Keresés

Részletes keresés

Trooper__ Creative Commons License 1 napja 0 4 301309

Cseke hidegen hagy, Szivacski jelenét nem látom tisztán, nem gondolom, hogy ő "akkora tehetség lenne", de Osit láttuk sokszor játszani, őt ha elbaxuk, azt csak magunknak köszönhetjük. Ő szerintem többre hivatott, minthogy peremember legyen. 

Én tartom azt a mondást, ha nincs a sérülése, őt viszi ki Storck az EB-re az mtk-s gyerek helyett, és ott ugye Fiola lesérült, nem folytatom... A fociban nincs ha, ezt értem. Azt már kevésbé, hogy sehol semmilyen infó nem jelent meg, hogy a srácnak miért kell vezekelnie. Mit tett/nem tett? Kérdezem ezt úgy, hogy nincs helyette jobb/más a keretben, és mégsem játszik. Inkább erőltetjük Kleiszt, aki középső játékos, vagy Murkát, aki csatár. Védekezni egyik sem tud, és a beadások, elfutások is hiányoznak arról az oldalról.

Kíváncsi vagyok, ki kezd a jobboldalon Pakson. 

Előzmény: paszko (301308)
paszko Creative Commons License 1 napja 0 0 301308

Tisztában vagyok vele, ezt nem akartam hozzá tenni.

A sok kellemes gond mellett bizonyos szempontból azért nehéz helyzete van Oenningnek, bízom benne, hogy azért jól kezeli ezeket a dolgokat. A fiatalság nagy lehetőség amivel lehet élni, de önmagában még nem érdem. Bízom benne, hogy Csekéből, Szivacskiból és Osiból átlag feletti Nb1-es játékos lesz, ha nem is nálunk. Az utóbbi kettőről azért még nem mondtam le.

Előzmény: Trooper__ (301307)
Trooper__ Creative Commons License 1 napja 0 0 301307

Csak 2 hónapja eltűnt, mint szürke szamár a ködben... Azt sem tudjuk, jár-e egyáltalán edzésre. Mert hogy a meccskeretekben nincs már régóta, az tuti.

Előzmény: paszko (301306)
paszko Creative Commons License 1 napja 0 0 301306

Szivacski az európai fiatalok TOP 100-as listáján.

http://index.hu/sport/futball/2016/12/07/u20_legtobbet_jatszo_fiatalok_europaban/

Előzmény: temmuz (301305)
temmuz Creative Commons License 1 napja 0 0 301305

Amennyiben komolyan gondolta, az gáz. Iróniának még elmegy...

Előzmény: nikU (301290)
temmuz Creative Commons License 1 napja 0 0 301304

Azt lenne az igazi.

Inkább nem teszik, mert tunak venni, az egyszerűbb és van is miből...

Előzmény: Az igazi Vitobácsi (301294)
juno3 Creative Commons License 1 napja 0 1 301303

Akkor nem fog számítani! ..ha megnézed "valaki/k" mindig akkor dobott be néhány nevet, amikor kicsit meg akarták zavarni a csapatot, vagy egyes játékosokat..., így volt már az nb2ben is. Most meg az lenne jó (másoknak),ha buknánk Pakson, és leadnánk a vezetést.

Előzmény: VASAS.JOCÓ (301298)
Trooper__ Creative Commons License 1 napja 0 0 301302

fraDibusz biztosan. Ő kapus, nem portás...

Előzmény: VASAS.JOCÓ (301298)
Csasszi74 Creative Commons License 2 napja 0 0 301301

Röpis lányaink nagy csatában (többnyire pocsék játékkal,de nagy akarással) 3:2-re győzték le az Újpestet a magyar kupa elődöntőbe jutásért rendezett első mérkőzésen.

Visszavágó szilveszter délután a Megyeri úton.

nikU Creative Commons License 2 napja 0 0 301300

Mentségükre szóljon, hogy már régen nyertünk, valamint mikor és ki ellen nyerjünk, ha nem most az amúgy sem acélos, ellenben erősen meggyengült Diósgyőr ellen ?

Szép győzelem volt.

rage Creative Commons License 2 napja 0 0 301299

Előnyt nem adtunk, mivel nem 2:0 volt oda, hanem 0:0, miközben a kapusunknak dolga sem akadt.

Én inkább azt látom, mintha a srácok rágörcsölnének a vezető gól megszerzésére. Feleslegesen túlizgulják, túlidegeskedik.

Abban a pillanatban, ahogy megszereztük a vezetést, minden gát átszakadt. Működtek a cselek, az összjáték, jöttek az akciók, a bátor, önbizalommal teli támadások.

Alkalmazunk sportpszichológust vajon?

Ezt kellene elérni, hogy már az elejétől magabiztosan játsszunk, s ne úgy, hogy jajj, még nincs meg a vezetés, s ahogy telnek a percek, úgy nő a görcs.

A második félideji játékkal nyilván biztosan vernénk a Paksot, a Kispest ellenivel aligha - meglátjuk.

Előzmény: Ignatidis Csanád (301292)
VASAS.JOCÓ Creative Commons License 2 napja 0 0 301298

Megnyugtatónak tűnik, ahogy a Vasas kezeli a játékosai iránti érdeklődést. Azt is értékelem, hogy most rövid úton tájékoztatást kaptunk.

Nem szeretem a komolytalan dolgokat - és egy élen álló csapatnak nem is kell minden árut megvennie -, de Szilveszter havában akár mi is bedobhatnánk 1-2 nevet a Faradiból, akit el szeretnénk vinni... 

Van, aki tartósan erősítést jelenthetne számunkra abból az alakulatból?

Előzmény: Hawkmoon269 (301284)
PePa VASAS Creative Commons License 2 napja 0 0 301297

A még mindig csak 21 éves Vida Kristopher (talán Máténak a rokona vagy csak névrokonok?), középpályás, jelenleg a szlovákiai DAC-ban focizik, a hollandiai Twente-ből igazolt a DAC-hoz (a DAC jelenlegi edzője László Csaba).

Ha jól tudom, anno 2007-2009 között a VKLA labdarúgója is volt...

Kár, hogy most nem a VASAS-ban játszik ...

nikU Creative Commons License 2 napja 0 0 301296

Voltak olyan idők...

Nevelés, tehetséggondozás, csapatépítés....

Volt magyar foci. 

Dózsa, MTK, Honvéd, Fradi, Vasas,

Fel sem merült,

Hogy sok a pesti csapat !

Előzmény: Az igazi Vitobácsi (301294)
Az igazi Vitobácsi Creative Commons License 2 napja 0 0 301294

Mi lenne, ha nevelnének?

Előzmény: temmuz (301280)
tex66 Creative Commons License 2 napja 0 0 301293

Pinyo ... Mit erezhettek szegeny Kovesdiek , mikor az altaluk fizetett edzo az ellenfel szurkoloival eggyutt vonyitott . Innen ,mar merkozes utan repult volna .. De , nem ez tortent ! A zold sajto /mivel a fagyi ehetettlen/ Pinyot fenyezi . Es a mi jatekosaink utan vagyokozik .. Mellesleg , tudok egy edzot aki iden bentartott egy csapatot .. Es egy masikat aki vezeti a bajnoksagot ! Oh , ez ugyan az a szemely ?! Szoval ,tenyleg ez egy komoly kerdes ki is 2016-ban az ev edzoje ...   Kifordul az ilyen firkaszoktol a belesem ..

Előzmény: nikU (301290)
Ignatidis Csanád Creative Commons License 2 napja 0 0 301292

Hosszú idő után most fogjuk végre legyőzni a Paksot, de ehhez kell egy aprócska dolog: nem szabad egy félidő előnyt adni nekik, mint a mezőcsát elleni 4-0-nál, vagy most a diók ellen! Mind a két meccset végül  gólokal nyertük meg, de ezt nem lehet a végletekig elővezetni, mert egyszer szívni fogunk!

Előzmény: Hawkmoon269 (301291)
Hawkmoon269 Creative Commons License 2 napja 0 0 301291

Nem ismerem ezt a Papp nevű fiút, mint ahogy a paksi nagy reményű Könyvest sem ismertem, aki minimum messiásként érkezett hozzánk...

...szóval, ha a Papp név olyan becenév féle és előtte a családnév Neymar, Suarez vagy Messi vagy esetleg Ibrahimovic, na majd akkor kezdjünk el esetleg remegni... :)

Előzmény: Ignatidis Csanád (301288)
nikU Creative Commons License 2 napja 0 0 301290

Már megint Pintér Attila az év edzője

Simon Zoltán - 2016. december 06. kedd 11:24

Tudjuk, Vasas drukker. Meg is kérdezem tőle hirtelen : Miért nem Misi,  Oening Misi az év edzője ?

nikU Creative Commons License 2 napja 0 0 301289

Gumicsont a szurkolóknak, a súlyosabb problémák kendőzése érdekében.

Gondolják, de átnéztem, és azt láttam, hogy ebben a témakörben semmit sem láttam.

Nem barátok, de ettől még nem hülyék !

Most éppen kézilabdáznak.

Előzmény: temmuz (301286)
Ignatidis Csanád Creative Commons License 2 napja -1 0 301288

Remélem az öltözőben nem az képezi a taktikai megbeszélés tárgyát, hogy a Paksnál ki játszik és ki nem, mert az már régen rossz!

Mindig azt nyilatkozta az edzőnk, hogy mi a saját játékunkat adjuk elő, ha ez így van akkor abba belefér egy Papp, sőt akár két ministráns is!

Előzmény: Dolmetscher27 (301287)
Dolmetscher27 Creative Commons License 2 napja 0 0 301287

Papp Kristóf az ötsárgás eltiltását a Videoton elleni 1-5-ös zakókor töltötte le, szóval ellenünk is bőven játszhat majd. Amúgy stabil kezdő a Paksnál.

Előzmény: keresztubi (301272)
temmuz Creative Commons License 2 napja 0 0 301286
temmuz Creative Commons License 2 napja 0 0 301285

Tudom. Azért köszi, hogy kiírtad. Akartam már én is.

Előzmény: Hawkmoon269 (301284)
Hawkmoon269 Creative Commons License 2 napja 0 0 301284

Vancsa Miki cáfolta a híreket a facebookon!!

Miklós Vancsa Kedves szurkolóink, Barátaim! Sok energiánkat emészt fel azon hírek cáfolása amik elég sűrűn megjelennek velünk kapcsolatban, arra kérlek benneteket, hogy ne üljetek fel semminek, megpróbálunk mindig mindenről tájékoztatni titeket, de nem tudunk mindig mindenre reagálni. Leszögezném, hogy említett játékosokat már nagyon sokszor hírbe hozták más clubokkal és ahogy volt is rájuk ajánlat, sosem fogadtuk el. Most sincs rajtunk semmilyen kényszer, sem anyagi, sem szakmai. Egyetlen dolog lehetséges hogy Osit fél évre kölcsönadjuk. Hajrá Vasas!

Aztán mé hozzátette,ha kölcsönadjuk Osit, akkor sem oda...

temmuz Creative Commons License 2 napja 0 0 301283

Jól látod, mellesleg szinte minden hónapban nyomat valamelyik zseniális "szaklap" egy ilyen vagy ehhez hasonló "hírt"....

Előzmény: tex66 (301282)
tex66 Creative Commons License 2 napja 0 0 301282

Elofordulhat , hogy befutik a jatekosainkat . De  , nem VASAS szemuveggel nezve a fradibol nem lesznek BAJNOKOK , nem most . Azt nem allitom , hogy 100%  velunk azok lesznek..  De, itt lettek azok akik . Nem atlathato a fradi , a szurkoloikat elvesztettek . A kerete Babeli kevereke az oreg es a kulfoldi jatekosoknak . Edzojuk allatt inog a szek . Es, ami a legfontosabb, az oltozoben elorrol kell kezdeniuk kivivni a helyuket . Az mas kerdes , hogy 2 -3 gyenge vagy kozepes merkozesuk utan, mind a kozonseg, mint a vezetok kikezdenek oket /de nagyon/ .. Vidus a labdat maximum orokolne Geraektol .. Viszont , ha megis  mennek az egy masik szituacio ,arrol most nem ertekeznek , mert ITT VANNAK ! Viszont a fradi megprobal zavart kelteni ,mint "Timur es csapata " ...

Penzes198429 Creative Commons License 2 napja 0 0 301281

Nalunk kepben van (padra termeszetesen) Messi, C. Roni

temmuz Creative Commons License 2 napja 0 0 301280

Már megint kezdik...

"Képben van még Osváth Attila, Hangya Szilveszter és Vida Máté a Vasasból."

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/398582_trinks_es_husing_tavozik_a_fraditol

keresztubi Creative Commons License 2 napja 0 0 301279

Kösz, szvsz:

Debreceni és Korcsmár hosszabbít, mert ki nem akar a BL-ben játszani...vagy ott a padon ülni.

Saglik összeszedi magát fejben is, tavasszal szép meleg napos idő lesz, ontani fogja a gólokat, marad a következő szezonra is.

Sűrű a mezőny, Csaba nem jut fel, így kapusunk.

A 18-ban lejáró szerződésekkel Miki jövő nyáron szépen elfoglalja magát, mert sok új arcot nem kell majd igazolni, lesz ideje, kell is rá.

Előzmény: Csasszi74 (301273)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!