Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.04.01 0 0 564
:-)))))) csipa66 sajnos nem én vagyok, úgyhogy ez momentán nem jött be. Egyébként hova küldted el, már a weblapjuk sem elérhető...:-))))
Előzmény: Jackopower (563)
Jackopower Creative Commons License 2010.04.01 0 0 563

csipa66 nicknéven már egyszer elküldted nekem+

(lásd: 405 hsz.)

 

Azt már akkor továbbítottam - hitelrontás címén - az építtető felé! 

 

Egyébbként az sima kamú is lehet. nem hiteles!

Előzmény: Törölt nick (562)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.01 0 0 562
Azóta sem írtál. Igazából azt kell látnom, hogy téged a tények egyáltalán nem is érdekelnek. Azt pedig, hogy ki a messziről jött ember, nem tudom, honnan tudod eldönteni, de biztosíthatlak: én nem vagyok az :-)))

Figyelj: ha érdekel a dolog e-mailben szívesen tájékoztatlak. Nekem egyébként édesmindegy, meddig áll a pénzed a ki tudja mikor felépülő projektben (ha egyáltalán felépül), az ilyen fórumos vitákon már régesrég nem idegesítem fel magam. Ha akarod, majd írsz, ha pedig a csodában hiszel még pár évig, a Te dolgod. Sikeres költözést kívánok :)))

Előzmény: Jackopower (561)
Jackopower Creative Commons License 2010.03.31 0 0 561
Messziről jött ember azt mond amit akar....
Kibicceknek meg....
Előzmény: Törölt nick (560)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.30 0 0 560
Na látod, írni már nem mertél, a tényekre nem vagy kíváncsi. Vannak bizonyos üzleti információk, amik nem valók ide. Amúgy nincs itt semmi rágalmazás, a projekt régóta nem halad, a kizárólagos értékesítőnél hosszú ideje inaktív az épület, a többit pedig leírták mások. Megnyugtatlak, a felszámolás sem "technikai" hiba miatt indult anno.
Előzmény: Jackopower (559)
Jackopower Creative Commons License 2010.03.30 0 0 559
Kicsit fura hogy forumon rágalmazod, de amikor meg meg kéne indokolni, azt már nyilvánosan nem vállalod. Erről ennyit...
Előzmény: Törölt nick (558)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.29 0 0 558
Ha nem haragszol, itt fórumban nem fejteném ki. Amennyiben adsz egy mailcímet, elmesélem. Az enyém nyilvános.
Előzmény: Jackopower (557)
Jackopower Creative Commons License 2010.03.29 0 0 557
Illene nem csak magaddal beszélgetni.
Legalább egyikötök alátámaszthatná az állítását. Mert messziről jött ember......
De tudod Te jól. :-D
Előzmény: Törölt nick (556)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.27 0 0 556
Egyébként pedig továbbra sincs meg a finanszírozás, csak úgy hozzáteszem. Nézd JP, engem elküldhetsz minden alkalommal a fenébe, de hidd el, hogy másnak is vannak információ rajtad kívül. Az ügyvédet sem fizették...hehe, és még mennyi mindenkit nem :)))
Előzmény: csipa66 (552)
Jackopower Creative Commons License 2010.03.22 0 0 555

Köszi. Hát hogy kit perelt, ez ugye nem bizonyítható.

Viszont a második állítás igen. Ha mellékelnéd a linket. Köszi. 

Előzmény: csipa66 (554)
csipa66 Creative Commons License 2010.03.21 0 0 554
Azt, hogy beperelte konkrétan az ügyvédtől tudom. Az izraeli építkezésekről az interneten olvastam.
Jackopower Creative Commons License 2010.03.20 0 0 553

Ez mennyire biztos forrás?

Hogy jutottál ilyen információkhoz?

Előzmény: csipa66 (552)
csipa66 Creative Commons License 2010.03.20 0 0 552
Sajnos tényleg nincs sok esélye a projekt folytatásának. A cég (Aviv Building Industries Inc.) Izraelben sem folytatja az építkezéseit. A tulaj a 2008 októbertől 2009 márciusig Budapesten segítő ügyvéddel is perben áll, mivel nem fizette ki a munkabérét. Hitelt sem könnyű szerezni.
Jackopower Creative Commons License 2010.03.11 0 0 551
" Igazából mindig nagyon jókat szoktam nevetni az ilyen, indulataikat a fórumon kiélő, a valóságban pedig jellemzően tutyimutyi senkiként viselkedőkön"

Ezt magadra érthetted, nem? :-D

Kár, hogy mindig beégsz. de legalább talpra állsz, mindig egy újabb és újabb pofon erejéig! :-)))))))))))

Látom előző állitásodat egy napig birtad megálni, és ismét bejöttél topikot rombolni. Elég sok sérelmed lehet a 7vezérrel kapcsolatban ha már igy egy év távlatából még mindig nem heverted ki veszteségeidet, és ezért itt picsáskodsz folyton!

:-D)))))))))))
Előzmény: Törölt nick (549)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.10 0 0 550
Találtam is egy jó mondást:

"Szerencsétlen, mint az a projekt, ahol vásárol" :)))
Előzmény: Törölt nick (549)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.10 0 0 549
"Egyébként 2008 május óta lakják" - tehát illegálisan :) A Mátyás udvarnál biztos lehetsz benne, hogy volt 2006-os dátum. Azért végülis a két év csúszás is szép :-)

Amúgy nyugodtan nyomhatod a sértegetést, a többi topicban tett munkásságodat MEGINT elolvasva*, még mindig biztos vagyok benne, hogy a hülye és a szellemi sérült nem én vagyok. Igazából mindig nagyon jókat szoktam nevetni az ilyen, indulataikat a fórumon kiélő, a valóságban pedig jellemzően tutyimutyi senkiként viselkedőkön.

*szaladj a moderációs topicba, mint a múltkor, bolond :))
Előzmény: Jackopower (547)
Jackopower Creative Commons License 2010.03.10 0 0 548
Bárcsak tényleg ehúznál innen. Úgyse veszel itt lakást. Csak sérelmeid vannak az épittetővel és azért jársz ide, mint valami ingyenes pszichés kezelésre. :-))
Előzmény: Törölt nick (546)
Jackopower Creative Commons License 2010.03.10 0 0 547

Hát a tények nem ezt támasztják alá. Pl. a Mátyás Udvar amiről regélsz, 2009.12.01-től rendelkezik jogrőre emelkedett lakhatási engedéllyel. Tehát állitásoddal elentétben már rég készen van. Egyébként 2008 május óta lakják és az eredeti átadás 2007 szeptember volt, ne pedig 2006 !

De sebaj. Megszoktam már a butaságaidat. :-))

Előzmény: Törölt nick (545)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.10 0 0 546
Tudod mit...elolvastalak a többi projectben is, és úgy gondoltam jobb, ha itthagylak magadra. Várd csak a épület átadását, várhatod még egy darabig :)))

Előzmény: Jackopower (544)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.10 0 0 545
És ebből van olyan, amelyik el is készül valaha? :-))
Ahogy látom ez a Mátyás udvar sem akar végleg elkészülni, már nem is emlékszem, talán 2006-ban akarták átadni :)))

Engem ugyan kiröhöghetsz meg lerészegezhetsz, de elhiheted, hogy sokkal többet tudok ezekről a csodaprojektekről, mint ahogy azt gondolod :)
Előzmény: Jackopower (543)
Jackopower Creative Commons License 2010.03.05 0 0 544
Az 539-es hszemre kifejtett hszeddel meg az a baj, hogy nem is irtam benne a Fundamentáról.
Próbálj meg kevesebbet inni!
:-DD
Előzmény: Törölt nick (541)
Jackopower Creative Commons License 2010.03.05 0 0 543
Első kérdésedre majdnam elfelejtettem válaszolni: 4 db!
Előzmény: Törölt nick (540)
Jackopower Creative Commons License 2010.03.05 0 0 542
Kérdésedre az 537-es hszemben már adtam választ a második mondatban.
Olvasd el figyelmesebben!
:-)
Előzmény: Törölt nick (540)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.05 0 0 541
Egyébként furcsa, hogy figyelmetlenségnek nevezed azt, amikor udvariasan kifejtettem, hogy a Fundamentánál nem ajándékba kapja az ember a milliókat :))
Előzmény: Jackopower (539)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.05 0 0 540
Egyébként Te összesen hány projektben vásárolsz? :))
Hogyan érdeklődnek az épületre, ha sehol nem hirdetik? :)
Előzmény: Jackopower (539)
Jackopower Creative Commons License 2010.03.04 0 0 539

Látod látod. Újra a figyelmetlenséged áldozatává lesz a topik:

Én ezt írtam: "Most már beindult az érdeklődés az épületre."

Ebben hol olvasod, hogy adv.szerződés kötés történik?

Azért te is tudod, hogy regisztrációs adatlap kerül kitőltésre.

Példa: Pötyös teraszon 2008 márciusban fizettem be a efoglalási összeget és 2009 dec. 15-én kaptam időpontot adv.szerződésre.

Hoppá.

Reméem sikerült okosabbnak lenned, mint egy ötödikes. :-))))

Előzmény: Törölt nick (538)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.04 0 0 538
Ühüm :-))))))
De ha a kizárólagos értékesítő a DH, akik jelenleg nem árulják, hogyan működik az adásvétel? :))))
És mit vesznek meg, átminősítés alatt álló ingatlanokat? :))))

Előzmény: Jackopower (537)
Jackopower Creative Commons License 2010.03.04 0 0 537
Gyengébbek kedvéért:

A helyszinen vanm érdeklődés. Ott ahol továbbra is megtalálható az értékesitési iroda és ami nyitva van. (Persze le kell nyomni a kilincset hogy kinyiljon az ajtó)
Megtekinthető a parketta, hidegburkolat választék is.
Az, hogy ki vesz lakást, megkellene nézni a hivatalos adatbázisból. De valóban: kutya nem vesz lakást. Mert hogy csak ember vehet! Igy te sem! :-)))

Remélem tudtam segiteni!
Előzmény: Törölt nick (536)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.03 0 0 536

Milyen érdeklődés? :)))

A DH adatbázisában jelenleg nem szerepel az épület.
A helyszínen semmiféle értékesítési iroda nincsen, és érdemi munkavégzés sem.
Nem mellesleg, kutya sem vesz új építésű lakást mostanában...

Ki érdeklődik és hol? :-))))
Előzmény: Jackopower (535)
Jackopower Creative Commons License 2010.02.28 0 0 535

Hali,

Fenmaradási engedély folyamatban van még.

 

Jártam kint a héten. Volt ott pár munkás. Éppen az oldalsó erkély részeknél szerelték fel az ideiglenes fából készült védőkorlátot.

Ha valaki arra jár akkor láthatja is.

Épittetővel is beszéltem. Most már beindult az érdeklődés az épületre. Itt a tavasz. Kezdődik a szezon.

 

:-)

 

 

 

j

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!