tex66 Creative Commons License 11 órája 0 6 313556

Ha , egy csapat 0:3 rol nyer 4:3 ra , ezzen mi faxot kell meg magyarazni .. Bezzeg a fradi ! Aki, megmutatta a VASAS-nak , hogy kell legyozni a Beitart .. Hanyok a csakfocinb1nemzetisportrangado.huuuu-k tol. Azt hiszem bojkottalom is ezen oldalak latogatasat , mert a kocsmak es az "arckonyv" elegendo hirforrast nyujt. CSAK A VASAS !

Előzmény: vejling (313553)
lepete Creative Commons License 14 órája 0 1 313555

Na úgy még jobb.

warr Creative Commons License 14 órája 0 1 313554

Jó kis edzőmeccs volt ez, az ilyenek hasznosak. Szép teljesítmény volt mindenképpen, van tartása (és erőnléte is) a csapatnak!

vejling Creative Commons License 15 órája 0 2 313553

Valaki fanyalgott itt a kocsmában, hogy a második félidőre gyengébb összetételben játszott a Sturm, ezért tudtunk fordítani. Kicsit utána néztem, mert a nevek nekem nem mondtak semmit. A Transfermarkt alapján kb. azonos volt a két félidő ereje az ellenfélnél, a legértékesebb játékosuk a második félidőben játszott. Néhány jobb  játékosuk egyáltalán nem  játszott, de ez ránk is igaz.

Mindörökké VASAS!

rézréz2 Creative Commons License 16 órája 0 4 313552

Tisztelt Szurkolók!

Tájékoztatlak titeket, hogy a 2017. június 24-i, szombati Bükön tartandó, Vasas-Haladás felkészülési mérkőzés kezdési időpontja,

10:30 !!!!!!!

Kérek mindenkit, hogy az érdekelt drukkertársakkal is ossza meg az információt, akik tervezték a leutazást!

Trooper__ Creative Commons License 17 órája -2 2 313549

Én már a félidőben tettem egy gyenge megjegyzést felfrissített igazolású bekkünkre, hogy ezzel a meccsel nem nagyon győzte meg szvsz sem a szurkolókat, sem a szakvezetést, hogy jó döntés született, de aztán Lepi írt egy olyan véleményt, hogy nincs játékban, kell neki a meccs.

No én egy 28 éves játékosnál már sokszor azt szoktam nézni, hogy olyat hibázik-e, amit ebben a korban tanulással, meccsrutinnal, lámpaláz levetkőzésével lehet-e még korrigálni, vagy olyan hibái vannak, amik gyógyíthatatlanok, mert kb 12 éves korában kellett volna legkésőbb ezeket begyakorolnia, megtanulnia. Még nem tudtam eldönteni, hogy ő melyik stádiumban van... :) De félek, az előbbiben.

Nem akarok rászállni, biztos rendes srác, meg szeret is focizni, gondolom a Vasast is szereti, de míg Vitnél azt láttam (több helyezkedési hibája mellett, ami abból eredhet, hogy nem nagyon ismerheti még sem a társak, sem a kapusok  reakcióit), hogy alapvetően rendben volt a 2. félidőben, nem szórt el annyi labdát, mint az elsőben, ügyesen oldott meg szitukat, addig Debőnél a teljes félelem uralkodott el rajtam, hogy ő még ha kell, Burmát is alul tudja múlni.

Kb. Korcsmárnál láttam ilyen megoldásokat tavaly, mint Vitnél tegnap, amikor lerítt róla, hogy tudja mit miért tesz, intelligensen próbál hátul játszani. Ilyet Debreceni, Burma, de még Vaskó megmozdulásainál sem nagyon éreztem az elmúlt 1 évben. Mármint a játékintelligenciát. És a mi idei focinkban nagyon kell, hogy okosak legyünk hátul. Ha kell, baxuk előre a zsugát, ha kell, háromszögeljünk a kapussal, ha kell, csináljunk meg egy cselt. Még Kire tudja ezeket, no ő is más dimenzió, mint az említett 3 bekkünk. Czinginél egy fél meccs alapján nem akarok még írni semmit. Nyugodt azért vagyok, mert (bár idegenlégiósokkal), de masszív védelmünk lehet. Ha Vit és Kire összeérnek, olyan nagy gond nem lehet, a jobb oldal meg eddig is átjáróház volt, azt Misi ezek szerint szereti feladni az ellennek. :)

Hiába rúgtunk 4 gólt, én sokkal inkább tanácstalan vagyok, hogy hogyan fogunk fejlődni az előre játékban, ki fogja mozgatni a csapatot, ha Beró nincs. Kleisz tegnap mintha a pályán sem lett volna, Vidus hátrébb van, neki nem ez a dolga, James képtelen "okosan" játszani. Az elöl játszók közül nekem Pavlov a nagy kedvencem, de ő nem egy zsonglőr, mellé kellenek gyors és pontos játékosok, remélem Gaál és Murka, vagy Kuli jól összejátszanak vele, Moha nagy talány számomra, őrá vagyok nagyon kíváncsi, milyen formát fog majd tudni mutatni. Mahir (hogy Lepit idézzem) biztos jobban elfáradt az alapozó edzéseken...

Előzmény: ba9ll (313541)
lepete Creative Commons License 17 órája 0 3 313548

Talán Pavlov játéka. Minden posztról bátran keresik, rúgják rá a lasztit.

Előzmény: temmuz (313538)
szabogi Creative Commons License 17 órája 0 0 313547

„Dani jó helyen van, és ez még akkor is igaz, ha leginkább csereként jut lehetőséghez. Nem titok a fizetése, évi bruttó ötvenháromezer dollárt keres (átszámítva 14.6 millió forintot – a szerk.), ebből kell lakást bérelnie, megélnie. Abszurd és irreális, hogy idehaza ifjú futballisták hat-, hét-, nyolcezer eurós havi fizetést kérnek…”        SALESZ

Tony_XIII Creative Commons License 17 órája 0 1 313543

Tényleg így van, előbb a vásárolt szendvicsből is kiugrált egy ilyen ügynök... :)

Előzmény: temmuz (313537)
Dolmetscher27 Creative Commons License 17 órája 0 0 313542

Magyar idő szerint fog 18:45-kor kezdődni, legalábbis az UEFA honlapja (http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2018/matches/index.html#rd/2000886/1) szerint.

Előzmény: temmuz (313536)
ba9ll Creative Commons License 17 órája -1 0 313541

Miért kérdezted a gólokat?

Te h láttad?

Előzmény: Trooper__ (313532)
Trooper__ Creative Commons License 17 órája 0 0 313540

Aki bátor volt, és megtette, annak igen. Bár tudom, a 60-70-es években úgy bundáztak, hogy senki gyanút sem fogott, én ilyet a tegnapi meccsen nem láttam. Találtunk egy gólt szögletből, utána irgalmatlanul eltalált egy lövést Vida, azt ha ott ül a kapus a keresztlécen, akkor sem fogja meg, majd kaptunk egy kamu tizit, aztán a 90. percben lefutottuk a fáradtabb sógorokat.

De tényleg, az a gól nálam mindent vitt.

Előzmény: qbi népe (313533)
Trooper__ Creative Commons License 17 órája 0 0 313539

A Beitar honlapja nem érhető el... Van egy kis feszülés a mieink és az övéik között... ;)

Előzmény: lepete (313535)
temmuz Creative Commons License 18 órája 0 0 313538

Lehetett látni a közvetítésen, hogy ott álltatok a pálya szélén. Onnan látva volt valami érdekes, ami a stream-en keresztül nem jött át?

Előzmény: lepete (313534)
temmuz Creative Commons License 18 órája -3 0 313537

Nem kizárt, azok mindenütt ott vannak. :)))

temmuz Creative Commons License 18 órája 0 0 313536

A 18:45 magyar idő szerint 17:45.

Lehet neten adják élőben, mint a bajnokságban szokott lenni?

Előzmény: LZ47.1 (313526)
lepete Creative Commons License 18 órája -4 2 313535

Nem érhető el az FC.hu. Moszad?

lepete Creative Commons License 19 órája 0 3 313534

Annyit hagy tegyek még hozzá, hogy a végén kérdeztem Zé-t, hogy fáj e a lába, mert láthatóan húzta. Azt mondta, nem fáj, de pokoli fáradt, a 10.percben nem tudott már szinte lépni. Na ehhez képest kéretik a 90. perces sprintet értékelni. Illetve az egész csapat teljesítményét, szivét, akaratát kicsit árnyalja azt hiszem.

qbi népe Creative Commons License 19 órája -4 0 313533

0-3-ról 4-3 gratulálok!
Jól fizetett valakinek.

Trooper__ Creative Commons License 19 órája 0 2 313532

Szép volt, jól eltalálta, nálam mégis a 4. gólunk az, aminél csettintettem, ott ahogy Botond továbbteszi, Hangya a 90. percben is sprintel, mintaszerűen beadja, Martin jól teszi kapura, és még Murka is lever egy gyors sprintet, hogy hamarabb érjen oda, mint a kapus, na ez gyönyörű volt. Rég láttam edzőmeccs 90. percében ilyen küzdést és fiatalos lendületet.

Gratulálok a srácoknak.

Előzmény: rage (313530)
lepete Creative Commons License 19 órája 0 1 313531

Nem baj. Azt hallottam ott lesz. A műsor még kialakul.

Előzmény: LZ47.1 (313528)
rage Creative Commons License 19 órája 0 3 313530

Ezt még Várady Béluska is elégedetten nézhette odafentről.

Az igazi Vitobácsi Creative Commons License 20 órája -2 1 313529

Mit leltem véletlenül.

LZ47.1 Creative Commons License 23 órája -1 0 313528

Jelenleg oda se írnak arra az időpontra meccsközvetítést. Az m4-hez írnak 17 órára,de akkor meg nem játszik egyik magyar csapat sem.

Előzmény: lepete (313527)