Keresés

Részletes keresés

joseph1980 Creative Commons License 2012.05.29 0 0 1179

Sziasztok!

 

Látom,jó rég voltatok itt.Biztos sokan feltették a kérdést már a fórum elején,visszaolvastam, de nem addig.

Munkalehetőségről van szó.Nyílván,nem tőletek várok megoldást,illetve lehetőségeket.

A kérdésem csak annyi lenne,hogy pizzaszakács,grill szakácsként (lletve pék) van e lehetőség kint spanyolban elhelyezkedni?Keresik-e még ezekre a területekre a jó szakembereket?

Ti kint élők jobban beleláttok.

Rutinos külföldi dolgozó vagyok,voltam pár helyen,makogok angolul és németül kicsit(konyhanyelv):-)

Alázattal állnék úgy is a munkához,egy szoba elég lenne nekem szállásként,stb.

 

Előre is köszönöm a válaszokat, ha lesznek:-)

További kellemes napot,

sziasztok!

 

rebeka77 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 1178

Sziasztok!

 

Hosszasan végig olvastam a hozzászólásokat és sok hasznos infót találtam is.

A férjemnek cégen belül ajánlottak egy állás Barcelonában. Szeptemberben megy is ki.

Mi is szeretnénk utána menni még ebben az évben a gyerekekkel ( 2 és 6 évesek)

Tudnátok nekem irni a kinti iskolákról, óvódákról?

A nagylányom most kezdi az 1 osztályt.

Milyen papirokat kellene beszereznünk a gyerekeknek? Felveszik Őket évközben is?

Milyen környékre érdemes költözni ahol jó a közbiztonság és az iskolák is.

Sajnos nem beszélünk se katalánul se spanyolul. A férjem angolul nagyon jól, én viszont csak alapszinten.

A gyerekek viszont csak magyarul.

El tudom kezdeni itthonról is a papirok intézését a gyereknek vagy csak kint? Mennyi idő alatt vannak meg a papirok?

Ha kimegyünk szeretném ha azonnal tudná folytatni az iskolát és nem kellene kihagyni hónapokat vagy akár egy évet neki.

 

köszi  a válaszokat

 

 

vagabundo Creative Commons License 2012.05.16 0 0 1177

Helló mindenkinek!

 

A barátaimmal,(velem együtt 4 fő) jövő hónap eleje-közepe körül utazunk Barcelonába,és szeretnénk valami olcsó szobát,vagy egy kis lakást bérelni,lehetőleg a Rambla közelében. (szobrocskázni akarunk)

Nem tartom valószínünek,de ha tud valaki,valami olyan kiadó helyet,ahol nem kell kauciót fizetni,annak megköszönném,ha tájékoztatna.

Nem rövid időre,és nem luxus apartmant keresünk,bármi megfelel,ahol aludhatunk,csak legyen olcsó,és mint írtam,ha lehet,akkor a Rambla közelében.

Előre is köszi mindenkinek,aki tud valamit ezzel kapcsolatban!

barceloneta Creative Commons License 2012.05.12 0 0 1176

Sziasztok!

Ebben a topicban korábban írtam már azzal kapcsolatban hogy a Barcelonában élő katalán barátom (katalánul, spanyolul és angolul tökéletesen beszél) lakás-bérlőtársat keres hosszú távra kizárólag egyedülálló férfi személyében, aki pontos, megbízható, rendes, leinformálható, rendszeres jövedelemmel rendelkezik (megbízhatatlan alkalmi munkavállalókból köszönjük nem kérünk, olyan már volt több is!!!!). Kizárólag a fenti feltételeknek megfelelő személy jelentkezését várjuk az én e-mail címemen keresztül. A lakás Guinardo részen van az AlfonsX metróállomás közelében, egy külön bejáratú, bútorozott szoba önálló használata, a többi helyiség (nappali, konyha, fürdőszoba) közös használata tartozik bele az albérleti díjba. Részletekről tájékoztatom az érdeklődőket! Üdvözlettel: Nóra

edajne13 Creative Commons License 2012.05.12 0 0 1175

Sziasztok!

 

SÜRGŐSEN ELADÓ 2 DB REPÜLŐJEGY BARECLONA-BA!!!

Odaút: május 19. visszaút: május 24. 

A jegyek wizzair repülőjegyek, 16.000 Ft/db + átírási költség.

Érdeklődni:             +36204143759       vagy edajne13@gmail.com

 

sugiszofi Creative Commons License 2012.05.11 0 0 1174

Hali mindenki! csatolom a szabad időpontokat a szallasra:

Május: 12-24 van szabad szobám ebből 15-19-ig csak egy szoba szabad azaz 2 fő a többi nap akár 4 vagy több fő is jöhet. Május 28-30-ig szintén szabad egy szoba.

Június: 1-7-ig mindkét szoba szabad.13-15-ig egy szoba szabad, 16-24-ig mindkét szoba szabad.

Julius: 3-tól egész julius szabad.

Augusztus 1-6-ig egy szoba szabad. 7-13 valamint 17-egész augusztus szabad.

akit esetleg érdekelne bármelyik szabad időpont időben jelezzen!

Köszi Zsófi

sugiszofi Creative Commons License 2012.05.09 0 0 1173

Hali mindenki. Azoknak akik tervezik hogy Barcelonába látogatnak írom hogy vannak kiadó szobáim rövid távra. A lakásom a tengerparttól 5 percre a belvárostol pedig kb 10 percre van gyalog. Van meleg víz, főzési lehetőség, hajszárító és gyakorlatilag minden amire csak szükség lehet egy jó kis nyaraláshoz. Akit érdekel írjon emailt (sugiszofi@citromail.hu) vagy hívjon (írjon smst) az alábbi számra:            0034 634 073 628       . Az ára mélyen a hostel és hotel árak alatt van. Részletekért keressetek.

 

Képeket találtok a facebookon az e-mail címem alapján megnézhetitek a mappa nyilvános.


ETAMECS Creative Commons License 2012.05.02 0 0 1172

Üdv Fórumozók!

Az ide látogatók segítségét szeretném kérni abban hogy a 13 éves fiamat kellene elkísérni Madridba 06.21-n, 06.22-n vagy 06.23-n egy Wizzair vagy Ryanair járaton.
Az anyja kísérné ki Ferihegyre én várnám a madridi reptéren.
Röviden ennyit, a többit személyesen beszéljük meg. Az elérhetőségeim 30 871-4164 vagy ecsekit@freemail.hu

Üdv. Tamás

A menetrend (W6 Wizzair  FR Ryanair) :
Honnan: Budapest Be 21-06-2012 Hova: Madrid-Madrid Barajas (MAD)
Indulás    T    Érkezés    T    Járatszám    Átszállás    Repült ido    Járat napok
16:40    2B     19:50    1     FR 8367    Non-Stop    03:10 hrs    Sze-Csü-Va
16:45    1     20:10    1     W6 2371    Non-Stop    03:25 hrs    Hé-Ke-Sze-Csü-Pé-Va

Honnan: Budapest Be 22-06-2012 Hova: Madrid-Madrid Barajas (MAD)
Indulás    T    Érkezés    T    Járatszám    Átszállás    Repült ido    Járat napok
16:45    1     20:10    1     W6 2371    Non-Stop    03:25 hrs    Hé-Ke-Sze-Csü-Pé-Va
17:20    2B     20:30    1     FR 8367    Non-Stop    03:10 hrs    Hé-Pé

Honnan: Budapest Be 23-06-2012 Hova: Madrid-Madrid Barajas (MAD)
Indulás    T    Érkezés    T    Járatszám    Átszállás    Repült ido    Járat napok
11:50    2B     15:00    1     FR 8367    Non-Stop    03:10 hrs    Szo

Wizzair feltétel:
14 évnél fiatalabb gyermekek csak 16 éves vagy annál idősebb felnőtt kíséretében utazhatnak, aki teljes felelősséget vállal a gyermekért. A 14 évesnél idősebb, de 16 évesnél fiatalabb gyermekek kísérő nélkül utazhatnak, de nem lehetnek felelősek a 14 év alatti gyermekért. A kísérő felnőttnek a gyermekkel egy foglalásban kell szerepelnie. Amennyiben a gyermek foglalása a kísérőétől külön készül, úgy a két foglalásban meg kell egyezzen a vevő neve és címe.

Ryanair feltétel:
A Ryanair 16 évét be nem töltött fiatalkorú személyt kíséret nélkül nem szállít. 16 évét be nem töltött fiatalkorú személy kizárólag egy 16 évét betöltött személy kíséretében utazhat. Kísérő és külön személyzet NEM áll rendelkezésre.

flama Creative Commons License 2012.04.26 0 0 1171

 

Sziasztok,


Barcelonában keresek kiadó szobát 1 vagy 2 hónapra!
tudtok valamit ajánlani?

russelfree Creative Commons License 2012.04.25 0 0 1170

sziasztok, van egy csoport a facebookon, az itt élő magyaroknak. sok hasznos ötletel. ha valakit érdekel,keresse meg.

 

 http://www.facebook.com/groups/257009361013085/

Ikcsi Creative Commons License 2012.04.24 0 0 1169

Sziasztok!

 

2 db Berclona- Malaga meccsbelépőmet olcsón, sürgősen eladnám A meccs 05.02-án lesz). ha valakit érdekel, írjon emailt a dobos.victoria@gmail.com címre

sugiszofi Creative Commons License 2012.04.23 0 0 1168

a szerelők annál többet is keresnek. nálunk egy wc tető cseréért és egy zuhanycsap cseréért 15 eurot kért el amin kb fél órát dolgozott és én az egyik legolcsóbb pakit kértem meg rá szoval létezik...

 

Előzmény: kepirone (1166)
sugiszofi Creative Commons License 2012.04.23 0 0 1167

Hali mindenki. Azoknak akik tervezik hogy Barcelonába látogatnak írom hogy vannak kiadó szobáim rövid távra. A lakásom a tengerparttól 5 percre a belvárostol pedig kb 10 percre van gyalog. Van meleg víz, főzési lehetőség, hajszárító és gyakorlatilag minden amire csak szükség lehet egy jó kis nyaraláshoz. Akit érdekel írjon emailt (sugiszofi@citromail.hu) vagy hívjon (írjon smst) az alábbi számra:0034 634 073 628 . Az ára mélyen a hostel és hotel árak alatt van. Részletekért keressetek.

kepirone Creative Commons License 2012.04.20 0 0 1166

kb mennyit lehet keresni Barcelonában mint fütés és légtechnikai szerelő létezik, hogy 19euros órabér?

Pebu75 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1165

Sziasztok! A párom kinnt van Barcelonában, annyira jól nem beszéli a nyelveket és nagyon örülne neki ha találkozna néhány "földivel" akik jó tanácsokkal tudnák esetleg ellátni. Privátban telefonszámot vagy elérhetőséget ha esetleg tudnánk cserélni az nagyon nagy segítség lenne nekünk! Köszi előre is!!!!

montserrat Creative Commons License 2012.03.27 0 0 1164

Van Spanyolországban él több magyar ügyvéd is.

A google-ban megtalálod őket.

Az egyiknek meg tudom adni a számát: 609602117

(spanyolul szól bele a telefonba - de nyugodtan beszélj csak magyarul... :))

sok szerencsét!

Előzmény: catalotia (1153)
montserrat Creative Commons License 2012.03.27 0 0 1163

Sziasztok!

 

Tudok munkát, amennyiben rendelkeztek megfelelő iratokkal. Betanitott, órabéres meló...

Én Anna-ban lakom, Valenciától nem messze.

Telefonszámom: (0034) 681247910

Skype: adriennzsanett81

(skype-on napközben érhettek el - előtte 20 perccel ha megcsörgettek telefonon, biztos leszek:))

 

Előzmény: urjozef (1156)
Rodeo dr Creative Commons License 2012.02.24 0 0 1161
Baratommal marcius 7.-11-ig 4 éjszakàt fogunk Barcelonaban tolteni.Tanacsotokat kernem szalloda,szallas tekinteteben.A szigoruan vett belvarosban szeretnenk megszallni,mert kocsi nélkül leszunk.
Szóval javaslatot varunk toletek.Koszonettel
gabi4d Creative Commons License 2012.02.20 0 0 1159

hello


tenerifen elek, es iden vegre sikerul hazautaznom a csaladomhozbarcelonan keresztul. a csaladom eleg szegeny, szeretnek vinni nekikpar csomagolt elelmiszert, azonban innen keves a suly-kapacitas aborondben. ha valaki tudna segiteni, hogy vasarol mercadonaban, es eltudja hozni a repterre, ott kifizetem rogton. egesz ejjel a repterenleszek ket kicsi gyermekkel, barki aki tud segiteni, nagyon sokattenne ertunk. ha valaki vallalkozna ra, a cimem:krallgabriella@gmail.com.irjatokkoszonom

dóri egyetemista Creative Commons License 2012.02.19 0 0 1158

sziasztok,

 

az ELTE hallgatója vagyok, és erasmus szakmai gyakorlattal szeretnék kimenni Barcelonába és szakmai gyakorlati helyet keresek: egyházi intézmények, civil szervezetek, amik szociális ellátással, segítségnyújtással foglalknak. mint önkéntes dolgoznék, főleg olyan intézményeket keresek, amik bentlakásosak, hogy a szállás biztosítva legyen.

 

kérlek ha ismertek ilyen intézményeket, segítsetek.

 

köszönöm :) 

Dóra

TvB Creative Commons License 2012.02.15 0 0 1157

Sziasztok barcelonai magyarok!

Mivel a közeljövőben Barcelonába költözöm - ha Isten is úgy akarja -, ezért szeretnék a szállásokkal kapcsolatban informálódni. Hosszabb távra készülök maradni, ezért elsősorban albérletek (azokon belül is egy szoba, tehát nem komplett lakás) érdekelnek. Tudnátok segíteni abban, hogy milyen weboldalakon keresgéljek, illetve ismertek valakit, aki kiad szobát hosszú távra? Engem elsősorban az El Prat repülőtér környéke érdekelne. Előre is köszi!

Tamás

urjozef Creative Commons License 2012.02.15 0 0 1156

S.O.S - ben keresünk munkát . Hárman vagyunk! 2 pasi és egy nő !

Minket érdekel : csomagoló, betanított munka, takarítás, üvegházi meló!

Aki tud kérem segítsen itthon ülünk és sehol nem találunk munkát!Ketten kicsit beszélnek angolul én alap németül!

Én dolgoztam már kint Hollandban 3 évet!

Aki segít annak én fizetek a segítségért! / előre nem/

Tel:        +36-70-597-8494

e-mail:   urjozef@gmail.com

Józsi

 

U.I.: A héten tudunk indulni!!!!!

 

 

buda696 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 1155

Sziasztok,

 

Barcelona mellet lakok Castelldefels-ben, keresek a vendéglátásban munkát. Beszélek angolul, németül, spanyolul még keveset most tanulom a nyelvet. Ha valaki tud segíteni, illetve jótanácsall ellátni azt szívesen elfogadnám. Előre is köszi.

hajni2000 Creative Commons License 2012.02.10 0 0 1154

Sziasztok!

 

Ha valaki esetleg tudna vaalamilyen legális munkalehetőséget Barcelonában angol nyelvtudással, kérem, segítsen.

Előre is köszönöm.

 

catalotia Creative Commons License 2012.02.09 0 0 1153

Sajnos még nem. Interneten, ügyvédkereső oldalon írtam ki ügyvédeknek az elérhetőségeit, és küldök nekik e-mailt folyamatosan.

Lefordíttattam spanyolra a levelet, páran válaszoltak már, de nagyon nehéz, mert spanyolul nem értek és az oldalakon nem tudom elolvasni, hogy szakterületükbe vág-e az én ügyem...

Így volt, aki azt írta vissza, hogy sajnos ilyen jellegű ügyben nem tud segíteni.

Ezért lenne jó, ha valaki ismerne egy ügyvédet, akit meg lehetne keresni a problémámmal.

Ez egy családi vállalkozás, nagyon sok éve működünk. Sok pénz forog kockán és persze életünk munkája.

Spanyol jog az irányadó esetünkben. Hiába van jó magyar ügyvédünk.

Elég nehéz helyzetben vagyok. Innen keresni spanyol ügyvédet...nem egyszerű.

 

 

Előzmény: barceloneta kiadó szoba (1151)
remszy Creative Commons License 2012.02.09 0 0 1152

 

 

Barcelonai gyermekes anyukák, ha valaki eladna kangurut vagy portabebet, én érdeklődő vagyok!

barceloneta kiadó szoba Creative Commons License 2012.02.07 0 0 1151

sikerült már találni valakit?

üdv Andi

 

Előzmény: catalotia (1150)
catalotia Creative Commons License 2012.02.05 0 0 1150

áh, ebben az esetben nem keresem.

 

Sajnos az én problémám komoly.

Amennyiben valaki tud segíteni, legyen szíves írjon. Továbbra is spanyol ügyvédet keresek.

Előre is köszönöm.

 

 

 

Előzmény: GordonGekko (1149)
GordonGekko Creative Commons License 2012.02.04 0 0 1149

bocs, én ezt poénnak gondoltam, ez az oldal Joan Laporta ügyvédi irodája, aki az FC Barcelona elnöke volt egy pár évig...

Előzmény: catalotia (1148)
catalotia Creative Commons License 2012.02.04 0 0 1148

Most nézem, hogy az oldal angolul is elérhető, szóval nyilván angolul is kereshetem.. :)

Előzmény: GordonGekko (1146)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!