Scratchmen Creative Commons License 2017.01.07 0 0 14846

Hát abban az utolsó ominózus szituációban kb bármit fújhattak volna a verebek. Védő faultot, lépést, három másodpercet. Volt választék :D Summa summárom megint kritikán aluli volt a fújás

- Marky - Creative Commons License 2017.01.07 0 1 14845

Kint voltam, semlegesként mondom, hogy ide-oda szar volt :)

csak a szokásos NBI szint

Előzmény: vanekúr958 (14844)
vanekúr958 Creative Commons License 2017.01.07 0 0 14844

Mafc edző és néhány hozzászóló (bb1) apestieket sújtó ítéletekre céloz.

Mi akik ott voltunk sokkal inkább éreztük, hogy a kaposváriakat többször sújtották Kapitányék a hülye fújásokkal.

N.21 Creative Commons License 2017.01.07 0 0 14843

Yesss, Cooke blokkolta a végén Smith-t, ezzel nyertünk, 71-72-re!

8-4, parádés!

N.21 Creative Commons License 2017.01.07 0 0 14842

Roland félidőben 10 lepattanó, amiből 6 támadó, 37-32 ide. Jó lenne nyerni, de piszok kemény meló lesz ez még.

vanekúr958 Creative Commons License 2016.12.19 0 0 14841

Kaposvár-Szolnok

N.21 Creative Commons License 2016.12.18 0 0 14840

Azért megállapíthatjuk, hogy nagy katasztrófa ez a szolnoki légiós sor. Kinney még csak-csak, de például a tegnapi alapján őt se cserélném el Wisseh-re (még ha megint volt is pár teljes értelmetlenül belevezetett akciója az előtte tornyosuló védőfalba), de Barnies, Wright és Boriszov egyértelmű kuka lenne nálunk is. Pavlicsevics dobott 4 db hármast, meg még ő volt viszonylag jó az Olajból Vojvoda mellett, de hát ő sem az a kategória finoman szólva sem, amit az Olaj a lehetőségeivel megengedhetne magának.

N.21 Creative Commons License 2016.12.17 0 0 14839

De. :) Még pedig végig vezetve, szarrá nyerve a lepattanó csatát. :)

Előzmény: Elvi Szinger (14838)
Elvi Szinger Creative Commons License 2016.12.13 0 0 14838

Sajna akkor sem tévedtem volna, de majd szombaton ellátjuk a Szolnok baját. Vagy nem :-)

Előzmény: N.21 (14837)
N.21 Creative Commons License 2016.12.12 0 0 14837

Szerintem semmi gond nem volt ezzel, pénteken lehozhattad volna a beszámolót is előre, kb. úgy is tudta mindenki, hogy mi lesz. :)

(Mondjuk jövő ápr. 1-jén tényleg beszámolhatnátok előre a következő meccsről... :) )

N.21 Creative Commons License 2016.12.08 0 0 14834

Az SH szerint ma játszottunk Szombathelyen. Mi lett az eredmény? :)

Lecso11 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 14833

Én is így gondolom a Ronca dolgot, meglátjuk majd persze, hogy milyen gyorsan gyógyul.

Egyértelműen erőn felül teljesít a csapat, ez a mérleg parádés az erőviszonyokat nézve.

Ez a Vasas elleni is megeleptés volt, hogy Ronca sérülése, Fodor kipontozódása után is simán elhúztunk, gyakorlatilag 20-24 pont volt a két csapat között, pedig amúgy ez a Vasas szinte mindig szoros meccseket játszik.

Az megint szép, hogy nézve az ellenfeleket már lassan nagyítóval lehet egy-két magyar játékost találni, akit használnak is valamire. A Falcóban is van 3 magyar válogatott, de hát ismerjük Szekulovicsot, ha csak rajta múlna, akkor 39,5 percig játszatna 5 külföldit. Nem lesz egyszerű szombaton, Rolival vagy nélküle sem.

Előzmény: N.21 (14832)
N.21 Creative Commons License 2016.12.04 0 0 14832

Gratulálok a csapatnak a csütörtöki győzelemhez! A mentális erőnk sem tört meg, amikor Roli kényszerű kiválása után gödörbe került a csapat játéka, szép volt!

Roli sérülése mennyire komoly? Van esély rá, hogy játsszon még idén? Ha kicsit is kérdőjeles a dolog, akkor szerintem nem lenne érdemes megkockáztatni a dolgot, a következő két meccsből (Falcó idegenben, Olaj itthon) győzelmet hozni vele is bravúr kategória lenne amúgy is (még ha mondjuk én érzek egy meglepit még idénre :) ). Akkor már jobb, ha januárra 100%-os lesz.

Ár/érték arány jeligével azért érdemes egy pillantást a tabellára is vetnünk; 6/9-cel a 3. helye állunk, gondoltuk volna ezt a pécsi vereség után?? Mindenképpen jár az elismerés a szakmai stáb felé is!

Hajrá Kaposvár! MINDENKIT!

Előzmény: vanekúr958 (14831)
vanekúr958 Creative Commons License 2016.12.02 0 0 14831

N.21 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 14830

Történelmi mérkőzés következik ma este, ha minden jól megy, végre összejöhet az első győzelmünk a Vasas ellen! :)

_Bazsy_ Creative Commons License 2016.11.30 0 0 14829
Istenlába Kvinton még mindig hatalmas passzkirály lehet, hogy 37 perc alatt 2,5-es átlagot össze tud hozni. :)
Előzmény: Lecso11 (14827)
N.21 Creative Commons License 2016.11.29 0 0 14828
Lecso11 Creative Commons License 2016.11.29 0 2 14827

Hrvoje Puljko
A szerb 1. osztályú Szpartak Szabadka csapatában játszik, eddig 6 meccsen 20,2 perc alatt 12,2 pont az átlaga (35%-kal dobja a triplákat). Az elmúlt 2 meccset kihagyta izomszakadás miatt a jobb lábában, még legalább 3 hétig nem játszhat.

A bajnokságban a 2. helyen állnak 6-2-vel (a négy "nagy" csapat nem játszik a hazai bajnokságban ilyenkor.)

Emanuel Ubilla
Látjuk a ZTE-ben

Marko Spica

Őt pedig a Sopronban.

Ermin Jazvin

Koszovóban játszik a Bashkimi Prizren csapatában, a bajnokságban az elsők (7-1), a Balkán liga egyik csoportjában 1-4-gyel állnak. Eddig ezekből összesen 5 meccsen játszott, átlagban 26 perc alatt 9,4 pontot és 6,4 lepattanót szerez.

Matt Stainbrook

A spanyol 2. osztályban játszik, csapatával a 2. helyen állnak (8-3). 6 meccsen játszott, cserecenterként 11,8 perc alatt 5,3 pontot és 3,8 lepattanót átlagol.

Alekszandar Todorovics

Puljkóhoz hasonlóan ő is a szerb 1. osztályban játszik, a 10. helyen áll csapatával (3-5). Kezdőcenterként 22.8 percet játszik, átlaga: 11.4 pont, 5.8 lepattanó.

Igor Mijajlovics

Tavaly igazolt Nagyszebenbe és az idei szezonra is maradt. Jelenleg 6-3-as mérleggel a 3. helyen állnak. Ő a kezdő irányító, eddig 15.9 pontot és 3.6 gólpasszt átlagol 32.1 perc alatt.

Anthony Jones

Tavaly utánk év közben a cseh 1. osztályú Brnohoz igazolt, de január végén megsérült és azóta nincs csapata.

Aaron Hawley

Abbahagyta a kosárlabdát.

Novar Gadson

Tavaly nem volt csapata, idén Argentínába igazolt, itt a 20 csapatból a 11. helyen állnak. A csapat legjobb dobója 15.1 ponttal.

Nik Raivio

A Legnanoval az olasz másodosztály "nyugati" csoportjában 16 csapatból 7-2-es mérleggel a 3. helyen állnak. Magasan ő a csapat húzóembere. Átlagban 34.9 percet játszik: 19.2 pont, 8.1 lepattanó, 3.4 gólpassz.

Branden Frazier

Az ukrán Juzsnyij után idén korábbi nemzetközi kupás ellenfelünkhöz, az orosz Avtodor Szaratovhoz igazolt. (1-2-es poszton játszik, a másik irányító John Stockton fia a csapatban.)

A 13 csapatos VTB ligában 1-6-os mérleggel a 11. helyen állnak, a Bajnokok Ligájában a B-csoportban 3-3-mal az ötödikek.

Idei statjai: VTB liga: 11.6 pont, 6.4 gólpassz, BL: 14.0 pont, 7.5 gólpassz.

Matt Gibson

A francia 2. osztályú Souffelweyersheimből a 3. ligás Challanshoz igazolt, a 18 csapatból a 17. helyen állnak 4-9-es mérleggel.

Négy meccset kihagyott sérülés miatt, eddig 8.7 pont és 3.8 gólpassz az átlaga 26.2 perc alatt.

Fahro Alihodzics

Maradt a görög 2. osztályban, csak már a Panioniosban játszik. Egyelőre 8-0-val vezetik a bajnokságot.

Ő a kezdőcenter és a csapat legjobbja is egyben: 25.3 perc alatt 14.5 pont, 6.3 lepattanó az átlaga. Nyáron az utolsó szűkítésnél maradt ki a brit válogatott keretéből, így nem játszott ellenünk.

Mihajlo Szekulovics

Két év Bosznia után Bulgáriába igazolt a Balkan Botevgrad csapatához (9 csapatból az ötödikek). 19.3 pont és 10.3 lepattanó az átlaga.

Milos Pesics

Továbbra is Romániában játszik, maradt a Galatiban, jelenleg az utolsó előtti helyen állnak. 10.8 pont, 3.9 lepattanó

Bennet Davis

Maradt Franciaországban, de a 3. osztály után idén újra a 2. ligában. A St. Chamond csapatával 13. helyen állnak 18-ból.

Főleg csereként játszik, 20.9 perc alatt 5.3 pont, 3.0 lepattanó.

Wayne Chism

A Fülöp-szigetek után idén a mexikói 2. osztályban játszik. 18 pont, 7.8 lepattanó.

Kyle Swanston

Úgy tűnik végleg befejezte a játékot.

Chris Dunn

Paksról Németországba tette székhelyét, a Crailsheimnél (2. osztály) kezdőként 23.5 perc alatt 10.6 pontot és 4.6 gólpasszt átlagol.

Michael Fey

Japán, Uruguay, Tajvan, Egyiptom, Thaiföld, Indonézia, Tajvan, Thaiföld - idén Bahreinben játszik, most kezdődött az idény.

Kwadzo Ahelegbe

2015 decemberében sérült irányítója helyére leigazolta a német 2. osztályú Trier. Nyárig itt játszott, azóta nincs csapata.

Kurt Cunningham

Sorozatban 4 szezont játszott a francia 3. osztályban, tavaly óta nem játszik.

Dejon Prejean

Tavalyelőttig a német alsóbb (4-5-6.) osztályban játszott, azóta nem.

Matija Ceskovic

Tavaly a pécsi próbajátéka után a francia 3. osztályba igazolt, de 6 meccs után megsérült. Idén a macedón 1. osztályba szerződött. A bajnokság most kezdődött (2-0), a Balkán ligában pedig 3-2-vel állnak.

Utóbbiban 25.6 perc alatt 10.0 pont és 1.6 gólpasszt átlagol.

Quinton Day

Az 5. szezonját tölti a svájci első osztályban, idén maradt tavalyi csapatánál, akikkel a 9. helyen állnak 11 csapatból (2-4).

Ő a csapata legjobb dobója: 37.0 perc, 18.2 pont, 2.5 gólpassz.

Nejc Strnad

Tavaly 3 év görög légióskodás után hazaigazolt Szlovéniába, ahol csapatával tavaly megnyerték a 2. ligát, idén az első osztályban az utolsók egyelőre (1-7).

Átlagban 25 percet játszik: 8.5 pont, 1.8 gólpassz.

Ales Kunc

Hamarosan betölti 44. (!) születésnapját, de még mindig játszik. Új csapata igazolt Szlovéniában, a másodosztályban a 9. helyen állnak 12 csapatból.

Hihetetlen, de még mindig 32.8 percet játszik átlagban és 16.2 pontot szerez (5.2 lepattanóval).

Ales Primc

Idén már a 4. szezonját kezdi Ausztriában, maradt tavalyi csapatánál a Villachnál a 2. osztályban.

montipájton Creative Commons License 2016.11.21 0 0 14823

Gratula a tegnapi sci-fihez, lesz róla videó? Mondjuk, elég lenne az utolsó 5 perc is. ))

vanekúr958 Creative Commons License 2016.11.14 0 0 14822

KKK-Alba

N.21 Creative Commons License 2016.11.12 -2 0 14821

Mi ennyit tudunk körülbelül, ez elég lehet valahová a 6-8. helyre a végén. Az Alba a bajnokság esélyese, de a bírók nélkül ma egy egál meccs lett volna ez, valós győzelmi eséllyel nekünk is. Kár érte, hogy ez a kosárlabda része, de láttunk már jó pár ilyen mocskos egyoldalú fújást, lapozzunk inkább, nem érdemes.