Keresés

Részletes keresés

utazni Creative Commons License 2019.02.02 0 0 2636

Zsolesz! 2017-es a hozzászólás! Kérdezem jól használható a Sygic. Most töltöttem le a mobilomra??!!

Előzmény: _Zsolesz_ (2571)
bmwr12 Creative Commons License 2019.01.26 0 0 2635

Szervusztok, tisztelettel köszöntök minden olvasót!

 

Lenne egy kérésem.

Ha valakinél van elfekvőben a képen látható illesztéssel USB adatkábel (nem szivargyújtós töltőkábel) TomTom Go készülékhez, megvenném.

Hazai beszerzési információ is érdekel.

 

A készülék :

TomTom GO 2535

Model: 4CQ01 (CQ0.001.03)

 

email címem publikus az adatlapomon.

 

 

utazni Creative Commons License 2018.11.29 0 0 2634

Nem tudom végig böngészni a teljes összes hozzászólást, lehet, hogy ismételek ám kérdésem:

van-e olyan GPS készülék és szoftver, amit nem számítógépen keresztül kell frissíteni, hanem a cég, a műholdak, vagy akárki de frissíti, akár a mikulás!

Robeeeeee Creative Commons License 2018.11.01 0 0 2633

Sziasztok!

 

Tomtom Via 125-höz új térkép vásárlásához szeretnék térképfrissítést venni. Esetleg Magyarországon van-e rá lehetőség? A MyDrive oldalon átvisz angol oldalra, de ott viszont nem enged Magyarországot választani. Térképfrissítő kártyát itthon viszont már senki sem forgalmaz...

 

Segítségetek előre is köszönöm.

Thuri Kornél Creative Commons License 2018.10.30 0 0 2632

Üdv. Ugyan abba a csapdába estem mint te:

"Sajnos nem találok érdemlegeset ebben a témakörben… :(Tomtom via 125 készülék felkínálta hogy van elérhető frissítés a gyári mydrive conect programon belül, Nem találtam backup-ot így nem mentettem le a rendszert. Gondoltam mi baj lehet “gyári a cucc” rákattintottam a frissítésre LETÖLTÖTTE és TELEPÍTETTE de azóta nem indul el. A készülék memoriája 4Gb, a telepített fájlra 3,3Gb-ot írt, de szerintem egy kbyte hely sem maradt rajta. A térkép fájl előfizetése lejárt de egy közép európa térképet hagyott frissíteni ami 2,7Gb volt, + a rendszer, meg a hangok így jött ki a 3,3Gb.Viszont most féltégla… Mit tudok tenni vissza lehet valahogy hozni az eredeti még működő állapotot, vagy esetleg valami más esetleg 3 betűs navit rátelepíteni? Segítsetek légyszi ha tudtok. Köszi."

 

Azóta találtál rá valai megoldást? 

Előzmény: Hombre70 (2601)
Mindig nyár45 Creative Commons License 2018.10.06 0 0 2631

Szia! Próbáld meg az Európa térkép épületek nélkül térképet rátölteni. Sajnos én is jártam már így vele.ÜDV.

Előzmény: Precki13 (2630)
Precki13 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 2630

Sziasztok,

 

TomTom GO 40 EU 45 Lifetime navigációt vettem a mai napon. A rajta lévő térkép már régi volt, de a MyDrive Connect jelezte is mindjárt a frissítéseket.

A készülékbe tettem egy 32 GB-os MicroSD-t és el is kezdtem a frissítést. A PC-re simán letöltötte az új térképet, viszont mikor a készüléket akarta frissíteni, akkor rendre megszakadt a kapcsolat az eszköz és a PC között, néha meg kiírta, hogy túlterhelt a szerver, amit nem is értek, hiszen elvileg onnan már letöltötte a szükséges csomagokat a PC-re.

Így most eljutottam oda, hogy semmilyen térkép nincs a navigáción, hiába akarom telepíteni az Európa térképet, egy ideig csak újraindul a frissítés, szerver túlterhelésre hivatkozik, végül aztán sikertelen frissítéssel leáll az egész. Így aztán jelenleg a készülék használhatatlan ...

 

Van/volt valakinek hasonló problémája? Esetleg bármi megoldási tipp?

Mindig nyár45 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 2629

Sziasztok! Tom Tom Gó 40 készülékem van ,van tomtom drive fiókom rendszeresen kapok frissítéseket ez rendben van. A navi is rendben van csak idáig nokia c2 es telefonnal volt párosítva blueethuson működött minden. A baj akkor kezdődött,hogy vettem egy másik telefont. Nem sikerül csatlakoztatni őket egymással.  A családban lévő okos telefonok közül is csak egyikkel kapcsolódik. Mind a kettő LG-K8  azonos idősek is. A most vásárolttól visszalépek más okok miatt is. Hogyan lehet kideríteni ezt a blueethusz azonosságot? Válaszokat előre is köszönöm!

marvill Creative Commons License 2018.08.27 0 0 2628

Sziasztok nekem egy espace 2003-as hoz kellene magyar térkép cd. Ha valaki tudna ebben segíteni azt meg köszönném.

ptgmaster Creative Commons License 2018.08.06 0 0 2627

Sziasztok! TomTom térképfrissítő kártyám hogyan tudnám eladni?

szegál690 Creative Commons License 2018.07.27 0 0 2626

Üdv!renault scenic navigáciomban csak francia térkép van sajna mert franciábol hozták be és kérdezném tudna e valaki segiteni nekem hogy europa legyen rajta...ez tomtom és sd kártyás 2012 es ...esetleg valami megoldás rá?

Attila179 Creative Commons License 2018.07.25 0 0 2625

One XL,Nemtudom ezenkivűl van-e még egyéb azonositó.

Előzmény: varjúistván (2624)
varjúistván Creative Commons License 2018.07.25 0 0 2624

Sok változat létezik a one-ból. Kellene tudni, hogy neked melyik van. Az általam ismertek nem kezelnek 2gb-nál nagyobb kártyákat és nincs rajtuk zenehallgatásra alkalmas szoftver.

Előzmény: Attila179 (2623)
Attila179 Creative Commons License 2018.07.25 0 0 2623

Sziasztok.

 

Tomtom One készülékhez szeretnék vásárolni SD kártyát,de sehol nem találok adatot arról,hogy 

hány Gb-ot tud kezelni. 16-ost szertnék de nem nem tudom kezeli-e vagy csak kissebbet.

Másik kérdésem,egy reset után eltünt a szoftver, csak a navigáció jelentkezik bekapcsolás után.

Vissza lehet állitani,hogy pl. zenét is lehessen hallgatni.

Köszönöm a válaszokat,és a segitséget.

gemmacsek Creative Commons License 2018.07.16 0 0 2622

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni: van egy régi (kb. 8 éves) TOMTOM XL navigációm. Nem találom már a telepítőjét, a gépernyőjén pedig az az ikon jelenik meg. Hálózatról sose volt frissítve :(. A reset gombot megnyomva se tudtam életet lehelni bele. Tud valaki segíteni, vagy vállalná a helyrehozatalát?

varjúistván Creative Commons License 2018.07.09 0 0 2621

El tudom küldeni email-ben ervin-nek azt a változatát ami nekem a one-on van.

Előzmény: norbika (2620)
norbika Creative Commons License 2018.07.09 0 0 2620

sziasztok!

TomTom One-ra szeretnek magyar hangot tenni. Navigyurci oldalarol sikerult vegre leszednem az ervin.zipet, de a benne levo file-ok elegge mashogy neznek ki mint a navin levo.

Tudna valaki segiteni hogy hogyan tudnek magyar hangot ravarazsolni? Sajna a TomTom Home azt mondja hogy nem tamogatott, es nem is hajlando semmilyen hangot letolteni hozza.

anaaxx Creative Commons License 2018.06.01 0 0 2619

Tomtom go 6000 készülékem van egyik napról a másikra nem tölt a gyári tartóján keresztül...ha direktbe bedugom akkor jó...nagyon nincs mozgatva meg nem régi készülék hogy gondja legyen...ésszerű tanácsokat elfogadok...Köszönöm...

Törölt nick Creative Commons License 2018.05.28 0 0 2618

Megoldódott a dolog: úgy tűnik, hogy a wifi-s tomik nem kommunikálnak a szerverükkel a mydrive-on keresztül, hanem csak a saját wifi-jükkel.

Előzmény: Törölt nick (2615)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.24 0 0 2617
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.24 0 0 2616

...miért pont a képfeltöltés működne..?

Törölt nick Creative Commons License 2018.05.24 0 0 2615

Üdv mindenkinek!

Csak nekem van gondom a mydrive connect-el, vagy másnál sem működik?

Csak és kizárólag ezt a képernyőt tudja elém tolni, semmi másra nem hajlandó:

 

gaborhajosi Creative Commons License 2018.05.10 0 0 2614

Sziasztok! A következő lenne a problémám:

Napokban frissítettel a TomTom Trucker 6000 navigációt, és azóta nincs hangja, vagyis csak a késéseket mondja, de navigálni nem beszél. Már próbáltam más hangot is kiválasztani, országot is, de más nyelven sincs navigálási hangja. Esetleg valaki tud rá megoldást...

 

Köszönet...!

StMiklos Creative Commons License 2018.04.05 0 0 2613

  Szevasz!

 

Adatlapja szerint mikroSDHC kártyát kezel (vélhetően FAT32-re formázva).

Az  van benne?

 

   Üdv: StMiklos

Előzmény: Pulpy64 (2612)
Pulpy64 Creative Commons License 2018.04.05 0 0 2612

                                       Hali!

 

Vettem egy TOMTOM 60 startot. és nem akarja felismerni az új Kingston 32GB-s sd kártyát.

Mi lehet a gond. Próbáltam kikapcsolva, újraindítva, nem látja.

Ha tud valaki segíteni,előre is köszi.

 

                                               Sándor

lneera77 Creative Commons License 2018.03.31 -1 0 2611

Sziasztok ! Segítséget szeretnénk kérni a tomtomunkhoz. Decemberben vásároltuk akkor be lett állítva, még akkor bele lett rakva egy 32gb-os sd kártya. A gondunk az hogy kivettük mert szerettük volna a Jákso László gps hanot rátölteni de nem hogy rá tölteni nem birtuk, de most már az sd kártyát sem ismeri fel már mindent kipróbáltunk ! Ujjra lett formázva számítógéppel a kártya de így most már méga térképek sincsenek rajta :-( . SOS

 

pongis Creative Commons License 2018.03.05 0 0 2610

Sziasztok!

Teljesen  megegyező problémám van egy TomTom GO 40 navival, lejárt a trafipax (sebességmérés) jelzésem.

Nem tudom az országot módosítani, United Kingdom, nem engedi! Képtelen vagyok a szolgáltatást megvásárolni.

Örülnék a segítségnek!

Előzmény: Dávid Mojzes (2592)
wdriver Creative Commons License 2018.01.28 0 0 2609

mennyinek kellene lennie mimimálisan?

érdekes, mert egész éjjel nem hagytam töltőn és ugyanazt produkálta reggel.

de elképzelhető, hogy nincs ereje elindítani a képernyőt?

szétkapom majd hátha lesz valami látnivaló. láttam youtube-n

tudod - foteltanfolyam :-)

köszönöm

 

 

Előzmény: varjúistván (2608)
varjúistván Creative Commons License 2018.01.27 0 0 2608

Érdemes lenne szétszedni és megmérni az akkufeszültséget.

Előzmény: wdriver (2607)
wdriver Creative Commons License 2018.01.27 0 0 2607

sziasztok,

haverom Tomtomját nem használta jó régóta.

gondoltam megpróbálom megmenteni.

TT Via 135,

Z1230 as igazából, BO-s sorozatszámú.

 

töltőn sok óra után sem csinál semmit, PC-re dugva sem.

talán jól olvastam hogy nincs töltésjelző ledje. (lede)

-próbáltam másik USB kábellel is-

 

a soft reset odáig tart, hogy a bekapcsot tartom, és jön a hang egy idő után, (drum)

de azután semmi kép...

 

Pc-re téve a "Home" nem csinál semmit, 

a  

MyDrive viszont látja és adja-veszi a fájlokat.

 

mindezt memokártya nélkül tettem, ha számítana.

 

Szerintetek lehet akku probléma (mint írtam sok ideje nem volt töltve) vagy kijelző problem?

így távgyógyítással ;-) hátha van valakinek ilyen tapasztalata.

köszi üdv

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!