Keresés

Részletes keresés

NB2 Creative Commons License 2002.11.29 0 0 823
Ezt pontosan mikor írja ki?
Előzmény: Bukta (821)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.29 0 0 822
Én már háromszor lheúztam a hivatalosat, mindhárom verzió crc hibára hivatkozik, és nem telepíthető...

Előzmény: Bukta (821)
Bukta Creative Commons License 2002.11.29 0 0 821
Hali !
próbálta már valaki a Mohaa Spearhead kiegészítőt? Nem tudom felinstallálni, mert azt írja ki telepítéskor, hogy hibás regisztrációs számmal van beregisztrálva a MOHaa a vinyón. Aki tud segítsen, köszi!
MightyRASF Creative Commons License 2002.11.29 0 0 820
IE Explorer/Tools/Internet beállítások/kapcsolatok/soha ne tárcsázzon bepipálása/Ok gomb
Előzmény: Aliens_ (819)
Aliens_ Creative Commons License 2002.11.29 0 0 819
Sziasztok! Nekem a következő lenne a problémám:
újra elkeztem ezt a remek játékot de gondom akatt nem az átvitelével hanem az Op rendszerrel, a hálózati kapcsolatok ablak mindig bejön mikor betöltöm a menésem vagy kezdem a játékot, 9x alatt ezt könnyen megoldottam de az XP-nél már ez nem jön be. lécci ha tudtok megoldást vagy ide vagy mailbe irjátok meg nekem! Előre is köszönöm!
-Alien-
Sumo Creative Commons License 2002.10.30 0 0 818
hat en ugy csinaltam, hogy shotgun a kezbe, ot loves [szamolni!], a szoras miatt a kinti nemetek nagyjabol mind lebenulnak par pillanatra. ekkor kezbe az StG44, es viszonthallas. :)
Előzmény: NB2 (816)
Lakkoka Creative Commons License 2002.10.30 0 0 817
Hali!

Kerdes:
Havas palya legvegen, amikor zugott a szirena es igy kellett kijonni a fold alol, szenne love mindenkit kiirja, hogy Mission Complete, es elkezdi tolteni a kovetkezot. Na ekkor kilep a game, es valamilyen program hibat jelez. Eddig hibatlanul mukodott!!!!!!!
Lehet, hogy a crack miatt?
Segitsetek, hogy lehet megoldani?
Telepitsem ujra?
De hol vannak a mentesek?
Save konyvtarban nagyon keves van ahhoz kepest amennyit mentettem...

NB2 Creative Commons License 2002.10.28 0 0 816
Thomson ill BAR fegyverek folyamatos tüzelése mellett ki lehet jönni. Sőt, nem elég kijönni az utolsó részhez elég életerődnek kell lenni. Én 90ről indultam és 12-vel jöttem ki FS-ből:-)
Előzmény: danika76 (814)
MightyRASF Creative Commons License 2002.10.28 0 0 815
Pedig a szemben levo fritzeken vezet kifele az ut.... :) Kint lesznek meg sniperek is. Az asztal mogott van medkit.
Előzmény: danika76 (814)
danika76 Creative Commons License 2002.10.28 0 0 814
Amikor felhúzom a gázálarcot, lemegyek
lifttel, elzárom a csapokat,leteszek egy bombát
gyorsan visszamegyek a lifthez, felmegyek vele
na ez utáni részt nem tudom megcsinálni
szembe a fritzek , mögöttem meg jön a robbanás
segítsetek, valami tipp, vagy csalás jól jönne
murray Creative Commons License 2002.10.28 0 0 813
légitámogatást kell hivni asszem F7 gomb
Rudi Creative Commons License 2002.10.28 0 0 812
Reservoir!

Én nemrég mentem át ezen a részen, és a rácsos kapu előtt kellett felmenni a lépcsőn egy szobába, amelynek az ablákából és ajtajából korábban kilőttem két németet, és ahol volt néhány hulla amcsi, és tőlük lehetett felszedni a páncélöklöt.

Viszont én is elakadtam egy helyen. Azután a rész után, ahol egy Királytigrissel kellett krosszozni át kell menni egy hídon - szintén a Királytigrissel.
Na most nekem ez sehogy sem sikerül. A túlparton a fickókat akik fel akarják robbantani a hidat még kilövöm, de utána a túlpartról a Tigrisek kilövik az én megvédendő járgányomat!
Mit kell csinálni?????

Üdv.: Rudi

Grachow Creative Commons License 2002.10.27 0 0 811
Hi!

Az után érdeklődnék, hogy létezik-e valami küldetés CD vagy ilyesmi a MOHA-hoz?
A "gyári pályákat" már többször végignyomtam. Minden új pálya érdekelne. Lehet letölteni valahonnét ilyeneket? Főleg "nem multi" pályák érdelenek.

Minden segítséget köszönök!

MightyRASF Creative Commons License 2002.10.27 0 0 810
Nekem ugy sikerult, hogy, ahol megtalaltad a bazooka lovedeket, abban a szobaban kineztem az ablakokon, majd megnyilt a fakapu...
Előzmény: reservoir (809)
reservoir Creative Commons License 2002.10.27 0 0 809
Hali

Gondom lenne, elakadtam. Itt tudok segítséget kérni?
Na, mindegy, ide írom!
Mission 5 Part 1 (az a sok sniper)
Locate bazooka team...de hol vannak? a fa kapu előtt már mindenkit kiirtottam, van 2 emberem, akik kusshadnak a helysükön, és ahol a leírás szerint bazooka team-nek meg bazookaának kéne lennie, ott van egy hulla meg mégegy,akit kinyírtam, mikor felmentem a lépcsőn...találtam pár bazooka töltényt és ennyi. a kapu meg nem nyílik ki, mert locate the missing bazooka team...

Most akkot mi van?

nhlfan2.0 Creative Commons License 2002.10.26 0 0 808
van valakinek mentése? a tankkal szétlövök mindent c. részről és a végefelé valami hidas fejezet.köszi
Cikasz Creative Commons License 2002.10.23 0 0 807
thx
végre 1 segítő kéz :))
Előzmény: egy Petyus... (806)
egy Petyus... Creative Commons License 2002.10.23 0 0 806
csss...

http://www.mohaa.hu/files.php?action=fileinfo&fileid=97

Előzmény: Cikasz (804)
part Creative Commons License 2002.10.22 0 0 805
valami egyébből áll a név?
esetleg kis háromszögek meg hasonlók?
ASCI táblázatot ajánlom a figyelmedbe, ott lesz a megoldás.:)
Előzmény: skolaczki (795)
Cikasz Creative Commons License 2002.10.20 0 0 804
Bazze!!!!!!!!!!
Senki nem peccselte meg azt a szar MOHAA-t?????
playboy2002 Creative Commons License 2002.10.18 0 0 803
Kedves Skolaczki!

Próbáld meg a kirúgandó nevet idézőjelek közé rakni. Ez akkor kell, ha szóköz is van a névben.

Előzmény: skolaczki (801)
Cikasz Creative Commons License 2002.10.17 0 0 802
Ez nemjött be !!
HEEEEEEELLLLLLPPPPPPPP!!!

:DD

Előzmény: Cikasz (796)
-cc- Creative Commons License 2002.10.17 0 0 800
Köszi!

Hát igy van ez általában, hogy egy órát szarakodok valami hülyeségen, utána meg egy hét múlva 20 másodperc alatt megtalálom a megoldást

most is ez volt...:)
mégegyszer thx mindenkinek
cc

Előzmény: derszubal (799)
derszubal Creative Commons License 2002.10.16 0 0 799
Valahol arrafelé aha. Csak azért nem tudtam pontosan leírni a helyet, mert már nincs fent a gépemen a Mohaa.
A következő pályára meg azt ajánlom, ne rohanj. Jól nézz körül mindenfelé. (Sniper Last Stand)
strongdong Creative Commons License 2002.10.16 0 0 798
Ha szemben állsz a főépülettel, a jobb kéz felől levő udvarház főbejáratán menj be. Jobb oldalt egy kandallót látsz majd, veled szemben jobbra van a bejárat a fő szobákhoz. Ne arra menj, hanem bal kéz felől rögtön melletted van egy szoba két Wehrmacht-tiszttel, azokat overkill aztán a szoba jobb oldalán a lépcső le a pincébe. Ott ha jól emlékszem, két sorkatona van, na meg amit keresel.
Előzmény: -cc- (793)
MightyRASF Creative Commons License 2002.10.16 0 0 797
Erre talaltak ki a clientkick nevezetu rcon varazsszot :)

rcon password status (kapsz egy tablazatot, ki milyen neven es sorszammal jatszik)
rcon password clientkick # (# a kirugando player sorszama)

Előzmény: skolaczki (795)
Cikasz Creative Commons License 2002.10.15 0 0 796
Most jöttem rá bár még nemtudom majd csak holnap kipróbálni...
Lehet,hogy nem az eredeti file van fent hanem a krekkelt exe és azért sápitozik a peccs???
Előzmény: Cikasz (794)
Cikasz Creative Commons License 2002.10.15 0 0 794
Bocs de nincs kedvem végigolvasni a topicot :)
Mi a menete annak, hogy feltudd installálni az 1.11-es peccset??
aztmondja, hogy nemjó verzió van felinstallálva.
ezt akarom felrakni : MOHAA_UKUS_ONLY_patch111v9safedisk.exe.
Ugy is próbáltam, hogy a régiókódot átállitom de semmi :(( WINXP-ENG

heeeelp!
:D

-cc- Creative Commons License 2002.10.15 0 0 793
A pincében még nem voltam, mert nem is tudom, hogy hol van, pedig tényleg-tényleg már huszonhétszer átjártam az összes házat.
az egyikben van egy ajtó, ami nem nyilik, ez minden, amit nem találtam, illetve kivülről egy gödörben is van egy faajtó a ház aljába, de az sem nyilik
MÉG NEM KELL TÁVOZNOM
köszi, majd próbálkozok
cc
Előzmény: derszubal (792)
derszubal Creative Commons License 2002.10.11 0 0 792
A pincében voltál? ÉN is sokáig kutattam. Egyébként ha tényleg minden megvan, a hátul lévő kapun kell elmenekülni (szó szerint rohanj a hídon levő teherautóig, különben szitává lőnek- vagy egy falka kutya marcangol szét).

Na várd csak ki az azutáni páyát...az szerintem a legkirályabb

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!