Keresés

Részletes keresés

Cipek Creative Commons License 2000.05.09 0 0 86
Irtam.
Előzmény: Mikulás23 (85)
Mikulás23 Creative Commons License 2000.05.08 0 0 85
Szia
Asszem én is....
Előzmény: Cipek (84)
Cipek Creative Commons License 2000.05.08 0 0 84
Udv!
Az "A" osztalyba jartam. Mert te?
Előzmény: Mikulás23 (79)
Veritas Creative Commons License 2000.05.04 0 0 83
Válasz ment vissza!
obayan Creative Commons License 2000.05.04 0 0 82
Email ment
Előzmény: Veritas (81)
Veritas Creative Commons License 2000.05.04 0 0 81
Szia!
Neveket nem írnál?Lehet,hogy mindkettőt ismertem.
obayan Creative Commons License 2000.05.03 0 0 80
nos...
most a Petofinek is kijut a nehez napokbol..
egy negyedikes srac ongyilkos lett..es egy 2 eve vegzett lany meghalt rakban a mult heten..
Mikulás23 Creative Commons License 2000.05.03 0 0 79
Lehet hogy ismerjuk egymást, én is ugyanekkor jártam ide./a b c d avagy f????/ A Pgy tutter nem volt normális, lehet hogy ezért nem vette észre, hogy néhányan fél évig a klotyora jártunk az órái helyett
Előzmény: Cipek (78)
Cipek Creative Commons License 2000.05.03 0 0 78
En 1989-93-ig voltam OTT?
Kijutott P. Gyuribol, szerintem nem volt rossz ember, de neha komolyan aggodtam, hogy normalis-e.
Előzmény: Mikulás23 (77)
Mikulás23 Creative Commons License 2000.05.03 0 0 77
Sziasztok
Én is eme muintézménybe jártam, de szomorúan vettem tudomásul, hogy bátor vilmosnérol/tudjátok hogy postás volt mielott átképezte volna magát?/ -csak kisbetuvel lehet írni- és pechloff gyuriról senki nem nosztalgiázik.Utóbbi eltávolításával drága osztályunk büszkélkedhet....
Taknyocska Creative Commons License 2000.05.01 0 0 76
Ja, tényleg csak ez nem én voltam, aki ezeket írta hanem a bátyám, csak lopja a jogaimat. Egyépként kő Petőfis, én meg kő Toldys vagyok, szóval szeretjük egymást. Jó fej, csak agya nincs, mondjuk, egy csomó embert ismerek, akinek van esze és a Petőfibe járt, de a bátyám fő célja a suliban az volt, hogyan lehetne a legkevesebbet tanulni, ez az egy amiben hasonlítunk.
Veritas Creative Commons License 2000.04.30 0 0 75
Hát nem tudom,hogy keversz e valakivel,de mindenesetre tudnék storyzni.A banketten nem volt semmi igazán különös,de az osztálykirándulásokról vannak emlékeim.Előszöris: azt hiszem én vagyok a világon az egyetlen,aki látta Németh Máriát 2métert zuhanni és egy hatalmas pocsolyában landolni.Eléggé égő volt neki és ezután egy éven keresztül azon fáradozott,hogy kirugasson.Nem sikerült neki!
A harmadikos osztálykirándulásra Maris nélkül mentünk el (tanár nélkül).A negyedikesen pedig az egész osztály együtt borozott Vajda Vikivel(Maris inkább csak jelen volt).
Egyébként,hogy van Vajda?És hogy van Iványi?
Mellesleg szerintem a Petőfi legjobb tanára (ill. a kevés normális közül a legjobb):Csépai Ildkó.Remélem,megbecsülitek!
obayan Creative Commons License 2000.04.29 0 0 74
hmm:))
mesélj csak az osztálykirándulásotokról:))hallottam jó kis storykat:)
és mi is volt a banketten..?vagy az nem ati osztályotokban volt?
Előzmény: Veritas (73)
Veritas Creative Commons License 2000.04.29 0 0 73
Sziasztok!
Én is a Petőfiben érettségiztem,mégpedig tavaly és kerek négy évig Németh Maris volt az ofőm.Na ehez szóljatok hozzá!!! Senkinem nem kívánom,hogy megtudja,milyen az!Nincs itt köztetek évfolamtársam?
PS:Tagadhatatlanul hiányzik a suli(a sok borzalom ellenére is.)
Bloodflower Creative Commons License 2000.04.29 0 0 72
hát ez a taknyocska ritka egy ganéj. kb. ilyenek a petőfisek, persze nagy nagy tisztelet a kivételnek, mert persze van. dehát nem a kivétel erősíti a szabályt?

Berkesről: engem tanított, és a zsidózás, furcsa megjegyzések, burkolt célzások, mocskos kommunistázás (a diákokra!!) gyakori volt. és tényleg eszméletlen, hogy még mindig ott van, mert nem ez volt az első feljelentés, csak az első esetben a diáknak kellett mennie...hogy is van ez???

-emma- Creative Commons License 2000.04.29 0 0 71
:-))
én egy újságban olvastam pár éve
Előzmény: Bunkódzsó (70)
Bunkódzsó Creative Commons License 2000.04.29 0 0 70
Igen, bizony, hát hogyne, a hír 100%-ig tutira igaz. Olyan egy mocskos fasiszta, mint a szél. Én is onnan tudom hogy egy haverom barátjának az anyukájának a szomszédja mondta. ... a férjének, aki elmondta egy barátjának, aki állítólag nekem is mondta. Szóval ez valami olyan dolog volt hogy valakit lezsidózott, vagy valami ilyesmi. Jellemző a Petőfire, hogy ha jóltudom még mindig ott van.
Előzmény: -emma- (69)
-emma- Creative Commons License 2000.04.29 0 0 69
nocsak nocsak...és igaz,hogy az egyik töritanár (asszem Berkes)náci?vagy az is csak 1 diák rágalmazása volt?
Taknyocska Creative Commons License 2000.04.28 0 0 68
1. Rugovics Mária!
Németh Mária!
Sabján Éva!
(ezek csak példák voltak, akik engem szivattak, de ha kiváncsi vagy, még folytathatom a felsorolást)
2. Az nem kurva, remélem a tied se a sarkon áll.
3. Nem húzok a faszba, mert itt ülök és ilyen hülye gyerekeknek válaszolgatok.

Na, ez remélem kielégítő válasz volt, minden pontra, várom válaszát, maradok tisztelettel stb.
Előzmény: MacPhisto (67)
MacPhisto Creative Commons License 2000.04.28 0 0 67
1.bővebben ki?
2.anyád.
3.húzz a faszba.
Előzmény: Taknyocska (66)
Taknyocska Creative Commons License 2000.04.28 -1 0 66
Három tömör velős mondatot szeretnék a Petőfi barát közönséggel megosztani:
KURVA ANYAD PETŐFIS TANÁROK!
KURVA ANYAD PETŐFIS DIÁKOK!
KURVA ANYAD PETŐFI SÁNDOR!
MacPhisto Creative Commons License 2000.04.28 0 0 65
akkor 2-1, én is szerettem
Előzmény: Bloodflower (64)
Bloodflower Creative Commons License 2000.04.28 0 0 64
hát én pedig egyáltalán nem. még egy kicsit sem.
Előzmény: delipu (63)
delipu Creative Commons License 2000.04.28 0 0 63
Hát azért ez durva, én pl. nagyon szerettem odajárni.
Előzmény: Bloodflower (62)
Bloodflower Creative Commons License 2000.04.27 0 0 62
elsüllyedtünk...bárcsak a petőfi tette volna néhány évvel ezelőtt..
Bloodflower Creative Commons License 2000.04.20 0 0 61
nekünk még tablónk se lett...
MacPhisto Creative Commons License 2000.04.19 0 0 60
Azt hittem Dobi a tablóbajnok...

nekem is 6 magyartanárom volt, az utolsó Bajcsay...

Előzmény: Som-Som (59)
Som-Som Creative Commons License 2000.04.18 0 0 59
Nocsak, Giczi Márta még a Petőfiben van? Ez érdekes, mert saját bevallása szerint néhány évente sulit vált. Úgylátszik ma már ezt nem teheti meg. 6 magyar tanárom volt, Giczi az utolsó 2 évben tanított, és messze ő volt a legjobb közülük. Szabó Károlynál kezdtem, aki gondolom még mindig őrzi a "tablókirály" megtisztelő címét, azaz ő szerepel a legtöbb tablón.

Németh Máriával csak egy baj van, méghozzá az, hogy nem tud tanítani. Az órái olyan szárazok, hogy csak úgy porzik, és azt hiszi, hogy vérfagyasztó szigor kell ahhoz, hogy rávegye a diákokat a tanulásra. Csodálatos érzéke van ahhoz, hogyan kell elvenni valaki kedvét a tanulástól. A didaktika tankönyvek pont az ő tanítási módszerét tartják a létező legrosszabbnak. Ezt egyszer nem ártana közölni vele.

Előzmény: obayan (57)
Bloodflower Creative Commons License 2000.04.15 0 0 58
Ez esetben talán ismerjük is egymást....legalább látásból. Mondom: elég jól ismertem az osztályod egy részét. Szása és társasága.
no várj csak. megnéztem az adataidat, de egyáltalán nem vagy ismerős...persze a kép egy kissé torzít, nemdebár. no mindegy. a lényeg, hogy a te osztályod volt az utcsó vmire való osztály. (meg az enyém, míg egyben volt...)
Előzmény: Som-Som (56)
obayan Creative Commons License 2000.04.14 0 0 57
nos, csak most találtam rá erre a topicra, és érdeklődve olvastam végig..mert én most a Petőfibe járok
és sajnálattal kell közölnöm,hogy Kingalany valahol rátapintott a lényegre!A suli szinvonala napról napra csökken,a gyerekek és a tanárok is undorodva járnak be...
Az elmúlt éveg drog-botrányairól gondolom hallottatok egy-smást (az újság is megirta).
Igaz ami igaz,lógni,ha nagyon akar az ember,lehet..azaz nekünk csak lehetett..mert most,érettségi előtt,hirtelen az összes tanár úgy érzi,be kell pótolnia mindazt,amit a 4 év alatt képtelen volt megtanitani..Félévkor az osztályomban 13-an buktak fizikából (kedves Bakondi tanár úr jóvoltából- persze nem állitom,hogy mindez csak az ő hibája)Baylinger meg a dolgok másik fele..Németh Mária is tanitott..(Ó azok a csodálatos évek!!brooooáááf...)Hihetetlen,hogy mennyi jóindulat és empátia szorult abba a nőbe!:))Arról inkább ne is beszéljünk,hogy milyen jól tud tanitani:))
Sárkány helyett jött egy fiatal tanár,és meg kell mondjam ,kevés olyan embert,és tanárt ismerek,mint ő..vele nagyon jól jártunk (bár még inkább lekopognám:))
Egyetlen tanár van még rajta kivűl(akit ismerek,bár sajnos nem tanit):Giczi Márta.Róla lehet elmondani még,hogy nem égett ki a sok év alatt,nem csömörlött meg,és valóban szereti a gyerekeket:)

nos..egyelőre ennyit..jöhetnek a kövek..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!