Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 2010.07.26 0 0 974

   Szija 1100Ptyuska... s anyagia sok, meg a nyögösök, lenyügözöttek, de nem legőzölt?-stb...mondjuk legázaltak, pl. homokotokba szántunk ...stb...

 Drága JóIstikám, na végre, legalább mi fogjunk össze, akiknek mékk mekk mekk... van káposzta torzsa, ha nem, vagy ass - e, torzsalkodás, ki eszi mekk, a másikat?  

 Ha valmit... ( nos mit?- de valamit...) pontosabban szemügyünkre akarunk venni, akkor elvállik?

 Az is igaz, hogy több szem, többet lát, de ha elvetettük, ( ott pont ott van pont, ahol nem kell lenni) vagyis vedük, mindenki szeme felér 1 1 1 ...nappal, vagy gizs gyertya fénnel, de akkor minek a nap? - rögtön nagyobb fény, jobb megvilágitás... mert ke a fegyver ami mi? - ha nem Napfény, s ugy fényljél... pösze ehez Yélre kell beiratkoznod, de az elég?

 Bitta ismeritek, hogy NA ÉN NAGYOBBAT IS MEG JOBBAT TEREMTEK MINT TE? - abban a pinnyalatban, ketté vállás, de te a tiedéből? (kinek van a legg..nagyobb bunkója)

 Nosa, ha kinyitottuk a csipást, most ténleg, az "Isten" ( itt kettő meg több van, mert ne teremtsünk M...brrrrrrrrr.... ami én?- valóban egy abszolit ultimó repülő M? . ami az az enyém, (szárnyam meg..szájam jam jam...jam?) mig ezt, sem fel venni, se valamit vele kezdeni (essetleg) ezzel, de ezekkel, akik rögtön, miből, mig forditott az arany? -szarany?  

 Próbáljatok követni, mert mi a tied, mig ha valami...(mi? -hiz minden az eném. látod, nem?) nos tegyük össze, mi lett? - lesz?

 Itt a 1Frtossssss... kjrds: ténleg, az Isten, semmiből, mert ha szava, valami? -nyál?-sava...

 Cerebogár, mikor lesz nyál....éle, lé?-lóvé?

Előzmény: Törölt nick (972)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.26 0 0 972
Szia!
Legalább mi hosszú nevűek tartsunk össze! :)))
Igen, az anyag bár kézzel fogható, mégis illuzórikus természetű, csapdába ejt, mert vágyunk rá, vagy menekülni akarunk tőle, hogy ne essünk a csapdájába.
Azért még is jobb, hogy van valami, a semmi helyet. :)
Előzmény: repcsepista (971)
repcsepista Creative Commons License 2010.07.26 0 0 971

Szija....

 hosszu nevü? - nagyon jó, meg hozzá: aki benne van, az azt akarja legyen, aki nem, hogy csak neki legyen? -hogy mi? mi az anyag?

 Jah, Petyuska 1100 ... nem is ollan hosszu?

 Csak 1 itti plöda, anyagi gondok, mikor minden anyagot ránk raktak, mig akik kint vannak, azok a PÉNzesek, meg pénzéhesek, nos akik nyögnek, szabadulni akarnak az anyagteherétől, akik nincs csak több PÉN zzzzzz.... azok meg többet, vallon, hol lenne az, elég?

 Nemtudom értitek -e, mert pont forditva, semmi anayagi megterhelésnek... amit a egyzeri mogerek: közös teherviselés? - de kinek ke huzni az igát?

 Fidelem, itt jönne be, hogy szellemek vagyunk, vagy többet... vagyis, nem jó lenne,  ha csak, nem lenne semmi, ami teher, vagy cipelni kellen?

 Álomanyag, jó lenne?

 Anyag az anyag akkor is ha anyag szar anyag... mig PÉNzzel PÉNzzzzz....mellik anyagiasabb?

Előzmény: Törölt nick (970)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.25 0 0 970
Mert nincs racionális magyarázat arra, hogy miért van valami létező, egyáltalán.
Előzmény: kétszer7 (968)
repcsepista Creative Commons License 2010.07.25 0 0 969

Szija jajajajajjjjjj....

 Hogy bármiről (m bár?) tudjunk értekezni, előttünk ke hogy legyen, az egész 1 s ég?

 Az anyag egy olyan kéreg, mely lehet korlát is, meg határa az 1 -1-1- istenségeknek? Akik eltudnak válni az anyaguktól, itt nehéz lesz, mert nem tudsz, amit mindenki tapaszhat az álmában, mert ha egységek (individók, for mulák) vagyunk, akkor annak igy vagy ugy, láthatóvá kell válnia?

 Nosa, van adva a NagyEgy által, alapanyag, ne csináljunk lakhellt, magunknak?

Előzmény: repcsepista (964)
kétszer7 Creative Commons License 2010.07.25 0 0 968
A világ léte miért irracionális tény ? Létét a csillagászat és más természettudományok törvényekben fogalmazták meg.
Előzmény: Törölt nick (966)
kétszer7 Creative Commons License 2010.07.25 0 0 967

A teremtett anyag nem objektíve létező,hanem valaki által teremtődött,tehát léte ez esetben attól függ,aki teremtette. Egy szobor ,mint tárgyiasult alkotás objektíve létező,de egy szubjektum -a szobrász- hozta létre,tehát teremtett. Az anyagot azonban,mint objektív kétezőt senki sem teremtette ,hanem causa sui -oka önmagának.

Üdv.

Előzmény: Törölt nick (965)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.25 0 0 966
A világ létezése is irracionális tény!
Előzmény: kétszer7 (963)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.25 0 0 965
A teremtett anyag, nem objektív létező?
Előzmény: kétszer7 (963)
repcsepista Creative Commons License 2010.07.25 0 0 964

Szija anyagok, anyagiasok?

 Jelentése a megnevezéseknek, csak a magyarÉdesanya(g, de fényanyag) nyelvezetünkkel lehetséges, mikor...

 Ha amit anyagoknak ( értem az összes napok -csillagok, látható láthatlan anyagokat)  hivunk, az ürbe, van, akkor ez, egy szemét égető, többek közt, az istenek - sara meg huda, de ha mint egy szemét- égető, akkor istenek sara, meg huda, meg hulladéka?

 Na, jó jó... vannak akik finnyásak, de mit lehet kezdeni ezzel a sárral, meg szaranyagokkal, s miért oszlanak szét? -dematerizállódik minden?

kétszer7 Creative Commons License 2010.07.24 0 0 963
Az anyagról vallott nézet vízválasztó a vallásos nézetek ,az irracionalizmus és a tudományos világnézetek között,mely utóbbi az anyagot objektív létező,tehát nem teremtett valóságnak tekinti.
Előzmény: Törölt nick (959)
menroting Creative Commons License 2010.06.21 0 0 962
Ha nincs valami akkor mi azt álmodni szoktuk hogy tán meglesz.:-)
Előzmény: repcsepista (961)
repcsepista Creative Commons License 2010.06.21 0 0 961

Sziha bihhahahahahaaaaa....anyagimádók, én ugg imágom vágom, a répát...

 Hé hé hé... nagy büdös hallgatyás van, ugganés ha nincs valami, meg trudjájájájájájjjjj...határozni?

 Na, fel van dobbva a lukas 2 filléres...

Előzmény: repcsepista (960)
repcsepista Creative Commons License 2010.06.20 0 0 960

Szija 2x7 ... meg anyagárulók, s elárulnád, mit árulsz?

 Ez ollan, ahogy te lácc ccc... mit ismered az elefánkos ficcet... nem?

 ANYAG!? -NINCS!!! - CSAK MUNKA!!!

 Lássuk, ki látja? -akinek van szeme, de tyukszem?

Előzmény: kétszer7 (954)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 959
Nem arról van szó,hogy akkor nem élünk,hanem hogy mindent tudni szeretnénk.
Tehát a"Mi az anyag?"kérdésnek nincs gyakorlati jelentősége,attól még lehet fontos kérdés a mindenre kíváncsi ember számára.
Mint ahogy az is,hogy mi az élet általában?
Előzmény: Belzebúúúb (957)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 958
Ha nem tudod,hát nem.
Akkor nincs is rá szükség.Egyszerű dolog a tudomány.:)


Attól hogy valamit nem tudsz bizonyítani,lehet igaz?

Előzmény: garazsmisi (956)
Belzebúúúb Creative Commons License 2010.06.20 0 0 957
Én neked adok igazat hiába nem tudjuk definiálni az "élet" címszót attól még élünk!
De egy bölcs úgy fogalmazta meg: "Az élet álom az álomban".
Előzmény: garazsmisi (956)
garazsmisi Creative Commons License 2010.06.20 0 0 956
"Ezek szerint senki nem tudta megcáfolni a tézisem,mi szerint az anyag az isten manifesztációja a tér időben!
Akkor maradhatunk ennyiben?"

Az en tezisem pedig az, hogy az anyag az isten nagybatyanak a pizsamajan a pamutbojt. Ha nem tudod megcafolni, akkor igaz?

"Még azóta se derült ki,hogy mi az anyag?
Még a garazsmisinek se sikerült kideríteni?"

Nem nagyon van ra szukseg, hogy definialjuk, mi az hogy anyag, a tudomany enelkul is nagyon jol elvan. A termeszettudomanyos allitasok mindig jol definialt dolgokra vonatkoznak (pl.: elektron, vizmolekula, puskagolyo, Merkur, Tejutrendszer, vagy elektromos eroter) nincs szukseg ra, hogy az "anyag"-rol mondjunk valamit.
Egyebkent lentebb en mar adtam ra egy definiciot.
Előzmény: Törölt nick (953)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 955
"az objektív létező valóság."

Hát ez meg micsoda istentelen baromság???

Téged honnan szalasztottak?
Előzmény: kétszer7 (954)
kétszer7 Creative Commons License 2010.06.19 0 0 954
Szó sincs róla! Nem maradhatunk ennyiben.Inkáb fordítva lenne igaz :az isten az anyag manifesztációja,hiszen az istent az anyag,vagyis az agy "termelte" ki,mint hamis tudatformát. Az anyag a legáltalánosabb formában  :az objektív létező valóság.
Előzmény: Törölt nick (953)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.18 0 0 953
Még azóta se derült ki,hogy mi az anyag?
Még a garazsmisinek se sikerült kideríteni?
Ezek szerint senki nem tudta megcáfolni a tézisem,mi szerint az anyag az isten manifesztációja a tér időben!
Akkor maradhatunk ennyiben?
repcsepista Creative Commons License 2010.06.16 0 0 952

Szija 2x7=77?
 Az anyag, az egésznek a része, nos az egész? Mindig dögnehéz volt, mocorognom, mert az az anyagi részem is, amit testemnek hivok, csupán fentartása, minden erőmet meghalladta. Zzz nembeszélve, ha most szétnéztek, nemcsak azzzz...zistenüket, a mi testünk allatt nyögünk, nyüszitünk, hanem EZ, AMIT E WILÁGNAK HIVUNK, anyagostól - szőróstül - büröstül - szarostul belestül el lett, le lett rabolva, azok által, aki az anyag rabjaivá, vagyis többet vettek magukra, mint amit elbirhattak volna? (pénz, mikor istent senki se láthatja, meg te vakbarom, egyél sárt, meg ötközz neki, magadnak, vagy ki vagy mi vagy? Nézzük, kinek könnyü a léte fentartása, s miért, mert anyagias, vagy egy OLYAN anyagból vagyok faragva, ami könnyü, s akaratomnak szavamnak engelmeskeskedik,  megjelenik, eltünik, formákat vesz fel, s dematarizállódik, ha nincs rá (ár) szükségem, többet?
 Figyelem, mert az anyag az EGÉSZ RÉSZE, mikor rögtön megtudhatjuk, hogy 2 féle anyagból vagyunk, az egyik: éltet, a másik? - eltemet, de nem tudunk allóla - belőle kimászni, mert közben az a másik anyagunk, ha nem tápláljuk, bizon meghal? - az illető, megölte, de csak ő ölhette meg, mert megfeledkezett, hogy ő nem csak ez a kunső bura, boritás, mikor a TUDATA - ATOMJA megcerélődött, most az istense se tud többet vele kezdeni semmit, mint mennie ke, a nagy bontóba, mert ha erőt kapna, mint ahogy nem kaphat, ill...ha ő megdöglik, mindenki?-lőttek?  
 Na itt jönne be, a süket vak lárma, meg hogy megölted az anyagot, hisz... anyag nem vész el, csak átalakulla, kula lett belőle, vaggis, nem veszitek észre, hogy minden ami szerves s élő anyag, beledöglik...(szar lesz, vagy végtermék) vaggis,  KERTEK KÖZEPIN ÁZUNK? jIme a materialisták, akik ugy a kiválasztott NON PROFITOS ORGANOK, MINT ÖZVEGVAKBASZKECSKE MENNaszoNUK, nos ezek abszolit növekedni...mig puck, mig a gis... non profitoló, igavonyitó - huzó meg fogyasztó barmok, összerugnak, hiz GiGGnek hóbékolsz, aki enned ád? 
 Fideljé már, tota a rablás, nemcsak téged szopnak le, vagy leszoptak, hanem nyisd má a csipádat, mert ezek?- minden cepp életnedvet kiszivtak, bijja, ezek anyagon kivül vannak, vagy PINZ?- VAGY ÉLsz va halsz, gatyádba....
 Kérdem, a szemed az anyag?- ha igen, akkor... nyisd ki jóember, ne vitázz, hanem tedd tistába magadat, nem véletlen az árviz...meg bő eső?-az anyagról beszélj!-Isten barma, im gyövök? -tegyé valamit a jászolba?  
 Egy bitta, majd ha szellem Napvilága...

Előzmény: kétszer7 (951)
kétszer7 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 951
Látod-látod ! Mióta itt böffengetsz a fórumon meg is ölted. Nincs ,aki vitázzon. Ezért az itélet : 1 hét és 4 nap csak túróscsuszát ehetsz felfüggesztve.
Előzmény: repcsepista (945)
repcsepista Creative Commons License 2010.05.31 0 0 945
Szija biha lánok, srácok, piros az orcátok...
 Na, ollan paprikás hangulat van, s cipi a szemeteket?
 Ami van, az van, meg van még ezen kivül valami? Amit kérdek, hogy az anyagnak magva van, s miért nem lehet csak ugy elvetni, mint a kukoricát,(pirohasut 100 lett belőle, eggzerre) vagy ugy sokszorositani, hogy annyi lenne belőle, ami minden egyes... s itt ájjon meg a tuszó?
 Bittos anyagi problémáitok vannak, mert nekem, mióta kidugtam a fejem... na honnan, attól a pillanattól kezdve, mert apukám töti, már előtte satuba volt coritva vala. Ugganés egyik ág reaccijós, a másik uggantotta, ugatós, te büdös kutya? - s egyszerün... az álmom, nekem nem kéne semmi, hanem csak porba szeretnék pu, meg ha tudnám, elkerülném az ANNAGÉSÁKAT MEG GÉZCSzUGÁKAT... agiggé minden anyag többet, giggazok, nos az egekbe hágnak...
 Ha tudnátok, tegnap irtó istenkáromlás, mert egyedül maradtam a feleségemmel, s én nem akartam gyerekeket, mert abculla ucfuckmukfuk igaz, hogy a gyerekeink által, fognak elkárhoztatni bennünket, a telhetetlenek, akik azt akarják elvenni attól, akinek... na nekem sose volt több, mint a szivem lelkem, s mit tudnék még adni, magamat? (abszolit, a dodos - rendes emberekre rakják a hámot.... nem beszélve a rendesebb dodos gyerkekre)
 Remrudom, ez mennyire menne bele, mi az anyag, mert szerintem az amit ELEM - ELLEMI -RÉSZECSKA TÓNAK titáznak, az végeredményben, hang, s az az alapanyag, most ha fénnyel telifágjuk, aztán lefagyasszuk... utty maratty...na ez csak egy ollan elme fosás, hogy hoty hogy OTT... ahol zugg az 4 folló... ott szenvedni jó, na ha csak 1 hangon, itt csak mindemginek aki ... itt aki magyarul beszél, én márrrrr... na most gyünne be, a hakorlátba a beszéltek alkalmalizállása lássa, ugganés, millen jó, akinek nincsen panasza, mig azért löktem be, hogy jókirabolták a gyerekeket, most mit gondoltok, kit hibáztatnak... S ISTEN BARMA, IM GYÜVÖK, mert engemet? - igen, mert ... figyelem, mindegy mit csinálunk, mert ha megint ránkszálltak, akkor ugyis szétvernek - darabolnak bennünket, ráadásul, zerintem, nem a gépek miatt vagyunk jók, mert a bungát, amit elvállaltunk,(kiityartyás cartárs) meg kell pinálni, mert fagyi... ja, majd ha fagy?
 Szeretni jó, meg együtt szenvedni is, közködni ha van értelme, na most csak össze kell fognunk, hogy majd mi, magyarok, gonoskodunk magunkról, meg egymásról, mert NEM KELL HOGY NEM TUDOD BEHAJLITANI KÖNYÖKÖD KÖD KÖD KÖD... nincsak, máris az ősköd, meg lengetem könyékből az alsó karomat, na te is tudod, de gyávák vagyunk, fogadom hogy ha ha ha... JIME ZUMM AZ ÁLLÁS DE PISSÁLLÁS, de előbb: vidázz! - pihánnnn...! - cöcc le, s uggmaradj, ÉN NEM HIBÁZTATHATOK SENKIT, MNT AHOGY NEM, s mondom, azokat, akik elsőnek kirabolnak, NEM IS TUDJÁTOK, LÁCCCCC... NEM HISZEM, HISZ MIÉRT KELL FÉLNI AZ ISTENT, szóval nincs szem, most nekimentek a culápnak va villanfa fástól... vagy valaki itt a büdös,  büdös gyávák vagyunk, mert én nem bántok senkit, éjjel nappal dodozok, sőt az is kevés, most most most...
 Na, akik oktalanul...nem bántottalak meg, nem is akartalak... itt vidázz! - pihány! s én azt akarom, hogy mi pináljuk magunkat, s lehetsegges, hogy van ollan anyag, ami ténleg: JAH DAAAAAAA... ELŐBB MEG KÉNNE TUDNUNK A VARÁZSSZAVAKAT, hogy gyeride, most ténleg, 1 sült kacsa, a szádba repülne?-de mi van ha strucc...
 Abzullu nincs szándékomba, senkit megbántani, nos valahogy megkéne oldanunk ezt az anyögős kiszolgáltatottságunkat, aztán lehet... mint ahogy most is 1 senki vagyok, akkor is az lennék, mert ha nem létezek, mert... na hogy nem vagy még ismerősöm se, az fájt!
 Figyelem, a zsidó - hitüeknek,meg most akik allattuk, megvan minden ami ufó, vagy amit nem is tudtok gondolni, meg akik... na ne hibáztassunk senkit, hanem legalább, ahogy bügyügüm: legyen mindennap karácsony, miért ne lehetne?
 Vegyetek már ugy, ha nem tudod megemészteni a gulásztát,  hogy nem vagyok számodra, most is visszaszivok mindent, mert mikor OTT... az OTT - HON? - nem is tudom, az hogy othon, mert a munkás othont ugy irták, de de ha ténleg, haza ment vagy vágtak valakit, az hogy irják, mert otthon? -ott... hon?
 Büdös piszkosul, hazavágnak valakik mindenkit, nos ha nem igy, ugy? - az ott is, vaggcagg itt, vagy honna, honnan jön ez az őrjisztés, meg őrjöngés, holott, semmi köze a gazdaságnak a bangósokhoz... hajja hajja...
 Boccácsattok má meg, ez az utolsó, hogy ide irtam, kwquittek vaggunk?
Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (944)
e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.05.31 0 0 944
Látom nem vártad el,hogy mindenki kedvelje írásaidat,és örömmel tapasztaltam,hogy ha enyhe kritikát kapsz,vagy ha elégedetlenkedő levélkével zavarnak,már régen nem izgat.
Az is világos,hogy nem vagy egy ideges,hisztérikus olvtárs,aki apátiába esik,ha valakinek nem tetszik a hozzászólása.
Igazán jól kezelted a kissé csípősre sikeredett kéretlen megjegyzésemet,és remekül figyelmen kívűl hagytad a gyengéd, kedveskedő vállveregetést is. :))))

Boldogan olvastam,hogy velem ellentétben barátokra találtál itt.( Ezek szerint a látszat néha csal. A válasz nélkül hagyott írásaid nem erre utaltak :(

Tévedtem!(Tévedni emberi dolog!)

"ITT ISMERŐSÖK MEG BARÁTOK, MEG TESTVÉREIM VANNAK, MERT NEKEM AZ AZ ELSŐ, DE ISMERŐS 100 + s amit mondol, az nemigaz, mert én örömmel jövők csak, valamit tenni az asztalra, mert etessed báránykáimat, aztán az egekbe jó kedvem lesz,

Kívánom maradj mindig ilyen vidám.


/ amit mondok,az nem igaz! ;)
(....most pedig hozom az ollót,
...........vágom az anyagot! :)))))

Vágod? :)
Előzmény: repcsepista (942)
repcsepista Creative Commons License 2010.05.31 0 0 942
Örök anyag, keresni meguntalak, nincs is ollan talán...
 Szijja bihha...buhahahahahaaaaa...gyerekek, talán félre értettek, de itt van 1 mese, amit tegnap kaptam emellel.
 Jóska elérkezik utja végire, bemen az első hellre, s aztalon minden szemnek szájnak ingere, rajta jó kadarka, pösze, nem hiszem hogy bódit többet, mert mondjuk nincs romlás, de mindenki aszalódik meg döglődik, a szemük helle cpopog vala... miglen...
 Jóska, kis tojóska, jah, meg kell hogy ismerjed mind a két hellett, ami közt választhat, igy ugyanaz, matba, csak mindenki jól öltözött, vidám, jótáplált, meg élet - kedvvel tele, mikor mi a biba?
 Az első hellen, akik önzők, azok abba a mennybe vannak, már itt, a másik... egymást etetik, nos itt van az, hogy néha néha...öcczüröznek a menők, mert ténleg csak 1 menny van, mint 1 Isten, JóIsten, meg csak 1 élet, s annak csak 1 utja, örök ut, aki megáll, meghál?
 Jaztata cicem, meg cicergem, meg ciceregném, hogy ez egy magán - kutató ( alternativás tópik, nos az anyag, nagyon de nagyon érdekel engemet is, mert abszolit -utyimó, ha nem imádod a bálvány - istenseggeket, akkor kiérzik a hómom ajja... na sirceg a szőröm?
 NOCA POCA, ITT ISMERŐSÖK MEG BARÁTOK, MEG TESTVÉREIM VANNAK, MERT NEKEM AZ AZ ELSŐ, DE ISMERŐS 100 + s amit mondol, az nemigaz, mert én örömmel jövők csak, valamit tenni az asztalra, mert etessed báránykáimat, aztán az egekbe jó kedvem lesz, ha van lehetőség, meg most van kit?
 ABCOLLA ULTRARACKA HOGY MINDENKIT UGY FOGADOK EL, AHOGY VAN, S NEMTUDOM LETAGADNI, HOGY MOST AZ ÉN... vagy a mi Jézusunkkal szeretlek s légy üdvözölve, s keressük az igazságot, hogy minden szinten téren szabadok lehessünk ismét, igy ez a lényeg? Szz szerintem, mert ha mindenki fenn - tudja tartani magát, nem az orrát, meg előtudná állitani elemi (ellemi is) -anyagi szinten, mindent ami óhajt meg kiván, de mindenki kivétel nélkül, akkor megállhatunk, ne tovább, mert megint OTT... MAJD OTT L -ESZÜNK... na hol az eszünk, hisz méggegzer, mit tettél az asztalra, mert a persely... nostya, annak üthettyük bottyal a nyomát?-no mor nomor...
 Mindenkit ugy közelitek meg,ha ha ha... teremetsünk jólétet, meg mennyet, hisz JAMIT MA REGGEL BEREZZEGTEM, AZ ÉSZBONTÓ!???????....
 Nézzétek csak, az anyag, csak a külső, nos mégis van benső anyag, meg ami látható, bizon az is minden anyag, de ezt már kérdem dem dem demmm... s rengeteg kérdésem van, ugyanackor, megértlek bennetek, de köszönöm szépen, ha tánci tánci... akkor csak egy -gyet -ket -tőt -jobbra s vissza egy -gyet - ket -tőt-ti -pi -to pi -ti -tyi -totyi... nos csak népi tánc, mellik a kedvencetek?
 De, minden rezzz...on on on on...nanczia, s amihez, bizon végül is, együtt ke rezzegnünk, az EGES - egésszel? - aki lemarad, az meghál???
Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (941)
e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.05.30 0 0 941
Ha valami megrezzzzzz....zzent benned, bijja "én" ott vagyok, fészket verek?

Talán igen,talán nem.

Ha a tudásodat pökhendi,lekezelő stílussal próbálod megspékelni,és szavaidból sugárzik a megvetés,akkor szavaid nem tudnak hatni se rám,se senkire,és lepereg rólunk,mint a falra hányt borsó. ( bocs: émelyeg tőle a gyomrom)

Különben pedig értékelem kitartásodat,és nagyon sokszor felcsillanni látom az értelmet is benne,attól függetlenül,hogy igen érdekesen adod elő gondolataidat.

(Régebben beszéltem már erről.)

Sajnálatos,hogy a lényeget, elrejtve, "hülyeségbe" ágyazva tálalod! Így akik felületesen olvasnak,körberöhögve túllépnek rajtad,pedig Te is tudod,hogy sok igazság rejtőzik a "sorok között".

Ja....és nem nézlek madárnak.( Kár? ;)

Szinte remegsz?

...... Pedig nyár van! (ja,.....de lesz!
Előzmény: repcsepista (940)
repcsepista Creative Commons License 2010.05.30 0 0 940

...ott t t t tttttt....1 félszeg, apád nem részeg....

 Minden rzzzzzzzzz....re re re ...vagg rá rá rá ....rittyantás -rántás, vagy rántás nélkül?

 Ha valami megrezzzzzz....zzent benned, bijja "én" ott vagyok, fészket verek? Az hogy verrrrrrrrrrrrr....az izzzzzzzzz.....zzzzzzz....zitan de tente, az az hogy minden zzzzzzz.... amit csak mogyorull lehet ért ell... vaggis kapcsolat nélkül, nics rzzzzzzz... de mindenki rázzhahahahahaaaaaa....aha, a rongyot?

 Az én babám, 1 szőke nő, aki reggel 7 kor főkő, s rögtön, megfőzi a kávévévévééééé... de rázza a a a...járja a rumbát....

 nem ott vadogatok, hanem bened, te benned, mert rezzegg a szivem, aki szive rezzeg, az hebeg...

 Figyelem, fénybe az élet, vagy fene? - s emiltettem, hogy hun - GOD, legyen gyep bőven, de Ő züld legelőre viszen, vacsak, ugy dondoljuk juk juk...

 A lényeg, az az ős áram, meg anyag rezzegjen, de be ne rezeljen... nállam már ....

 Nyár van, szinte remegek...

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (914)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.30 0 0 939

Különben nem értem, hogy lehet ennyi ideje egyes magasan képzett embereknek a fórumokon felvilágosító munkát végezni? A tudomány keresztes lovagjai miért folytatnak szélmalomharcot, amikor láthatóan nincs eredménye. Vagy tán nincs elég kihívás, megfelelő feladat a számukra?

Esetleg pont ez a feladatuk, hogy kigyomlálják a vetést az elnyomni készülő dudvától?

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.30 0 0 938

--Ha mar az elso rakerdezesre az a valasz, hogy "Néha jólesik csak úgy, felelőtlenül lotyogni" akkor mi a feneert pazaroljak az idombol akar 1 masodpercet arra, hogy a te iromanyodat olvassam?
Ha valakinek ez szorakozas, az rendben van, de ne probald barmifele "igazsag"-nak eladni. Az lenne korrekt, hogy az elejen leirnad (hogy ne rabold senki idejet feleslegesen):
Figyelem, felelotlen lotyogas kovetkezik.--

Sajnálom, de nem jeleztem előre azt, hogy egyetemet végzett fizikusok, tudományos fokozattal rendelkező filozófusok, saját érdekükben ne olvassák el az alábbi szöveget, mert ez a kóbor apácák megtévesztésére szolgál. Ezentúl jobban odafigyelek, hogy milyen témakörbe pottyanthatok egy hasonló hozzászólást.

Előzmény: garazsmisi (924)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!