Keresés

Részletes keresés

SZOFY72 Creative Commons License 2010.06.21 0 0 210

Sziasztok!

Van egy ismerősöm Görögországban, Kamena Vourlában, ahol kistestű kutyussal lehet nyaralni (apartman)! Ha valakit érdekel, bővebb felvilágosítás: stand@otenet.gr

itt van pár fotó:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p.jeni Creative Commons License 2009.08.03 0 0 209
p.jeni Creative Commons License 2009.08.03 0 0 208
Sziasztok!
Balatoni yorkshire terrier gazdi vagyok, ezért tudom hol vannak kutyás strandok a balcsi parton ezt most meg is osztom veletek :) Balatongyörök szabad strand a fő strandtól 1 km-re. Csopakon strandfürdő mellett az önkormányzat alakított ki területet kutyák számára. Balatonfüreden a vitorlás kikötő területén lehet kutyát úsztatni. Tihanyban belső tó ,Tihany sajkod a horgásztanya felé vezető úton,Tihany Füred felöli oldalán strandon kívül bárhol.

A Balatonban jogszabály nem tiltja az állatok fürdetését!
Csak ott nem lehet ahol ezt az önkormáyzat táblával tiltja, illetve kijelölt strand terület.

pár kép:
Tihany, Balatongyörök , Csopak

Előzmény: Sütimüti (207)
Sütimüti Creative Commons License 2009.07.14 0 0 207
Sziasztok, balatoni élmények:
- A vadvirág kemping területén sem lehet a kutyát a vízbe vinni, sőt, a szabad strand is ki van táblázva. Ennek ellenére bevittünk egy bolit; és máltai-papillon kevcsi kutyánkat, nem voltak sokan a parton sem, senki sem szólt, vagy nézett rosszallóan. Szóval szerintem ilyen zsebcirkálóval pár percre be lehet menni, de csak az emberek jóindulatán múlik az egész...
- Komppal átmentünk Tihanyba, ingyen lehet felvinni a kutyákat.
- Tihanyi panoptikumba is be lehet menni kutyával, bár mi mégsem mentünk be.
Beyogo Creative Commons License 2009.06.21 0 0 206
Sziasztok! Ez szomorú, hogy így halódik a topik. Ezek szerint semmi változás az országban a kutyás helyek terén. :(((
A Margitszigeten a Hodudvarban szívesen látják a kutyikat. Mi egy kellemes, sétákkal tarkított estét töltöttünk ott.
Sütimüti Creative Commons License 2009.05.22 0 0 205
Szárnyashajóra semmilyen formában sem lehet kutyát felvinni, sem kis táskában, sem boxban. Már ami a budapestit illeti... :(
Picantos Creative Commons License 2009.04.17 0 0 204
Picantos Creative Commons License 2009.04.17 0 0 203
Sziasztok most néztem a netet és hát azért lehet találni szállásokat ha a keresőbe beírjátok hogy kutyás szállások nem akarok most itt nagy link partit tartani de ha valaki nem ismeri a Tatai szállodát vagy ott nem volt akkor csak jót írnak róla pl meg ilyenek biztos vannak jó helyek amik tetszeni fognak nektek.
Gusztigazdi Creative Commons License 2009.04.12 0 0 202
http://www.balatontourist.hu/balaton/egyseg.php?id=36&sid=d57daf9fde1b2356d216faccd210a96d

itt van.
Gusztigazdi Creative Commons License 2009.04.12 0 0 201
Mi Almádiba, a Jacht kempinbe szoktunk menni kutyástól, sátorozni. Az emberek 30%-a kutyával megy. Guszti póráz nélkül volt velünk a kemping területén mindenhol, a vízben is fürdött, nem szólt ránk senki. Szintén Balatontourist. Idén május elsején (akkor nyitnak a kempingek, csak azért nem előbb) mi ott leszünk. :) Almádiban van egy Porció nevű hangulatos étterem, az utcára is nyílik terasz, illetve van még egy kerthelység, mindenhova bejöhet kutya. Most hétvégén is voltunk ott enni, igaz most még szállodában laktunk, de az étterem nyitva van, és idén már törzsvendégként kezeltek minket ott, Gusztura is emlékeztek.

A szálloda, ahol most voltunk, a Ramada, oda is lehet ebet vinni, imádták a Gusztit. Ha napközben a szobában maradt, kiakasztottuk a kilincsre az "itt vagyok" feliratú cuki kutyusos táblát, és akkor nem mentek be hozzá a takarítók.
Ott is jöhetett a társalgóba, stb.
Előzmény: Sütimüti (197)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.11 0 0 200
Én látogatom.És sok barátom/kollégám is.
Előzmény: Monccssii1985 (198)
ZZZZZia Creative Commons License 2009.04.10 0 0 199
Nagyon szuper hogy betetted köszi!!! asszem mi is ide fogunk menni. De jó nem kell keresgélnem:)) Mikor te foglaltál még voltak helyek? mi házikót szeretnénk, gondolom időben le kell foglalni.
Előzmény: Sütimüti (197)
Monccssii1985 Creative Commons License 2009.04.10 0 0 198

Még mi sem teszteltük ezt a helyet, május végén megyünk, 4 kutyával, kutyáért nem kell külön fizetni:)

Nem tudom látogatják még-e ezt a topicot egyáltalán....

http://www.zimmerinfo.hu/kehidakustany/rita/hu.htm

Sütimüti Creative Commons License 2009.04.10 0 0 197
Sziasztok,

Még nem teszteltük, júniusban megyünk ide, de kutyát is lehet vinni, 500ft/nap, és állítólag van kifejezetten kutyás strand rész is.
baphomet Creative Commons License 2009.01.08 0 0 196

sziasztok,

 

éttermet keresek budapesten vagy a környékén, ahova be lehet ülni kutyával. egy mindenképp lesz (bearded collie), de lehet, hogy az enyém is, de rajta még gondolkodom, mert king size (fundi), amúgy lehet tőle enni.

 

szóval, az a sztori, hogy osztrák kutyás barátot kellene vendégül látni kutyástul egy kis kirándulás után, viszonozni egy bécsi vendéglátást. viszont itthon elég gyászos a helyzet, mert nagyjából két helyet tudok, ahova be szoktam vinni a kutyám, az egyik gödön van és nyáron van csak nyitva, a másik a ligetben a vagon. úgyhogy kifogytam az ötletekből.

 

olyanokat olvastam a neten, hogy árnyas étterem bp, remiz étterem bp, mítosz vendéglő asszem göd, forgó vendéglő dunabogdány, fenyőgyöngye bp. ezekről van tapasztalat?

 

köszi,

baphomet

titamita Creative Commons License 2009.01.07 0 0 195

Hatha jar erre valaki...

 

Tud valaki esetleg Pesten (na jo, esetleg meg Budan :-)) kutyaval berelheto hazat? A nyar elejen szeretnenk hazalatogatni egy, max ket hetre. A belvarosban biztos van "kutya is beviheto" apartman, de en nem szeretnem az utcara tojatni a kutyat...

 

??

 

tita

HelLopez Creative Commons License 2008.09.24 0 0 194

Keresek olyan vidéki vendégházat, ahol egy kisebb kutyás társaság szilveszterezhetne, ötletek???

 

Ahol egy éjszakát idén kutyával elköltöttünk: Miskolc-Tapolca, Flóra Panzió. Egyszerü, kissé szocreál, de kedvesek.

Torii Creative Commons License 2008.08.10 0 0 193
Végre egy szolgáltató, aki nekünk, kutyásoknak kedvez. Lehet, hogy előbb-utóbb mindenki tolerálni fogja az állatszeretők állatszeretetét? :)
Előzmény: bejuccka (191)
bejuccka Creative Commons License 2008.08.08 0 0 192
balatoni és kisbalatoni fürdési lehetőség engem is érdekelne... oda készülünk nyaralni a kutyival, de nem akarom veszekedéssel elrontani a pihenésre szánt időt...
Előzmény: csucsu17 (189)
bejuccka Creative Commons License 2008.08.08 0 0 191
ez igaz, látod.. a kutya nem akadály, hanem háziállat... vagy családtag...
(bocs)
Előzmény: géza72 (190)
géza72 Creative Commons License 2008.08.07 0 0 190
Kisbusz rendelhető (KUTYA NEM AKADÁLY)
csucsu17 Creative Commons License 2008.08.03 0 0 189
Vas megye és Balaton környékén keresek olyan helyet, ahol kutyával együtt lehet fürödni.
Kérem aki tud ilyen helyet, az jelezze.
Előre is kösz.
cativa Creative Commons License 2008.08.03 0 0 188
Látom milyen nehéz kutyával nyaraló helyet találni, én ezt soha nem gondoltam volna mert mi a milyenket nem szoktuk vinni. Viszont Békésszentandráson üdültetünk a körös parton és én mindig fogadtam a kutyás vendégeket nem is szokott több probléma lenni velük mint a kutya nélkül érkezőkkel. Ha valakit érdekel nézze meg www.muchanyaralo.extra.hu t
Torii Creative Commons License 2008.08.01 0 0 187
Kinek van kedve csatlakozni? Aug. 17-én indulunk 1 hétre Horvátországba Omis környékére kempingbe kutyával. Ha olyan programot szeretnél szervezni (rafting, canyoning), ahová nem tudod magaddal vinni a kutyusodat, pár órát szívesen vigyázunk rá.
Előzmény: Torii (186)
Torii Creative Commons License 2008.07.25 0 0 186

Sziasztok!

Pár napja értünk haza Horvátországból. Pag szigeten, Povljana városban voltunk, itt talátunk egy nagyon kellemes, homokos partszakaszt, ahol az egész család jókat szórakozhatott. Volt egy olyan aprókavicsos rész, ahol nam lehetett kutyázni, de ez nem okozott gondot, mi toleráltuk a nemkutyások igényeit, cserébe tolerálták szeleburdi kiskölykünket az említett homokos parton. M. Dubrovnik nevű kicsi kempingben voltunk lakókocsival, szemrebbenés nélkül vették tudomásul, hogy kutyával nyaralnánk (nem foglaltunk előre, ott találtuk). Minden étterembe, kávézóba bevihettük. Sőt, a Krka Nemzeti Parkba is.

Mindenkinek nagyon jó nyaralást kívánok itthon vagy külföldön!

Előzmény: onixka (179)
HelLopez Creative Commons License 2008.07.20 0 0 185

Sziasztok, a második hely, amit kiválasztottunk, abszulót kellemes meglepetés:

 

www.naya.hu

 

Az apartmanok külfödli tulajdonban vannak, de magyarok az üzemeltetök. Az úr reggel azt mondta, sajnos a kutyák nem megengedettek - de körbekérdez a környéken, és megkérdi a tulajdonosokat. Estig visszaszól.

 

Nem tartottam túl valószínünek - de mégis, felhívott, és elintézte!

 

Mehetünk Lopezzel és a vizslahaverral!

Előzmény: HelLopez (184)
HelLopez Creative Commons License 2008.07.20 0 0 184

Sajnos a horvátországi apartmanunkat visszamondták a kutyák miatt.

Esetleg valami tipp, Makarska/Brac/Omis környékén?

Beyogo Creative Commons License 2008.07.18 0 0 183
A hazai fesztiválokra is beengedik a kutyákat. A Voltot, és a Balaton Soundot kipróbáltuk. A Sziget fesztiválra is lehet vinni őket. Nagyon szerették a manóinkat, szerintem ők is jól érezték magukat. Oltási könyv, és elvileg szájkosár kötelező, de a két törpe uszinkat beengedték szájkosár nélkül is.
Beyogo Creative Commons License 2008.07.18 0 0 182
Köszönöm!!! Valószínűleg figyelmetlen voltam, és átsiklottam felette. Sokat segített!!!
Előzmény: Kriszti1977 (181)
Kriszti1977 Creative Commons License 2008.07.18 0 0 181
Szia! A 168-as hozzászólásban van erről egy link:-)
Előzmény: Beyogo (180)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!