Keresés

Részletes keresés

Moonflower666 Creative Commons License 2001.02.19 0 0 545
Semmi gond, mi is szeretnénk, ha már egy héttel később lenne :). Jók a teve-nevek, főleg a két név keresztezése. Egyébként az előzőt Daszternak hívták. Vajon miért?!?;)
Voltál már az angol hivatalos honlapon? Van egy szekció, amit csak nyolc után lehet megnézni(english time).Kíváncsi vagyok, mi van ott... Nemsokára megyek oda is, csak előbb kreálok egy tevét és persze várom a válaszod!:)
fire_of_rose Creative Commons License 2001.02.19 0 0 544
Hoppá! DE ciki!!! Tényleg! Elnéztem a naptárat és nekem most van 26-a. De jó, egész nap azt hittem, hogy egy héttel később van... :))))) Nem vagyok igazából aaaannnnyyyirrra hülye! Akkor még bőven ráér ezt megbeszélnünk. Biztos egy kicsit furcsálltátok, miért zargatlak benneteket! .... Bocs. Sz'al in search of tevenév? Gizike, Ludmilla, Leokádia, Tosza, Titanilla.... Jó, mi? De szerintem nyugodtan hívd Dalmának! Szép név, nem? :P De komolyan! Vagy Petrezselyemnek. Esetleg Joululaulu-nak (tudod, karácsonyi ének!). Vagy Näppäimistö-nek (klaviatúra finnül). Esetleg Moonlightnak mint a Moonflow és Darkl. keresztezése... Több ötletet majd még írhatok mailen... Még egyszer bocs a félreértésért, nagyon szétszórt vagyok! :))))))))
Moonflower666 Creative Commons License 2001.02.19 0 0 543
Asszem egy kicsit félreértettük egymást,mi majd csak jövő hétfőn megyünk Pestre. A kávézó egyébként jó ötlet, meg a 2 után is. Lehet ezt akkor jövő héten is, ugye? :)
Ja, tudsz valami jó nevet egy tevének? A régi tevém megdöglött, az újnak pedig szerintem jár egy új név. Legyél te a keresztanyja!
fire_of_rose Creative Commons License 2001.02.19 0 0 542
Moon, where are you?

Na, mi legyen? Én 2-kor leszek szabad. Utána bármerre... Beülhetnénk kávézóba v. ha van jobb ötleted, szólj! Mikor kezdődik a koncert?

Moonflower666 Creative Commons License 2001.02.19 0 0 541
Fire Of Rose! Itt vagy már?
fire_of_rose Creative Commons License 2001.02.15 0 0 540
Sziasztok!

Most hallottam,hogy az Apocalyptica és Ville 'együttműködik' (hogy a fenébe mondja azt, hogy 'cooperating'? Na mindegy.). A lényeg az, hogy érdekel... Nemrég a Guano Apes énekesnője is énekelt egyik koncertjükön.
Ezt nem hiszem el, hogy csak szeptemberben!!! Mi a fenét csinálnak rajta annyi ideig, mikor a számok 90%-át már megcsinálták ősszel?!
Ja, gondolom hallottatok róla, de meg ne nyissátok azt a teniszezőnős vírusos e-mailt! Én most törlöm...
Diaboli, nem is szóltál, hogy pl. van fórumod, meg az apróbb újításokról a honlapoddal kapcsolatban...
Na hi!
Utólag is jó szerelmesnapot, legyetek jók
Tuliruusu

Bloodflower Creative Commons License 2001.02.14 0 0 539
SZiasztok!

Csak hogy azt ne higgyétek, hogy eltűntem, vagy ilyesmi, szorgalmasan olvasom, bár felszabadultam a HIM kötelékéből, de a DreamTeam a megmondhatója, hogy a tudatalattim viszont nem...:-))))

Szeptemberben album... ez nekem pont jó - nyáron másokra akarok koncentrálni, aztán ősszel nyomulhatunk!!!

Soksok heartagramot bálintnapon!:-)
vérvir

Diaboli Creative Commons License 2001.02.14 0 0 538
Helló!
Sydan! Régi demókat találtam 95-búl azon az oldalon, de most láttam, hogy a napsteren is fent vannak.
Az egyik haverom volt a Theatre Of Tragedy-n. Azt mondta az volt élete legjobb koncertje. Beszélt is az együttes tagjaival. Meg volt a Lacuna Coil-on is.
Mindenhol azt olvasom, hogy csak szeptemberben lesz új HIM lemez. Ez rémes!!!!
Diaboli
fire_of_rose Creative Commons License 2001.02.12 0 0 537
Hi mindenki!
Boldog Valentin-napot + ilyesmi! Volt valaki Theatre Of Tragedy koncerten tegnap az E-klubban? Ha igen, hogy tetszett? Most - a díakat leszámítva - tényleg megállt a levegő a HIM körül. Kéne egy jó kis botrány, amit kivesézhet a nép (főleg a német csajszik, amire már volt példa...). Gyártsunk egy pletykát és terjesszük! :))) Ilyen elvetemült azért még én sem vagyok!
Na most megyek, üdv, az erő legyen veletek, meg Ámor nyila, pá!
Her Infernal Majesty Creative Commons License 2001.02.09 0 0 536
Hello Mindenki!
Rég jártam erre, de remélem még élek a memóriátokban. :o))) Sajnos semmi újat nem tudok írni. A díjaknak én is örültem, Burton nem tűnik rossz srácnak, de olyan igazából nem nyerte el tetszésemet. Talán, mert Zoltanhoz vagyok szokva... Most mennem kell, hisz péntek este van. Buli!!!
Üdv. mindenkinek!
Sydan Creative Commons License 2001.02.09 0 0 535
Sziasztok!

Diaboli!Milyen mp3-akat találtál azon az oldalon?
Az előbb belenéztem a Z+ fórumába,ma a "szexis pasik" téma megy,amint megtudtam.Háááááát
egyszerűen fájdalmas!!!!Annyira primitív,hogy az kiakasztó.Hadd ne mondjam,hogy 99 százalékban
VV-ról folyik az elmés csevej.Most sajnos elég pangás van HIM ügyben,kíváncsi vagyok,hogy tényleg Németországban lesznek-e 15-én.
Na puszi!

fire_of_rose Creative Commons License 2001.02.06 0 0 534
Hello!

Pont most néztem a Road Notest. Megérdemelték a srácok! Végre értékelték a művészetet és tehetséget! Azért az a 'hot new keyboard player' kifejezés engem nem érintett meg.... :) Legalább nincs rajta az a 'gyönyörű' cowboy-kalap. Az osztrák díj nem az az Amadeus nevű? Szóljatok, ha van vmi díjkiosztó TVn, a legutóbbi asszem a Comet volt amit láttam. És ha még elő is adnak vmit eredeti playbackben... Diaboli, most akkor mikor lesz új album?
Gondolkodtam rajta, és ez a Burton úgy néz ki, mint Dave Grohl, a Foo Fighters énekese. Csak hogy mondjak vmit...
ÜDV EMBEREK
tuliruusu

Diaboli Creative Commons License 2001.02.06 0 0 533
Helló!
Borzasztóan örülök, hogy a HIM nyert az Emma díjon, és nem pl. a Bomfunk Mc's, vagy a BSB. Szerintem ez nagyon sokat jelent.
És a Rennbahn Express is több díjat is kiosztott Villének, mint a legjobb énekes, az év sztárja, és a HIM is kapott díjat. Hát igen, én is szavaztam rájuk a neten:))))
Most már csak azért drukkolok, hogy az Echot meg az ausztriai díjat is nyerjék meg. Csodálatos lenne olyan nagy nevek mellől elhódítaniuk a díjat, mint akikkel egy kategóriában vannak.
A heartagramon láttátok Burton képét? Szerintem nem nagyon hasonlít az eddig róla látott fotókra. Azért kiváncsi leszek rá élőben is.
A Bécs koncert jó, csak kár, hogy még 8 hónap! De tuti ott leszek. Remélem...
És ezt a linket láttátok már: www.himomania.boom.ru/ ? Klassz mp3-ak vannak rajta.
Na pussz
Üdv
Diaboli
Sydan Creative Commons License 2001.02.05 0 0 532
Sziasztok!

2 díjat nyertek az Emma díjkiosztáson,legjobb album,legjobb együttes :)))
Azért reménykedjünk,hogy hozzánk is ellátogatnak,és nem csak a német időpontok száma nő!!!Azért a Bécs biztató,de nagyoooooon soká van!
Puszi mindenkinek!

fire_of_rose Creative Commons License 2001.02.04 0 0 531
Hi mindenki!

Látom, sydan te még mindig a Tavastia hatása alatt vagy! :) Nem csoda, aki ilyen mázlista, mint te! Most akkor október 3.-a vagy március 10-e? Az előbbi, mi? Ettől tartottam. Egyébként érdekes, hogy már fél éve nem voltam a heartagram honlapon és pont az előbb elhatároztam, hogy benézek. Mindig egyre gondolunk, Tummavalo? :)
Egyébként Diaboli lefordított egy kis részt a Hammerből, amiben azt írták, hogy a köv. album Guns n' Roses-stílusú lesz!!! Már alig várom!
Na üdv

Darklight666 Creative Commons License 2001.02.03 0 0 530
Hi
Csak ennyi:a Heartless Tour Dates-ben
2001.10.03.Bécs,Libro Music Hall - HIM
Igaz,hogy nagyon messze van még,de nagyon örülök - újra ott,ahol az elsőm... :-))))))))))))))))))
Pussz 6th Circle
Darklight
Diaboli Creative Commons License 2001.02.02 0 0 529
Sydan! Örülök, hogy Villéék nem ittak sokat a koncerten. Jó, hogy Ville + Migé barátnői kissé visszafogják a srácokat.
Most olvastam, hogy az osztrák zenei díjra is jelölték őket.
A német turnédátumaik meg csak nőnek meg nőnek, és velünk mi lesz?!?!
Üdv,
Diaboli
Sydan Creative Commons License 2001.02.02 0 0 528
Sziasztok!

Diaboli!Én 8-ra mentem a Tavastiához,akkor kb 20 ember lehetett ott,nem volt
akkora nyomulás,mint gondoltam.9-kor nyitották ki a kapukat,és magához a színpadhoz
10-kor engedtek oda.Szerintem Ville szokatlanul keveset ivott,és csak sört.
Migé utána végig a bárban járkált,asztalokhoz ült le,és halál komolyan mondom,
KÓLÁZOTT!!!Semmi szilveszteri bódultság!A barátnője biztos tartja a gyeplőt :)
Azért reménykedjünk,hogy mégis kijön hamarabb az a híres-neves album!
És,hogy legalább Ausztriáig eldugják az orrukat...
Puszi mindenkinek!

fire_of_rose Creative Commons License 2001.02.01 0 0 527
Hi mindenki!

Az Echo-díjról ma hallottam. Vmi Comet-szerű, nem? Remélem Britni Szpírsz lesöpri a HIMet! Már elegem van abból, hogy mindig a jókat fosztják meg a díjaktól.
Ez nem komoly, hogy szeptemberben lesz új album!?!?! Vajon a nyári fesztiválokon a RR számait játszanák? Inkább elhinném Villéről hogy anorexiás...
'Drunken rockstar'? És vajon lesz-e ereje ahhoz, hogy kirúgja a szék lábát? Tűnyomok attól még lehetnek a tetovált kezén v. a másikon is, csak jól leplezi.
Kitartóak ezek a németek. De néha milyen hülyék! Ők terjesztik az alaptalan pletykákat. De végül is a jó szórakozás...
Na mennem kell.
Üdv 6th circle

Diaboli Creative Commons License 2001.01.31 0 0 526
Sziasztok!
Azt olvastam, hogy új HIM album szeptemberre (!) várható :(((( Szerintem ez rémes, én nem bírom ki addig! Állítólag most van a HIM a stúdióban. Mindenesetre addig lesz idejük eldönteni, hogy ki legyen az új billentyűs.
Pozitív viszont, hogy jelölték őket az Echo díjra a legjobb nemzetközi együttes kategóriában. :)))
A Heslinki koncertről én azt hallottam, hogy jó volt, de Ville egész végig ivott. A német rajongók meg már reggelről ott vártak a Tavastia klub előtt.
Na ennyit mára.
666 razorblade kisses
Diaboli
diaksziget Creative Commons License 2001.01.26 0 0 525
A Pepsi Sziget 2001 augusztus 1-8-ig lesz. Ha kivancsi vagy a legfrissebb Sziget infokra, akkor szorfozz a http://www.diaksziget.com/ oldalra. Meg a hivatalosnal is frissebb infok vannak, nem is beszelve arrol, hogy a tavalyi evhez hasonloan ismet itt lesz a fesztival legreszletesebb programja.

diaksziget.com > A Sziget Valodi Arca

Moonflower666 Creative Commons License 2001.01.25 0 0 524
HI!

Darklight: megnéztem azt a képet Burtonrol. Ott tényleg egész normálisan néz ki. Vajon mikor derül ki, hogy o marad-e?
Sydan: kitartás! már tényleg nincs sok hátra :). a polgárhoz meg gratula :).

Sydan Creative Commons License 2001.01.25 0 0 523
Halihó mindenkinek!!!!

Már csak egy van hátra!!!!!Most csináltam meg a
polgárt,a drímtím tudja miről van szó...,de
most már majdnem teljesen :)))))
FOR:igen,Tavastia nagyon jó volt,de szokatlanul
visszafogott hangvételű.A bárban a fiúk teljes nyugalommal járkáltak,Ville volt az egyetlen,aki
nem merészkedett ki a backstage-ből.Migé is
teljesen nyugodtan mutatkozott a barátnőjével,aki
nem is finn.Gas menyasszonya meg igazán elbűvölő,
aranyos lány.
Maga a koncert rövidke volt,kb 1 óra,és a
JM-vel ért véget.És a HIM fiúk egyáltalán nem
voltak berúgva!Lilyt láthattam toplesselni,nagy
élmény volt!:)))És nem is volt annyira
rengeteg német,mint,ahogy számítottam rá.
Hát finnül nem túl sok érdekeset tudnék mondani,max hasznosat.
A "köszönöm" kiitos,a szerelem meg rakkaus.
Ville így is mutatta be Migét.Mige(g-vel,nem
zs-vel ejtve)Rakkaus :)))
A JM előtt jelentette be Zoli távozását.

Hát kb ennyi.Helsinki mesés,nem azért,mert
annyira gyönyörű,de nagyon békés és nyugodt.
A Cantina west meg tényleg jó hely :)))

Ha már minden borzadálynak vége akkor visszatér minden a rendes kerékvágásba és gyakrabban benézek!
Addig is mindenkit puszilok!!!!

PS:hallottam,hogy Stoskholmban is felrohant egy csaj a színpadra és Villére vetette magát.senkit
nem érdekelt,majd végül Ville megelégelte,és
ölbekapva távolította el a lányt a színpadról :))))

Darklight666 Creative Commons License 2001.01.24 0 0 522

Hi!

Valóban visszatértünk,s most külön helyen és idoben ;-)))))))

Ami Burtont illeti,van egy normálisabb kép - Enchantress fórumán a késobbi Burton-file?-bejegyzésnél,s ott van pár infó is... De tényleg az a lényeg,hogy jól játszon,s jól illeszedjen a többiekhez és a soundhoz is - állítólag nyitott a közönségre.

Ami a 69 Eyes-dolgot illeti,ez nem ritkaság,sot... Inkább HIM a kivétel,hogy náluk ilyen ügyek s botrányok nincsenek - nyugis banda,
inkább befeléfordulóak ilyen téren... Szerintem is ez nagyon pozitív.
A 69 Eyest ezzel a megtiszelo(???) címmel is kitüntették(?) egyik évben Olaszországban: The band who fuck the most groupies - Well.....

A drog-téma:Szerintem a példakép még nem jelent 100%-os majmolást,s egyébként is láttatok már Ville karján tuszúrásokat??? Friss képeket láttam,s ilyennek semmi nyoma.Egyetértek Moonnal,hogy ha van is drog náluk,az könnyudrog lehet... - bár ott északon még mindig inkább az alkohol jótékony hatásaira esküsznek :-) (de ezt aztán nagy mennyiségben :-) )

S egy pozitív 69 Eyes-hír:egyes 69 Eyes fórumokon az a hír járja,hogy a következo videóban (The Chair állítólag) Ville is fog játszani "a drunken rockstar"-t... - mily találó... :-))) Nos,nagyon kíváncsi vagyok... :-))))))))))))))))))

Most búcsúzom,de mindenkinek fogok írni,ígérem,csak össze kell még szednem magam!
Aki még vizsgázik,annak kitartás,nem sokára itt a vége!
Jók legyetek!!!
Puszi The 6th Circle és mindenki
Darklight

Moonflower666 Creative Commons License 2001.01.24 0 0 521
Sziasztok!

Visszatértünk!!! Darklight és Moon újra aktív a neten :). Remélem mindenki örül :). A vizsgaidoszakos információelvonásnak végre vége.
Hát ez a Burton srác tényleg nem nagy durranás. De hát nem is ez a lényeg, hanem az, hogy jól játszon. Persze nem is biztos, hogy o lesz a végleges új ember. Ami meg a kábszer ügyet illeti, szerintem náluk max a könnyu drogok jöhetnek szóba. Azokról pedig tudjuk, hogy van olyan hely a világon, ahol legálisak. De különben is, szerintem mindez nem számít. Érdekes, de persze pozitív, hogy HIM nem egy botrányos banda. Persze lehet, hogy csak én vagyok rosszul tájékozott, de ti hallottatok már valami olyanról, hogy valahol botrányt okoztak?

Bloodflower Creative Commons License 2001.01.24 0 0 520
itt a kép...
mint egy marha!!!!
messziről jobb volt!

Előzmény: fire_of_rose (519)
fire_of_rose Creative Commons License 2001.01.23 0 0 519
Hi!

Állítólag szívdögleszto ez a Burton. Úgyhogy a Zoltan-pártiak vígasztalódhatnak... Her, kábszerügyben egyetértek veled a HIMmel kapcsoltaban. Semmi reakciók a 69eyes-dologra?! ÉN egy kicsit csalódtam... A Burton srác képét a www.enchantress.com NEWS részében láthatjátok, de ez biztos sokaknak nem újdonság.
Hú, most láttam ezt a Burtont... Úgy néz ki, mint egy félresikerült jenki vmi westerfilmbol. Szörnyu. Hát ez lesz Jussi helyett?! Lehet, hogy jófej... Na mindegy, de azért nem o lesz a középpontban.
Csá

Her Infernal Majesty Creative Commons License 2001.01.22 0 0 518
A témához szólva szerintem a Him se kábszermentes övezet. Villenek néha eléggé fel van puffadva az arca, persze ez nem jelent semmit, de szerintem hernyózik, vagy nem tudom, nem értek az ilyen dolgokhoz. :o))) Mige alapból egy elvont figura... de talán ő sem marad ki a buliból. Ki tudja, ők tagadják, de szerintem kamuznak. Manapság már hihetetlenek az efféle megjegyzések. Főleg az ő világukban.
Üdv.: HER
KGaBo Creative Commons License 2001.01.21 0 0 517
Hi !
fire_of_rose Creative Commons License 2001.01.21 0 0 516
Sziasztok!

Diaboli! Mostanában nem 'beszéltünk'. Burton? 16án elvileg nyilvánosság elott is megmutatták az újfiút. Zoliról azt is hallottam, hogy egy house-orült csávó volt a HIM elott és nem vmi nagy rocker. A 69 eyesban meg hatalmasat csalódtam (a zenében változatlanul nem). Elég 'állatiak', szó szerint. Egyes világi örömöket túlságosan is habzsolják... Koncertek után bevisznek egy nagy csoport rajongót a backstage-re és ott felváltva 'elvannak' velük. Ez hiteles forrásból tudom: a csaj már többször beszélgetett velük és egy ismerose a barátjuk. Hmmm, hát a HIM visszafogottabb. Ezek a 69-srácok biztos nehezebben találnak jó barátnot...
Ha valaki megtud vmit a 2001-es Szigetprogramról, szóljon!
Ja, ha HIMrol van szó és még lehet szavazni a Z+on, akkro szavazzon már vki helyettem Gas-ra! De legalább 5ször! :)
Ha már téma volt a HIM félelmetessége: igazán sosem félelmetesek, de láttam már szívsokkoló interviewkat death-metal csapatokkal.
Nem tudom, hogy régen volt-e téma a kábítószer errefelé. Szerintem a HIM nem teljesen tiszta ezügyben (azért ne támadjatok rám! :)), foleg talán Migé. Már az a tény, hogy példaképeik (foleg Villének) csupa kábszeresek, önmagában egy indok. Bár ez manapság ugye nem nagy dolog, amikor majdnem mindenki érintett ezügyben. Csak egy új témát kerestem, mert mostanában nem sokan írtok. Gondolom ez idoprobléma miatt van.
Üdv Perfect Circle (:)) - ez jó, nem?
4

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!