Keresés

Részletes keresés

lepete Creative Commons License 20 órája -1 1 321248

Adtam egy +

Előzmény: tex66 (321247)
tex66 Creative Commons License 20 órája -5 8 321247

Erre a stadionosdira mar egy topikot nyithatnanak a lepetes nyelvu, stadion orultjeink. Nem mind1 , hogy mennyire lessz ures az uj letesitmenyunk.. Soha nem fog megtelni mint a tobbi tarsa. Ez a realitas. Most johetnek a minuszok. 

Előzmény: warr (321234)
öreg77 Creative Commons License 21 órája 0 1 321246

Ha valaki van olyan ügyes,másolja már át ide a Hemi papával készült interjút az NB 1.hu.-ról. Nagyon tanúlságos ,különösen a"mélyen tisztelt" elnökünk számára lehetne oktató fílm,hogy is kell egy klubbot vezetni.

Farkas Bundzsák Creative Commons License 22 órája 0 0 321245

A Fáy utcában lesz a mai edzés.

HAJRÁÁÁ VASAS

PePa VASAS Creative Commons License 22 órája 0 1 321244

Nem tudom, milyen erőt képvisel most a Dunaújváros, mindenesetre a stadionjukhoz kellemes emlékek fűznek minket, hisz mind 2 legutóbbi meccset, amelyet abban a stadionban játszottunk az MTK-val, megnyertük, s főleg a 2016. áprilisi meccs emlékezetes, amikor kivívtuk az NBI-ben való bentmaradást... :-)

HAJRÁ. VASAS!

Előzmény: Mogyorósi László (321233)
demircella Creative Commons License 23 órája 0 1 321243

A lényeg az, hogy elöl legyünk rendben...

( De úgy is mondhatnám, hogy egy apró góllal rúgjunk többet mint az ellenfél.)

Előzmény: Clark. (321237)
Farkas Bundzsák Creative Commons License 23 órája 0 0 321242

A 3-kor kezdődő edzésünk a Láng-pályán lesz?

Előzmény: Dolmetscher27 (321240)
Trooper__ Creative Commons License 24 órája 0 2 321241

Asszem nem jött le az előző hszem éle. Ezekre próbáltam utalni, hogy az, hogy most épp nem őmiatta nem lesz nagyobb a stadion, nem jelenti azt, hogy ne lenne felelős azért, ami stadion ügyben az elmúlt 15 évben történt.

A saját erkölcsi mérce nála meg asszem tudod milyen.

Hadd idézzek egy eheti emailemből, idevág: "No mind1, hiába füstölgünk, ez jutott nekünk, egy Markovits Laci. A legnagyobb bűn, hogy valahol megérdemeljük... Eksön azért bemehetne pofánvágni... :)))"

Előzmény: ba9ll (321238)
Dolmetscher27 Creative Commons License 24 órája 0 1 321240

Epetev? Állítsuk meg Szófiát! sb

Előzmény: Az igazi Vitobácsi (321239)
Az igazi Vitobácsi Creative Commons License 25 órája 0 0 321239

Epetev. Most jól írtam? Sb.

Előzmény: lepete (321214)
ba9ll Creative Commons License 25 órája 0 2 321238

Tudom sok most az a vidéki szurker aki eddig csak olvasott, most pedig tollat ragad a kocsmában, de azé vagyunk néhányan itt közel 20 éve...

saját erkölcsi mércéjéhez

:))))))))))))))

Akkor ez meg sem történt drágaságommal?

(vagy 3x)

...és piros 23-as?

Az eddigi felújítások kiosztása?

Erkölcs?!!!

Előzmény: Trooper__ (321230)
Clark. Creative Commons License 25 órája 0 0 321237

Nem nyerunk a Hali ellen akkor bajban leszünk hátul.

Előzmény: warr (321234)
ba9ll Creative Commons License 25 órája 0 0 321236

Szentek ugyan nem vagytok, de magatok felé hajlik a kezetek.

Mi lenne ha kibékülnétek? Összeültök és legyen az a taktika, h nem magatok felé hajlik majd az a kéz...

https://www.youtube.com/watch?v=7_6sBaLzjuI

Előzmény: Álmok7 (321222)
demircella Creative Commons License 25 órája 0 0 321235

E-mailben válasz ment.

warr Creative Commons License 26 órája 0 1 321234

A nagy stadion-mizéria közepette azért ne felejtsük el, hogy holnap meccs is lesz :) 

Remélem a Hali nem a szokásos rugdosódós játékát fogja hozni, nem kellenének újabb sérültek... 

A kérdés már csak az, hogy ki lesz a jobbszélső (és hogy hol van Roik...)? :D

Mogyorósi László Creative Commons License 26 órája 0 2 321233

Az MK.következő fordulójában Dunaújváros - Vasas.

lepete Creative Commons License 26 órája 0 1 321232

...barátjának

Előzmény: lepete (321231)
lepete Creative Commons License 26 órája 0 1 321231

Kicsit sem vagyok meglepve. Már tudtam, mikor IU a batátjának nevezett.

Írtam mélt egyébként.

Trooper__ Creative Commons License 27 órája 0 5 321230

Tudod mi a baj, hogy lehet, hogy nem volt akarat, de mellette sajnos lehetőség sem volt. Volt benne balfaxoskodás, csökönyösség, ez nem kérdés, de nehogy azt gondolja itt bárki, hogy amikor kiderült, hogy lehetne nagyobb is, akkor Lacin múlott, hogy nem mondott be nagyobb számot, és ezért nem lesz.

De ez ha harmincszor nem lett ide beírva, akkor egyszer sem.

Azon rugózhatunk, hogy az elején miért nem feküdt le a politikusoknak, és könyörgött ki egy tizenötezrest, de hagyjuk már meg neki azt, hogy a saját erkölcsi mércéjéhez méri magát. Ezen lehet vitatkozni, hogy neki elnökként milyen prioritásokat kellene néznie, mennyire kellene szembeköpnie magát, az elveit, tulajdonságait, de az inkább pszicho topikba illene, nem ide.

Hozzáteszem, nehogy valakibe a fenti sorok úgy égjenek be, hogy ML-t védem, mert qrvára nem tetszik az elnöki ténykedése, ha más lenne az elnökünk sem omlanék össze, és nem sírnám könnyesre a párnám, nem vagyok lefizetett embere, mint itt egyesek, és szidtam én már eleget...

Mindentől függetlenül lehet szidni Lepetét, én sem csípem, bár a homár haverja, a böbebaba az nagyobb kocsog.

Előzmény: Tony_XIII (321228)
Dolmetscher27 Creative Commons License 27 órája 0 2 321229

Markovirs? Állítsuk meg Rigát! sb

Előzmény: lepete (321214)
Tony_XIII Creative Commons License 28 órája -1 4 321228

Szerintem igazad van, a stadion témában birkának voltunk nézve, akiknek a véleménye nem számít. De: miután már úgyis lefutott ez a dolog, értelmetlen itt szítani a feszültséget. El kell engedni. Sajnos mi húztuk a legrövidebbet, mindenhol színvonalasabb stadionok épültek/épülnek. Ez van, engem is nagyon zavar, hogy amennyiben lesz egy kicsit rangosabb nemzetközi meccs, máris mehetünk albérletbe. Megérdemeltünk volna egy UEFA IV-es 8 ezrest, de nem volt erre akarat Markovitsék részéről, ami történelmi hiba...

Előzmény: Álmok7 (321222)
spati2001 Creative Commons License 28 órája 0 1 321227

Te olvasni is tudsz vagy csak írni,esetleg diktálod?Nem is olyan régen írtam a sarkokról.

Előzmény: Álmok7 (321225)
lepete Creative Commons License 28 órája -2 8 321226

Srácok, hagyjátok, hagy erőlködjön, engem nem zavar. Aki ismer (engem, minket) az helyén tudja ezt kezelni, aki nem ismer azzal meg mit kezdjek/kezdjünk? 

Egyébként úgy néz ki, szeptember 29-én lehet legközelebb menni stadionozni az SC-be.

Szeretném megkérni Anzixx-ot, valamit a beton és Vasaspatak nickek gazdáit, jelenlétükkel, véleményükkel segítsenek a dolgok jobbá tételében.

A sarkok ugye mobil lelátón lennének, bármikor felszerelhetők. Azokkal nincs semmi elkésve sem műszakilag, sem engedélyekkel. Az még alakítható. Lehet jönni és érvelni, győzködni, arcot tenni a kritika mögé.

Addig van még egy hét. El lehet intézni hogy oda lehessen érni, nem munkaidőben lesz. Ha kell én fizetem az utazásukat, oda-vissza. Ha sajnálatos okból cukros lenne valamelyikük és gyakrabban kell enniük, akkor az étkezést, ha nincs visszajutási lehetősége aznap, akkor még a szállását is. Vagy bármi mást. Ezen ne múljon.

Álmok7 Creative Commons License 28 órája -6 1 321225

Csak ezt tudod szajkózni? Van valami mondanivalód a stadionról is? Kíváncsi lennék a véleményedre.

Előzmény: spati2001 (321221)
pz_new1 Creative Commons License 29 órája 0 6 321224

Szerintem meg kéne nyugodnod, és elengedni ezt a stadion kérdést. Tanácsolnám, hogy várd meg amíg elkészül, és utána meglátjuk mb1-es szint e.

Személy szerint nekem nagyon hiányzik már hogy "haza" mehessek, úgyhogy reménykedem hogy szép lesz.

Előzmény: Álmok7 (321215)
lepete Creative Commons License 29 órája 0 1 321223

Loch Ness-i szörny, hatalmas! :)))))

Előzmény: Gibson13 (321219)
Álmok7 Creative Commons License 29 órája -5 1 321222

Rontaná a tárgyalási pozícióját? Na ez az évszázad vicce!! Ez te se gondolod komolyan?

Milyen tárgyalási pozícióra gondolsz? Mert szerintem amit az Elnök bemutatott az elején ahhoz képest nem változott semmi.

Nem épül se II-űtem, se a sarkok nem lesznek beépítve... stb. 

Az nem jelent semmit, hogy valakit mindenki ismer. Nem mondom, hogy így van, de lehet a szurkolók felé a jó arcát mutatja, és belül meg más célok vezérelték/vezérlik.

Tudod a mondást? Minden szentnek maga felé hajlik a keze!

Előzmény: Gibson13 (321219)
spati2001 Creative Commons License 29 órája 0 0 321221

Kár,hogy nem 25 000 lesz ennyi pénzből

Előzmény: spati2001 (321220)
spati2001 Creative Commons License 29 órája 0 0 321220

Ja,meg köszönet a betonnak,mert nagyrészt abból épül!

Előzmény: Álmok7 (321216)
Gibson13 Creative Commons License 29 órája 0 5 321219

Nem lehet az az oka, hogy ha egy nyilvános fórumon erősen bírálná a Vasas elnökét, azzal meglehetősen rontaná a tárgyalási pozícióját?

Nézd Lepetét a Vasas meccsre járók 90%-a ismeri, névvel, arccal beazonosítható emberről van szó. Téged az ide írók utoljára Culombo feleségével láttak, amint a Loch Ness-i szörnnyel harcoltatok. Ennek ellenére írhat persze bárki jókat a fórumba, csak ezt az oldalazva rágalmazós dolgot szerintem nem kellene erőltetni. Nem fair, ha egy azonosíthatatlan ember gyanúsítgat egy beazonosíthatót.

Előzmény: Álmok7 (321211)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!