Keresés

Részletes keresés

LJudit75 Creative Commons License 2016.10.18 0 0 142700

Így hogy már van egy lányod, azért sokkal könnyebb a helyzeted, mint nekem, akinek még egy sincs, és a tét az, hogy egyedül maradunk-e vagy nem.

Előzmény: Beepemp (142698)
életképem Creative Commons License 2016.10.18 0 0 142699

Bio-quinone q10 100mg, en ezt szedtem, napi 1-2. Sejtmegujito hatasa van, mivel nem vagyunk fiatalok igy a petesejtjeink se azok, de ez talan segit, hogy jobb minosegu legyen. Mert ugye sok mulik azon...

Plusz omega3!

Előzmény: LJudit75 (142697)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.18 0 0 142698

Nem tudom, mi lesz lányok.

Egy valami azért vigasztal: hogy a lányom olyan szinten áll mellettem és mutatja ki a szeretetét, ahogy még soha!

Azt mondta: "Anya, meglátogatlak, sütök neked brownie-t és elviszem a kiskutyámat is, majd ő is felvidít, ne szomorkodj!Minden rendben lesz, ne sírj, nagyon -nagyon szeretlek"

Mi más adna erőt?☺

LJudit75 Creative Commons License 2016.10.17 0 0 142697

Milyen nagy dózisú Q10-et szedtél? Meg tudod adni a pontos nevét?

Köszi.

Előzmény: életképem (142692)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.17 0 0 142696

Mikor mégy vérvételre?

Hát nem tudom, azért ne éld bele magad. Sztem az Utro fogja vissza a dolgokat.

Előzmény: Beepemp (142695)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.17 0 0 142695

Örülök, neked legalább ott vannak ők!☺

Sajnálom, hogy nekem nem lett fagyibabám.

Akkor talán kicsit könnyebb lenne...

Egy nap kevés barnázás volt, tegnap már pirosas vér, de kevesebb, ma alig.

Ezért reménykedem kicsit, meg olvastam pár olyan írást,ahol az volt a gond hogy abba hagyták az utrót és nem kellett volna.-de ezt írtam neked múltkor.

Én ma hívtam a dokit és kérdeztem, hogy esetleg lehet -e olyan, hogy 3 embrióból legalább egy megmarad vérzés esetén?Illetve azt is, hogy a vérvételig szedhetem-e?

Azt mondta szedjem,amíg nem tudok biztosat.

Tudom,hogy kevés az esély,de mit veszíthetek, ha kivárom a vérvételt?

Én így leszek nyugodt, hogy mindent megtettem...

 

Előzmény: LJudit75 (142693)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.17 0 0 142694

Köszönöm a biztatást,jól esik és jó olvasni,hogy másnak is sikerült 40 felett!

Avivázni jártam, de lombik előtt abbahagytam.

A Q10-et még nem próbáltam.

Tudom, hogy sok mindenre jó, de lombiknál miben segít?

Mennyit és hogyan kell szedni?

Próbálok pozitív lenni, bár nem egyszerű, de sokat segít,ha valaki erőt önt itt az ember lányába!☺

Előzmény: életképem (142692)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.17 0 0 142693

Köszönöm, most már jobban. Nem adom fel, bízom a mirelit-gyerkőcökben. 😊 Nem akarom még egyszer végigcsinálni azt a rengeteg szurit, ennek sikerülnie kell. 

Amúgy én se vagyok má mai csirke, most töltöttem a 41-et.

 

Érdekes, nekem nem mondta Krizsa, hogy szedjem az utrot vérvételig. Amúgy rendesen megjött?

 

 

Előzmény: Beepemp (142691)
életképem Creative Commons License 2016.10.17 0 0 142692

Nagyon sajnalom, hogy nem jott ossze most nektek!

De hidd el, ossze fog jonni, csak nem szabad feladni.

En 43 evesen szultem, harmadik lombikbol.

Ket utolso lombik kozott nagy dozisu Q10-et szedtem, Aviva tornaztam, ezek szerintem segitettek. De artani biztos nem artottak. Esetleg probald meg. Kitartas!

Előzmény: Beepemp (142691)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.17 0 0 142691

Köszönöm, aranyos vagy, hogy így vigasztalsz, miközben neked sem egyszerű!

Most még nagyon nehéz 2 napja csak sírok.

Próbálom összeszedni magam, csak a korom miatt nagyon aggódom.

Szinte úgy éreztem, hogy ez az utolsó lehetőség, hogy babánk legyen. 42 vagyok.😞

Az utrot szedem még, Krizsa azt mondta hogy vérvételig szedjem, hátha...

Nov.közepén leülünk vele megbeszélni a továbbiakat ha negatív a vérvétel eredménye.

Te hogy vagy?

 

Előzmény: LJudit75 (142684)
gyvanita Creative Commons License 2016.10.17 0 0 142690

Nem hallottam, de ez nem túl jó senkinek, hogy megvariálták.

Nekem is fel szokták ajánlani az "akciósat", de akkor "még csak" 150 volt. Érdekes volt az utolsó konzi is, amikor fizetni akartam, mondja a recepciós, hogy 5e. Mi? 5??? eddig 1.500 volt. Neeem, már évek óta ennyi, tájékozódhat a honlapon az árakról.-mondja a recepciós. Gondoltam biztos én vagyok a lüke, kicsit hülyén éreztem magam. Aztán megnéztem itthon az utolsó számlát és 2015.06 hóban még 1500 fizettem. Aztán, hogy mikor változott, nem tudom, de akár hogyan is számolom ez sehogy sincs évek óta....

Előzmény: LJudit75 (142689)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.16 0 0 142689

Nem tudod, hallottad-e, de épp aug.1-től nyírbálta meg az OEP valamennyi egészségügyi kezelés mennyiségét, az ún. TVK-t, azzal együtt, hogy emelte az egy kezelésre jutó térítési díjat. Ezért kaphattál aug.-ban ilyen bődületes dátumot.

Nálam konkrétan az volt, hogy idén áprilisban mentünk oda először, akkor az volt, hogy TB-re csak jövő márciusban lehet menni, de ha az "akciós", 200 e Ft-os kezelést bevállaljuk, akkor már májusban. Persze, hogy fizettünk. Hogy emiatt, vagy más miatt, de aug-ban már azt mondták, hogy szept.ben már mehet a TB. Nem nagyon értem ezt, hogy megy. Ez van.

Előzmény: gyvanita (142683)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.16 0 0 142688

Valóban nem kapcsolódik a lombikhoz, és nem is ide vág.

Előzmény: Zajoncful (142687)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.16 0 0 142686

Persze.

Előzmény: Zajoncful (142685)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.16 0 0 142684

Nagyon- nagyon sajnálom, teljesen átérzem a helyzeted. Az elsőnél én is így voltam, hogy nem volt fagyi baba, én akkor azt sajnáltam leginkább, mert tudtam, hogy az első úgysem jön össze.

Most pihend ki magad, tereld el a gondolataidat munkával, menjetek el a 4 napos ünnepen valahova pihenni, aztán januárban újból nekifogtok. Semmi sincs még veszve, csak ne add fel.

Előzmény: Beepemp (142682)
gyvanita Creative Commons License 2016.10.16 0 0 142683

Valóban, furák, de megpróbálok nem törődni velük. Bántja az ember lányát, amikor sérelem éri, de ők is emberekkel dolgoznak, a szakmámból és a munkámból tudom az nem könnyű. Ők vannak értünk, de most mit tudunk tenni. Szerintem durvább ha a doki is az.... Én pl. minden máshol készült vizsgálati eredményemet mindig lemásolok. Amikor 1 éve volt a missed ab-om, akkor annyira ideges, szétszórt voltam, hogy mikor odaértem, akkor jutott eszembe, hogy elfelejtettem lemásolni a hcg eredményem. Hát igen kikaptam, hogy legyek szíves máskor megtenni, mert nem azért vannak és nem fénymásoló iroda, ez pénzbe kerül. Másoknak meg látom, hogy oldalakat lehúznak, én meg egyszer elfelejtem :(

 

A lombik időponttal kapcsolatban én is jártam már így. Most augusztusban, pl. tb-sre már csak 2017 októberére lett volna időpont. Az előzőnél pedig májusban kaptam szeptemberre. Nyilván a fizetős történetek gyorsabban mennek, hisz az is pénz nekik, és nincs határ (max. munkaidő) mint a másiknál. Az OEP minden intézetnek meghatározza a havi keretet, melyet támogat. Ha betelik, nincs tovább és egyre többen vagyunk, akiknek nem sikerül a baba, egyre kevesebb a hely és hosszabb a sor. Amennyiben gyorsabban szeretnéd, akkor fizess (egyszer nekünk mondták is). Persze azt is tudják, hogy aki kicsit is megteheti az mindent feláldoz egy kisbabáért. Aki nem az vár... gondolom ha szerencséje van valakinek és jókor van jó helyen és még is maradt időpont korábbra, mert nem telt be a támogatott, mert mondjuk többen gondolták, hogy várnak, akkor van hamarabb időpont. A dokiknak már akkora tapasztalatuk van ebben, hogy amikor konzin vagy látják, hogy te kivársz vagy fizetsz.... mint ahogy pl. az eladó is tudja, hogy fogsz-e vásárolni vagy csak nézelődsz :)

Előzmény: Circus1 (142680)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.16 0 0 142682

Sajnos nekünk sem sikerült.-és még fagyibabánk sincs.😞

Vérvételre azért elmegyek, biztos ami biztos,de negatív a tesztem a 13. napon, és kezdődik a vérezgetés.

A Kaáliban azt mondták,hogy vérvételig ne hagyjam abba az utrot, mert hárha marad egy a háromból.

Én viszont nem hiszek a csodákban...😞

Előzmény: LJudit75 (142678)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.15 0 0 142681

Szia,

 

Nekem nincs semmi gondom a recepciósokkal. Olyanok, amilyenek, láttam már rosszabbakat is.

Az viszont már tényleg fura, hogy ki mikor fér bele a TB rendszerbe, ezzel már nekem is voltak érdekes tapasztalásaim.

Annyi biztos, hogy ha fizetsz egy kezelésért, utána már sokkal előrébb kerülsz a TB listán.

Nekem a doki fura egy kicsit, és itt nem a stílusára gondolok. Szerintem engem nem küld el minden vizsgálatra, amire kellene. Fura az is, hogy meg sem próbálják kinyomozni, hogy az adott beavatkozás miért nem sikerült. Tudok olyan intézetről, ahol ennek komolyan után néznek, így ez alapján mennek tovább, csak ott sajnos nincs TB finanszírozás.

Előzmény: Circus1 (142680)
Circus1 Creative Commons License 2016.10.14 0 0 142680

Sziasztok! Mi is a Krizsához járunk, akit nagyon kedvelek, de meg kell mondjam, az intézetben dolgozó recepciósok kiborítanak. A barátnőmék is oda járnak, nekik is ez a véleményük. Mosolytalanok, kioktatóak, egyszerűen bunkók. Csak nekünk van ezzel problémánk? Illetve nem igazán értem, mi az a várólista a lombiknál, ami mellesleg állandóan változik, hol beférünk a TB-sbe most, hol meg csak jövőre...

 

Előzmény: LJudit75 (142676)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.13 0 0 142679

Az hamar itt van szerencsére!☺

Nem is lesz időd szomorkodni, mert indul a következő.

Köszönöm és írok majd!

Én azért félek, mert nekünk fagyibabánk sincs.😞

Előzmény: LJudit75 (142678)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.12 0 0 142678

Ma beszéltem vele, és ő is novembert javasolt. Egyébként egy tanács: ha hívni akarod valamikor, akkor célszerű délután 3 óra után hívni, mert akkor már jobban elérhető.

Kell majd egy terheléses vércukorszintet nézetni még addig.

 

Addig is szorítok Neked, majd számolj be a fejleményekről.

Előzmény: Beepemp (142677)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.12 0 0 142677

Szia!Nem nézetek csak itthoni tesztelés után, szerdán.

Jól teszed, sztem hogy nekifutsz a novemberinek,addig még van egy kis idő, meg a fagyibabás úgy hallottam az nem annyira megterhelő.

Igen,Krizsához járok, tudod így kezdtünk el beszélgetni, h ő a közös pont.☺

Amúgy beszéltél vele erről ill.a továbbiakról?

 

 

 

Előzmény: LJudit75 (142676)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.11 0 0 142676

Hát ha gondolod, nézess bHCG szintet ma-holnap. Én eddig nem csináltam ilyet a 2 hét alatt, mindig megvártam a végét, de legközelebb fogok kérni ilyen vizsgálatot.

Most úgy néz ki, hogy november közepén mégis visszakérem a 2 fagyibabát, addig eljárok természetgyógyászhoz, jövő héten már megyek. A pihenéssel lesz megint probléma, de 2-3 napot az elején megpróbálok otthon maradni.

Te is Krizsához jársz, ugye?

Előzmény: Beepemp (142675)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.11 0 0 142675

Szia!

Nagyon sajnálom, tényleg!

Nagyon nehéz lehet, tudom!

Mindenesetre ne veszítsd el a reményt!

A kineziológus anno nekem is jót tett.

Pihend ki magad,menj el tényleg természetgyógyászhoz, aztán újult erővel fogsz nekifutni a következőnek!

Nekem hétfőn kell tesztelnem, de ma én is kiborultam, mert enyhülnek a tüneteim.Tegnap még nem tudtam hason feküdni, úgy fájt, feszült a mellem, ez mára jelentősen csökkent.Már jól kisírtam magam.Eddig legalább reménykedtem kicsit, most már nem merek.

Előzmény: LJudit75 (142674)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.09 0 0 142674

Szia,

 

Igen, ez rendes mensi, semmi különös nincs benne, csak annyi max. hogy nem görcsöl a hasam, de ez a sok hormon miatt van. Nem csináltam tesztet, de szerintem nincs is értelme. Nem tudom, hogy hogyan tovább, szerintem egy kicsit rendbe kell tennem magamat fejben. Azt gondoltam, hogy az év hátralévő hónapjaiban el fogok járni természetgyógyászhoz, hogy kicsit tegyen rendbe fejben és testben. Nekem nagyon húzós lesz a melóban az év vége, nem hiányzik egy újabb streszfaktor.

Te mikor fogsz tesztelni?

Előzmény: Beepemp (142673)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.09 0 0 142673

Szia!Nagyon- nagyon sajnálom, de ez már tuti biztos,rendes menzeszed van?-mert pont ma olvastam olyat, hogy megjött ugyan, de máshogy mint máskor.A doki azt mondta neki, hogy ha megjött, hagyja abba az utrot.Aztán végül vérből kiderült, hogy mégis volt baba és nem lett volna szabad abbahagyni a gyógyszert.Ezért írta le a lány, hogy más ne járjon így és hogy mindenképp a vérvételt várja meg, mielőtt elhagyja a progit!

Én azért néznék tesztet, meg vért a helyedben!

Ha mindkettő negatív,akkor se keseredj el azért,még ott vannak a fagyibabáid!

( nekem nincsenek😞)

Most pihenj egy kicsit,aztán nekifutsz újra!

Hamarosan sikerülnie kell!

Előzmény: LJudit75 (142671)
coriella Creative Commons License 2016.10.09 0 0 142672

Szurkálás lehet sikeresnél is, nem gondolom, hogy az önmagában probléma - a többit nem tudom sajna.

Előzmény: LJudit75 (142671)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.08 0 0 142671

Szia!

 

A helyzet az, hogy ez sajnos most sem jött össze, még tesztet sem kellett csinálnom. Igazából már tegnap este sejtettem, hogy valami nem stimmel, így el is kezdtem azon agyalni, hogy mi van, ha negatív és mi van ha pozitív lesz a teszt. Mindkét eredményt nagyon ijesztőnek találtam azzal együtt hogy az egyik azért nagyon sok örömet is magában rejt.

Van ugyan most két fagyibaba, de szerintem én most erre az évre befejeztem. 

 

Vannak viszont kérdéseim, amire talán tudjátok a választ:

- mitöl lehet az, hogy az első héten szurkálódást éreztem? Ez volt a múltkor is, és már más is írta itt a fórumon, akinek szintén nem sikerült.

- a második hétre elmúlt a mellfeszülés is, pedig a progeszteront változatlanul szedtem. Már ez is jelezte az eredményt.

- Hogy lehet az, hogy napi 6 Utro és 3 Duphasron mellett még tud jönni? Most pont azért kaptam a Duphasron is hogy ne jöjjön meg a tesztig.

- Nekem még nem csináltam terheléses vércukor szintet és NK vizsgálaton se volt. Mindkettőt fontos ugye a megtartásnál. Gondoltam megcsinálom magamnak, ha az orvos nem mondja, bár biztos lecsesz érte.

 

Mindegy, most ez van, legalább a következő egyszerüen lesz. 

 

Remélem Neked legalább sikerült!

Előzmény: Beepemp (142670)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.05 0 0 142670

Remélem, nem nehéz a melód,vigyázz magadra!

Holnap már én is megyek.

Igen, nagyon jó lenne,ha egyszerre sikerülne!-de összefogtunk,drukkolunk egymásnak,ez is segít biztosan!☺

Előzmény: LJudit75 (142669)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 142669

Köszönöm, Drága vagy. Sajnos pihenni nem tudok, be kell mennem a melóba.

Te viszont otthon pihenj nagyon sokat! Milyen jó lenne, ha így ismeretlenül egyszerre sikerülne mindkettőnknek. :) :)

Előzmény: Beepemp (142668)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!