Keresés

Részletes keresés

Warlimont Creative Commons License 2024.03.23 0 0 422230

Medve eddig rendesen veri a jó fucsót.... Az első szett még csak-csak, de most 5:1 már, szokásos fucsómeccs

Warlimont Creative Commons License 2024.03.23 0 0 422229

Meg kéne ettől a Badosa ügytől szabadulnia, azóta van mélyrepülésben. Badosa most is ott ült savanyú arccal, jó messze Cicipapától, szerintem sok konfliktus van ebből a nagy szerelemből otthon

Előzmény: fedor000 (422228)
fedor000 Creative Commons License 2024.03.23 0 0 422228

Szerintem neki is véget ért az érdemi karrierje..Gs-et már nem fog nyerni,de 250es tornát is nehezen.

Előzmény: Rafa18GS (422227)
Rafa18GS Creative Commons License 2024.03.23 0 0 422227

Cicipasz :D

Warlimont Creative Commons License 2024.03.22 -1 0 422226

Marozsannak nagyon szurkolok, de öszinten szolva Medvet jobban kedvelem, mint Fucsot.

Előzmény: twohandedtweener_ (422224)
Warlimont Creative Commons License 2024.03.22 0 0 422225

Ha akarjak, foglalhatjak egymas melle a repjegyet tovabbutazashoz estere...!

Előzmény: twohandedtweener_ (422224)
twohandedtweener_ Creative Commons License 2024.03.22 0 0 422224

remek kis sorsolások ahogy nézem, marozsán-rune  és  fucso-medve

Hepci Creative Commons License 2024.03.20 0 0 422223

Lassabbak lettek Medvedev szervái. Lehet, hogy öregszik, nem bírja már úgy a válla, stb., mint anno Federernél is ezt lehetett látni.

Ráadásul az ő mozdulata abszolút igénytelen - ha erővel nem bírja, nehezen tud más erőforrást (pl. fokozott rotáció) bevonni.

Előzmény: Warlimont (422221)
Hepci Creative Commons License 2024.03.20 0 0 422222

Igen, Sinner eléri, viszont a jó rövidítés hosszabb távon akkor is hatásos fegyver a langaléták ellen, könnyen belesérülhetnek...

Előzmény: Cilic_elmeallapota (422217)
Warlimont Creative Commons License 2024.03.20 0 0 422221

"Alcaráznál mindig megemlítették hogy Wimbledon óta nem nyert tornát egészen eddig"

.

Wimbledon utan Alcaraz elegge eltunt, szerintem nem is nagyon indult versenyeken. Nem tudom, serult volt-e, vagy csak a sok siker utan lazabbra vette, de keves helyen indult.

.

.

"de Medvedev meg tavaly Róma óta nem nyert, ez még hosszabb idő, játszott csomó döntőt de mindet elbukta"

.

Medve (es az oroszok) inkabb kemenypalyan jok. Medve az ev masodik feleben, pont a salak- es fuvesszezon utan pechere megserult, es szerintem most sincs teljesen jo formaban azota.

Nala egyebkent is erzek egeszsegugyi kockazatot, gyakran verzik meccsen az orra, illetve a feltunöen allandoan felig nyitott szajaval nekem ugy tunik, hogy valahogy levegöt se kap rendesen, bar utobbit lehet, csak belekepzelem, az orrverzese viszont valodi volt tavaly sokszor, iden meg nem lattam nala.

.

.

"nincs meg benne a nyerni tudás képessége, Rúne, Rublev meg ritkán jönnek döntőben akiket megverne. "

.

Szerintem Rublevvel az a fö gond, hogy egysiku a jateka. Csak alapvonal, erös tenyeressel. Regebben csak erös keresztlabdakkal tamadott, most azert mar kicsit valtozatosabban probal jatszni, de nem sokkal. Halohoz csak kezetfogni megy (pedig gyakran parosozik amugy), es a szervaival is gyakrabban van rossz, mint jo napja. Szerintem Rublevre könnyu rakeszulni, kiismerhetönek tunik, es mivel nincs mas a tarsolyaban, ha az ellenfel jobban all, nem tud valtani, ujitani, ettöl gyorsan ideges kezd lenni. A sracot amugy kedvelem, es ha valakinek tenyleg a tenisz az elete, az ö.

Medve korabban sokszinubben jatszott, tavaly Romaval bezarolag oriasi formaban volt, zsinorban nyert, mondjuk egy meccse volt Alcarazzal akkor, azt a döntöt akkor is bukta.... De valahogy az elmult fel-egy evben elrublevesedett a jateka, korabban jobban mozgott a palyan minden iranyba, most szinte kizarolag az alapvonalrol jatszik ö is, es lassabb, kevesbe megy a labdak utan. A szervai is romlottak, sok az elrontott elsö. Szerintem Medve hatracsuszoban van, egyedul az a szerencseje, hogy Sinneren es Alcarazon kivul jelenleg igazan senki mas nincs kirobbano formaban.

Előzmény: Cilic_elmeallapota (422217)
Bari8 Creative Commons License 2024.03.19 -1 0 422220

Minden sorozat véget ér, így Sinneré is. Djokoé is. Sok mindenre fog választ adni Miami.

Bari8 Creative Commons License 2024.03.19 0 0 422219

Nem tudom, Te maradtál volna a ringben a méhekkel. Alcát támadták. Persze nem mindenkit. Az a fránya kamera kellett nekik:)

Előzmény: Cilic_elmeallapota (422167)
Bari8 Creative Commons License 2024.03.19 0 0 422218

Igen, Alcának remek a lábmunkája,és döbbenetesen ruganyos. Hosszúlábu lassabban gyorsul. De Alca külömleges napokat fogott ki. Viszont szinte minden meccset rosszul kezd, aztán ellenállhatatlan.

Cilic_elmeallapota Creative Commons License 2024.03.19 0 0 422217

Alcaráznál mindig megemlítették hogy Wimbledon óta nem nyert tornát egészen eddig de Medvedev meg tavaly Róma óta nem nyert, ez még hosszabb idő, játszott csomó döntőt de mindet elbukta, nincs meg benne a nyerni tudás képessége, Rúne, Rublev meg ritkán jönnek döntőben akiket megverne. A döntőben Alcaraz ütött olyan rövidítéseket amiket nem ért el, Sinner simán visszaadta volna azokat, az ilyen két méteres faszik nem fognak 30 éves korukban is sprintelgetni, nem bírják úgy mint egy alacsonyabb termetű játékos.

Előzmény: Warlimont (422216)
Warlimont Creative Commons License 2024.03.19 0 0 422216

"Gyorsabb pályán több az esélye, illetve ha jobban megy neki a szerválás. Tegnap az utóbbiban nem volt fölényben Medvedev"

.

.

Szerintem nemcsak tegnap, de nezve a meccseit, lenyegeben egesz evben gyenge pont az elsö szerva Medvenel. Tavaly hozott sorban gameeket csak aszokkal, vagy ahhoz közeli hatasu elsö szervakkal, most meg sorban masodik szervara megy a dolog es onnan keteselyes mezönyjatekkal kell kuzdeni a sajat gamejeert.

Es tavalyhoz kepest nincs egyebkent sem jo eve eddig, tavaly egy jo gyözelemi sorozata volt, iden nem nagyon latom eselyet a tornagyözelemnek, max szerencsevel ha a Sinner es Alcaraz nem indul, serul, vagy beön valami Marozsan-Alcaraz szeru varatlan vereseg valakitöl.

.

Nem tudom, Medve edzöje merre alakitja az edzesmunkat, vagy csak valami serules-e az oka, de nekem ugy tunik egesz evben, hogy Medve mozgasa sokkal lassabb, mint korabban, es a jateka is kiismerhetöbbnek tunik. 1-2 eve iszonyu gyors volt, az egyik leggyorsabb szerintem a mezönyben, elkepesztö ladbakra rament es elerte, a jateka valtozatosabb es atutöbb volt, most meg olyan nem is tudom az egesz....

.

Most a döntövel is csak szerencseje volt, hogy Sinner es Alcaraz egy agon ment, neki meg Tommy Paul jutott elödöntöben, mert amugy a döntö se lett volna meg.

Előzmény: Hepci (422214)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 2024.03.18 0 0 422215

Igen azt mondtam hogy túl sok mindennek kell klappolnia hogy esélye legyen, tegnap nem volt rossz az első szettben de extra sem, ez a mezőny nagy része ellen elég de van két-három játékos akik ellen nem. Mikor Djokot verte Cincinnattiben ott nagyon jól adogatott de ilyen teljesítményre csak ritkán képes.

Előzmény: Hepci (422214)
Hepci Creative Commons License 2024.03.18 0 0 422214

Gyorsabb pályán több az esélye, illetve ha jobban megy neki a szerválás.

Tegnap az utóbbiban nem volt fölényben Medvedev, így az egyetlen dolog nem volt meg neki, amiben jobb (lehet), mint Alcaraz.

Előzmény: Cilic_elmeallapota (422213)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 2024.03.18 0 0 422213

Tavaly meg már az első két játék után feladta, Wimbledonban nem mozgott olyan jó a füvön, WTF-en se nyert szettet teremben, mindig van valami kifogás. Ha 10-szer játszanak abból minimum 8-szor Alcaraz fog nyerni és az olló csak nyílni fog mert az orosz már lassan 30 éves lesz, kifutó modell lesz, a spanyol meg még bőven felfelé ívelő pályán van.

Előzmény: irreverzibilis (422212)
irreverzibilis Creative Commons License 2024.03.18 -1 0 422212

jólvan a szagértő csapatnak nem tűnt fel,hogy Medve feladta a második szettet, természetesen nem lehet a Messiás érdemeit elvitatni,az első szettet egy tényleg jól játszó orosz ellen hozta az akkor még akadozó játéka ellenére,de hogy a második szettnél nem látni hogy mitől sziporkázott

fedor000 Creative Commons License 2024.03.18 0 0 422211

Phu a 2ik szettben lecsapott a messiás,az nagyon komoly tenisz volt..Kíváncsiam várom Miamit tudja e tartani ezt a szintet.

Cilic_elmeallapota Creative Commons License 2024.03.18 0 0 422210

Medvedevnek csak akkor van esélye ha úgy játszik mint az USO-n de úgy csak életében egyszer-kétszer fog, az első szettben Alcaraz pocsék volt, ütött egy csomó hibát de ígyis nyerte a szettet, a másodikban már nem voltak egy súlycsoportban. Az orosz a végén be is kattant, nehezen viselte a közönséget meg a vereséget pedig még jó párat befog szedni a Sinner, Alcaraz kettőstől mert ezek sokkal jobbak mint a korábbi felhozatal.

Rafa18GS Creative Commons License 2024.03.17 -1 0 422209

2. szett már peak Alcaraz volt. Mentálisan eléggé hasonlít amúgy Nadalra, általában beragad a meccsek elején, utána egy darabig görcsös a játéka, de ha megvan a vezetés lelazul és akkor már kijön belőle ami benne van.

Rafa18GS Creative Commons License 2024.03.17 0 1 422208

Hihetetlen milyen buta teniszező Alcaraz. Tie-Break 5:4-nél adogatóként mire megy fel a hálóra ebben a helyzetben, ezt mutogatni kéne mindenhol, hogy mit ne csináljunk ilyen helyzetben. De így is övé a szett. Pedig ilyenkor el kéne buknia, hogy megtanulja ezeket, hogy nem férnek bele.

twohandedtweener_ Creative Commons License 2024.03.17 0 0 422207

szerinted?

Előzmény: irreverzibilis (422206)
irreverzibilis Creative Commons License 2024.03.17 -1 0 422206

nem mindegy,de értetted?!

Előzmény: twohandedtweener_ (422204)
twohandedtweener_ Creative Commons License 2024.03.17 0 0 422205
twohandedtweener_ Creative Commons License 2024.03.17 0 1 422204

csápoltak,mint cséphadaró

 

csépeltek mint a csáphadaró?  :)

Előzmény: irreverzibilis (422202)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 2024.03.17 0 0 422203

Ízlés kérdése, mivel jobb egy Djoko Nadal akik végkimerülésig sakkoznak? Ott is kidőltek, nem mindig kellett neki hat óra vagy mikor Murray-vel játszott de ha neked ez tetszik akkor nézzed a 15 évvel ezelőtti meccseket újra. Amúgy ez a meccs nem is volt annyira brutális mint mondjuk a tavalyi Miami.

Előzmény: irreverzibilis (422202)
irreverzibilis Creative Commons License 2024.03.17 -1 0 422202

Engem az borzaszt el,hogy ez lesz a jövő tenisze? Kb mint egy ripacs Bud Spencer film,áll a két faszi szemben, izomból nyomják a pofonokat,majd az egyik kidől. Itt is csápoltak,mint cséphadaró,- mondjuk a fő művésze ennek Rublev,- és egyszer valamelyik lórugása kicsúszik a pályáról.Néha a Messiás berövidített amikor látta,hogy Sinner a lábát tapogatta.

Előzmény: Veszpremi (422199)
irreverzibilis Creative Commons License 2024.03.17 -1 0 422201

ez a doki dumája,ne majmold ha csak nem a skizó nickje vagy, amúgy ki nem sz.ja le hogy Te mit gondolsz rólam 

Előzmény: Rafa18GS (422198)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!