsalás az szerinted rendben van. Ez még viccnek is rossz.

 

3. Egyáltalán hogy merülhetne fel hogy a bevándorlási hivatalt HIBÁZTATNI? Miért is lehetne őket hibáztatni? Azért amiért végzik a dolgukat?

A gazdaságra milyen hatással van az, hogy olyan embereket küldenek el akik nem fizetnek adót? Mert hogy sokan adócsalók, az morálisan bizony elég rossz hatással van az adófizetőkre. Én se örülök neki hogy én fizetem az adót, más meg nem. Ugyanis ez marhára nem fair.

 

"Szerinted mi lesz az orszagban ha mindazt a 40millio embert elviszik?"

 

Kezdjük azzal hogy hivatalosan 11 millió. A másik, hogy a rendszert át lehetne variálni úgy, hogy míg a 11 milliót kiutasítják, azzal egyidejűleg kiadnak 11 millió munkavállalási vízumot. Olyanoknak akik esetleg még adót is fizetnek.

 

"Szerintem meg meg mindig jobban megeri itt, feketen, penzt keresni!"


Másokat kirabolni is megéri, ha nem buksz le. Meg ha nincs miatta lelkiismeret furdalásod. Most megéri Texas-ban is házakat fosztogatni, az meg egy másik kérdés hogy belegondolva milyen dolog és hogy érinti az ottani lakosokat. Mintha valahová meghívnának, aztán nem mennél haza, ráadásul még a házigazdát is meglopnád. Az biztos hogy sose fogom az ilyen mentalitást pártolni. 

Előzmény: johndoe12345 (4623)
johndoe12345 Creative Commons License 2017.09.02 0 0 4623

Kedves bgihmr!

 

Szemely szerint nagyon sajnalom hogy ilyen tapasztalatod volt amerikaban!

Ime egy par ellenerv, amiert nem kellene senkinek a kedvet elvenned. Hidd el tudom mirol beszelek, jo par eve vagyok mar itt:

 

1. Szerintem mindenki tisztaban van a feketemunka es a legalis foglalkoztatas kozotti kulonbseggel! Feketen tobb penzt lehet keresni, de ez mindenhol igy van a vilagon. Csak egy pelda: ha Te kezhez kapsz heti 400-at, az itteni legalis ado utan 250-et.

 

2. A magyarok viselkedese: Sokan azt hiszik, hogy ha mar itt vannak, a szabadsag foldjen, akkor barmit megtehetnek. Hat nem, sot, sokkal visszafogottabban kell viselkedni. Fuves cigi, alkohol, party, mert megteheted? Nem! Ha nyugton vagy, teged is bekenhagynak! Beszolsz a szomszednak? Nagy az eselye hogy feljelent..... Es meg folytathatnam!

 

3. Az uj elnok es az ice: Igen, igazad van, a bevandorlasi tiszteket nem lehet hibaztatni, csak a munkajukat vegzik. Az olyan varosoknak, ahol Te is voltal, kell az allami tamogatas! Az elnok viszont megszunteti azt, ha a varos nem segit kitelepiteni a bevandorlokat! DE: milyen hatassal van mar most ez a gazdasagra? Szerinted mi lesz az orszagban ha mindazt a 40millio embert elviszik?

Azok a hotelek, ahonnan Ti is mentetek, ujra uzemelnek, csak lengyel es mexikoi bevandorlokkal! Nincs kulonbseg!

 

Szerintem meg meg mindig jobban megeri itt, feketen, penzt keresni!

Camo_BDU Creative Commons License 2017.08.27 0 0 4622

Nem igazán fontos kérdések. A fontos az az, hogy aki munkát vállal, az tegye legálisan. Akkor nem lehet belőle baja.

 

A kormány azt ígérte hogy az illegális bevándorlás problémára rámennek és ezt tették. Most az ICE végzi a dolgát. És a híresztelésekkel ellentétben - ha úgy van ahogy bgihmr 
írja - egyáltalán nem arról van szó hogy mexikóiakat kapna el a kormány mert "rasszista", hanem arról hogy származásra való tekintet nélkül minden illegális bevándorlót

elkapnak és levadásznak.

 

És mivel ez a hatóságok dolga, így hibáztatni nem igazán lehet érte őket.

Heléna Orjas Creative Commons License 2017.08.27 0 0 4621

szia!

 

írj erről bővebben pontosan mindent!

milyen céggel, emberrel mentetek ki? internetes hirdetés?

melyik államban milyen munka?

gondolod köze van a jelenlegi új ottani kormánynak ehhez?

mit gondoltok miért buktatok le? ki buktathatott le?

fontos kérdések!

 

Előzmény: bgihmr (4620)
bgihmr Creative Commons License 2017.08.25 0 1 4620

FIGYELEM!

 

NE VÁLLALJATOK ILLEGÁLISAN MUNKÁT AZ USÁBAN! NE TARTÓZKODJATOK TÚL!

 

4 hetet dolgoztam az USÁban túrista vízummal, és 31 napot ültem egy amerikai BÖRTÖNben, párom 40 nap után még mindig ott van, az csak mellékes, hogy 10 évre kitíltottak minket. AZ ÖSSZES MAGYART ÖSSZEFOGJÁK SZEDNI! 

Amikor elkaptak minket a munkahelyünkön, tudtak rólunk mindent, ott volt a papírjukon a NEVÜNK, CÍMÜNK, HOGY HOL DOLGOZTUNK, FACEBOOKOS KÉPPEL (vagy máshonnan beszerzett képpel), MEGFIGYELTEK, KÖVETTEK minket. Mindössze 4 hét otttartózkodás utáN!!!!!

Már sok magyart nem is engednek be a határon, de nekik nagy szerencséjük van! 

 

KÉRLEK HIGGYÉTEK EL, HOGY NEM ÉRI MEG! 

 

Csak abban a börtönben, ahol én voltam (YORK), 50 magyar fordult meg az idő alatt, vannak akiket csak 2 hónap múlva engednek ki, mert nagyon sokan vannak. 

Nincs értelme bújkálni, mert megtalálnak és összeszednek mindenkit.

 

Kérlek juttassátok el ezt minél több embernek!

 

Én sem ijedtem meg, amikor ilyeneket olvastam, DE NE TEGYÉTEK, TANULJATOK MÁS HIBÁJÁBÓL. 

Camo_BDU Creative Commons License 2017.08.15 0 0 4619

Bár azt látva hogy neked is csak 1 hozzászólásod van és az is a cégre utal, gondolom a tiéd is csak egy ál-regisztráció.

 

Ennek a topicnak az kellene legyen a címe hogy Usa Munka (NAGYON KAMU)

Előzmény: Chris1234 (4616)
Camo_BDU Creative Commons License 2017.08.15 0 0 4618

Látod hogy kamureg. Beírt 2 helyre ahol a gyanús kiutazós céget reklámozta, aztán kilépett és sose írt többet. 

 

Pont ahogy a Pedritó8e reg.

 

Égyértelmű hogy a két személy ugyanaz és a saját gyanús, be nem jelentett, feketemunkás cégét reklámozza, amihez semmilyen konkrét információ nem tartozik. Legális cégnek van telefonszáma, van székhelye. Illetve rendes cég nem szórakozik azzal hogy fórumokon saját magának pozitív reklámot csinál, mert egy rendes cégnek van elég ügyfele akik jókat írnak róla. 

Előzmény: Chris1234 (4616)
Camo_BDU Creative Commons License 2017.08.15 -1 0 4617

Tehát csinált az Index fórumon egy reget, majd írt egy hozzászólást, ami tulajdonképpen csak egy reklám egy cégnek. Aztán soha többet nem írt semmit.

 

És van aki bedől ezeknek a hozzászólásoknak?

Előzmény: Pedritó8e (4615)
Chris1234 Creative Commons License 2017.08.08 0 0 4616

Szia Anna. Az lenne a kérdésem, hogy megbízható e a cég akiken keresztül kimentél, bele szólhattál e hogy melyik államba menj ki és tudnál a procedúráról és kicsit többet írni? Kiutazáskór már megvolt a vízum neked, illetve milyen vízumot kaptál?

 

Válaszodat előre is köszönöm! Szép napot!

Előzmény: anna28 (4609)
Pedritó8e Creative Commons License 2017.07.13 -1 0 4615

Én és a párom együtt mentünk, ugyan azzal a céggel www.kiviszlek.com mentem ki USA-be.

 

Munkavállalói vízumot intézték.

 

Személy szerint én jobban szeretem Amerikát. Dolgoztam már angliában is. Az nagyon nem tetszett. Viszont Amcsi nagyon bejön. Ugye Amerika az Amerika lesz mindig is. Kiutazáshoz mindenkinek javaslom a Norwegian Airlines. Fapados cég. Idén Májustól repülnek kb. $300 ki lehet repülni Amcsiba. Szállás étkezés biztosított, így a fizetésből tudok félre rakni bőven.

hialeah Creative Commons License 2017.06.26 0 0 4614

lehet    de    nem biztos

Előzmény: Camo_BDU (4613)
Camo_BDU Creative Commons License 2017.06.24 0 0 4613

Ti vicceltek? 2 hozzászólása van, mindkettő arról szól hogy a weboldal reklámozza. Valószínűleg egy szakállas 50-es fazon, aki Anna névvel regelve reklámozza a céget.

 

A céget aminek nincs neve.
Nincs rendes székhelye/címe. (Az hogy "irodaház", az nem pontos cím és ellenőrizhetetlen.)
Se vonalas telefonja, se főnöke, se cégvezetője.

 

Ez aztán biztosan 100%-ig bejegyzett és legálisan működő vállalkozás. :D

 

 

 

 

jani 83 Creative Commons License 2017.06.19 0 0 4612

szia! 

 

Engem is vonz Amerika 

Beszélnék egy olyannal aki kint van! 

Dobnál egy e-mail címet 

Enyém: htc0000@freemail.hu

üdv : jános 

 

 

Előzmény: anna28 (4609)
Ria25 Creative Commons License 2017.06.17 0 0 4611

Szia Anna!

 

Szívesen felvenném veled a kapcsolatot!

Az e-mail címed nem publikus, így nem tudok privátban írni neked.

 

Itt az e-mail címem: sakal.25@freemail.hu

 

Örülnék, ha rám dobnál egy e-mailt! :)

Előzmény: anna28 (4609)
e.zsuzsa63 Creative Commons License 2017.06.16 0 0 4610

anna28. Kedves Anna! Érdeklődnék, hogy mennyi időre mentél ki és mennyi időre kaptál vízumot? Válaszod előre is köszönöm!

anna28 Creative Commons License 2017.06.14 0 0 4609

Sziasztok,

Anna vagyok. Én már kint vagyok USA -ben és dolgozom munkavállalói Vízummal.

 

Oregon államban dolgozom. Egy magyar ügynökség segített nekem. Nagyon rendesek voltak végig és még most is tartjuk a kapcsolatot.

 

https://www.kiviszlek.com/

 

 

3 hónap volt mire mindent leszerveztek. 

 

Fizetés jó, és hotel ahol dolgozom szállást és étkezést is biztosít. Szóval félre is tudok tenni.

A légkör teljesen más mint otthon. Sokkal nyugisabbak it az emberek. És SŐT megisköszönik a munkámat. Nem csak oda dobják a fizetésemet. Ilyen máshol még nem volt. 

A vendégek is ugyan ez. Ők is mindig rendesek velünk, bármit teszünk, igaz csak munkánkat tesszük, de ők is megköszönik.

 

Érdemes kijönni. 

 

Privátban írjatok, nyugodtan. Néha azért jó esik magyarokkal is levelezni, nem csak angolul beszélni.

orwos Creative Commons License 2017.03.17 0 0 4608
Előzmény: k.péterr (4607)
k.péterr Creative Commons License 2017.03.16 0 0 4607

Sziasztok!

Egy kis segítségre vagy tanácsra szorulnék. Szeretnék Usa-ba vagy Kanadába elutazni nyelvtanulás miatt. Mivel elég drága így munkát is kellene vállalnom, hogy tudjam a kint tartózkodásom finanszírozni. Azzal tisztába vagyok, hogy szinte biztos feketemunkába fognak csak foglalkoztatni. Találtam rengeteg honlapot ahol hirdetnek de nem győztek meg. Szóval abba kérnék segítséget a tapasztaltabb forumozoktol, hogy írjanak pár megbízható céget vagy tanácsot. Előre is köszi. 

tibony Creative Commons License 2016.12.31 0 0 4606

Tisztelt Forumolvasok!

 

Boldog Uj Evet kivanok mindenkinek!

 

Tibony

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.07 0 0 4605

bk.com/jobs   munkavallalasi engedely kotelezo

októberek Creative Commons License 2016.12.06 0 0 4604

ki van targyalva , vissza kell olvasni , de nemcsak ezt az amerikai topickot ,

Előzmény: Törölt nick (4603)
Törölt nick Creative Commons License 2016.12.05 0 0 4603

Sziasztok ! 

 

Amerikai szálloda takarítói munkák mennyire megbízhatóak ?Budapesti közvetítői cégen keresztül , mennék . Köszönöm !!

októberek Creative Commons License 2016.12.05 0 0 4602

Tisztelt Tibony     en csak azt tudom hogy meg 2007-ben is siman megkerestem havi 3 ezer dollart $ 11 oraberrel ami $ 16.5 volt a  41. oratol security guardkent    sok tuloraval persze    hogy most mi van az egyaltalan nem erdekel     connecticutban dolgoztam utoljara  a securitasnal ami budapesten is van es egy SVED ceg   itt siman felfalta pl a pinkerton usa ceget

Előzmény: tibony (4601)
tibony Creative Commons License 2016.12.05 0 0 4601

Tisztelt,Oktoberek!

 

Biztos vannak emberek akik mar ugy szuletnek,hogy Amerika az ovek.

En nem lennek boldogabb azzal se ha Amerika nekem valo volna.

Annyi csak,hogy Amerikaban is szeretnek tisztessegesen dolgozni hivatalosan normalis berert.

Hol itt az Usa Munka ami (nem kamu)?

UDV:TIBONY

 

 

 

 

 

 

 

októberek Creative Commons License 2016.12.04 0 0 4600

Tisztelt Tibony     egyiket se kell feladnod , felesegddel megbeszelitek telefonon mikor mesz haza , nem 5 ev mulva hanem 2017-ben , ha addig se tudsz itt elhelyezkedni akkor vegleg hazamesz mert amerika nem neked valo

Előzmény: tibony (4599)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!