Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

sneci 2014.08.22 Creative Commons License 7018

Nem csak nálad. Nálam is. Króm alól oké. Viszont egy ismerősömnél meg króm alól sem jó.

Előzmény: Völva (7016)
King_of_Giants 2014.08.22 Creative Commons License 7017

Szintén zenész :)

IE alatt meg a válasz stb. jelek összecsúszva

Előzmény: Völva (7016)
Völva 2014.08.22 Creative Commons License 7016

Lehet csak nálam van a bibi, de Firefox alatt nem tudok hozzászólni a fórumhoz, azt irja az ön hozzászólása nem tartalmaz szöveget.

Never Man 2014.08.22 Creative Commons License 7015

Érdekes jelenség, hogy ha a gördítősávot lehúzom a lap aljára ott olyasmiket olvasok, hogy:

_gaq.push(["_setCustomVar", 5, "Status", "forumuser", 2]); _gaq.push(["_setCustomVar", 1, "Level-1", "Inda_csoport", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 2, "Level-2", "Forum", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 3, "Level-3", "Hibabejelento",

... nem mintha zavarna, gondolom fejlesztéskor/belövéskor úgy maradt valami monitorozó izé oszt ...   csaxólok.

SzótlanJoe 2014.08.22 Creative Commons License 7014

A segitök nincsenek latnoki kepessegekkel megaldva , amiert ezuton is elnezest kerünk.

Ha szeretnel segitseget kerni itt, akkor az a minimum, hogy probalod reszletesen leirni mi is a konkret gond, mik a panaszok, mi a "nehezseg", hogy sikerült megis ide irnod.. stb.,stb.

Előzmény: citrus04 (7013)
citrus04 2014.08.21 Creative Commons License 7013

Vajon mi a baj? Kb. fél órája nem tudok belépni a Jordánia fórumra, ide is csak nagy nehézségek árán sikerült. Segítséget kérek!!!

Diótörő 2014.08.21 Creative Commons License 7012

Értem, hogy ez nem az Index hibája, csak próbálok megoldást találni.

Az XP már régen nincs frissítve, de a Firefox most volt, ez tény.

Végül is a forum.index.hu-t beírva a címsorba, majd betéve a kedvencek közé most megoldódni látszik a helyzet, de a régi szituáció az elveszett ezek szerint.

Patreides 2014.08.21 Creative Commons License 7011

Azt be tudod írni a böngészőn a címsorba, hogy forum.index.hu   ?

Előzmény: Diótörő (7009)
LRJudit 2014.08.21 Creative Commons License 7010

Az a helyzet, hogy ez nem ide tartozik, mert a probléma nálad áll fent.

Mivel az XP-nek már nincs támogatottsága, a frissítés nem volt jó ötlet.

Kéne keresned a környezetedben hozzáértőt, hogy próbálja visszaállítani a firefox korábbi verzióját. Lehet, hogy nem ez a hiba, de én itt kezdeném.

Előzmény: Diótörő (7009)
Diótörő 2014.08.21 Creative Commons License 7009

Sajna nem kapok választ, pedig irkálnak be a fórumokba, tehát csak nálam nem működik.

Ma már a Sportgézával sem tudtam belépni, így maradt a kereső, ami után majd beteszem a kedvencek közé.

Nem értem miért nem látszik az a fejléc, ahol a Forum szó is van.

Pár napja frissítettem a Firefox-ot, aztán meg a Skypet.

Amúgy XP-m van. Kérnék szépen segítséget, mert nyögdíjas vagyok és nincs aki segíthetne.Én meg nem értek hozzá.

Előzmény: Diótörő (6999)
SzótlanJoe 2014.08.21 Creative Commons License 7008

- Operator megadta az elerhetöseget a reklamalasra.

- Keretik betartani a topikleirast! 

Köszönjük!

zseebibaba 2014.08.21 Creative Commons License 7007

ne használj idegen szavakat., én is hosszas vacillálás után mertem csak leírni, hogy tér-idő kontinium... :o)

úgy kell ezt felfogni, mint egy lehetőséget az új dolgok megismerésére. mint pl. egy másik fórum.

én pl. biztos halványkék alapokra fejleszteném a fórumot, hogy ne érezzék a felhasználók idegennek a felületet a fészbuk után... ez újabb előremutató tevékenység lenne, ami sok felhasználót csábítana ide.

Előzmény: kerub (7005)
efemm 2014.08.21 Creative Commons License 7006

Ez tényleg iszonyúan használhatatlan. Kedves Index Fórum, kérjük vissza a korábbi dátum-időpont kijelzést a hozzászólásokra!

Előzmény: zseebibaba (7000)
kerub 2014.08.21 Creative Commons License 7005

Te csak ne destruálj.

Előzmény: sneci (7004)
sneci 2014.08.21 Creative Commons License 7004

És valószínű ez a cél ezekkel a "fejlesztésekkel".

Előzmény: sneci (7003)
sneci 2014.08.21 Creative Commons License 7003

Nem leszel egyedül, már sokan itt hagyták a fórumokat. Gyakorlatilag én is, van olyan nap, hogy egy szót sem írok már.

Előzmény: bolondok háza (6994)
zseebibaba 2014.08.21 Creative Commons License 7002

tehát a majdnem két perc különbség még "most"-nak számít. zseniális. csak nehogy felboruljon a tér-idő kontinium...

Előzmény: zseebibaba (7001)
zseebibaba 2014.08.21 Creative Commons License 7001

vajon ez is "most" íródott?

Előzmény: zseebibaba (7000)
zseebibaba 2014.08.21 Creative Commons License 7000

Szeretném megkérdezni a tisztelt fejlesztőket és az ötletadó gazdáikat, hogy mi értelme volt az időpontos fejlesztésnek?

Tényleg tök jó, meg minden, hogy az ember csak egy felbukkanó buborékban láthatja a hozzászólás pontos dátumát, de a topikokban levő reklamációkból úgy tűnik, a felhasználók még nem érettek az ilyen modern, előremutató újításra. Tudom, bennünk van a hiba, de ezt szeretném tőlük olvasni, hátha csak valamilyen kisebbségi komplexus gondoltatja velem ezt...

Tisztelettel és a szívem mélyén rejlő szeretet összes kis lüktetésével várva megtisztelő válaszukat:

zseebibaba

Előzmény: e-lektor (6995)
Diótörő 2014.08.20 Creative Commons License 6999

Rossz helyre írtam, ide is bemásolom:

"

Nem tudom melyik topicban kérdezzem meg, hát itt próbálom.

Van-e valamilyen gond a forum esetében ? Nálam a régebbi módon nem tudok bejutni, mert a fejlécnél nem jelennek meg a szokásos címek, hogy Index / 2 / Sportgéza / Dívány / stb.

Ezek a 2 oldal esetében szoktak megjelenni, de most csak a Sportgéza oldalnál jelennek meg, mint ma is a brazil válogatott cikkénél jött csak elő a fejléc.

Én semmit sem változtattam meg a beállításaimnál. De akkor hol lehet a hiba?

És a szokásos időpontok sincsenek a bejegyzéseknél, csak hogy hány órája írta be az illető.

Előre is köszönöm a választ.  "

Vagyis a fórumra csak a Sportgéza oldalon tudok bemenni, mert csak ott jelenik meg a fejlécben a fórum kocka.

Én semmit sem állítottam a masinámon, akkor hol lehet a hiba?

arnyekxxx 2014.08.20 Creative Commons License 6998

Értem, ezzel a probléma meg is oldódott a fejlesztés haszossá vált.

Előzmény: e-lektor (6995)
SchiSa 2014.08.20 Creative Commons License 6997

lehet erre játszanak...

Előzmény: bolondok háza (6994)
SchiSa 2014.08.20 Creative Commons License 6996

tessék mondani ez a hozzászólás miért 1 napja született??

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=131382737&t=9039091

a hozzászólás aug. 18. ma huszadika van. az nem tegnap (1 napja) volt.

e-lektor 2014.08.20 Creative Commons License 6995

Ez a stílus nem idevaló.
Ne keresd a bajt magadnak.

Előzmény: arnyekxxx (6990)
bolondok háza 2014.08.20 Creative Commons License 6994

Ha fejre állunk, akkor sem fogják visszaállítani a régi időmegjelenítést, mert ők a mi érdekünkben minden jót elkövetnek.

Nem tudom, érdeme-e még ennél a fórumnál maradni. Jó ideje már csak ritkán nézek be ide.

Valószínű, hogy itt is fogom hagyni.

Platon 2014.08.20 Creative Commons License 6993

Biztos jó ötlet minden topicot folyamatosan újragenerálni a cache be csak hogy ilyen csecse "egy órája" felírat legyen ott?

A felhasználókat zavarja, a hardverigényt növeli.

MINEK AKKOR?

mosogep-szerelo 2014.08.20 Creative Commons License 6992

Jó napot!

Nem tudom ki az illetékes, de aki érintve érzi magát tegye meg, hogy vissza állítja a hozzászólások fölött a dátumot-időt! Nem tudom miért kell egy jól bevált rendszert elrontani, modernizáció címen! 

Köszönöm sanyooo

ui: szeretném a régi nick-emet visszakapni, ha ebben segítene valaki megköszönném! (sanyooo)

arnyekxxx 2014.08.20 Creative Commons License 6991

Esetleg nem lehetne fehér alapon fehér betükre átállitani a fórumot? Az is lenne legalább ilyen hasznos "fejlesztés" és biztos ki lehetne utalni érte a megfelelő prémiumot.

Ezt a hozzászólást most küldöm, 60 perc múlva egy óra múlva lesz.

arnyekxxx 2014.08.20 Creative Commons License 6990

Ki volt az a világ vadbarma aki ezt kitalálta? 

FaberK 2014.08.20 Creative Commons License 6989

Nekem konkrétan a tippjátékok értékelésében jelent vállalhatatlan pluszfeladatot az, hogy nem a régen megszokott formátumban van megadva a hozzászólás időpontja. Van egy kis alkalmazásom, ami segít az excelbe átrántani a tippeket, de ehhez kell egy adott string, amiből be tudja azonosítani a felhasználónevet. A "8 perce", "másfél órája", "3 napja" erre totálisan alkalmatlan.

Értem én a fejlődést, nem is akarok az útjába állni, de legalább a Beállításokban választható lenne az egyszeri felhasználó részére, hogy melyik módon akarja megjeleníteni a hozzászólás időpontját.