Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.27 0 0 549
kibírhatatlan, léderer színvonal
Előzmény: Bohóc11 (548)
Bohóc11 Creative Commons License 2006.06.27 0 0 548

Hát soxor elemébe van az biztos!!!!

Látom sokan utáljátok itt, én pl bírom nagyon, mikor Czolner meg Wéber közvetítik olyan lapos az egész.......

Igaz néha vannak értelmetlen beszólásai, azokon legalább jókat lehet röhögni:-))))))

Előzmény: Törölt nick (546)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.27 0 0 547

Azt ki ne hagyd, amikor M.Sch. levágta a célegyenes előtti sikánt:

"Megy ez át tökön, makkon!" :)))

Előzmény: gyanus_capa (545)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.27 0 0 546
nagyon hüjje
Előzmény: gyanus_capa (545)
gyanus_capa Creative Commons License 2006.06.27 0 0 545
kanada:


van itt kérem minden mint a vegyesboltba
az egyik super aguri (ebben a pillanatban lerobban) nem is olyan szuper
monteiro autója aktívan ég
itt a betonfal messza van. volt vagy 6 cm (alonso rongyol el a fal mellett)
montoya szambázott át a rázókövön
(M) schumaher gépészkedik, végrehajtott egy teljes rendszer szervízt
ms felső állásba kapcsolta az autót
trullitól is el kell venni a labdát, vagy megörökölni tőle (nem lehet megelőzni a lassabb trullit)
az a fűsáv néhány tucat centiméter
megszűnt a hegylakó 3 a fejemen
ők itt 3-an gyönyörűen egymásba kapaszkodtak
alonso (annyira spórol) hogy takarékszövetkezetet is nyithatna
Briatore gyorsan rendelet magának egy pacemakert
ron dennis feszültködik

:-)



Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.06.27 0 0 544

Te mit hallhattál? Mondta párszor, hogy: Gyulaaa... :-DDDDDDD

semmi baj a Gyulázással- amíg Gyula nem tartja alázásnak...

Előzmény: elzé_1 (543)
elzé_1 Creative Commons License 2006.06.27 0 0 543
Megszűnt a gyulázás! Észrevettétek? Talán mégis van Isten? Meg olyan médiatényező aki nem "része a katyvasznak"....?
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.26 0 0 542
te állat palik,
elzé_1 Creative Commons License 2006.04.23 0 0 541

Tetszett a mai közvetítés. Nem volt sem gyulázás, sem hoppácska. "kontrollálja" is csak egyszer "brutálisan" nélkül. Sőt külön tetszett mikor a futam vége felé Briattore egy tanácstalan arckifejezését így kommentálta: Nincs ötlet mi, srác?

 

Köszi Laci!

Jedkelly Creative Commons License 2006.03.20 0 0 540
Így igaz! :)
Előzmény: elzé_1 (538)
Jedkelly Creative Commons License 2006.03.20 0 0 539

Á nem is!

Élö Isten kontra amöba esete az övék Palik látószögéböl.

Előzmény: gyanus_capa (535)
elzé_1 Creative Commons License 2006.03.20 0 0 538

Nem az a lényeg hogy minek tiulálja az "alázást" Gyula nyilvánosan. Nyilván ő is minimum hat számjegyű összeget kaszíroz egy-egy szakértés után, és ez még az önérzetesebb emberek ingerküszöbét is megemeli kicsit. (Magamból indulok ki, az enyémet megemelné)

 

A lényeg az hogy _én, (a néző)_ érzi kellemetlenül magát ettől az egyáltalán nem szellemes gyulázástól. De mint látjuk PL-t ez egyáltalán nem érdekli. Sőt ahogy ez már hagyomány a médiabunkók körében ha el is jut egy kritika az érintett fülébe nem hogy abbahagyná a kifogásolt stíluselem alkalmazását hanem még rá is erősít mondván: ez az én stílusom, ettől vagyok én egyéni, ez emel ki a többi médiaszereplő által alkotott katyvaszból. Pedig ha tudná hogy őmaga is része a katyvasznak.... Persze nyilván tudja is csak hát egy dolog pontosan tudni valamit és más dolog nyíltan felvállalni ugyanazt.

 

Persze nem akarok igazságtalan lenni nem Palik az egyetlen ebben az idióta magyar médiában aki így viselkedik. Csak ő az egyetlen aki bosszant mert ő teszi tönkre hétről hétre a szórakozásomat.

 

Előzmény: gyanus_capa (537)
gyanus_capa Creative Commons License 2006.03.19 0 0 537
erről pont megkérdezték őket, és akkor gyulus elmondta hogy ezt ő abszolút nem érzi alázásnak, laci eccerűen csak ugratja

egyesek többet akarnak belemagyarázni mint az ami
Előzmény: Mrs Fred Weasley (536)
Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.19 0 0 536

Persze, mert Gyula annal joval okosabb, hogy barmivel meg lehessen alazni...

De valoszinuleg eleg mely baratsag lehet kozottuk, mert en masnak bizony nem turnem el, csak egy igazi baratnak, hogy olyan hangsulyt es olyan stilust engedjen meg maganak velem szemben, mint amilyen Palik megenged sajat maganak Gyulaval szemben!

En  mondjuk mar 10 honapja nem hallottam oket, de ha olyan, mint akkor volt, hat...nem megalazo, de mindenesetre bicskanyitogato!

Előzmény: gyanus_capa (535)
gyanus_capa Creative Commons License 2006.03.19 0 0 535
tévedés gyulát egyáltalán nem alázza
Előzmény: Jedkelly (525)
elzé_1 Creative Commons License 2006.03.19 0 0 534

Igen. És az RTL Klub meg hagyja ámokfutni ezt a barmot hétről hétre mert a csatornának nem számít csak az, hogy a néző odaüljön a tv elé. Az, hogy azért teszi hogy Palikon röhögjön vagy a futamot szeretné élvezni az már nem érdekli.

 

Ez az idióta pedig abban a hitben, hogy ő a magyar sportkommentátorok ásza újra és újra tönkreteszi emberek szórakozását a baromságaival.  

Előzmény: Mrs Fred Weasley (532)
gyanus_capa Creative Commons License 2006.03.19 0 0 533
na egy közepes verseny, és egy sziporkázó Palik-Gyula kettős közvetítés:


PL:elmondták nros-nek hogy a beláthatatlan mennyiségű menügomb közül miket kell funkciójában a starthoz megnyomnia hogy nehogy tévedjen. lassan egy f1-es rajt kezd hasonlítani egy űrkilövéshez ahol funkciógombok egymásutániságában kell eligazodnia a versenyzőknek és a 100 fölötti menüpontot amit tartalmaz az az előttük lévő kormány megfelelő sorrendben kell használniuk

éééés alonsooooo a haaarmadik! mit művelt alonso !!!!!! körbeautózta a mezőnyt! azt a mindenit!

kr a nagy siettségben eldobta

lehetett látni ahogy a két mc mercedes szinte becsapódiak az élbolyba

kr autóját cibálják ki a kavicságyból

mindenki a pozícióját védte gyuszikám

mon is ott kolbászol hei-del és ros-gel, ők egy eléggé jópofa kis 4-es csomagot alkothatnak

webber nem nagyon akarja elengedni alo-t , szerintem nagyon érdekli őt az a dobogós hely ahol most alo autózik,... és érkezik is meg szépen féktávon és esik rá alo-ra

ros elkezd sietni a mezőny után

ros ezt a rajtot elbénázta, nevezzük nevén a dolgot

ros hihetetlen jó akcióban

ros egy idő után meg fog érkezni mon-ra és majd ott fog erőszakoskodni vele

webber esik rá szépen féktávokon alo-ra

Gy: az nagy mértékben valószínűsíthető hogy fis lesz az elsők között aki kijön tankolni, mert nagyon nagyon gyors fis, több mint 1 mp-cel gyorsabb alo-nál és webb-nél, de but-nál is 6-7 tizeddel autózik körönként gyorsabb időt 1.36.0-kat fut fis majdnem 1 mp-cel gyorsabb vagy még többel is a mögötte haladóknál. lehet hogy ez is az egyik magyarázata hogy tegnap megnyerte az időmérő edzést?
PL: reménykedsz gyuszi?
Gy: Már miben ?
PL: Hát mert áruljuk már el a kedves nézőknek hogy nem nem vagy ma független kommentátor mert MWeb-re fogadtál, és ha jön fis előbb akkor web megint egyet megy előre. Az én gyulám képes volt M web győzelmére fogadni.
Gy: Itt van webber, mit csinál?
PL: Elfékezte magát gyulám. ezért volt butaság készpénzt tenni erre az ügyre. Ez veszett fejsze nyele volt, dehát gyulám pénzéhsége ugyebár túlnőtt azon a fajta szakmai attitűdön hogy meg tudja fogalmazni a késöbbi győztest azonban így van másfél óra izzadt izgalmad fölöslegesen gyulám. Eresztd el magad lazulj el. csúnyán elfékezte magát

(ros autója elfüstölt ) ajjaj most izgulsz ugye hogy webber autója nehogy ugyanezt csinálja gyula?

hát ez kész abban a pill-ban elájult a motor(rs motorja ko)
nem eccerűen szórta el magát ez a motor

alo-nak hihetetlen méretű szemei vannak hátrafelé is , emlékezzünk csak a tavalyi imolai versenyre ahol ms-t több mint 10 körön keresztül úgy tartotta föl hogy nem tartotta föl

néz ám hátrébb lehet látni ahogy bicegteti azt a kis aranyos fejét és figyeli a visszapillantó tükröt nagyon

Gy: gondolom azért web-nek is szóltak hogy ezt a motort óvatosan kezelje merthogy ros-nél elszállt a cosw, és azért több fokozat van a kormánykeréken web-nél meg mindenkinél hogy milyen üzemmódban lehet használni a motort tehát...
L: szerinted szóltak gyula? úgy látod ?
Gy: hát biztos hogy figyelik most web motorját nagyon
L: az lehet hogy figyelik de hogy ezeket a gumitappancsokat rátették most az elejére az autónak hogy tapadjon oda alo-hoz az is biztos


(Lacika és Gyula nem tudják hova tenni az imént bejátszott rádiót és csak nagysokára találják ki hogy mi a helyzet)
L:Ezt ros-nek mondták még a motor elromlás előtt
Gy:(habogva)igen így van
L:nem lenne baj hogy ha boxkiállás előtt megelőzné mon-t
Gy:igen abszolút! ros-nek mondták. Jókor!
L:Hát szerintem ekkor nyomott egy kövér gázt és a motor úgy gondolta hogy akkor most elfáradok


coul autója elfáradt kérem szépen coul autója elkezdett elfáradni , jön is ki a boxba, valami vírus költözött a rendszerbe

még vill szemtelenkedik egy kicsit ott hátul

coul autóját meg szerintem beviszik pihenni mert ... nem mert ... nem is ment el a csapatig?

már meg is volt neki vill (ms előzte vill-t)

klien autója is fáradt

fis és webber, problémamanetes pofozkodásban érdekeltek

webb pedig rendkívül határozottan kapaszkodik belé (alo-ba)

fis és butt unatkozik ott egyedül az élen

kérem szépen ms nem kopik, nem fél, nem kevésbé éhes...

(ms) szélárnyékból beteszi bártran, férfiasan, komolyan odateszi, kerék a keréken elfordul és brutálisan kontrollálja az autót végig végig végig. ez hovatovább dícséretes


L:gyulám gyulám! mesélj nekem fis tankolásárol az első helyről! most most ez hogy van?
Gy:hát az az...
L:szerintem én én érted sír a kis szívem de web-re feltett pénzed és az álomút amit ezért szerettél volna begyűjteni magadnak... ezt komolyan mondom valami más játékban kell összegyűjtened. gazdálkodj okosan vagy valami ilyesmi
Gy:mondjuk az mindenképpen érdekes hogy fis még mindig nem jött ki tankolni és gyakorlatilag ő... but-nál is 1 mp-cel gyorsabb, tehát... alo-nál pedig még többel szóval... fis tempója egyenlőre megyarázhatatlan nagyon gyorsan nyomja

egy nyugodt métere sincs trullinak

mind a két williams megadta magát. ... most nem is viccelek veled gyula hogy bénán fogadtál

itt van már ros aki kívülről nézi a csapattárs autójának ugyanolyan végét mint az övé

fis az élről jön ki a jőn állított kerékcserére

azta mit kapott! húúúú de sok üzemanyag, nagyon sok üzemanyagot kapott. 28 körre. na ezt nehéz lesz nekem megmagyarázni hogy itt mi az okosság ebben a pillanatban.

gyönyörűűűű! na kérem szépen innentől kezdve lesz borzalmas nagy problémamennyiség és összekeveredik minden mindennel

rsch pedig lassul szép csöndben. hihetetlen gyengék ezek az autók

na na na! mi történik gyerekek? uuugyanmááá! hihetetlen! ez nem volt a legemlékezetesebb ferraris kerékcsere amit láttunk

mon is elkezdett sietni

és most mon nagyon pengén ment

alo-ra várnak szerény becslésem szerint

ide mást nem is tud csinálni csak főállásban elenged

liu egy volt go-cart vb, t sato pedig japán nemzeti hőse. ez így finom megfogalmazás volt ugye?

én bevallok valamit neked őszintén gyuszi fis taktikáját ill fis féle csapategység taktikáját nem látom

ezért nem értem miért kellet a két pupú teve puttonyának mindkét púpját magával vinnie fis-nak

sato megint csinálja a műsort

az autót azt a sup ag csapat a múzeum legmélyéből és nem is a múzeum kiállítóterméből hanem a raktárból kapta elő. ránézésre is eléggé bután fest ez a 2002-es fejlesztésű arrows... mai szemmel természetesen... ebben a sportban 4 év alatt olyat avul a technika mintha a nyugdíból hoztak volna vissza vkit a labdarúgó válogatottba

fis érte utol a sisere hadat

mintha állna mindenki a pályán mikor hátulról megjön fis a renaultval

ez itt but mögötte alo kóricál

a háttérben alo egerészi fel magát

L:na mit tippelsz gyuszi?
L:szerintem fis betolja a vasat az első helyen alo meg a második lesz

de hogy ez a két fiatalember még csúnyán el fog kezdeni pofozkodni egymással az majdnem biztos. de nem kell félni! ha a honda rádióját kapcsolták volna be, akkor szerintem, mint a versenylovat úgy ütik most j butt-t egy ostorral, hogy használja ki a versenygépjárműbel adódó potenciálokat

ki fog jönni a boxba! NaMostmilesz?
FB! nem kicsi az izgalom! mindenki mutatja hogy nyugi! Hát persz rohadt nyugodtak vagyunk. Úgy vagyunk nyugodtak ahogy vagyunk srácok! Télleg nem kapkodunk. Persze! Nem érdekes. 1-2 tized másodpercen múlik a történet. Gyönyörűt tankoltak! Jön FA! ... Na most jön a meccs! és bejön (butt) elé !

FB közvetlen kapcsolatba kerül a mikrofonjával, szerintem le is rágja a végét.

innentől kezdve alo-t behozni, megfogni művésznek kell lenni

olyan borzalmassan azért nem spórolhat fis, mert abban ne bízzunk ha alo mögé ér akkor nem kezdi el püfölni mert hogy ő aranyos

hoppá, ott vkinek elfáradt a technikája. Naa heifeld! Még jó hogy az előbb elmodtuk milyen jól bírja a bmw az 5. helyen. ajjajjajj jaj ! ... és kész kakukk annak ott annyi

liu ... ajjjjj és betolja a vasat

Ross Brown pedig valami feketemágiába kezdett bele. hivatalosan nem lehet csapatutasítást adni rádión keresztül de az nem számít csapatutasításnak hogy ha vki azt mondja hogy a kankalin sötétben virágzik. és akkor az egy 8-as kódként szerepelhet mondjuk adott esetben
Gy:ms most nem tudja megelőzni massát. van még a kankalin módszer persze de...
L: gyulám, a kankalin módszer? az az előző hülyeség amit mondtam, de aztán módszerré fejlődött. Gratulálok! De technikailag jó alap ha kankalin módszernek hívjuk. Kíváncsi vagyok ezt most a ferrari alkalmazza-e? megmondom nagyon őszintén hogy...
L: most annyit mond Jean Todt a rádióba hogy ne csináljatok semmit benne vagytok a tévében.

nem elég hogy rsch pontot akar elvtelenül szerezni még felebarátja idegrendszerét is citálja
és továbbra is lelkesen hajkurássza 97 világbajnokát

(fis utolsó kör) spejz üzemmódban van a rendszer

ezekkel a HANS-ekkel a nyakvédőkkel annyira terminátorosok hogy az valami csuda

két emeber nyer ezen a hétvégén. az egyik Fis, a másik Wéber Gábor aki rá fogadott. Ellenben veled Gyula akivel együtt kell érezzek te aki a nagyobb pénz reményében M Webbert helyezted a középpontba... hát Gyula megint nem utazol sehova, maradsz itt velünk, pedig már megtervezted álmaid nyaralását
Gy: Fis-ra tenni annyira eccerű lett volna
L: eccerű de viszont nagyon hatékony. tehát a gábor tényleg nem annyira bonyolult mint te vagy, viszont fogadni úgy tűnik jobban tud.

L:Naaaa! Jön az anyag. És a mérnök. annyira sejtettem hogy falhoz csapják.
Gy: várható volt.
L: hamár oda fölment kapjon ő is

megizzadt FB is, valamit tud, valamit tud ez a textilügynök



















Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.19 0 0 532

En meg csatlakozni tudok csak! :)

Nem mintha az amcsi kozvetitokkel barmi baj lenne, de azert mit nem adnek egy jo kis Palik-fele 2 oraert...

Annyira hulye az az ember, hogy mar azon is rohognom kell, ha csak levegot vesz! Persze, nem azon, hogy milyen vicces, hanem azon, hogy nem letezik, hogy van meg elo ember, aki ilyen rovid ido alatt ilyen sok baromsagot tud mondani!

Előzmény: Mrs.Barty Jr. (531)
Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.03.19 0 0 531
helyeselni tudok:D én is! Nemtom, mi bajotok... szakszerű közvetítést akartok? Az úgysem lesz... de Palikon sz.rrá röhögjük magunkat... mellesleg már sokat fejlődött-régebben sokkal hülyébb volt:DDD
Előzmény: Törölt nick (530)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.19 0 0 530
Én kifejezetten viccesnek találom. Mindig könnyesre röhögöm magam Lacitól. :D
Előzmény: samiedavis (527)
Jedkelly Creative Commons License 2006.03.19 0 0 529

Régen adták az Eurosporton, át is kapcsoltunk mindig, de most? Lehallkítjuk Palikot.

Egy sportközvetítönek sincs - legalábbis a képernyön akkora arca, mint neki. Az ego-ja bekebelezi az egész müsort!

Előzmény: samiedavis (527)
samiedavis Creative Commons License 2006.03.19 0 0 528

Külső kamera: tolja le a pályáról

Belső kamera: de elugrott előle

Külső kamera. megint tolja le

10éve nem vette észre, hogy a belső nagylátószögű kamera torzít :D

samiedavis Creative Commons License 2006.03.19 0 0 527
Az redben, hogy cukkolják egymást(illetve Palik Gyulámat), DE MIÉRT KELL EZT NEKÜNK HALLGATNI;).
Előzmény: Jedkelly (525)
elzé_1 Creative Commons License 2006.03.19 0 0 526
Pedig Czollner minimum ugyanannyit, ha nem többet tud a F1-ről mint ő.
Előzmény: Jedkelly (525)
Jedkelly Creative Commons License 2006.03.19 0 0 525
Bánom is én Palik mit ordibál (szerintem nem egészen kerek a faszi, egyébként), csak azt a szerencsételen Gyulát ne alázná folyton. Úgy beszél vele, mint valami taknyossal!
Előzmény: elzé_1 (522)
Jedkelly Creative Commons License 2006.03.19 0 0 524
:DDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: gyanus_capa (521)
elzé_1 Creative Commons License 2006.03.19 0 0 523

A mostani hétvége gyöngyszeme akkor is a "... brutálisan kontrollálja az autót..." szóösszetétel volt, amit ha nem tévedek - bár már ebben sem vagyok biztos -  "kiváló érzékkel irányítja az autót" értelemben akart használni.

 

Én már csak abban reménykedem, hogy hamarosan indulnak a nemzetközi rallifutamok és egyre többször "leszünk kénytelenek beérni" Czollner Gyulával és Wéber Gáborral.

 

elzé_1 Creative Commons License 2006.03.19 0 0 522

A csatorna (RTL Klub) jól felfogott marketingérdeke, hogy minél izgalmasabbnak gondold a versenyt. Még akkor is érezd úgy ha valójában nem az. Ezért van az, hogy minden egyes piti előzésnél az egekig emeli a hangját. Nyilván te is ismered azt a marketingfogást hogyha valaki pl szart akar eladni étkezési célra akkor elkezdi az összes szóbajöhető fórumon és eszközzel sulykolni hogy " milyen finom puha és ízletes, mintha csak puding lenne" És ha elég sokszor hallod előbb utóbb el is fogod hinni hogy amit sulykolnak az igaz.

 

Azért kell minden kis apró történést az egekig magasztalni, hogy mikor a futam után felállsz a székből akkor ott visszhangozzon a füledben az ezerszer eldarált "...micsoda izgalmak...", "...elképesztő veseny volt kéremszépen...", "...hihetetlen tehetségek..." stb...stb...stb...

 

Vegyük csak a tavalyi év példáját. Szerintem nincs élő F1 rajongó aki elhiszi hogy a Ferrari 2004-es szezonhoz képest gyenge szereplése nem a mindenható B. Ecclestone úr döntése volt.  Pontosan tudta hogy ha továbbra is a korábbi szinten lesz egyeduralkodó egy csapat akkor előbb utóbb elveszti a vonzerejét a F1. Mégis szinte kétségbeesetten tagadták minden közvetítésen ennek még a lehetőségét is. Az  RTL Klub-nak is árt ha kiderül hogy az a sportág aminek a közvetítési jogát súlyos pénzekért megvették, agyon van manipulálva és elfogynak a nézői.

 

Biztos lehetsz benne, hogy ha egyszer egy szabály miatt olyan helyzet alakulna ki hogy a pilóták snóblival döntenék el a rajtsorrendet ez az idióta közben akkor is azt üvöltené, hogy ...hát megcsinálta, hát ez megcsinálta!!!! Micsodaizgalmakkéremszépen !!!!"

 

 

 

Előzmény: ifjú padavan (520)
gyanus_capa Creative Commons License 2006.03.18 0 0 521
időmérő:

finom friss papucsok
ajaj rsch autója gyönyörűen elfüstölt
itt van jv aki szokása szerint bő lebernyegben teljesíti feladatát
kr kultúráltan fordul
tapad ez az autó, mintha dróton húznák

gyula: ...nem tudjuk honnan kezdik el fogyasztani az üzemanyagot.
PL: a boxkijárattól.
Gyula: nem értem ezt most mire modod?
PL: hát hogy azt montad nem tudjuk honna kezdik el fogyasztani az üzemanyagot.
gyula: jah, de akkor már ha a boxban jár a motor akkor már onnan fogyasztják.
Pl: gyula igazad van

sch fékezett egy gigászit
PL: sikerült megkavarnod magad laci


akinek van még lökje be ide

ifjú padavan Creative Commons License 2006.03.18 0 0 520

Laci szerint az új edzés élvezetesebb. Mi ezen az élvezetes? Az utolsó 3-4 perc amikor történik valami. Akkor viszont követhetetlen mert egyszerre nem tudjuk az összes menőt figyelni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!