Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

LRJudit márc. 6. Creative Commons License 6772

Eltettem hsz-t piszkozatba, de se chrome-ból, se firefox-ból nem bírom előcsalogatni.

Teljesen fehér lap jelenik meg.

IndaAdmin márc. 5. Creative Commons License 6771

Mi a hibaüzenet, amikor nicket szeretnél csatolni?

És mi a hibaüzenet, amikor nem tudsz hozzászólni?

Előzmény: blende12 (6770)
blende12 márc. 5. Creative Commons License 6770

Többedik alkalommal nem tudok hozzászólást írni, akkor sem, ha a nick nevemmel jelentkezek be. Nem használok outlook-ot, (nincs a gépemen!), chrome van forgalomban. A nick-emet sem tudtam csatolni! Valamit rosszul csinálok? Segítsetek!

Köszönettel: én, Siklós

syssy48 febr. 27. Creative Commons License 6769

Előre is köszönöm!

Előzmény: IndaAdmin (6768)
IndaAdmin febr. 27. Creative Commons License 6768

Sajnos tényleg nem pillanatnyi hiba. Rajta vagyunk, hogy megoldódjon

Előzmény: syssy48 (6761)
IndaAdmin febr. 25. Creative Commons License 6767

Sajna ezt nem tudom. Nekem most egy másik extension tört el Chrome alatt, szóval szerintem ez valami hozzájuk kötődő disznóság. Főleg hogy FFben pedig működik

Előzmény: tiger1342 (6763)
tiger1342 febr. 25. Creative Commons License 6766

Bocsi, a másodikat elk@rtam:

http://img.index.hu/imgfrm/7/5/2/5/IMG_0011967525.jpg

Kár, hogy nem lehet hsz-t szerkeszteni.

Előzmény: tiger1342 (6765)
tiger1342 febr. 25. Creative Commons License 6765
Előzmény: tiger1342 (6764)
tiger1342 febr. 25. Creative Commons License 6764

Na ezeket átméretezte, itt van 1024-ben:

Előzmény: tiger1342 (6763)
tiger1342 febr. 25. Creative Commons License 6763

Technikai jellegű kérdés: Miért van az, hogy Firefoxban működik a Lazarus Recovery, Chrome-ban viszont nem? Oldalt a keresőnél feljön az ikon és tudom használni, de hsz ablakban már nem, pedig itt lenne értelme inkább...

Gyártottam pár screenshotot:

tiger1342 febr. 25. Creative Commons License 6762

Nem, mert a könyvjelzők közül nyitottam meg, anélkül furcsa lenne, ha lenne... :)

Mára megjavult, gondolom javítottak valamit.

Köszi! :)

Előzmény: Rasputin (6757)
syssy48 febr. 24. Creative Commons License 6761

google chrome-on jelenleg jól működik. viszont én IE-t szeretnék használni. Ott továbbra is fennáll a hiba, az oldalkép ugyanaz. A bal oldali kép ismétlődik többszörösen a jobb oldalon, valamint a felső sorok is ismétlődnek. Mi lehet a hiba. Már mindent kitöröltem, amit lehetett. Ugyanúgy egy idő után belassul, majd lefagy teljesen, viszont a jobb sarokból egyszerűen ki tudom léptetni. A temp. int.file-okat, amik egyértelműen utaltak a topikokra, ott csak egyenként tudtam törölni a tartalmat, file-on belül kijelöléssel és törléssel. De a mappát és az almappákat nem engedte törölni, csak ma reggel üresen. Kilépni sem tudok a programból. Elképzelhetőnek tartom, hogy egy frissítés után jött ez, de nem vagyok benne biztos.  

Előzmény: IndaAdmin (6760)
IndaAdmin febr. 24. Creative Commons License 6760

Próbáld meg egy másik böngészőben is megnézni a fórumot. A beküldött képernyőképből azt látom, hogy pillanatnyi hiba lehetett, de biztosabb lenne ha egy másik böngészővel (mondjuk Firefox) is megnéznéd.

Előzmény: syssy48 (6758)
syssy48 febr. 23. Creative Commons License 6759

ezt  a képet látom

syssy48 febr. 23. Creative Commons License 6758

segítséget szeretnék kérni. Pár napja ha belépek egy topikba, kiakad a program,se írni, sem olvasni nem tudok, sem újabb topikba belépni. Más honlapokon ez nem fordul elő, csak itt a fórumnál. ezt a hsz-t 43 perce írom, mert olyan lassan lehet csak írni, illetve már többször kezdtem előlről, mert a honlap nem válaszolt, újra kellett kezdeni. Kérek szépen segítséget email címemre, mit tegyek. Köszönöm.

Rasputin febr. 21. Creative Commons License 6757

Nem lehet, hogy szimplán törölted onnan a könyvjelződet? Mert akkor nincs...

Előzmény: tiger1342 (6756)
tiger1342 febr. 21. Creative Commons License 6756

Sziasztok! MZ-s fórumból (http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9028182) eltűnt az "Ugrás a könyvjelzőhöz" gomb. A többi topicban megvan. Mi le a gond? Köszi.

Patreides febr. 19. Creative Commons License 6755

Újraindítottam a böngészőt, és úgy mentem vissza a topikba: most sem jött elő az ablak.

Ha ez jelent valamit... :)

Előzmény: kulindamani (6752)
Patreides febr. 19. Creative Commons License 6754

A belépést úgy értem, hogy a topikba való belépésnél (mert egyébként a fórumba úgy léptem be anno, hogy maradjak bent, ne kelljen minden nap újra és újra beírni a nevet, jelszót).

Előzmény: Patreides (6753)
Patreides febr. 19. Creative Commons License 6753

Most nem jön elő, de ez még nem jelent semmit, nem perdöntő.

Ahogy írtam; ma (lehet, hogy tegnap is, azelőtt is így volt? nem emlékszem) csak az első belépésnél jött elő, utána még kétszer visszamentem, akkor nem jelentkezett.

Előzmény: kulindamani (6752)
kulindamani febr. 19. Creative Commons License 6752

Megnéznétek ismét?

Előzmény: Patreides (6751)
Patreides febr. 19. Creative Commons License 6751

Na, ez ott, úgy látszik, mással is előfordul, aki be is tette a pontos szöveget:

............................................................................................................................................................

Figyelem!

A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így beazonosításuk nem mindig lehetséges.

Ezt vegye figyelembe, amikor csereügyletekbe, vásárlásokba bonyolódik.

Vásároljon körültekintően!

Lehetőleg utánvéttel fizessen, vagy vegye fel személyesen a kapcsolatot az eladóval, mielőtt előleget utalna át!

Ha mégis csalás áldozata lesz, tegyen rendőrségi feljelentést! A csalók végül gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.

Belépés

............................................................................................................................................................

Előzmény: Patreides (6750)
Patreides febr. 19. Creative Commons License 6750

Néhány nap óta, amikor a Mi van az ATV-n? topikba akarok belenézni (én hülye), időnként az a figyelmeztető ablak ugrik elő, aminek a szövege arra hívja fel a figyelmet, hogy a nick-ek esetleg nem valóságos személyeket takarnak, és az ott hirdetőket és a hirdetéseiket erre való figyelemmel, a megfelelő óvatossággal kell kezelni, stb. stb. (Vagy valami ilyesmi.) Majd kattinthatok a Belépés gombra.

Ma is ez történt (viszont lehet, hogy csak az aznapi első odalátogatásnál van ez?.)

Ez vajon miért van? Hiszen az nem is egy hirdetős adok-veszek topik. Még a vélemények sem cserélődnek ott, csak ütköznek. :)

kulindamani febr. 18. Creative Commons License 6749

A hozzászóló mindenhova tartozik

ez egy egységes felhasználói felület

Ilyen oldal nincs

amit jeleztél

van helyette például ilyen

forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=60

amit beírtál az valami téves és buherált dolog.

Ez a címlap

forum.index.hu/Topic/showTopicList

innen indulva válassz

magadnak megfelelő alfórumot

Előzmény: Tornez (6748)
Tornez febr. 18. Creative Commons License 6748

Kedves Kulindamani!

A Fórumot nem tévesztem össze a Facebookkal, de a rengeteg fórumcsoport és alfórum közül nem tudom kiválasztani, hogy a sok hozzászóló hová tartozik.

Az oldal címe a következő, ahol nem tudok belépni:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?na_start=60

Üdv.: Tornez

Előzmény: kulindamani (6747)
kulindamani febr. 17. Creative Commons License 6747

Ezt nevezik fórumnak.

Vannak fórumcsoportok

vannak alfórumok

azokban vannak topicok

és azokban vannak a hozzászólások

amiket regisztrált felhasználók

úgynevezett nickek

hoznak létre

egymással beszélgetve

ez bizony nem a facebook

Tedd ide azt annak

az oldalnak a címét

ahol be akarsz lépni

és nem enged

Előzmény: Tornez (6746)
Tornez febr. 17. Creative Commons License 6746

Kedves Kulindamani!

Sajnos a hibafelirat ismételten megjelent, de a rendszer nem engedi meg átküldeni róla a monitorfotót, mert nagy méretűnek minősíti azt. A Fórumon nem a regisztráltak listája jelenik meg, hanem azonnal a regisztrációk szövege és a hozzájuk csatolt foto is. Úgy mint pl. itt a levelezések tartalma, egymás után. Üdv.: Tornez

Előzmény: kulindamani (6745)
kulindamani febr. 17. Creative Commons License 6745
Sajnos nem ertem
amot irsz.
A forumon nincs olyan
hogy regisztraltak listaja.
Az pedig teljesen termeszetes
hogy csak bejelenkezve tudsz
hozzaszolni a forumhoz.
Előzmény: Tornez (6744)
Tornez febr. 17. Creative Commons License 6744

Kedves Kulindamani!

Érdekes módon most már nem jelenik meg az a hibaüzenet, amelyet korábban említettem, így monitor fotót sem tudtam készíteni róla. A regisztrációm azonban továbbra sem található a többi regisztráltaké között! A többiek regisztrációja már a cím beírását és le-enterezését követően jelenik meg, de válaszolni természetesen nem lehet rájuk csak bejelentkezés után. Üdv.: Tornez

Előzmény: kulindamani (6743)
kulindamani febr. 17. Creative Commons License 6743

Legyél kedves képernyő képekkel illusztrálni melyik oldalon kapod a hibaüzenetet.

Mindezeken felül, ahogy azt már jeleztem, a regisztrációm szövege sem ta- lálható a többi regisztráció között

Hol találtad ezt a többi regisztráció oldalt?

Azt pedig, hogy hogyan lehet belépni a regisztráltak  közé

Regisztrált felhasználónk vagy hiszen van felhasználói azonosítód (amivel nem csak olvasni hanem beírni is tudsz a fórumba)

Előzmény: Tornez (6742)