Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

sneci máj. 15. Creative Commons License 6897

Sztornó.

Előzmény: sneci (6894)
Csakkérdezném máj. 15. Creative Commons License 6896

Abba kezdek beletörődni, hogy iOS alatt a gyorstörlési hibát nem vagytok hajlandóak kijavítani, de a "link beszúrása" igazán működhetne, mert jelenleg ez nem lehetséges, pedig mindent az előírásnak megfelelően csináltam: kijelöltem a szövegrészt, (felnagyítottam az oldalt, hogy a felugró menüsor ne takarjon bele a "lánc" szimbólumba), a megjelenő új tabba beillesztettem a linket, majd beszúrásra klikkeltem, és: voilà! Nem történt semmi... Ennyire nem kellene az iOS-t mostohán kezelni...

Alcyon2 máj. 15. Creative Commons License 6895

Hova tűnik el a megírt, elküldött hozzászólás?

Miért nem jelenik meg a topikban?

sneci máj. 15. Creative Commons License 6894

Tudom, hogy volt már róla szó.....

Az okoska telefonomon nem tudok belépni a fórumokra. Mindig "hibás jelszó vagy....." üzenet a válasz.

caterina3 máj. 13. Creative Commons License 6893

Sajnos megint nem jó.

Előzmény: összekötő (6892)
összekötő máj. 13. Creative Commons License 6892

Elnézést kérünk a kellemetlenségért.

Előzmény: syssy48 (6890)
caterina3 máj. 13. Creative Commons License 6891

Köszönjük szépen a hiba javítását!

syssy48 máj. 13. Creative Commons License 6890

Köszönöm a gyors segítséget, már rendben van:)

Jolimama máj. 13. Creative Commons License 6889
Előzmény: syssy48 (6888)
syssy48 máj. 13. Creative Commons License 6888

Bár Caterina3 is írt erről, olvashatatlan a szétnyomott oldal a topikokban. Kérem javítsák ki, mert így nem jó!

caterina3 máj. 13. Creative Commons License 6887

Egy szövegközi reklám teljesen szétnyomja az oldalt az alábbi topicban, kérném szépen sürgős javítását:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9164168

Desert Rat máj. 12. Creative Commons License 6886

Meglepő jelenség, hogy ma reggel amikor kijeletkeztem, a tiltott (x) nickek beírásai továbbra se voltak láthatók  - tehát ha például másvalaki ül a gépemhez, az sem tudja olvasni.   . A "Letiltott nick" nem jelenik meg, csak egyetlen sor dátummal.   Tudom, ilyenkor kuki törlés meg tmp törlés meg reboot, de azért érdekes ... hátha van valami bug mögötte.

Patreides máj. 12. Creative Commons License 6885

Valóban elég idegesítő.

De azt hiszem, jobb, ha keresünk valami jó zen-tanfolyamot.

Előzmény: scarabaeus (6884)
scarabaeus máj. 11. Creative Commons License 6884

Jó lenne már fix helyet összehozni a később betöltődő fenti vízszintes bannernek, mert ettől a több éve tartó, lassú betöltés utáni ugrálás miatti melléklikkeléstől már rajtam kívül lassanként mindenki aktivált valami adblockert szerintem, ami nemcsak hogy a felsőt, de az index összes reklámját kiszűri, ami az indexnek nemjó.

sinisa máj. 6. Creative Commons License 6883

Gépház 2014.05.05 22:25:42 ©    11217p.g.vecses kitiltva Adok-veszek topikból/fórumból egy hétre.

Talán emiatt?

Nézni kéne az emailed.

Előzmény: p.g.vecses (6882)
p.g.vecses máj. 5. Creative Commons License 6882

szia, a p.g.vecses felhasználó nevem nem működik. jogosultságot hiányolja minden egyéb topicban. tudnátok segíteni?

Köszi

sinisa ápr. 28. Creative Commons License 6881

Ez nem fórumszofttal kapcsolatos hiba.:)

Ahhoz az alfórumhoz tatozó moderációs topikban kérd, ahol ezt a hozzászólást írtad.

Előzmény: Törölt nick (6880)
lover1 ápr. 27. Creative Commons License 6879

Köszönöm a magyarázatot!

Előzmény: sinisa (6878)
sinisa ápr. 26. Creative Commons License 6878

Ja, és van a 3. lehetőség, amikor videóként jönne be, de csak a linkjét szeretnéd berakni, akkor a hozzászólás ablakban megteheted a megfelelő gombra klikkeléssel.

http://www.youtube.com/watch?v=9Le6vlSLuaM

sinisa ápr. 26. Creative Commons License 6877

a.)  https://www.youtube.com/watch?v=9Le6vlSLuaM

b.) ugyanaz nem secure módban, sima www-vel:

Előzmény: lover1 (6875)
sinisa ápr. 26. Creative Commons License 6876

Ha sima www.-s a youtube linked, akkor videóként látod vissza a fórumban, de ha https-es, akkor nem.

(még tán kattintható link se lesz belőle)

Előzmény: lover1 (6875)
lover1 ápr. 26. Creative Commons License 6875

Olyan kérdésem lenne, hogy mitől függ, hogy a youtube linket átalakítja-e beépülő videónak vagy sem? Egyszer működik megfelelően, máskor csak a linket teszi be.

üdv

IndaAdmin ápr. 16. Creative Commons License 6874

Szia!

Nem szükséges kitöltened az URL-t, anélkül is menni fog a topiknyitás

Előzmény: watch-fire (6873)
watch-fire ápr. 16. Creative Commons License 6873

Kedves IndaAmin!

Szeretnék új topikot nyitni, de nem sikerül, többször próbálkoztam. Nem tudom, az URL-hez mit kell beírni, mindig azt írja vissza, hogy "Helytelen nice URL formátum". Kérem, idős koromra tekintettel, a válasz ne műszaki kifejezésekből álljon, inkább egy példán keresztül szeretném megérteni, mit kell beírnom. Válaszát előre is köszönöm.

Lassú Nyíl ápr. 1. Creative Commons License 6847

Indapass-al próbálok belépni egy fórumba. Az email-cím és a jelszó beírása után kiírja, hogy a művelet elvégzéséhez nem rendelkezik... cla-bla, aztán leokézva beléptet a fórumba, amelyből (sehonnan se) nem vagyok kitiltva. Már másodszor-harmadszor fordul elő, és csak az utóbbi max 3-4 napban. Egyébként alig párszor éptem be. Ha ez segít... , vagy az talpát :-)

Hehe164 márc. 26. Creative Commons License 6845

Előjött? :-)

Előzmény: IndaAdmin (6844)
IndaAdmin márc. 26. Creative Commons License 6844

megpróbálok akkor én is válaszban képet küldeni, hátha előjön most is a hiba

Előzmény: Hehe164 (6808)
IndaAdmin márc. 25. Creative Commons License 6841

Inda a fejlécben:

Köszönjük a jelzést, javítjuk!

Mobil nézet:

technológiailag is teljesen megújult az index címlap (mert most arról beszélgetünk), ez azt jelenti hogy nincs már külön mobil nézet és normál nézet, hanem egy nézet van, de az flexibilis. Ezt te is kipróbálhatod, ha elkezded "összenyomni" az asztali gépeden böngésződ ablakát, csökkentve a szélességét - az index címoldala szépen alkalmazkodik ehhez, eltűnik és áthelyeződik néhány elem. Szép, modern, ügyes.

Előzmény: bindera (6840)
bindera márc. 25. Creative Commons License 6840

üdv.

az lenne a gondom, hogy mobilon, ha rákattintok a nyitó oldalon felül az inda linkre, nem nyit meg semmit.

Pl itt lehetne belépni a fórumra.

A nyitó oldalt régen be lehetett állítani "teljes"-re , most azt a lehetőséget nem találom.

IndaAdmin márc. 19. Creative Commons License 6839

Intézzük privátban a többit. Kösz!

Előzmény: blende12 (6836)