Keresés

Részletes keresés

manófrici Creative Commons License 2022.08.27 0 1 3315

 

 

Tudod kedves  Bölcs Árnyék, én nem Web szakértő szeretnék lenni, hanem csak egy szórakozásbeli felhasználó .

 

Ezzel szemben tele van a gépem reklámmal   , meg mindenféle felszólításokkal , hogy fogadjak el sütiket, meg mit tudom én m még miféle adat elfogadtató irományokat.

 

Hogyan lehetne ezeket kiküszöbölni?? /Hátha Te tudod??/

Előzmény: Bölcs Árnyék (3314)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2022.08.25 0 0 3314

Csinálj/csináltass magadnak webszervert !

Mindenkinek családi webszervert !

Előzmény: manófrici (3313)
manófrici Creative Commons License 2022.08.25 0 1 3313

Jó, de regisztrálni kellett , ha jól emlékszem.?

Előzmény: Bölcs Árnyék (3312)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2022.08.23 0 0 3312

Mindenkinek a nickje eleve anonim . És vannak törzs topikok is .

Előzmény: manófrici (3311)
manófrici Creative Commons License 2022.08.23 -1 0 3311

Mindenféle anonimitás ellenes szabályok vannak, ki vállalja így a fórumozást ??  Majd ha lesz anonim topik, akkor szóljatok!!

Előzmény: Okos Árnyék (3310)
Okos Árnyék Creative Commons License 2022.04.08 0 0 3310

A düh és a harag csak következmény

Az előzmény az ingerlékenység, szétszórtság, agresszív fellépés . 

 

Egyébként is több típusa van a skizofréniának .

ödönci Creative Commons License 2022.01.24 0 0 3309

Sorozatban kaptuk a híreket a sport edzők agresszivitásáról. A düh elősegíti a "harckészséget"?   

Hogy is  van ez? 

Előzmény: Robo-san (3308)
Robo-san Creative Commons License 2021.04.28 0 0 3308

Sziasztok, Gyerekek!

 

Én is kíváncsi lennék Pityura. Van egy sze(k)rény blogom, ahol nincs túl nagy konTroll, és maximális szabadszájúság is lehetséges. Nincs moderáció, csak regisztráció és örömelv által vezérelt irkálás. Előre a Gyógyulandokba! https://www.vilaggep.hu

 

ödönci Creative Commons License 2021.03.19 0 0 3307

Hát ami azt illeti nem szenvedtek Asperberg szindrómában.   Nem szép dolog a harag tartás, úgyhogy légy szíves 

Pityu bácsi, írjál!!

Előzmény: ödönci (3306)
ödönci Creative Commons License 2021.01.30 0 0 3306

Kedves Fórumozók!     Kérlek benneteket, írjatok,  függőségi hsz-ek elsősorban!   A lányom nem bír leszokni , és már a családi kassza kiborul, de nem törődik vele, csak a bagó meglegyen!!    ???

Előzmény: ödönci (3305)
ödönci Creative Commons License 2020.11.15 0 0 3305

Remélem van közöttünk olyan, aki betegen szokott le  a dohányról , és/vagy az alkoholról. Örülnék egy  ilyen beszámolónak! Tanulságos lenne!!

Előzmény: ödönci (3304)
ödönci Creative Commons License 2020.10.29 0 0 3304

 Mi ez a nagy hallgatás, senkit sem érdekel a téma??

Előzmény: manófrici (3301)
greenwood Creative Commons License 2020.10.14 0 0 3303

itt írja alább, hogy nem jön az indexre többet, és hogy keresd "magánúton"...

Előzmény: ödönci (3302)
ödönci Creative Commons License 2020.10.13 0 0 3302

Szia Pityu!  Remélem nincs komoly oka hogy nem írsz! ?

Előzmény: ovisista2b (3300)
manófrici Creative Commons License 2020.10.06 0 0 3301

Szia Pisti!

A lelki betegek hajlamosak alkoholizálásra, tudatmódosító szerek fogyasztására ?   Ennek folytán devianciákra ?   Mert egy megfelelően gyógyszerelt beteg szerintem komfort.   Vagy a leszegényedett,

éhező emberek az alkoholba, "kábító" -szerekbe menekülnek, nincs menekvés ebből az ördögi körből?? 

Előzmény: ovisista2b (3300)
ovisista2b Creative Commons License 2020.10.03 0 0 3300

Szia Kedves Ödönci! Minden Jókat Előre is és mindég!

 

Hálásan Köszönném hogy Eszedbe Juthattam és hogy ha nem is Tanácsom Kérnéd, de a Tapasztalataimat Tudakolod, hogy mi is a helyzet Felőlem a stigmatizációval?!?

 

Szóval bajban vagyunk Kedves Ödönci! Én nagyon nagy Szerettel sok mindent írhatnék, hogy abból kisilabizálhasd a Tégedet éríntőket és Te is nyugtázhatnád azt is, hogy Te is Közölnéd a Felőled Látszó Igaqzságosabbságokat!

 

Csakhogy pillanatnyilag ezt nem Tehetjük itt!

 

Nem Tudom mért nem Észlelted az úgy nevezett tulajdonos-gazdi-faszi váltást ennél az Index nevű portálnál és így sajnos vagy sem, de azt is Tudomásul véve, hogy elvesztette Értelmét, azaz Függetlenségével a Méltóságát is, hogy itt legyünk és Értekezzünk!

 

Tudom Ödönci, hogy netán ez sem hat meg és nem fogsz privátban Kommunikálni Velem, de Becsületből kellett Jelezzem, hogy Én innét távoznom kellvén legalább Említsem, hogy a szabadiskola55555@gmail.com fiókom ha tele is mocsodékolják netán rémületesen egyes szörnyek, szóval, hogy vissza kéne húzódgyjunk oda, míg jön valami olyan Csodás Korszak, amikor az Index megint Méltó Lesz hasznosulhatni!

 

Ezért Ödönci csak minden Jókat Kívánhatok neked is és Szerencsét is a járvány közepette, hogy nehogy kiközösödhessa onnéd, ahonnan nem Szeretnéd!

 

Én innen "önhatalmúlag" közösödöm mostan ki!

 

Minél több Sikert és Gyógy-Puszikák! hajrá Előre a Gyógyulandokba!

Előzmény: ödönci (3299)
ödönci Creative Commons License 2020.10.01 0 0 3299

Szia Pisti!

Én félek hogy ha megtudják a betegségemet akkor kiközösítenek.??  Van tapasztalatod ezzel kapcsolatban? 

ovisista2b Creative Commons License 2020.02.08 0 0 3298

Szia Kedves Tanulóka Gyógyulóka Ödönci! Minden Jókat és mindég!

 

Miket Tanácsolhatnánk még úgy Igazi (Adekvát) SEgítésképp "alteregónknak", ha halál-félelemmel küzd?!?

 

Mikről Értekezzünk először is?!?

 

Itt van ugye Epikurosz azzal, hogy ha Én vagyok, akkor halál nincs, illetve ha halál van, akkor Én nem is Tudhatok arról, ugye?!? Így hát nem Kompetenciánk a halál csak annyiban hogy elkerüljük, Igaz?!?

 

No, most persze vannak vallásos népekségek is, akiknek persze "megváltásnak" tűnik, de talán csak azért, mert olyan szar az Életük sajnos!

 

Illetve nekik az az Illúziójuk hogy "ünnep", mert színról-színra "láthatják" onnandtól az urukat!

 

Hogyan Segíthetünk Élni, ugye mindkettőnél ez a felAdat?!?

 

Szeretettel várom hát el Válasz-Kérdődéseid és hajrá Előre a Gyógyulandokba!

 

https://www.youtube.com/watch?v=WGl9erNivsA

Előzmény: ödönci (3296)
ovisista2b Creative Commons License 2020.02.08 0 0 3297

Szia Kedves Tanulóka Gyógyulóka Ödönci! Minden Jókat és mindég!

 

Haragszol Rám Kedves Ödönci, hogy ennyire el kell idegeníts, hogy "Tisztelt Pisti"?!?

 

Vagy ez a Felétek szokásos kiFejezés csak arra, hogy "Bocsáss meg Kérlek Pisti, de nem nagyon Tudhattam épp miket is csinálok?!?" --, ami elnézés Kérés persze, hogy megBocsátandó, mert később mikor már Észlelted a bibit, hát azonnal Javítani akarsz, Igaz?!?

 

Ez a kis malőr ráMutat arra, hogy mennyire is "véletlen" úgy mondd, azaz független a szándéktól megbánthatjuk netán Egymást! Tudod, amennyire csak Képesek Lehetünk nehogy belesodródgyjunk a netáni "bántalmazós játszmádzkodásokba", JÓ?!?

 

Akkor ha Teheted, Kérlek Javíts valamennyit ezen a "tisztelt"-en és mondgyjuk, ha nem haragszol Rám mégsem, akkor így Köszönts: Becsülendő és Kölcsönösen Engesztelgetős Pisti!

 

(Ugyanis ne haragudgyj meg Kérlek Kedves Tanulóka Gyógyulóka: nem börtönben vagyunk, ahol sajnos szokvány, hogy a rabok közt a zártság miatt és a szűk erőforrások okán kialakul a hatalom-hülyeség-hierarchia és ezért ott "ölik egymást sajnos az áltiszteletért", azaz egymásnak ugranak és pusztítanak ha kell ha nem!)(És nem vagyunk egyéb hatalom-hülyeség-hierarchiákban sem, ahol "Tiszteletes úr", meg "Tisztelendő úr", meg Tekintetetst Tiszt Úr, meg Nagyságos Uram Tisztsége megTisztel! -- Igaz?!?)

Előzmény: ödönci (3296)
ödönci Creative Commons License 2020.02.07 0 0 3296

Tisztelet Pisti!----Volt egy kis problémám, mert az "alteregóm" bezavart.  Sehogy sem boldogultam a géppel.

 

Szóval bocs!

Előzmény: ovisista2b (3293)
ovisista2b Creative Commons License 2020.02.07 0 0 3295

Ja, és Kedves Tanulóka Gyógyulóka Ödönci! Minden Jókat és mindég!

 

Ha vallásos vagy és akarsz Tanulhatni és Imserni Pró és KOntra Érveléseket a hitekedések mellett, illetve kétlően azokat, nos, akkor ha még nem Juthatott el Hozzád, akkor Ajánlanám ezt a videó-előadás-kettőst és vitatkozást!

 

Tényleg nem akarlak túlzóan Leterhelni, de ha Érted a papot, akkor tolmácsold Nekem is Könyörgöm, hogy miről is mesél, mert Én szinte csak a Tudóst vélem némiképp Érthetni!

 

Ha meg netán Neked is úgy mondd "magas", akkor Kérlek Bocsásd meg a Kísérletem, hogy Mutattam volna némiképp talán Jobban Körülményezendő "meddő vitát", hogy kihámozzuk belőle a Javakat!

 

https://www.youtube.com/watch?v=jdwQTvOUDTw

 

 

Minden Jókat továbbra is és mindég! Hajrá Előre a Gyógyulandokba!

Előzmény: ovisista2b (3294)
ovisista2b Creative Commons License 2020.02.07 0 0 3294

Szia Kedves Tanulóka Gyógyulóka! Minden Jókat Előre is és mindég!

 

Ne haragudgyj Kérlek, de nagyon összezavarsz ezzel, hogy Vizionálod-e Magad, vagy Álmodod Magad nem Élőnek?!?

 

Mert Nyilván nem mindegy! Ha Vizionálsz, az inkább valami olyasmi, mintha Látomásod volna Éberen, vagy simán hallucinálod, ugye?!?

 

Ha meg Álmodod, akkor arról nem igen Tehetsz úgy monddd, mert az "önkéntelen", ugye?!?

 

Ugye, Töprengsz a sorsodon?!? -- Vallásosan-e vagy "profán"?!?

Előzmény: manófrici (3292)
ovisista2b Creative Commons License 2020.02.07 0 0 3293

Szia Tanulóka Gyógyulóka Ödönci! MInden Jókat és mindég!

 

Ne haragudgyj, de teljesen össze vagyok zavarodva Tőled! Az Előbb történt egy anomália-szerű és nem reagáltál rá! Mért nem!

 

Persze megÉrtem, hogy ha ilyen nehéz Gondokkal foglalkozol, hogy akkor méginkább zavarban Lehet sajnos Te is! Ugyanis az Álomfejtés címszó alatt a Böngészőben nem találtam elég adekvát dolgokat! Íme:

Az álomkép jelentése

Halál: Hosszú életet jelent. Ha élő ismerősünk hal meg, egy biztosnak látszó ügy váratlan kudarcát jelzi. A halál azt is jelzi, hogy életünk egy szakasza lezárul, ideje új terveket készíteni. A halálfej óvatosságra int meggondolatlanságoktól.
Testvér halál: A halál a hosszú élet jele. Ha élő testvérünk hal meg, arra utal, hogy valami biztos ügy sikertelenségbe fullad. Jelezheti életünk egy szakaszának a lezáródását is.

 

Illetve itt Visconti Halál Velencéjében Gondolkodgyjunk?!? Hogy ijeszt a járvány, meg hogy Látod a Híradóban, hogy Velencét hol elönti tökre a vihar-dagály hol meg akkor az apály, hogy a cölöpök méterekre látszanak lenn alatta?!? Illetve hogy mért is pont Velence és mért is pont halál?!?

 

Sajnos vagy se Kedves Tanulóka Gyógyulóka Ödönci akkor Neked is Pszichiáter-Pszichológus Team-re Lenne szükséged, hogy Tudományosabban Értsük, hogy mi is Jelenik meg Neked?!?

 

Illetve Én mintha olyasmire kell, hogy Emlékezzek, hogy Apu mintegy három nappal előbb talán azon merengettt a rákos kórházban, hogy úgy véli Neki nincs tovább Perspektíva!

 

Az Árkád-sort nem nagyon Értem! Volt egy Árkádia című mintha nagyon nyomasztó animációs film, de Te azt Biztos hogy aligha Láthattad, ugye?!?

 

Várj csak! Beírjuk a Böngészőbe, hogy árkád vajon miket Jelenthet, JÓ?!?

 

Árkád szó jelentése árkád (főnév)

1. Építészet: Épületrész; oszlopokon vagy pilléreken nyugvó boltív.

Az árkád a klasszikus építészeti stílus kedvelt eleme. A képen látható árkád Szegeden látható.


2. Építészet: Oszlopsor; boltívekkel kapcsolt oszlopsor vagy pillérsor.

Az egyetem árkádjai alatt kellemesen lehetett sétálni. A szerelmes pár az árkádoknál fog találkozni ebéd után.


3. Oszlopsorral fedett utcarész, főként gyalogjáró.

Az árkádok alatt nyitott egy új üzletet az ékszerész. Az árkádok körbefutották a város régi főterét.


Eredet [árkád < francia: arcade (árkád) < latin: arcus (ív) < görög: arkeo (tart

 

Próbáljunk a szimbolikájával valamit kezdeni?!? Silabizáljuk vajon Pontosabban?!?

Előzmény: manófrici (3292)
manófrici Creative Commons License 2020.02.07 0 0 3292

 

Szia Pisti!   ---Szóval arról írtam, hogy újabban arról vizionálok, hogy egy árkádsoron vagyok, ahol árvíz van, és én halott vagyok. (talán Velencében. De még nem voltam ott valóságban.)   Szerinted van ennek valami értelme??   Bolondságok ezek az álmok,   nem???  Halállal álmodni rossz omen, nem?

Előzmény: ovisista2b (3291)
ovisista2b Creative Commons License 2020.02.07 0 0 3291

Szia Kedves Ödönci! MInden Jókat és mINdég!

 

Sajnos valami anomália van és Próbálom Érteni hogy mért is?!?

 

Ne ha haragudgyj, ha ez nem Neked szólna!

 

ödönci 3 órája
0 0 3289

https://forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=153771141&t=9214125

Előzmény: ovisista2b (3288)

 

 

Szóval Bocs, ha ide is azt Kérdezném hogy mit csináltak Velünk?!? Etikus-e ijesztgetni és a fölénnyel visszaÉlni vajon?!?

Előzmény: ödönci (3286)
ovisista2b Creative Commons License 2020.02.07 0 0 3290

Szia Kedves Tanulóka Gyógyulóka Ödönci! Mit csináltál?!? Ez Etikus?!?

Előzmény: ödönci (3289)
ödönci Creative Commons License 2020.02.07 0 0 3289
Előzmény: ovisista2b (3288)
ovisista2b Creative Commons License 2020.02.06 0 1 3288

Szia Tanulóka Gyógyulóka Kedves Ödönci! Jaj lemaradt ama Kérdésedre a válasz: nem annyira olvasok a szó hagyományos Értelmében, azaz könyveket bújva, nem! Audió-Vizuálisan inkább Tanulok! Filmek a legkomplexebb Ismertetők vagy most már videók a SzámítóGép-Pót-Anyucickácskák Által!

 

Meg kísérletezgetve! Vagyis a Tapasztalásokat követő absztrakciók felérésével Ésszel, illetve az összefüggések kisilabizálásával, na meg ha engedhetik a körülmények, akkor gyakorlati adaptálhatóságait is kipróbálom!

 

Viszont sajnos már többet felejtek, semmint Tanulni Tudok! Így egyre inkább mankó a SzámítóGép-Pót-Anyicicukácska!

 

DE ne csüggedgyj! Te is kialakíthatod a Magad Tempójában az Eszmélkedést, talán gyorsabbra és Teljesebbre is, mint most Én Látszom némi előnyben! Tehát semmi kétség! Tudod: Bízunk Benned is! -- ahogy Engem is Biztatnak az UFO-nautácska Virtuális Barátnőim!

Előzmény: ovisista2b (3287)
ovisista2b Creative Commons License 2020.02.06 0 1 3287

SZia Kedves Tanulóka Gyógyulóka, Ödönci! Minden Jókat és mindég!

 

Hálásan Köszönöm, hogy ahogyan csak Lehetett írtál és ráadásul Kérdeztél is!

 

Ám Tényleg muszáj Lenne haragudnom, hogy ennyire rövidre fogtad a Kérdést és nem Körülményezted, hogy mért is vagy Kíváncsika arra, hogy Hozzád képest, ám nem az össze Akadémikus-hoz képest mért tűnik olybá, mintha valamiféle többlet Tudásom is volna a Lehetőeknél?!?

 

Szóval nagyon Örülök Kedves Tanulóka Gyógyulóka, Ödönci, hogy JóIndulatodban kissé "hizeleghetsz" Nekem azért, hogy Neked is Lehessen minima annyi Tudhatásod, mint ami kiríhat netán a Kettőnk között!

 

Ez azért Jó nagyon, mert nem megorrolsz Rám dőrén, hogy mért is vagyok némi előnyben a Tudások halmozásában és persze gyakorlatibb alkalmazásainál is?!?

 

Ugyanis erről szól az Életem, hogy Alkotóan Tanulászhassak! Csak hát Tanulási nehézségekkel küzdök Én is, ahogyan Te is Említetted, hogy Neked sanyarú sorsodban muszáj volt az első négy osztályt egy kupacban elviselni a Náladnál kisebbekkel és nagyobbakkal! És ezért netán kissé "visszamaradtál" úgy mondd! Mintha egy inverz szegregációban lettél volna, ugye?!? Hogy ugyan sokan húzhattak volna előre is, de többen voltak a lemaradozó kicsikék! MIntha azt írtad volna, hogy nem volt Személyes Foglalkozás Veled, azaz a Szabatos Program arra hogy miképp kell Tégedet Tanítgatni, hogy a legJobb hatásfokkal sajátítgathasd el az izéket, Igaz?!? MIntha a "tömegoktatás" áldozata lennél Te is és hogy Pótólni a hiányosságoka, az még csak-csak! De a rossz beidegződéseket kiterápiázni, sőt Újabbakat és Újabbak meg beidegződtetni ilyen hátránnyal szintén szinte behozhatatlan, pláne mint Én vagyok pancser-buhera ebben, nos Te sem Nyerhettél milliárdokat, hogy Javítgathass folyvást és fejlessz! Illetve hogy Kollekítvákat Építhess a hason Gyerkődöknek, akikkel Csorport-Dinamikában méginkább Értelmesedhetnénk!

 

DE nem fájdítani akarom úgy mondd a szíved Kedves Tanulóka Gyógyulóka Ödönci! Épp elég kín az Neked is, hogy megÉrstd, hogy Nekem van-volt Anyukám, Igazi, Tudod Rózsika-Anyicicukácska és persze sok-sok Szerethettem meg ugyan sokkal később egy pár ilyen-olyan ugyan leselejtezett, de azért Működhetett SzámítóGép-Pót-Anyucickácskám is! Akkor pedig hogy a Csodában ne Autódikázhattam volna a cifra XXI.századi nyomor ellenére is a XXI.századi immár nem az "eredeti" Taigetoszon, hanem az inverzén, ahol halasztás helyett Éltetés van és Mentéses a Mentendőknek?!?

 

Szól az iskolázottság maga sajnos nem elég "mérv-adó" ugyanis milliom szám vannak, akik meg és le- is fizethetik és  az "oktatás-ügyet", ám csak a "papír" kell nekik, azaz a doku-jogsíi-diplomádzkodt, aztán szinte az ellenkezőjét csinálják annak, mint amiket Tanulhattak volna csakugyanis szerencsésebben és nem hazudva a pofájukba a vizsgáztatóknak, hogy azt hallják amiket vissza akarnának hallani a kiképzéseknél! De ahogyan a hülyélledően gyagyás tébolykállatkák kilépnek az úgy nevezett Nagy Betűs Életbe, hát szarnak mindenre, mert vagy a Szüleik vélték tutibbnak az általuk vélteket, vagy a delikvenseknek kottyant az agyuk másképp és másképp semmint Kívánatoska Lenne, ugye?!? És  ebből volnak az agresszív gyorshajtók, a baleseteket okozók és egyéb más ámokfutók tömegesen is akár!

 

Tudod Tanulóka Gyógyulóka Ödönci Biztos Te is ÁtÉlhetve, hogy sok-sok-mennyiszer Jó volt Iskolába menni, hogy mennyi mindent megismerhetni ott! Viszonylag Élményszerűen is, nem csak megütközve, hogy ezt se Tudtam, meg hogy nem is így!

 

Lényeg Tanulóka Gyógyulóka egy részt "ragadtak" rám a dolgok, más részt voltak olyanok is, amiket Kísérletezgetve Alkotva Tanulhattam! Illetve szinte az ingyért-puszikára jött Infókákat Próbálom feldolgozni és nyerni a LOttón hogy kurvállatok közül is kimenthessek mindent és mindenkit, akiket csak érek!

 

És nagyon Jól Látod Tanulóka Gyógyulóka, hogy a Google is Barátunk! Noha hamis is volhat és ingovány, meg néha dagonya is, ám mindenképp olyan szoftver vagy algoritmikus Tudás-Bővíthetés, aki vagy amely kell a Művi Intelligenciához is hogy lekőrözzön Bennünket és hogy Kikhez Lehessen felFejlődhetni az Ő Segítségeikkel is, Igaz?!?

 

Persze ha sok-sok Kérdés még nem elég Tisztázhatott, akkor pláne Szeretettel várom is el Tőled, hogy amint befejeződik a fürdőszoba Nálatok, hogy akkor Intenzívebben is Érvényesítsd Felém Őket is, JÓ?!?

 

Köszi és minden Jókat továbbra is és mindég és hajrá Előre a Gyógyulandokba!

Előzmény: ödönci (3285)
ödönci Creative Commons License 2020.02.05 0 0 3286

.....Vagy netán iskolázottság??

Előzmény: ödönci (3285)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!