Keresés

Részletes keresés

brummabrumi Creative Commons License 2009.05.25 0 0 41
Azért az irigység, a szolidaritás hiány minálunk nem ritka, láthatod.
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.25 0 0 40

Pedig mindenkit figyelembe kell venni!

Olyat nem lehet, hogy figyelj már buci elveszek tőled 3-4 milliót, odaadom a szembeszomszédodnak (merthogy ez történik).

És elveszem a parkolódat, és még kapsz dupla forgalmat, füstöt, buszt, csak azért mert mások majd profitálnak belőle. Mondjuk néhány ingatlan felvásárló a másik utcában, vagy mondjuk akik a hegyen laknak, vagy mondjuk budaörsön, és majd ide jönnek szórakozni, na azoknak majd milyen tök jó lesz, és majd a bevételekből milyen gazdag lesz az önkormányzat!

Hát ez nem vigasztalja azt aki valamilyen fatális véletlen miatt nem a kegyeltek közt van! 

 

Az indiánokat hasonló elvek mentén írtották ki!:) Aztán utólag elintézték egy boccsal!

Előzmény: Törölt nick (37)
brummabrumi Creative Commons License 2009.05.25 0 0 39
Ebben az esetben az önkormányzat leül az érintettekkel, és olyan megoldást keres, amely a legkevesebb kárral jár mindenkinek. Ebben az esetben ez nem történt meg. Itt az egyik legsúlyosabb gond az önkormányzat eljárása.
Előzmény: Törölt nick (37)
brummabrumi Creative Commons License 2009.05.25 0 0 38
Én is támogatnám, de van érdekszövetség mögötte. És nem úgy poldják meg, hogy cserében kb. 3000 ember életkörüléményéit rontják.
Előzmény: Törölt nick (36)
brummabrumi Creative Commons License 2009.05.25 0 0 35
A körzet Fideszes képviselője állítólag bejelentette, hogy más körzetben akar indulni:-)
Előzmény: ca2 (18)
brummabrumi Creative Commons License 2009.05.25 0 0 34
Mint ahogy a lakók megszívták az MSZP-SZDSZ ellenzéket is, akiket megvettek:-)
Előzmény: toloba (17)
brummabrumi Creative Commons License 2009.05.25 0 0 33
És mi lenne, ha egy Fideszes önkormányzat attól lenne jobb, hogy egyszerűen figyelembe veszi a helyiek érdekeit?
Előzmény: Törölt nick (28)
brummabrumi Creative Commons License 2009.05.25 0 0 32

Hajaj, szegény kerületi lakosok! Néhány adat az üggyel kapcsolatban:

 

1. Ilyen tervezések egyik célja, hogy legyen érdeke valakinek mélygarázst építeni. Nos, a Királyhágó téren van egy telek. Oda terveznek egyet. És ennek a teleknek a tulajdonosa Nobilis Kristóf, Schmidt Mária, Spéder Zoltán (remélem nem tiltanak ki innen:-)). Ha valakinek ezek a nevek Pokorni Zoltánnal kapcsolatban nem mondanak semmit, javaslom: olvassanak diákok által írt publicisztikákat a Magyar Nemzetben.

2. MSZP-SZDSZ? Hallgatnak. Miért? Például azért, mert elkezdtek lakásokat vásárolni az érintett utcában. Nem volt nehéz érdekeltté tenni őket.

 

Szegény lakosok. Nem tudják, mi ellen küzdenek. Nehéz lesz, de hajrá. És a Fletózóknak: fidesz szavazó vagyok. Csak nem értem, mi értelme az egésznek.

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.24 0 0 31

Én is köszönöm az e-mail cimet.

Amint megtudok valamit, irni fogok.

Előzmény: kiflykifly (27)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.24 0 0 30
Akkor nektek is tiltakozni kell! Az egész mögött nyilvánvaló hogy nem lakossági érdekek, hanem a nagymértékű költekezés, és az abból lecsíphető konc a lényeg!
Előzmény: Törölt nick (29)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.24 0 0 27

kifly@freemail.hu

 

Ha tudnál a  mi fórumunkra is írni, azt is megköszönnénk!

Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.24 0 0 26

Kedves kiflykifly!

Köszönöm, hogy válaszoltál.

Ezzel a tervvel szemben -kis túlzással-véleményem szerint a Hegyvidék nagy

részének is vannak ellenvetései/persze, aki ebben anyagilag érdekelt, annak nyilván nincs/...éppen ezért kellene minnél szélesebb körben és módon terjeszteni, hogy mi készül itt és mik lennének a mellékhatásai.

Én a következő két hétben megpróbálok bizonyos információkat beszerezni arról, hogy pontosan mikor, hogyan akarják elkezdeni ennek a megvalósitását/az info hiteles lesz, de hogy kitől kérdezem majd meg, azt nem szeretném leirni, mivel nem akarok az illetőnek kellemetlenséget okozni/.

Amint tudok majd infokkal szolgálni, jelentkezni fogok.

Végezetül egy kérés:tudom, hogy ciki, de nem vagyok egy internet-zseni és sehol nem találom a ,,weblapon szereplő mail-cimet,,.Megtennéd, hogy leirod ide nekem?

Köszönöm szépen

Előzmény: kiflykifly (25)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.24 0 0 25

Kedves Hegyvidéki!

Örülök, hogy nem csak annak a néhány utcának van ellenvetése, akiknek ez a terv elhozná  a kánaánt az önkormányzta szerint!

Ha szeretnél bővebb infokat is kérlek írj a weblapon lévő emailre!

Természetesen a demonstráció időpontját nem csak innét lehet majd megtudni.

 

Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.24 0 0 24

Kedves topiknyitó!

Kérlek, válaszolj a hozzászólásomra, hátha tudok neked hatékonyan segiteni.

Azon pedig nem kell elkeseredni, hogy itt páran megpróbálják szétoffolni a topikot.

Üdvözlettel:

egy hegyvidéki

Előzmény: kiflykifly (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.24 0 0 23
Köszi a remek ötlet, de ilyen butaságokra se most, se a jövőben sem kivánok reagálni
Előzmény: javított állomány (22)
javított állomány Creative Commons License 2009.05.24 0 0 22

"megnőne a csendháboritás, részeg fiatalok randaliroznának és természetesen ezzel együtt megjelenne a kerületben eddig ismeretlen bűnözés."

 

Költözz a Havannára ott  parkolhatsz is, és ott éjjelente csupa rendes norvég fiatal fog neked kis éji zenét adni pianoban.

Sőt egy hét múlva a kötelező gj biztosításra se lesz gondod.

Szimpla költség, dupla élvezet. :-)) 

Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.23 0 0 21
Én jobboldali létemre azt mondom, hogy az nem fogja tükrözni a lakosság hozzáállását az önkormányzathoz.1,2oo6-ban is un. protest szavazás volt..nem a fideszre szavaztak a polgárok, hanem az mszp ellen/ezt alátámasztják a hagyományosan mszp-s pesti kerületekben  egyéniben elért fidesz-győzelmek/.2,sajnos, az önkormányzatokban az egyébként a politika másik oldalán álló felek remekül együtt tudnak müködni
Előzmény: ca2 (18)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.23 0 0 20

Kedves posztinditó!

 Remek ötletnek tartom, hogy létrejött ez a poszt.

Én ugyan a Hegyvidék felsöbb részén lakom, de teljesen egyetértek a leirtakkal.

Elolvastam az Önkormányzatnak irt-ám válaszra sem méltatott leveleket-és majdnem 1oo%-ban egyetértek vele/kivéve Mitnyan ex-polgármester Sportmaxos tevékenységét/.

Nem kell se forgalomváltoztatás, se forgalomcsillapitás, sétálóutca meg végképpen nem, ebbe a kerületbe.A sétálóutca elleni érvekhez én is hozzátennék néhányat:megnőne a csendháboritás, részeg fiatalok randaliroznának és természetesen ezzel együtt megjelenne a kerületben eddig ismeretlen bűnözés.

Nagyon remélem, hogy a demonstráció-bizonyos üzleti érdekek ellenére is -sikerrel fog járni!

Végezetül, javaslom, ha már meglesz a demonstráció pontos helyszine, időpontja, akkor az az interneten kivül is legyen közzétéve-amennyire lehet az egész Hegyvidéken/ugyanis az internetet viszonylag kevesen olvassák/.

Nagyon sokan -fiatalok és idősebbek-ott leszünk!!

Üdvözlettel:

egy hegyvidéki

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.23 0 0 19
próba
ca2 Creative Commons License 2009.05.23 0 0 18
Hát majd a jövőévi önkormányzati választáson meglátjuk milyen a lakosság viszonya az önkormányzattal!
Ha marad a jelenlegi vezetés akkor nem biztos, hogy valós alapja van a felvetésnek!
Előzmény: kiflykifly (-)
toloba Creative Commons License 2009.05.23 0 0 17
Nem a lakók választották a Fideszes többséget?
Megszívták...
Előzmény: kiflykifly (-)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.23 0 0 16

És ha igen?

Te még sosem tévedtél? :)

 

Előzmény: Rákattantam (15)
Rákattantam Creative Commons License 2009.05.23 0 0 15
Ezt ugye te írtad: "Mondjuk az AB véleménye érdekelne, hogy nem ütközik-e alkotmányba a terhes anyák dohányzása. De komolyan."
Előzmény: kiflykifly (14)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.23 0 0 14
Neked ne fáj, nekem igen. :) Jó dolog az empátia, ajánlom figyelmedbe!
Előzmény: Rákattantam (12)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.23 0 0 13
Előzmény: fekete szentember (5)
Rákattantam Creative Commons License 2009.05.23 0 0 12
Kétirányú utca lesz a KIrályhágó utca.

Irgalom anyja ne hagyj el ...
Előzmény: fekete szentember (4)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.23 0 0 11
És nem is szeretném megismerni! :)
Előzmény: Törölt nick (9)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.23 0 0 10

Picit tévedésben vagytok!

Töbször vesztem össze itt az indexen szadeszes és maszopos fórumozókkal, fletót ki nem állhatom. Épp azért zavar, hogy egy fideszes önkormányzat ugyanazzal a szöveggel ("ha nem tetszik el lehet költözni"), és ugyanazokkal a módszerekkel próbálja titokban megvalósítani a "fejlesztést". Ami persze egyeseknek fejlesztés, de sokunknak nem! És persze lehet azt mondani, hogy ami az egyiknek jó a másiknak nem, ahogy az alpolgármester mondta, de ez is hasonlít a jól bevált mszmp-s módszerekhez.

Egyébként a honlapon csak tények vannak! Tessék olvasni, és nem párthűségből kontrázni!

nopoliticians Creative Commons License 2009.05.23 0 0 8
Ez MSZP-s topik, azaz FLET0
Előzmény: Törölt nick (7)
orpheline Creative Commons License 2009.05.23 0 0 6

"..Lakásonként több millió forinttal csökkennek egy egész utcában az ingatlan árak..."

 

Van ellenszer az ingatlanadó ellen......:P

Előzmény: kiflykifly (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!