Keresés

Részletes keresés

bseres Creative Commons License 2009.12.10 0 0 4168
Egyébként kilátás az _objektívebb_ és nem a "szerintem"- i szinonimaszótár szerint: "látkép, panoráma, látvány". Milyen csúsztatást találsz? :-) De tényleg mindegy... (Én nem kezdek bele annak fejtegetésébe, hogy miért is nem feltétlenül álomszerű a Körtéren lakni, mert nem tartom etikusnak más hirdetését becsmérelni.)
bseres Creative Commons License 2009.12.10 0 0 4167
:-))) Gratulálok és hajrá, tényleg odasétálni naponta a legjobb. (meg odamenni a hegyhez, meg a mindenhez. :-) Szerintem akinek éppen nincs arra dolga, annak lehet, hogy jó csak látni is. Hidd el, lelket melengető látvány, még így néhány kilométerről távolabbról is (és legalább látva :-) és ez SEM csúsztatás. Igen, ha még Ferihegyen vagy- mintha ezt olvastam volna, akkor zuglói vasút (3 perc gyalog), onnan vonattal 13-16 perc. 20 percből megúsztad volna az utazást. Szerintem jól érezted volna magad a lakásban is. Szívesen küldtem volna képeket is. :-) Szóval további jó körterezést :-)
Tündi2003 Creative Commons License 2009.12.10 0 0 4166
Többek között azért érdekelt a dolog, mert magam is jelentkeztem volna lakónak, csak nem szeretem a csúsztatást. A hirdetők előszeretettel írnak olyat, hogy "Blahán lévő lakás" aztán kiderül, hogy az Akácfa utcában van. Tőlem is megkérdezték érdeklődők, hogy és melyik utcában van a lakás konkrétan? És meglepődtek, mikor azt feleltem, hogy konkrétan a körtéren van. Ha nem ott lenne, nem azt írtam volna.

Egyébként a Móricz körtéri udvari lakás _valóban_ közelebb van a szoborhoz, mint a tiéd, még ha nem is látni rá. :) De legalább naponta felszaladok hozzá és vissza félóra alatt, gyalog menve a Gellérthegyig.
Előzmény: bseres (4164)
bseres Creative Commons License 2009.12.09 0 0 4165
Bár most elnézést kérek: biztos nem vagy rosszindulatú, csak a hozzászólásod sikerült most olyannak (bár gondolom, ez is értelmezési kérdés). És ezzel szeretném is lezárni ezt a fura párbeszédet.
bseres Creative Commons License 2009.12.09 0 0 4164
:-)) Hát igen. A Móricz udvari első emeletiből biztos közelebb van az ember a szoborhoz :-))) Csak látni nem látja a lakásból (egyáltalán), de gondolom jobb is így, mert az nem is lenne igazi kilátás és csak bosszankodna, hogy látja, mert minek, ha nem közvetlenül az orra előtt van :-)))) Akkor inkább nézzen már a helyi Rossmannra, az angyalát, annak a kirakatát legalább rendesen látni :-)) És egyébként mutass már olyan lakást, amelyik a Szabadság - szobortól 10 méterre van és kiadó :-))) Már csak, amelyik elmondhatja magáról, hogy annyira közel van, hogy kivehetőek az arc részletei :-)))) És így van, a lakást kell élvezni (ami egyébként nem a szokványos albérlet- minőség (kovácsoltvas és fenyő a berendezés, brazil kvarcit az étkező falán stb. stb.). Egyébként két másik szobából meg a Hármashatár- hegyre van kilátás. De biztos most azt fogod kitalálni, hogy a Hármashatár nem igazi hegy és Te a Himalájára gondoltál az előbb... Na, mindegy. A lényeg: sosem értettem a rosszindulatú, irigy embereket, és az ilyesfajta hozzászólókat (mert kit érdekel, hogy számodra mi a kilátás? Miért volt erre a hozzászólásra szükséged?- ez persze csak költői kérdés, biztos meg tudod egyébként magyarázni... :-)
Előzmény: Tündi2003 (4163)
Tündi2003 Creative Commons License 2009.12.09 0 0 4163
Én kérek bocsánatot, de számomra a megadott helyszín egyszerűen TÚL messze van a szobortól ahhoz, hogy a sziluettjén kívül bármi érdemlegeset lássak belőle. Nekem a "kilátás valamire" azt jelenti, hogy az a valami ott van az orrom előtt. Kivéve, ha hegyre néz, mert a hegy éppen (viszonylag) messziről élvezhető. Szóval számomra a megadott helyen lévő lakás legfeljebb valamerre néz, és látszik onnan a szobor. De mindegy is, lényeg, hogy aki odaköltözik, annak tessen a hely. :)
Előzmény: bseres (4162)
bseres Creative Commons License 2009.12.09 0 0 4162
És tudom, elnézést kell kérjek, de a Szabadság- szobor látványa a konyhából is tökéletesen élvezhető. Tényleg bocsánat, ezt az előbb kifelejtettem. :-))
Előzmény: Tündi2003 (4159)
bseres Creative Commons License 2009.12.09 0 0 4161
Kedves Tündi2000! Te biztosan nagyon jólértesült vagy, szóval csak halkan mondom azt, hogy DE. Nemcsak tájolva van a szoba arra, hanem totális, teljes kilátás a szoborra. Este gyönyörködni lehet a kivilágított Citadellában és a szoborban. Sőt, még az étkező ablakából is. Sőt, az egyik erkélyről is. Sőt, mondok valamit (ettől már tuti sárga az arcod a jóindulattól): a fürdőszobából is, a sarokkádból ülve. A tüzijátékot ebből a szobából (mármint nem a fürdőből, hanem a kiadó szobából) néztük, amíg itt laktunk.
Remélem azért nem haragszol nagyon, hogy van kilátás :-)) Üdv.
Előzmény: Tündi2003 (4159)
rice Creative Commons License 2009.12.05 0 0 4160

Kiadó a Városliget szomszédságában egy garzonlakás, 35e/ hó. Állandó portaszolgálat, fix: 40e rezsi!
Azonnal költözhető!

ÉRD: 06/205293010

 

 

rizsa

Tündi2003 Creative Commons License 2009.12.03 0 0 4159

A Thököly-Amerikai sarkáról legfeljebb a Szabadság-szobor felé tájolt szobáról lehet szó, de kilátás onnan nincs a szoborra (legalábbis én mást értek kilátás alatt. :)

Előzmény: bseres (4158)
bseres Creative Commons License 2009.12.03 0 0 4158
SZOBA KIADÓ!!! IGÉNYES LAKHATÁS, SZUPER KÖZLEKEDÉS!!!Január 1- től!
Kiadó egy 4 szobás, fantasztikus kialakítású lakás egy szobája. A többi szobát egy mérnök, egy orvos és egy főiskolás fiú lakja. 117 nm- ről van szó, igényesen, nagyon szépen berendezve, a kellemes lakhatás minden kellékével. A konyha felszerelt, mosógép van. A fürdőszoba nagy sarokkádas. A lakásban még egy fenyő bárpult is található, nagy közlekedő terekkel. A szobában fenyőbútorok, jelenleg franciaágy, tehát pároknak is ideális, de igény szerint cserélhető két egyszemélyes ágyra. Nagy polcok, szintén fenyőből, hatalmas fenyő íróasztal, irodai forgószék, tükrös fenyő gardróbszekrény. A szoba zárható. A szobából kilátás a Szabadság- szoborra! A lakás a Thököly- Amerikai u. sarkához közel van, a 7-es a ház előtt áll meg, az ablakok hő- és hangszigeteltek. Biztonsági ajtó és biztonsági rács. A lakás a negyedik emeleten van, lift nincs. Internet, wifi van.
A szoba 20 nm-es!!! A közös részek is nagyon tágasak!
Ár: 34500/szoba (ahova akár egyedül, akár ketten is jöhettek). A rezsi 15000 Ft/szoba, ha egyedül jössz vagy 12000 Ft/fő, ha ketten (hiszen ekkor öten osztjátok meg a rezsit). Ez a téli hónapokra vonatkozik, közös költséggel együtt, nyáron természetesen kevesebb.
Lányoknak is, fiúknak is! GYERE, NÉZD MEG!!!
Érdeklődni: Seres Balázs, seres.bodza@bithegyezo.hu vagy 20/3991373 vagy 20/3226150
Képeket tudok küldeni.
bseres Creative Commons License 2009.12.03 0 0 4157
SZOBA KIADÓ!!! IGÉNYES LAKHATÁS, SZUPER KÖZLEKEDÉS!!!Január 1- től!
Kiadó egy 4 szobás, fantasztikus kialakítású lakás egy szobája. A többi szobát egy mérnök, egy orvos és egy főiskolás fiú lakja. 117 nm- ről van szó, igényesen, nagyon szépen berendezve, a kellemes lakhatás minden kellékével. A konyha felszerelt, mosógép van. A fürdőszoba nagy sarokkádas. A lakásban még egy fenyő bárpult is található, nagy közlekedő terekkel. A szobában fenyőbútorok, jelenleg franciaágy, tehát pároknak is ideális, de igény szerint cserélhető két egyszemélyes ágyra. Nagy polcok, szintén fenyőből, hatalmas fenyő íróasztal, irodai forgószék, tükrös fenyő gardróbszekrény. A szoba zárható. A szobából kilátás a Szabadság- szoborra! A lakás a Thököly- Amerikai u. sarkához közel van, a 7-es a ház előtt áll meg, az ablakok hő- és hangszigeteltek. Biztonsági ajtó és biztonsági rács. A lakás a negyedik emeleten van, lift nincs. Internet, wifi van.
A szoba 20 nm-es!!! A közös részek is nagyon tágasak!
Ár: 34500/szoba (ahova akár egyedül, akár ketten is jöhettek). A rezsi 15000 Ft/szoba, ha egyedül jössz vagy 12000 Ft/fő, ha ketten (hiszen ekkor öten osztjátok meg a rezsit). Ez a téli hónapokra vonatkozik, közös költséggel együtt, nyáron természetesen kevesebb.
Lányoknak is, fiúknak is! GYERE, NÉZD MEG!!!
Érdeklődni: Seres Balázs, seres.bodza@bithegyezo.hu vagy 20/3991373 vagy 20/3226150
Kis Nicolas Creative Commons License 2009.11.26 0 0 4156
 

Szevasztok!

 

EZ BOMBA ÁR MOST!

 

BLAHA mellett közvetlen 68 nm-es, 2. emeleti, 2 egymásból nyíló szobás nagypolgári lakás kiadó. AKÁR FÉL ÉVRE is! Ikeás dizájn bútorozás (ágy, szekrények, nappali asztal), képek,gépesített berendezés (mosógép, új mikró) , nyugodt lépcsőház. Közlekedést, környéken elérhető dolgokat nem kell ecsetelnem.

 

Ár 70e + rezsi (átlag, durván 30e). Két hónap kaució szükséges!

 

Szigorúan bérlői érdeklődők keressenek, közvetítők ne!

 

Köszönet.

06203304797

feketerigo8@hotmail.com 

Tündi2003 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 4155
Lakótársat keresek!


Móricz körtéren (azaz nagyon jó közlekedésnél) kiadó egy kétszobás lakás nagyobbik szobája, decemberi költözéssel.

Bérleti díj: 32ezer ft/hó (benne van a víz és a közös ktsg)
Gáz: kb. 11-13e/hó (átalány)
Villany: kb. 2500/hó (átalány)
Az összegek 1 főre értendőek, de a lakásban ketten lakunk.

Kaució: a tulajjal megegyezés szerint.

A lakás 1. emeleti, udvari, radiátoros, a fűtést tavaly szerelték. A szobák különbejáratúak.

A lakást ketten bérelnénk egy szuperjó tulajtól, aki soha nem zavar, csak bejelentkezéssel, de van hogy hónapokig nem látjuk.

A lakásban gáztűzhely, hűtő és mosógép van, TV nincs, de hozhatsz, a UPC be van vezetve. Bútorok vannak.

A környéken van minden, mi szem-szájnak ingere: 4-6-os villamos, 19-es, 18-as, 49-es, 47-es, 61-es villamos, 7-es buszcsalád és még egy csomó busz Budafoktól Budaörsig, plusz épül a 4-es metró. :)
Tegnapelőtt nyílt mellettünk az Allee, a legújabb pláza mozival, de eddig is volt egy csomó bolt, posta, gyógyszertár, rendelőintézet szintén mellettünk van, gyorséttermek (főzelékfaló, meki, pizza hut), alexandra könyvárház, otp/raiffeisen/a k&h a házban van, és más bank is van közel, dm, rossmann, ki se kell tenned a lábad a térről, ha kell valami. :)

NŐI lakótársat keresek, lehetsz nem túl fiatal is, (40, de akár 45 is), de lehetsz 20 éves is, ha nem vagy bulizós (úgy értem, nem otthon bulizós). Kizárólag hosszú távra keresek lakótársat, azaz minimum 1 évre. A tulaj határozatlan időre adja ki. Azt hiszem, azt mondanom se kell, hogy legyél rendesen fizető. Állatot sajnos nem lehet hozni.

Én már 6 éve lakom a lakásban, az eddigi lakótársaim szintén évekig laktak itt.

Tel: 06 70 240 8947
ullakalle Creative Commons License 2009.10.29 0 0 4154

Igényes, 77 m2-es lakás OLCSÓN kiadó a Westendnél

 

Kívül-belül frissen felújított homlokzatú, központi elhelyezkedésű ház, jó lakóközösséggel. Első emeleti, udvarra nyíló ablakokkal rendelkező, csendes lakás. Ingyenes parkolási lehetőség a közelben. Pár éve volt teljes körű műszaki felújítás, falburkolat-, szaniter- és konyhabútor csere. Ár: 60e/hó + 2 havi kaució.

 

Tel: 30/961-62-65

zsolt.75 Creative Commons License 2009.10.14 0 0 4153
Budapest XXIII. kerületében, Soroksáron kertes házban egy szoba, kert, fürdőszoba és konyha használattal kiadó 25000 forint + rezsiért. Mivel két szoba van, természetesen a rezsi költség feleződik (feltéve, ha van lakótárs).
Érdeklődhettek a 70/6087457-es telefonszámon.
gralla pokobra Creative Commons License 2009.10.07 0 0 4152
Budapest, XII. Irhás árok.

Erdő melletti kertes családi házban egyedülállónak azonnal kiadó egy 40 nm-es, frissen felújított, bútorozott, gázfűtéses kislakás 50 eFt és rezsiért.

kert és bejárat

cserepmadar@gmail.com
pufffneki Creative Commons License 2009.09.23 0 0 4151
GÖDÖLLŐI EGYETEMISTÁK - FIATALOK!
EXTRA ALBÉRLET EXTRA KÖRNYEZETBEN EXTRA OLCSÓN!

GYERTEK, MÉG VAN HELY!

NÉZZETEK MEG:

http://extrakolesz.tar.hu

extrakolesz@gmail.com
Zsuhome Creative Commons License 2009.09.22 0 0 4150
KIADÓ LAKÁST KERESEL...?!

AKKOR LÁTOGASS EL HONLAPUNKRA ÉS VÁLOGASS KEDVEDRE IGÉNYES KIADÓ LAKÁSAINK KÖZÖTT!


WWW.ZSUHOME.HU
Zsuhome Creative Commons License 2009.09.16 0 0 4149


Kiadó Igényes Lakást Keresel....?!

Akkor: www.zsuhome.hu
ttfan38 Creative Commons License 2009.09.11 0 0 4148

Sziasztok!

 

56 m2-es 1+2 félszobás lakás azonnal költözhetően 70.000 Ft+rezsiért kiadó (3 vagy 4 személynek ideális).

Rezsi kb. 40.000 Ft

Jó közlekedéssel (Örs vezér tértől 5 percre) bútorozva, gépesítve, internet van.

Diákok előnyben.

Érdeklődni: 06-30-753-44-48

Talicska22 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 4147

 

Talicska22 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 4146

Békásmegyeren a hegy felőli oldalon hévmegállótól 3 percre, parkos,szép kilátású részen alacsony rezsijű, vízórás, bútorozatlan (konyha bútor, beépített gardrob van), 32 nm+beépített erkélyes garzonlakás hosszútávra kiadó.Az egyedi fűtés kialakítása folyamatban van.                                                                                                                               Október elején költözhető.45 e Ft/ hó + rezsi.Két havi kaució szükséges.

Érdeklődni lehet:szabo.robert22@gmail.com

Babzsák68 Creative Commons License 2009.09.03 0 0 4145
Albérlet kiadó a XI. kerület Bertalan L. utcában, közvetlenül a Műszaki Egyetem mellett. 32 nm-es, egyszobás, csendes, gondozott belső kertre néző, fenyő bútorokkal berendezett, hűtővel, mosógéppel felszerelt, kádas fürdőszobás, gázfűtésű, kábel TV, internet bevezetve. Ár: 50e Ft/hó + rezsi (2 hónap kaució).

Tel: 06 30 2570649
CSCSCS Creative Commons License 2009.08.30 0 0 4143
Újpalotán a 196-os busz végállomásánál kiadó egy másfél szobás lakás bútorozatlanul, de mosógép, hűtő van. 45000Ft+rezsi áron. Két havi kauciót kérünk. Tel.: 0630-684-5519
ndan Creative Commons License 2009.08.30 0 0 4142
Kiadó lakás Zuglóban!!!

A 2-es metró vonalán Zuglóban, a Pillangó utcai megállótól 2 percre, a Róna utca és a Kerepesi út sarkán, zöld övezetben lévő 38 nm-es összkomfortos, tégla építésű lakás kiadó.

Bérleti díj: 55.000.- / hó
Kaució: 110.000.-
mobil: 06-70-7751-651
rice Creative Commons License 2009.08.27 0 0 4141

XVIII. keruletben 2 szobás, erkélyes lakás kiadó.

50e/hó

 

70/3419335

 

 

rizsa

szomorce Creative Commons License 2009.08.26 0 0 4140
Kiadó szobát keresek Óbudán, közel a Waldorf Iskolához, vagy jó közlekedéssel. A Bécsi út 375-ben, a temető északi csücskében van az iskola. Tel.: 30/690-8019 Email: szomorce@gmail.com
Babzsák68 Creative Commons License 2009.08.25 0 0 4139
Albérlet kiadó a XI. kerület Bertalan L. utcában, közvetlenül a Műszaki Egyetem mellett. 32 nm-es, egyszobás, csendes, gondozott belső kertre néző, fenyő bútorokkal berendezett, hűtővel, mosógéppel felszerelt, kádas fürdőszobás, gázfűtésű, kábel TV, internet bevezetve. Ár: 58e Ft/hó + rezsi (2 hónap kaució).

Tel: 06 30 2570649
Leonberger Creative Commons License 2009.08.20 0 0 4138
Debrecenben a Hadházi úton 4 fő részére kiadó bútorozott 2 szobás földszinti lakás a Közgazdasági és Jogi Egyetemhez gyalog 2 percnyire . A Debreceni Sportuszoda az épülettel szemben található. Bérleti díj 20.000 Ft/lfő + rezsihányad.( Fűtés az igényekhez igazítható, nem központi fűtés.). A környezet, a lépcsőház tiszta, az épületet kert veszi körül, mely az utcától kerítéssel elválasztott.
2 havi kauciót kérek.
Telefon:06-30-349-1698

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!