Keresés

Részletes keresés

Altamir Creative Commons License 2008.05.19 0 0 2217
Igen, az könnyen meglehet, de akkor sem látott és ez rizikó, mert , ha azt modják, hogy 50 cm-re van a szögesdrót, még beleléphet, ha nem elég ügyes, míg a másik kettőnél semmi rizikó nem volt, hiszen látták mit csinálnak és nem is magukat veszélyezették. Danny, akkor lett volna ász, ha hagyja a csaj ölében a lelakatolt ládát és úgy mondja meg, hogy mit tett bele, de ehhez kellett volna mentális erő is, pedig ő látja a jövőt, így meg sem kottyant volna neki, még sem ezt választotta...DDD Igaz, nem lett volna olyan látványos, mint egy távirányítós robbantás.
Előzmény: Daily Telegraph (2213)
Altamir Creative Commons License 2008.05.19 0 0 2216
Már volt máshol is műsoron, hiszen Uri azt mondta a telefonos játékra, ahol a nézők 28 %-a megtippelte, hogy melyik táskában van az utazás, hogy ennek nagyon örül, mert voltak olyan országok, ahol ez nem sikerült. Amennyiben ezek az utódjai, akkor ő sem mentalista, hanem csak egy bűvész...
Előzmény: Törölt nick (2214)
xover Creative Commons License 2008.05.19 0 0 2215

 

szerintem meg:

www.misdirections.com/accessories.html - "blindfold"

 

(forrás: buvesz.blog.hu)

Előzmény: Daily Telegraph (2213)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.19 0 0 2214
Altamir!

A szórakoztatóipar célja a szórakoztatás. A szórakozás pedig szubjektív dolognak tekintendő. És ez a szerencse, mert így minden néző amellett tudott voksolni, aki személy szerint neki tetszett, a résztvevők közül.:)


Ezt a produkciót más országokba is elviszik vagy már el is vitték?
Lesz Urinak, angol, szlovák, ukrán.. utódja is?

A végén csak egy maradhat? ;-)
Előzmény: Altamir (2212)
Daily Telegraph Creative Commons License 2008.05.19 0 0 2213
Szerintem ő egész egyszerűen egy miniatűr fülhallgatón kapta a segítséget.
Előzmény: Altamir (2212)
Altamir Creative Commons License 2008.05.18 0 0 2212
Próbálj meg egy érmét a szemedre ragasztani. A szemed automatikusan becsukódik, ez reflex. Egyébként, ő szerintem úgy csinálta, hogy épp annyi akadály volt, amit, ha betartják az 1m-es közöket, akkor valószínüleg nem sok variációval lehetett a felhelyezni, hiszen megmondta, hogy az elsőre ne rakjanak. Igaz az is lehet, hogy az erőteljes dobbantásokra rázkódtak picit az akadályok, és kis gyakorlással a távolság is érzékelhető volt. Mondjuk, akár láthatott is, de akkor is elhittem, hogy nem lát, míg Lui kétrétegű zsákjánál ez fel sem merült bennem.
Előzmény: Törölt nick (2211)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.18 0 0 2211
Altamir!

"Panthera bemutatója nem volt olyan látványos,"
Igaz.
De ott volt a döntőben és ebből az ismertségéből még ő is profitálhat a jövőben.

"legalább elhittem, hogy tényleg nem lát"

Illuzionistáknak hinni? Ez nagyon jó. ;-)
Előzmény: Altamir (2209)
Altamir Creative Commons License 2008.05.18 0 0 2210
Arról nem is beszélve, hogy amíg Panthera csak a saját testi épségét veszélyeztette, addig a másik kettő a meghívott vendégekét is.
Előzmény: Altamir (2209)
Altamir Creative Commons License 2008.05.18 0 0 2209
Lehet, hogy Panthera bemutatója nem volt olyan látványos, de nála legalább elhittem, hogy tényleg nem lát, míg ugyanezt Luinál már nem... A "kiválasztott" pedig mutatott egy látványos , legalább kétemberes produkciót, és hoztana papírformát, hiszen őt nyomta a csatorna a kis külön jövőbelátásával... Érdekes, mások nem kaptak külön lehetőséget a kábításra, csak ő. Ez van...
Előzmény: Törölt nick (2204)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.18 0 0 2208
A legjobb a paródia volt.
Az a fickó sosem gondolta volna hogy a mondata élőben hangzik el egy műsorban... :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.18 0 0 2207
e.n.c.i!

Engem is meglepett.
Nem én kezdeményeztem a radírozást, de egyetértettem vele.
(A kölcsön gép is gép. :)

Ideje volt/van már Urival is foglalkozni. :))

Ahogy Urinak, úgy Lui-nak és Blue-nak is van egy sajátságos, sármja, kisugárzása.

Mentalista kellék?
Előzmény: e.n.c.i (2115)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.18 0 0 2206
Keyboarder!

"Kihoztak egy nekik jó fake-eredményt papíron, azt bemondták és kész. A sok hülye meg szavazott, ahogy szavazott, termelte a lóvét a szarháziaknak."

Ne irigykedj! A lóvéról szól az üzlet. :))

Az tény, normál technikai lebonyolítás mellett, bennem is felmerült, a másik az egyszerűbb megoldás. :))
Az exhas! Persze, csak egy pillanatra. :)
Előzmény: Törölt nick (2199)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.18 0 0 2205
Jessica Fan!

"jóképűségnek kéne dönteni egy ilyen műsorban."

Mit csináljon vele, neki ilyen "mentalista fej" jutott. :))
Előzmény: Jessica Fan (2202)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.18 0 0 2204
23 negedi!

"Nem akarok vitatkozni veled de szerintem Cristian tegnap gyengébb produkciót mutatott be mint a többiek."

Én is így láttam, most Cristian volt a leggyengébb a három fiú közül.

Lui, nálam ő jött be. Tetszett a műsora, és szám előtt ellőtt poénja is. :)
Karakteres pali, a "mátrixos image" meg külön dobott az előadásain, egyszerűen jól állt neki.

Danynak, a magam részéről, gratulálok.
Nekem rendkívül feszültnek és kapkodónak tűnt, az egész műsor alatt.
Nórika és a lakat problémája, azért szerencsére nem bizonyult rossz ómennek.

Nem szavaztam senkire, nem a pénz miatt, mert ezekről a szavazásokról, sajátságos véleményem van. :/
Előzmény: 23 negedi (2203)
23 negedi Creative Commons License 2008.05.18 0 0 2203
Nem akarok vitatkozni veled de szerintem Cristian tegnap gyengébb produkciót mutatott be mint a többiek. A többieké szerintem látványosabb, izgalmasabb volt.
Előzmény: Jessica Fan (2202)
Jessica Fan Creative Commons License 2008.05.18 0 0 2202

Én nem szavaztam, de olvasgattam a fórumot, és osztom több fórumtárs véleményét, hogy nem a jóképűségnek kéne dönteni egy ilyen műsorban.

 

Nekem Christian Panthera volt a legszimpatikusabb, azért mert ahogyan Bocskor Gábor fogalmazott: "Kattant feje van.":))

 

Róla tudom elképzelni, hogy valóban foglalkozik természetfeletti hókuszpósszal.

<Euro> Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2201
Még ha igaz is, ez nem ok-okozati kapcsolat. Az ilyesmi éppúgy félrevezető, mint oly sok más dolog körülöttünk.
Előzmény: Törölt nick (2200)
Ijász Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2198
Ennek így semmi értelme. Ha valaki lenne olyan hülye, hogy nyomtatóval oldaná meg, akkor nem bíbelődne a hajtogatással, a trükk kimenetelét tekintve semmi értelme. Mindig a legegyszerűbb megoldást alkalmazzák, és itt egyszerűbb az utólag behozott asztal talpazatába rejteni.
Előzmény: <Euro> (2194)
Ijász Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2197
Itt nem matematikáról van szó, hanem Jószi bácsiról meg Mari néniről.
Előzmény: Altamir (2195)
Altamir Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2196
Ma már minden lehetséges. Ezért csodálom Hudinit, hiszen, akkor még nem volt ilyen technikai háttér...
Előzmény: <Euro> (2194)
Altamir Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2195
Akkor a 4-essel osztozik, mivel az a középérték.
Előzmény: Ijász (2192)
<Euro> Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2194
Igen, tudom. De akár még így is megoldható a mutatvány. Aki ért hozzá, annak nem olyan nehéz készíteni hozzá egy hajtogató-készüléket.
Előzmény: Altamir (2191)
Altamir Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2193
Szerintem, tudták ők egymás között, hogy ki a legügyesebb, ezért nem örült annyira...
Előzmény: Törölt nick (2183)
Ijász Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2192
Van más oka is: ha emberek nélkül, csak a 7 táskát mutatják a 7 számmal, akkor is az ötösre jut a legtöbb szavazat (vannak ilyen begyakorolot dolgok, pl. a korábbi üveg-piramis-macska-busz esetén lehetett tudni, hogy a két szélsőre jut mindig a legkevesebb szavazat).
Előzmény: Altamir (2187)
Altamir Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2191
Ahhoz kicsit nagy volt a papír, hiszen majdnem embernagyságú volt, és abban a pici dobozban nem csak henger alakúra volt sodorva, amit egy nyomtató még megtehet, hanem előtte össze is volt hajtva, és így már nyomtató legyen a talpán, amelyik ezt megcsinálja:-))
Előzmény: <Euro> (2186)
DeeDee83 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2190
Ha kinézetre kellene dönteni, akkor nálam Lui. B)
<Euro> Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2189
Az ötös szám egyébként is nyerő - gondoljunk csak az iskolai osztályzatokra.

De ezt előre is fel lehet mérni, hogy függetlenül bármitől, az emberek milyen arányban választanak a számjegyek közűl. Mindezt ráadásul előre tesztelhetik az ügyvédekkel is. Szóval valamelyest kiszámítható lehetett, hogy ki kapja a legtöbb szavazatot.
Előzmény: Altamir (2187)
<Euro> Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2188
Köszi. Viszont. :)
Előzmény: naty554 (2185)
Altamir Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2187
A kopasz fazon mosolyogva mondta, tehát szimpatikus adta elő. Én azt gondoltam, hogy ezzel át akart verni, de, úgy tünik, hogy őszinte mosoly volt, ami épp elég lehet +10 % többletszavazatra.
Előzmény: <Euro> (2179)
<Euro> Creative Commons License 2008.05.17 0 0 2186
Én olyan megoldáson gondolkodtam, hogy a dobozban volt egy számítógép, nyomtatóval. Valaki pedig - élő műsor lévén - elküldte a nyomtatóra a pontos lövések kordinátáit.
Előzmény: Altamir (2182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!