Keresés

Részletes keresés

nikU Creative Commons License 6 órája 0 0 309024

Ha bíró vagy, és értékelned kell a szituációt, megadod ?

Előzmény: lepete (308991)
szabogi Creative Commons License 7 órája 0 0 309023

Bal lábát húzza bele, Zsoltiba, de nem a kinyújtott lábba. Na mindegy is, így volt szép, így volt jó. Ha nincs tizi a kp-iek szedték volna szét a sporit. Én is úgy láttam, hogy továbbsétál és no penalty. Rászólhattak a fülére.

Előzmény: ba9ll (309017)
kiri- Creative Commons License 7 órája 0 4 309022

Én kicsit másképp számoltam.

Hanyadik lesz 2017-ben a Vasas a bajnokságban?

2+0+1+7=10

1+0=1

A kérdésre a válasz tehát: 1. (elsők) leszünk.

Hanyadik bajnoki címe lesz ez az idén 106éves klubnak?

1+0+6=7

A kérdésre a válasz: 7. (hetedik).

Előzmény: venyigeszú de lucerna (309019)
PePa VASAS Creative Commons License 7 órája 0 0 309021

Jól számoltál, valóban, ez a statisztika. De azt kívánom, tegyünk félre minden számítást, táblázatot, meg azt, hogy a következő csapat mennyire van a kieséstől, stb., és álljanak ki a fiúk valamennyi hátralevő meccsnek úgy, mintha most kezdődne a bajnokság. Előre, a győzelem/mek felé! Hajrá, VASAS!

Előzmény: venyigeszú de lucerna (309019)
vejling Creative Commons License 7 órája 0 0 309020

Akárki akármit mond, jelenleg Burmeister a leggólerősebb játékosunk :)

Mindörökké VASAS!

venyigeszú de lucerna Creative Commons License 7 órája 0 3 309019

Nos, akkor a kötelezőn túl vagyunk. 20 pont a három dobogóra pályázó ellen, a megszerezhető 27-ből.

Most jön a neheze: öt hátralévő ellenfelünk ellen a lehetséges 30-ból 14-et gyűjtöttünk. A Gyirmót és a Haladás ellen még nyeretlenek vagyunk.

Papíron minden ellenfelünknél esélyesebbek vagyunk, hát hozzuk!

Hajrá, Vasas!

Városliget Fényőre Creative Commons License 8 órája 0 0 309018

Láttam az a régi meccset. Mondjuk mimdkét oldalon világklasszisok. Úgy könnyű..

Előzmény: Santiago da Compostella (308995)
ba9ll Creative Commons License 8 órája 0 2 309017

Ja a képek...

Előzmény: szabogi (308993)
ba9ll Creative Commons License 8 órája 0 2 309016

:)))

Nincs két egyforma eset. (Robbenét is elemezgethetnénk - az volt )

Sok mindent kell(ene) figyelnie a sporinak is, a labda útját, a kontaktot, az esés ütemét, a két játékosnak a mozgásirányát...

Én kigyűjtöttem néhány képkockát:

1. Innen indít zsolti.

2. A lábaknál még mindig nincs, nem volt kontakt, de Zsolti lábfeje már Lanza lába előtt van.

3. Zsolti (láb)mozdulatának a vége.

4. Lanza indítja az esést. Még nincs kontakt!

5. Ott fáj Lanzának, megmutatta a rúgás helyét...

6. Az első kontakt. Az olasz már elesett(!) mikor ez az érintkezés megtörténik...

7. Ja, itt is fáj, mnár a sípcsontjai is! De ezt azért így - pontos idővel - tettem  be, mert az olasz "ajkait" kell figyelni, egy kérdést enged el: penality? Aki teheti nézze vissza:)

Egyébként bámulatosan csinálta. Ő fogott vissza, markolászta a mezt, h Zsolti semmiképpen ne férjen labdához, csak az esés lehetőségét kereste. Kivárta, +csinálta, +ették.

De, h az alapvonali birka mit csinált? Bezzeg szépen mosolyogva mondja Zsoltinak, h ez mekkora tizi. A bírók 90%-a nem tudja, képtelen normálisan értékelni egy szitut. ... és az nem mentség, h mp-ei vannak csak. Akik arcpír nélkül képesek ennyi hibát véteni, azok álljanak ki a videóbíró mellett.

Előzmény: szabogi (308993)
kiskun968 Creative Commons License 8 órája 0 2 309015

Előzmény: sörhenger7 (309004)
tzuiko Creative Commons License 8 órája 0 0 309014

NS osztályzatai:

Nagy (9) - Burmeister (7), Vaskó (7), Korcsmár (6), - Kleisz (7), Vida (6), Berecz (7), Hangya (6), - Murka (6), Saglik (7), Gaál (6)

Előzmény: sörhenger7 (309004)
Trooper__ Creative Commons License 8 órája 0 0 309013

Nagyon jó a gyerek, ha egyszer majd a pálya közepén is játszhat, óriási értékünk lesz.

A jó öreg Mahirunk is nagyot játszott. Arra azt gondolom Misi is rájött, még ha kényszerből is, h egyszerre Martin és Saglik nem lehet a pályán, akkor qrvalassúak vagyunk.

De az, hogy a töröktől szabályosan nem lehet elvenni a labdát, nagy fegyvertény.

Vida jó lenne, ha visszanyerné régi formáját, és tegnap Murka is halványabb volt. No de ki nézi ilyenkor a hibákat, amikor ilyen közel már régen voltunk a hetedikhez!

Volt itt megjegyzés azokra, akik szidták Nagyot. Én vállalom, h sokat bíráltam, mert szerintem akkor rászolgált. De ahogy két hete is írtam, óriási hiba lenne szakmailag, ha most megakasztanák a fejlődését Plexi visszajövetelével.

Lassan foglalom a repülőjegyeket... 😃

Előzmény: sörhenger7 (309001)
Anzixx Creative Commons License 8 órája 0 1 309012

Bár egyik sem Szabadi, de:

Én nagyjából meg vagyok elégedve Gaállal, Kulcsárral meg Királlyal, ahogy az összjátékból kiveszik részüket, helyzetfelismerő képesség, stb.

Remili meg Saglik nagyon rapszodikus, hol nagyon jók, hol meg nagyon gyöngék.

Martin engem eddig nem győzött meg semmiről, de drukkolok neki.

Előzmény: Három gól! (309010)
Anzixx Creative Commons License 8 órája 0 0 309011

Olyan pontosságot vársz el, a honvédos sporttárssal együtt, ami lehet hogy a pályára húzott valóságos vonalaknál sincs meg.

Egyébként, behúztam az 5,5-est, képzeld, ugyanott metszi az is a többi vonalat, mint azok egymást...

Kiderült a vonalazás megbízhatósága.

Ennyit erről.

Előzmény: BéKa_d2 (308966)
Három gól! Creative Commons License 8 órája -2 0 309010

Így van, bár lenne egy olyan csatárunk, mint Szabadi volt, akkor 10 ponttal vezetnénk a tabellát!

De ez is nagy boldogság, amit az éven produkál a csapat.

De jó lenne a 7. Bajnoki cím! A csapat meg tudja csinálni..... 

Hajrá fiúk!

Előzmény: rage (308992)
sörhenger7 Creative Commons License 8 órája 0 1 309009

Salátástállal?

Előzmény: kiri- (309005)
kiri- Creative Commons License 8 órája 0 0 309008

Akkor időben el kell indulni :) 

Előzmény: PePa VASAS (309006)
kiri- Creative Commons License 8 órája 0 0 309007

A lázat pirogén anyagok okozzák. Sajnos, a pirót tiltja a bmlsz! 

Előzmény: PePa VASAS (309003)
PePa VASAS Creative Commons License 8 órája 0 0 309006

...gyalog - remek kis túra lenne :-)

Előzmény: kiri- (309005)
kiri- Creative Commons License 8 órája 0 0 309005

Vasas szurkolónak lenni, tudjuk, nem könnyű.

Tavaly ilyenkor azért volt szívkoszorúér elzáródásunk, azért kellett szurkolnunk, hogy bennmaradunk-e.... Most pedig azért, hogy megnyerjük-e a bajnokságot...

A tavalyihoz hasonlóan, ez is az utolsó fordulóban fog kiderülni. Ebben biztos vagyok. Ahogy a végkifejletben is.... 

Hogyan, mivel megyünk Azerbajdzsánba? 

sörhenger7 Creative Commons License 8 órája 0 0 309004

Miki, ha erre nem fújta volna be akkor mi lennénk az MLSZ csapata. Hányast kapott a Sporttól  cerberusunk?

Előzmény: miklos966 (308999)
PePa VASAS Creative Commons License 8 órája 0 0 309003

Nagy Geri nyilatkozatából :

( forrás: http://www.vasasfc.hu/hirek/nagy_gergely_betegen_paradezott-2488 )

"Csütörtökön zuhogó esőben, hidegben, viharos szélben edzettünk. Utána már éreztem, hogy nem vagyok jól, a közérzetem egyre rosszabb lett, belázasodtam és a torkom is el kezdett fájni. Pénteken következett egy átmeneti javulás, ám szombat reggelre ismét belázasodtam, de vállaltam a játékot. Aztán meccs közben éreztem, hogy ismét megy feljebb a lázam, rázott a hideg. Ilyen rosszul még sohasem éreztem magam mérkőzésen."

Viccesen azt is mondhatnánk, ha betegen/lázasan így véd, valaki kutyuljon már össze valamit neki, hogy a meccsek napján mindig belázasodjon... :-)))

Szép volt Geri, szép volt fiúk!

Előzmény: sziszi-48 (308982)
kristi Creative Commons License 8 órája 0 0 309002

Akivel lehet már most hosszabbítani kéne...Misi, Korcsmár..stb!!!

sörhenger7 Creative Commons License 9 órája 0 2 309001

Abszolút ! Külön figyeltem Márkot, nem rűgdossa el a labdát a tribünre, van esze és technikája is a játékhoz.

Előzmény: Santiago da Compostella (308995)
Hawkmoon269 Creative Commons License 9 órája 0 0 309000

Élőben nekem is 11-esnek tűnt a Korcsmáré, de visszanézve inkább azt mondanám, hogy Lanzafame nagy rutinja kellett hozzá... de mondom még egyszer, élőben meg lehetett adni, viszont akkor Királyé is az volt minimum, de így utólag mindegy már...

Előzmény: lepete (308998)
miklos966 Creative Commons License 9 órája 0 0 308999

Nem is az Erdős fújta be, hanem a Szilasi, aki ott állt közvetlenül az esetnél.

Előzmény: lepete (308984)
lepete Creative Commons License 9 órája 0 2 308998

És hogy tovább lehessen elfogultsággal vádolni, Királyé viszont tizi. :-)

ba9ll Creative Commons License 9 órája -3 1 308997

Megszólítva...

Tipikusan magyaros.

Szövegkörnyezetet mellőzve, két szót megjegyezve, alkalomadtán előrángatva, csak általánosságban gondolkodva...

Brrrrrrrrrrrrrrrr

Abból indulj ki, h voltak olyan hsz-ok, személyes vélemények (is) ősszel, akik a tabella első felébe várták a csapatot, voltak akik szerint  dobogóra esélyes a keret, sőt!  Olyat is olvashattál akik szerint (igaz kis szerencsével, ami +van/volt, mert szórják a milliárdok mellett a pontjaikat is) akár bajnokesélyesnek tartották a gárdát. (van aki pénzt is tett rá...)

Igen, és voltak a hozzád hasonlók. Az úgy is kiejtetnek, a bundát látók, aztán az éljük csak túl, csak ki ne essünk, a szerezzünk 17-21-24-28-31 pontot és akkor jövőre is ugyanitt...

Szal!

Akkor tegyük fel a kérdést: kik állnak közelebb a valósághoz? Ha +kérdeznék Janiékat, vajon ők is a 10. helyre hozták volna idén a gárdát? Hagyták volna hajszálon lógva táncikálni a keretet vagy inkább még erősítettek volna?

Én örülök, h néhányotoknak a szorongó, depressziós hsz pár fordulóban elhagyható. Őszinte örömmel tölt el, az is  ha a csapat hozzájárul a gyógyulásotokhoz, ha néha láthattok napfényt, de kérlek ne onnan akard megmondani, h ki mennyire hülye a másik táborban!

Hogy a kis/nagy szerencse meg van és a csapat még sem..., annak van felelőse, de ezt ne most, ne ma, ne veled kelljen...

Kaptam sokx prosztó jelzőt a hsz-imra, nem tiltakoztam. Viszont az is igaz, a tiédre egy jó nagyot most ki lehetne akasztani...

Előzmény: oldvasas (308902)
sziszi-48 Creative Commons License 9 órája 0 2 308996

Egyébként az utolsó percek nyomásába új védőt behozni a legkockázatosabb.

Mire megtalálja a helyét, addig gólt kaphat még a legjobb védelem is.

Gondolom a csatárcserék azért voltak, hogy egy részt húzzuk az időt, másrészt

ha labdát szerzünk gyors kontrából próbáljunk újabb gólt szerezni.

Talán nem véletlen volt, hogy Pista jött be először,

hogy a Honvéd védők ne merjenek annyira előre menni és csökkenjen a nyomás a védelemre,

ne alakuljon ki még nagyobb létszámfölényük a kapunk előtt.

Előzmény: Clark. (308854)
Santiago da Compostella Creative Commons License 9 órája 0 0 308995

Egy ősrégi Népstadion meccsen a végefelé a Vasas magabiztosan vezetett egy góllal a Honvéd ellen. Ekkor Tichy megrázta magát és 2 góljával megfordította a meccset. Azóta van törlesztenivaló a Honvéddel szemben.

Egyébként a hajdani Vasasban a tegnapi játék alapján Nagynak és Kleisznek lett volna keresni valója.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!