Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 48
közpénzből
Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 47

Óriásit szakít közpénzből primitív kormánypropagandáért - a köztévévében. Nics ezen túl sok ragoznivaló...

Előzmény: slimemold (34)
Vajk Creative Commons License 2007.10.02 0 0 46
akkor már kezdem érteni, hogy te a munkát sajnálod tőle, azért bántja a szemed.
De nem válaszoltál, hogy te kinek is adtad el magad? Lehet, egy multinál?
Előzmény: Törölt nick (44)
IDKFA Creative Commons License 2007.10.02 0 0 43

-    Nem hát. Itt nem vélemények vannak, hanem tények és néhol megoldási javaslatok.

 

Ja. A tények kormányától. Ez a tóta vagy hülyébb mint gondoltam vagy szándékosan hazudik.

Előzmény: slimemold (34)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 39
Elolvastam a cikket, amit slimemold olvtárs (#34) belinkelt. (Kösz, slimemold!)
Khmm... nem rossz. Visszavonnám a korábbi kirohanásomat, és módosítanám egy óvatos "várjuk ki a végét" hozzáállásra.
Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 37
"Az igaz, hogy nagyon nyers, néha vulgáris, de a mondanivalója érthető. Sőtt, soxor még igaza is van. A magam részéről többre értékelem, mint a tömjénes álszent megllébeszélést és hazudozást. Amúgy a blogot és a tv műsort nem kellene összekeverni. Nyilván ott megvállogatja majd a kifejezéseket. De valószínűleg törekedni fog az érthetőségre."

TWÁ szerintem is abban éli ki a feltűnési viszketegségét, hogy tahóskodik. Ennél súlyosabb, hogy nyilvánosan sérteget és támad nagy tömegeket politikai, vallási, stb. irányultságuk miatt. Ez egy önjelölt f@ßfejtől nem meglepő, hiszen sokfélék vagyunk, hanem inkább a befogadó médiumot minősíti. Most azonban olyan lehetőséget kap, hogy nemcsak egy "kifigyelodaerreabunkóra" kaliberű firkász lesz, hanem ő fogja szépre és jóra tanítani az embereket...

Szerinted majd szakít az eddigi stílusával, és emberhez méltóan fog megnyivánulni?

Szerintem meg az MTV-ben úgy döntöttek, hogy túl sok még a konzervetív érték az emberekben, és ezt megsemmisítendő, most pontosan a TWÁ féle liberál-agitátorokra van szükség. Ha nem így lenne, akkor választhattak volna olyan embert is, akinek nem kell megerőltetnie magát, hogy normálisnak tűnjön.
Előzmény: geva54 (29)
Vajk Creative Commons License 2007.10.02 0 0 35
az miért jelenti at, hoigy eladta magát, hogy munkát vállal?
Ha te egy multinak dolgozol, akkor eladtad magad a magyar nemzetet sanyarito szemet kapitalistaknak?
Amugy te kinek adtad el magad?
Előzmény: Törölt nick (27)
slimemold Creative Commons License 2007.10.02 0 0 34
itt a hír első kézből. a magyarnemzet persze valami egész balkáni módon kicsinyes, de azért kíváncsian várom, menynire független ismeretterjesztés lesz a Meh pénzéből...http://w.blog.hu/2007/09/26/talalkozas_egy_fiatalemberrel
halkergető Creative Commons License 2007.10.02 0 0 32

Próbáld meg mégegyszer elolvasni, és értelmezni a bejegyzésemet! Hátha megérted, hogy éppen a következő, Tőled idézett szemlélettel szemben íródott.

 

"...a véleményemet meg alul leírtam azt vállalom, mindenféle előtanulmányok nélkül..." (a kiemelés tőlem.)

 

És erre büszke vagy, hogy ország-világ elé tárod?

Egyébként nem az előtanulmányok hiányát kifogásolom, mert attól még akár megfontolt bölcs is lehetnél...

 

 

Előzmény: Törölt nick (16)
geva54 Creative Commons License 2007.10.02 0 0 29
Nem olvastál normális szöveget? Tényleg előítéletes vagy.  Az igaz, hogy nagyon nyers, néha vulgáris, de a mondanivalója érthető. Sőtt, soxor még igaza is van. A magam részéről többre értékelem, mint a tömjénes álszent megllébeszélést és hazudozást. Amúgy a blogot és a tv műsort nem kellene összekeverni. Nyilván ott megvállogatja majd a kifejezéseket. De valószínűleg törekedni fog az érthetőségre.
Előzmény: Törölt nick (22)
BENTA Creative Commons License 2007.10.02 0 0 28
Nem lehet, hogy csak szimplán irígykedsz?
BENTA Creative Commons License 2007.10.02 0 0 26
És mire alapozod ezt az állításodat? Eddig csak Csurkáról tudunk, aki munka nélkül tett zsebre tízmilliókat, és nem készítette el a vállalt forgatókönyvet.
Előzmény: Törölt nick (18)
BENTA Creative Commons License 2007.10.02 0 0 25
A rajzfilm annak szól, akinek szánják. Rengeteg rajzfilm kimondottan felnőttek számára készül. Emlékszel pl. forgó morgóra?
Előzmény: Törölt nick (18)
sch69 Creative Commons License 2007.10.02 0 0 24
Szerintem Tóta W. remek választás. Talán Para Kovács Imre szövegeit hallgattam volna még nála is szívesebben.
Előzmény: Törölt nick (8)
BENTA Creative Commons License 2007.10.02 0 0 23
Egyébként érdekes felfogás egy felkérést saját maga eladásának posztrofálni. Felkérték, meg tudja csinálni, miért ne vállalná?
Előzmény: Törölt nick (16)
Pávek úr Creative Commons License 2007.10.02 0 0 21
namégeccer:

Tóta W. is eladta a lelkét
Nyitotta: kerekesbagoly, 2007.09.27 17:56

szóval szemérmetlenül hazudol :((( ami pedig a hangnemet illeti: Jedem das Seine.
Előzmény: Törölt nick (19)
Pávek úr Creative Commons License 2007.10.02 0 0 17
Tótát csak b@ßtasd nyugodtan; te még nála is nagyobb vagy.

De minek ehhez külön topik? azért, hogy megmutasd, milyen ügyi (-fogyi) vagy?
Előzmény: Törölt nick (14)
halkergető Creative Commons License 2007.10.02 0 0 15

Bocsánat!

 

Helyesen: eligazodni

Előzmény: halkergető (13)
halkergető Creative Commons License 2007.10.02 0 0 13

Dehogy baj!

 

Csak én fordítva csinálom: Először megpróbálok eligazodni, és ha ez sikerült, utána modom a véleményemet.

 

Nem biztos, hogy ez a módszer jobb, mint a Tiéd, de nekem ezt tanította a tanítónénim - elég régen, még a kisiskolában -, és annyira elhittem az általa mondottakat, hogy azóta is igazodok a tanításához. 

 

Persze kerülök én is mellékvágányra, mert ha nem sikerül kellően alaposra az eligazodás, akkor a véleményem is csak a kukábakerülés értékével bír. 

Előzmény: Törölt nick (6)
BENTA Creative Commons License 2007.10.02 0 0 12
Miért ne írhatna Tótaw szöveget egy rajzfilmhez? Elég szabad  szellem, hogy ne legyen sablonos. És ez a lényeg nem?
Pávek úr Creative Commons License 2007.10.02 0 0 11
Előzmény: Törölt nick (-)
KrEdEnC Creative Commons License 2007.10.02 0 0 7
nem ertem mi a bajod. azt ertem h fideszes vagy es meg romai katolikus is, de mind2 a te bajod nem az ove
Előzmény: Törölt nick (-)
halkergető Creative Commons License 2007.10.02 0 0 4

A közelmúltban valamelyik topikban arról értekeztek, hogy Rudi éppen törekszik jobbra fordítani  a MT-t, a túlélése érdekében.

Lehet, hogy Tóta W. foglakoztatása is ennek a folyamatnak a része, csak Te ezt nem vetted észre, mert  látásod  nem hatol be a mélyebb, vagy mögöttes rétegekbe? :))  

Előzmény: Törölt nick (-)
halkergető Creative Commons License 2007.10.02 0 0 3
Na, ez késő reggelire sikeredett!   :))
Előzmény: halkergető (2)
halkergető Creative Commons License 2007.10.02 0 0 2
Kora reggeli 0 !
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 topiknyitó

Sohasem tetszett az a lekezelő hangnem, de azt gondoltam, esetleg vagánynak is  lehet nevezni......ezután milyen erkölcsi alapja lesz arra, hogy  másokat gyalázzon?

Bár eddig se volt neki...ebben a  "kurvaországban" ezt is  meg lehet tenni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!