Keresés

Részletes keresés

venom Creative Commons License 2000.06.15 0 0 311
A Tiéd se működik!
Előzmény: Törölt nick (308)
venom Creative Commons License 2000.06.15 0 0 310
Nem rossz, sőt, igencsak tetszik. Csak kicsit késő van már matekozni. Érdekelt volna egy-egy ilyen típusú dolgozat, de erről már lekéstem.
Tényleg jár a TAPS!
Előzmény: árni (307)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.15 0 0 309
brühühü

de azért gratula nektek

v.t.

Előzmény: Törölt nick (308)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.15 0 0 308
helyesen

valéptech

árni Creative Commons License 2000.06.15 0 0 307
Bocsi, de a belinkelt cucc itt nem működik, úgyhogy ha valakit érdekel a szakdogám, akkkor írja be a címet. (Amúgy ötös lett...) TAPS!

árni

árni Creative Commons License 2000.06.15 0 0 306
Hello Mindenki!

Ugye mindenki izgul majd értem 19.-én!
Ha valaki internetes matematikát óhajt, akkor nézze meg a szakdogám ide vonatkozó részét! www.interware.hu/web/arni_d
Ha már itt tartunk, szia Dr. Tamás! (Jogász, fogász nem doktor, de ezt már te úgyis tudod.)

Ha be tudok csatlakozni, akkor az ötödik kontinensről is lesz majd jelentés a topicra, ez majd 29.-e után kiderül. (Ausztrália a király hely, felmászom a hegyre is (URURU), meg koalák, kenguruk, ilyesmi.)

Azért a Beach House se rossz hely...

árni

Tamás Creative Commons License 2000.06.09 0 0 305
Perpillanat úgy tűnik, hogy itt maradok az egyetemen tanítani meg kutatni, de nem kiabálnám el, mert épp most nem tőlem függ, pár napon belül tudni fogom.

Úgyhogy ha már bizots, majd leírom bővebben.

Előzmény: bokor (304)
bokor Creative Commons License 2000.06.08 0 0 304
Kedves Tamás,

sok szeretettel gratulálok? Aztán mihez kezdesz ezek után?

Szia:
bokor

Tamás Creative Commons License 2000.06.08 0 0 303
Jelentem, hogy tegnapelőtt, június 6-án, kedden letettem az utolsó államvizsgámat.

Király vagyok. :-))))

idared Creative Commons License 2000.06.06 0 0 302
Koszonom az erdeklodest, amikor kijottem el voltam ajulva hogy milyen konnyu volt (meg mindig ez a velemenyem) leszamitva azt a szemet 8. feladatot. Aztan amikor mindenki sirankozott, hogy milyen nehez volt, akkor felcsillant a szemem, hogy akkor jo... ;) Aztan otthon bongeszven a megoldasokat, van egy-ket hibam, de nem nagy a vesz. 13-an tudok pontos eredmenyt. Most meg izzadok a kozgazdasgatannal, ami embertelen dolog, ilyenkor juniusban tanulni. Persze tavaly az erettsegire tanulni meg ennel sokkal sokkal rosszabb volt, ahogy igy emlekszem. Es aztan milyen kellemesen csalodtam a tanerokben...
Ezzel azt is akarom mondani, hogy sok szerencset a most szobelizoknek es higgyek el, nem olyan veszes, mint amennyire be van tole kakilva az ember elotte. Persze ezt egesz a vegeig nem erzi az ember, de aztan mar tok jo. Kitartas!

idared

Előzmény: kolli (282)
Pázi Creative Commons License 2000.06.06 0 0 301
Kedves Bokor pihenésre vonatkozó intelmeidet tartsd meg, - bár igazak - teljesíthetetlenek:lelkiismeretes(?) tanerő nem engedhet meg magának pihizést itten a finisben. Persze én még holnap is dolgozatot iratok.
Előzmény: bokor (300)
bokor Creative Commons License 2000.06.05 0 0 300
Kolli tudja, hogy te ki vagy, kedves Pázi, szóval azt is tudja, hogy miből kellene kigyógyulnod (felépülnöd), de ha nem pihensz, nem lesz belőle semmi.
Viszont most már mindjárt vége a sulinak és én mindenkit lezártam, ha kevésbbé lenne meleg, egészen ki lehetne bírni.
Kedves kolli, remélem, találkozunk még a helyettesítőtáblán kívül is...
Előzmény: Pázi (299)
Pázi Creative Commons License 2000.06.05 0 0 299
Miből is kéne nekem kedves kolli kigyógyulni?
Előzmény: kolli (294)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.05 0 0 298
helló, én tudom, ki vagy. Te vagy a kolli. Ezenkívűl még azt is tudom, h lymphater lymphater, Tamás meg Tamás. Imhozásom szerint ennél több itt nem is kell
:-))

valéptech.meztelenül.leleplezve

Előzmény: kolli (295)
kolli Creative Commons License 2000.06.05 0 0 297
Szia rav!
Én most járok a Kovács tanárnő osztályába...
Előzmény: rav (183)
kolli Creative Commons License 2000.06.05 0 0 296
Kedves Bokor!
Mi nem ismerjük egymást, csak én ismerem a Bokor J. nevet a helyettesítőtábláról...
Előzmény: bokor (132)
kolli Creative Commons License 2000.06.05 0 0 295
Viszont kíváncsi lennék, hogy Pázi (vagy akár valaki más ) tudja-e, hogy én ki vagyok.
Szerintem elég feltűnő, nem olyan nehéz rájönni (mármint annak, aki ISMER).
kolli Creative Commons License 2000.06.05 0 0 294
Neem, az túl egyértelmű lenne...
Viszont most már biztosan tudom.
Remélem, már jobban van Pázi!
Előzmény: Pázi (284)
lymphater Creative Commons License 2000.06.05 0 0 293
bocs, ValÉpTech,

nem akartam a híresen nőiesen finom lelkedbe gázolni
ami a Varga Jóskát illeti, eszembe' se jutott nekem lecseszni... ahhoz túl keveset értek innét az egészből
gondoltam, majd megmagyarázod nekem, s ezzel nem is maradtál adós, hehe...

hogy mi közöd neked hozzá? az én barátaim közül mégiscsak te érted azt az egész furcsa kontinest a legjobban, vagy tévednék?!

amúgy nemtom észrevetted-e, de leleplezted tartózkodási helyedet...

és a phd? aszontad annak csak az egybesült állatokban van értelme
csak hazajössz közben (?!)

akkor a lóverseny- és verébmániás megy csigapostával

üdv, FANDEMISZŐK
(mér van neked ott olyan rossz kedved?)

Előzmény: Törölt nick (292)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.05 0 0 292
- hehe, kedves lymphater, azt kell mondjam neked, h vazzeg, te semmit nem változtál, uyganolyan demagóg vagy, mint 4 évvel ezelőtt. A mi kis káeurópai, kacsalábon forgó demokráciánkban üldögélve lebaszol egy perui írót, amiért az nyugtalankodik, mert országában egy demokratának álcázott diktátor már megint beleragasztózza magát a trónszékbe. Szóval te csak ne temesd Vargas Llosát. Annál is inkább, mert új könyve most jelent meg. A mostani választásokon meg tudtommal nem indult, csak a fia, de lehet, hogy az sem.
Abajo Fujimori!

- a nyáron nem megyek haza, sot ha így folytatódik 2001 decemberig itt maradok, után meg phd. itt vagy máshol.

- amúgy meg miköze van Perunak Braziliához??

valóságépítő technikum.rosszkedv

Tamás Creative Commons License 2000.06.02 0 0 291
Én leszek... persze csak módjával. :-)
Előzmény: lymphater (290)
lymphater Creative Commons License 2000.06.02 0 0 290
mongyátok, emberek,
nyáron is hálóvégen lesztek?

remélem, hogy én a Kaukázus lábánál fogok süledezni hetven fokban, de háló, úgy tűnik, lesz
olyan jó lenne onnan a világ végéről is kapcsolatban lenni a Pátriával

Amerika&Európa mellé bekapcsolhatnánk Ázsiát is... mi a véleményed, ValÉpTech? :)))
harmadik fandemiszők úgyis aszongya, maracc a Dél Keresztye alatt
ez igaz? :(

ja, kedves Bokor, igenis montál ilyesmiket, pedig nem lehetett valami könyű kiképzés bejönni közénk...

ja, ValÉpTech, még a tegnapihoz: baromi jó a könyvhét idén is, csak nem épp egy egyetemista zsebéhez méretezték az árakat
azért egy Borges novellás így is utánam jött, pedig én ott akartam hagyni
hallom egyébként, hogy ott nálatok a Varga Jóska (mármint a Marió) kissé direkten belemászott a politikába, és most anyázik, mert nem őt választották meg
azért kár érte...

Tamás Creative Commons License 2000.06.02 0 0 289
Hajrá árni! :-)

Nekem jún. 6. kedd a következő és egyben utolsóóóóó is! Tessék drukkolni, mert nattyon szarul vagyok belőle. :-(

Árni, nem csinálunk egy "mindenki drukkoljon nekünk" topicot? :-)))

Előzmény: árni (288)
árni Creative Commons License 2000.06.02 0 0 288
Sziasztok!

Értem is lehet izgulni, juni 19 Államvizsga. (Nekem még csak az első, a Tamás felvághat.)

Üdv
árni

bokor Creative Commons License 2000.06.01 0 0 287
Kedves lymphater,
ahogy az Egon tanárúrral olvastuk a topicot, ő mondott nekem egy nevet. Mármint hogy ki vagy Te. Most már nekem is az a gyanúm, hogy igaza volt. Itt a topicban nem akarlak leleplezni, talán egyszer majd küldök egy mélt.
különben meg, mondtam én neked bármikor olyant, hogy mókuskám? Hogy mik vannak! Nem ártana néha figyelni magamra...
Fizikatanár beazonosítva, teljesen önállóan sikerült, majd ajánlom neki a ezt a topicot.
szia:
bokor
Előzmény: lymphater (286)
lymphater Creative Commons License 2000.06.01 0 0 286
üdvözlet mindenkinek,

kedves Bokor, nem ártana, ha Egon tanár urat tényleg lehetne lehetne üdvözölni online
lennénk itt még páran, akik szívesen beszélgetnénk vele a rulettezési szokásairól...

amúgy is tartozunk még neki egy sörrel...

tudod, amúgy miért hiányzik itt az egyetemen legjobban a német óra? mert senki nem mondja nekem, hogy mókuskám...

Te meg, Valéptech, mondd: lesz alkalmad nyáron a Dél Keresztje helyett az Észek Kereszjét nézegetni a Rácketrből? van itt valami meglepetésem (egy csomó láb alatt kinövő púpról szól, és végre nem csak fénymásolat...), de ha nem jössz, kénytelen leszek csigapostával küldeni

tényleg Bokor, nyugalmazott hippi jellegű kedves fizika tanárunkat (Egon őt is segíthet azonosítani...) nem lehet idecsalni?

ja, ha valaki olyan hülye lenne, hogy a Majorból az Építészkar felé venné az útját, szívesen segítek (lebeszélni...)

bokor Creative Commons License 2000.05.31 0 0 285
Kedves Valéptech, üdvözlet Dénes tanárúrnak ezennel átadva, netvégrecsábítás megpróbálva, de azt üzeni, ő mindehhez nem igazán ért. Ha ráérünk egyszer, talán beavatjuk az internet rejtelmeibe, hiszen nem olyan ördöngős dolog ez...
Előzmény: Törölt nick (266)
Pázi Creative Commons License 2000.05.31 0 0 284
Kedves kolli!
Jöhet a tipp emilben!
Előzmény: kolli (281)
Tamás Creative Commons License 2000.05.31 0 0 283
Tényleg, jó lenne tudni, a most végzősök általában hova mennek tovább. Szerintem nem én vagyok az egyetlen régebben végzett, aki esetleg tudna az új helyen segíteni egy-két dologban.

Én speciel lehet, hogy tanítani is fogok egy-kettőt, hehe. :-)

Csak egy ötlet...

kolli Creative Commons License 2000.05.31 0 0 282
Milyen lett a matek felvételid, Idared?
Előzmény: idared (235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!