Keresés

Részletes keresés

HG. Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3893

Hiába próbálja óvni valaki a gyerekét, az osztálytársak, baráti kör stb ugyis rossz hatással vannak, ezt nem lehet kivédeni

 

Dehogyisnem ki lehet, tessék megnézni a Mr. Jefferson*-os részt :-)

South Parkban MINDENre van megoldás!

 

(* ahogy Michael Jackson neveli a gyermekét, búrában, elzárva mindentől és mindekitől.)

Előzmény: martyrgirl (3889)
HG. Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3892

Ti még reagáltok is egy ilyen Martygirl féle csicska beszólásaira???

 

Ház ez az...

Aki nem akarja, nem nézi, nem kötelező, és nem a maci után adják...

 

De szerintem gyűjtsünk aláírást, hogy tiltsuk be a betiltást!

Sőt még a betiltás betilltását is!

És aki ezt is betiltja, azt is betiltjuk!!!

Stb. :-)))

Előzmény: Borosi (3872)
KukacAV Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3891
Nagyon derék: én is kiakadnék, ha a gyerekem egy 18 év felettieknek szánt filmet nézne, pláne olyat, mint a SP.
És én is elbeszélgetnék vele, mert szerintem is ez a megfelelő szülői reakció.
Előzmény: martyrgirl (3889)
KukacAV Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3890
Az abortuszról speciel rettenetes véleménye van a készítőknek. Én még soha nem voltam annyira rosszul, mint amikor abban a bizonyos karácsonyos részben "aranyos oroszlánkölykök" tolják a pihepuha mancsukkal a kedvesen mosolygó doktor úr keze ügyébe a késeket, az abortuszra váró nő pedig ártatlan, kedves arccal teszi szét a lábát. Szól a karácsonyi dal, a nők pedig párjuk oldalán szeretetteljes mosollyal beugranak a klinikára, hogy kikapartassák magukat. Mondom: ennyire borzalmas és tényleg lelket megrázó árbázolást még nem láttam.

(Ugyanakkor a vallásos fanatikusok rendszeresen hazudnak a témáról: hathónapos halott magzatok képét mutogatják szerencsétlen tiniknek, hogy "tessék, így néz ki egy abortált másfél hónapos magzat". A tinik borzadoznak, aztán később rájönnek, hogy rútul átverték őket, és az egész jóindulatú propaganda megy a levesbe. Százszám hozhatnék hasonló példákat arra, hogy mennyire kontraproduktív a "jó cél érdekében hazudni is lehet" stratégia.)

A szerzők ugyanezt tették az ateistákkal is egy kétrészes történetben: elképzelték, hogy mi lenne, ha kiirtanák a vallásokat és ötszáz év múlva mindenki "te jó isten" helyett "te jó tudományt" mondana. Tanulságos, és nagyon konzervatív volt. A történet kicsengése valószínűleg elégedettséggel töltene el téged is.

Egyébként az abortusz-téma miatt meg is támadták a SP szerzőit, hogy túlságosan Bush-pártiak (értsd: vaskalapos neokónok).
Előzmény: martyrgirl (3883)
martyrgirl Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3889
Sajnos a legtöbb gyerek azt néz amit akar, a szüleik nem ellenőrzik őket, ha akarnák sem tudnák. Hiába próbálja óvni valaki a gyerekét, az osztálytársak, baráti kör stb ugyis rossz hatással vannak, ezt nem lehet kivédeni. Nekem nincs még gyerekem, de ha lesz és ilyesmi műsorokat akar nézni alaposan elbeszélgetek majd vele erről.
Előzmény: KukacAV (3885)
Jay-X Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3888
Akkor nem figyelsz elég rendesen.

Ők sosem magát a jelenséget, hanem az azt körülvevő sokszor elég abszurd szituációkat figurázzák ki.

Az abortusznál sem maga az abortusz ténye a tragikomikus , hanem az ellenzők és az engedélyezni vágyok olykor kicsinyes és ciki háborúja...
Előzmény: martyrgirl (3883)
martyrgirl Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3887
Tévedsz. Semmi közöm az apácazárdához meg a démonokhoz.
Előzmény: fokhagymabors (3882)
martyrgirl Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3886
Vannak a világban szörnyű dolgok és csinálnak is belőle műsort pl A zongorista, de ezek még véletlenül sem vígjátékok.
Előzmény: KukacAV (3881)
KukacAV Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3885
18 év alatt betiltanád a felvilgosítást? Szeretnéd, ha minél több abortusz lenne Magyarországon? Belegondoltál ebbe egyáltalán?

A South Park valóban súlyos témákat feszeget: szólásszabadság, hipokrita társadalom, következetlen szabályok, kétféle mérce alkalmazása és így tovább.

Annakidején ugyanígy támadták a Monty Python csoport darabjait, ma meg már élő klasszikusnak számítanak, akiket hébe-hóba lovaggá is ütnek.

Sajnálom, ha nem tudsz röhögni egy jót a SP részeken. Nyilván a saját butaságaidon sem tudsz... a SP ugyanis épp ezeket emeli ki nagyon profin, fantasztikus időzítéssel és olyan filmes elemek használatával, amikért rendes mozifilm esetén fesztiváldíjakat szoktak osztogatni.

Hogyhogy nem lehet megoldani, hogy a gyerekek ne nézzék? A te gyereked este 11 után azt néz a tévén, amit akar? Vagy más gyerekekért aggódsz, és jobban tudod, mi kell nekik, mint a szüleik? És ha én meg azt tudom jobban, hogy a te gyerekedet hogyan kellene nevelni és betiltom azt, amit ő szeret? Hogy is van ez? Csak nem megint a tipikus magyar konzervatívhoz van szerencsém, aki úgy kívánja boldogabbá tenni embertársait, hogy majd ő jól megmondja nekik, hogy mit és hogyan kell tenniük? Ennyire bizonytalan vagy a saját értékeidben, hogy kényszeresen ráerőltetnéd másokra is?
Előzmény: martyrgirl (3879)
tangerine Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3884
Úgy látszik nem csak nekem jött le, hogy valami szentfazékkal van dolgunk. :)
Előzmény: fokhagymabors (3882)
martyrgirl Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3883
Pl volt egy olyan rész amiben vki meghalt és megitták a hamvait. Láttam egy abortuszos részt is. A vallásokon is poénkodnak.
Előzmény: Jay-X (3880)
fokhagymabors Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3882

nézd ha mindent csak így szépen be lehetne tiltani a világban, ahogy te elképzeled, akkor én már rég megelőztelek volna azzal, hogy betiltottam volna azokat a feketecsuhás ájtatos manókat, akik sunyi módon ezzel a rengeteg butasággal telebeszélték a fejedet hittanórán. Neked is normálisabb életed lenne és nem kellene mindenféle képzelt démonokkal harcolni.

 

ha rám hallgatsz: iratkozz ki, szerezz egy pasit és éljetek boldogan. Az apácazárdában elevenen fogsz megpenészedni, vagy ami rosszabb.. de arról jobb, ha nem tudsz.

Előzmény: martyrgirl (3879)
KukacAV Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3881
Nézd, az egyik párt rendszeresen közli "rólam", hogy náci vagyok, a másik párt meg rendszeresen közli "rólam", hogy félkegyelmű panelproli vagyok.

Akármelyik oldalon állok, bizony rettenetesen belegázolnak a lelkembe. Ennek ellenére nem óhajtom őket betiltani, inkább elmegyek szépen szavazni.

Alig tudsz olyan tevékenységet mondani, amivel valakinek ne gázolnának bele a lelkébe. Erre azonban nem az a válasz, hogy "tiltsuk be, ami nekem nem tetszik". Ezt már megpróbáltuk, 89-ig, és ahogy elnézem, nem nagyon jött be.
Előzmény: martyrgirl (3878)
Jay-X Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3880
Pl?
Előzmény: martyrgirl (3878)
martyrgirl Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3879
18 év alatt azt is betiltanám... A South Parkot sem utálnám ennyire ha meg lehetne oldani hogy a gyerekek tényleg ne nézzék. Aki meg felnőtt létére ezen a műsoron bír röhögni az nagyon gáz. Valószínüleg nem gondoltok bele hogy mennyire súlyos témákat feszegetnek.
Előzmény: fokhagymabors (3870)
martyrgirl Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3878
Az a legfőbb bajom vele hogy olyan dolgokból csinálnak poént amiből nagyon nem kéne, nekik semmi sem szent. Belegázolnak az emberek lelkivilágába.
Előzmény: KukacAV (3869)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3877

Ó, próbáltak egyszer a Blahán, de Cartman büszke lett volna rám, ha hallja, hogyan küldtem el őket a berregő maci f*szára. :-)))

 

Egyébként elég volt elolvasnom a két vonatkozó Tóta W. postot és a kommenteket, meg más egyebeket a neten, hogy képben legyek. Mellesleg ez az idióta nem emlékeztet a szciókra, ahogy észrevettem, azok inkább gusztustalan, nyúlósan kenetteljes stílusban tolják.

Előzmény: bullseye (3876)
bullseye Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3876

téged sem kapott még el scientológista csapat :)

szerencsére engem sem, de hallottam olyan cifrákat, amik Hollywood-i B movienak is elmennek.

Előzmény: Heartbreaker (3875)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3875
Hááá', inkább pereljenek, mint robbancsanak...
Előzmény: bullseye (3874)
bullseye Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3874
dzsihád bakfitty, na de a scientologisták, meg a pereik!
Előzmény: KukacAV (3869)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3873

Cicvarek, ha az istennek sem akar senki megdugni és ettől frusztrált vagy, arról nem a SP tehet.

 

Amúgy meg sok sikert az aláírásgyűjtéshez, szólj, ha kezdhetünk pánikba esni!

Előzmény: martyrgirl (3867)
Borosi Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3872

Ne már....

Ti még reagáltok is egy ilyen Martygirl féle csicska beszólásaira???

 

Cartman az ilyet befosva kiröhögi!

 

Még, hogy bűn...

tangerine Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3871
Aláírásgyűjtést? Szerintem azt is leszarják. Nálad nagyobb emberek is szerették volna betiltani, oszt' körbe lettek röhögve.
Előzmény: martyrgirl (3866)
fokhagymabors Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3870

szerintem azért várd meg, míg a nagymami elmeséli a nagy sztorit a méhecskékről meg a bibéről, meg az ármánykodást a gólyával. Akkor leszel csak felháborodva!

 

(csak nehogy akkor meg azt akard betiltani hehe:-)

Előzmény: martyrgirl (3867)
KukacAV Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3869
Ja, az a bajod, hogy más a véleményük, mint a tiéd? Hát akkor tényleg nincs más mint betiltani :)))).

Az ilyenekre mondják, hogy két lépésre áll a dzsihádtól...
Előzmény: martyrgirl (3867)
KukacAV Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3868
Inkább azért harcolnál, hogy a magyar szinkron készítői végre az eredeti szöveget adják a szereplők szájába és ne rakják tele feleslegesen mocskos, undorító káromkodással. Annak még értelme is lenne.
Előzmény: martyrgirl (3866)
martyrgirl Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3867
Nem, magamtól is meg tudom állapítani hogy ez a műsor maga a bűn.
Előzmény: KukacAV (3865)
martyrgirl Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3866
Még egy darabig leszarhatod. De nemsokára azt hiszem aláírásgyűjtést kezdek a betiltására, bocsi.
Előzmény: tangerine (3864)
KukacAV Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3865
Mi az, cica, a nagymama mesélt valami nosztalgikusat a Rákosi-rendszerről?
Előzmény: martyrgirl (3863)
tangerine Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3864
Ki nem szarja le, hogy mit gyűlölsz?
Hülye vagy fiam, leülhetsz!
Előzmény: martyrgirl (3863)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!